Skocz do zawartości


Zdjęcie

JAK UŁOŻYC CYKL NA PROHORMONACH


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

PoPeY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 1
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:żelastwo/wętkarstwo/samochody
  • Staż [miesiące]:RośniE

Napisano Ponad rok temu

JAK UŁOŻYC CYKL NA PROHORMONACH
Cześc wszystkim , jestem tu nowy i mam pytanie do ludzi co mieli doczynienia z prochormonami.Mam zamiar zrobic cykl na massdrol-avar-clomed-hyperdrine fat burner.Plus animal pack , aminokwasy (BCAA system), peptyd glutaminy , białko (nitroprogen) w ostatni tydz.massdrola kreatyne no i na osłonke esseliv-forte.Mniej wiecej wiem jak to poskladac ale chciałbym poradzic sie ludzi co są pewni co z tym zrobic i czy to bedzie dopre połaczenie .Mój cel to złapac troche dobrego mięsa i spalic reszte fatu.Mam 34 lata klatka 110cm piceps 40cm waga 78 kg.Moj starz to 18 miesiecy trzy razy w tygodniu przed tym cwiczyłem ale nie systematycznie.Mam kilka cykli za soba kreatyna ,hmb, noi 8 miechów temu na massdrolu ale bylem niedoimformowany i to zkopałem.Czekam na wasze opinie.
  • 0
NO TIME , NO MONEY , NO BRAIN , NO PAIN = NO GAIN ______________________________________________________ work hard or go home

Xandar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Francja (Nimes)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motocykle/Sporty silowe/Imprezy
  • Staż [miesiące]:Około 4 lata
  • Wzrost [cm]:180

Napisano Ponad rok temu

Re: JAK UŁOŻYC CYKL NA PROHORMONACH

Cześc wszystkim , jestem tu nowy i mam pytanie do ludzi co mieli doczynienia z prochormonami.Mam zamiar zrobic cykl na massdrol-avar-clomed-hyperdrine fat burner.Plus animal pack , aminokwasy (BCAA system), peptyd glutaminy , białko (nitroprogen) w ostatni tydz.massdrola kreatyne no i na osłonke esseliv-forte.Mniej wiecej wiem jak to poskladac ale chciałbym poradzic sie ludzi co są pewni co z tym zrobic i czy to bedzie dopre połaczenie .Mój cel to złapac troche dobrego mięsa i spalic reszte fatu.Mam 34 lata klatka 110cm piceps 40cm waga 78 kg.Moj starz to 18 miesiecy trzy razy w tygodniu przed tym cwiczyłem ale nie systematycznie.Mam kilka cykli za soba kreatyna ,hmb, noi  8 miechów temu na massdrolu ale bylem niedoimformowany i to zkopałem.Czekam na wasze opinie.

jezeli chcesz zrob ic dobre miecho to nie na massdrolu tylko trenadrolu powinines pojechac np albo jeszcze lepiej na H drolu na poczatek. Tym bardziej ze chcesz sie fatu [pozbyc a massdrol cie troche uleje jak juz, wiec nyndza bedzie z twoich zamiarów.
  • 0
Jeżeli laska powie ci że jesteś twardzielem, wyjeb jej. Nie jesteś twardzielem, ty jesteś kurwa niezniszczalny.

PoPeY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 1
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:żelastwo/wętkarstwo/samochody
  • Staż [miesiące]:RośniE

Napisano Ponad rok temu

Re: JAK UŁOŻYC CYKL NA PROHORMONACH
radzisz trenadrol zamiast massdrolu ok, a co z resztą?
  • 0
NO TIME , NO MONEY , NO BRAIN , NO PAIN = NO GAIN ______________________________________________________ work hard or go home

Xandar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Francja (Nimes)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motocykle/Sporty silowe/Imprezy
  • Staż [miesiące]:Około 4 lata
  • Wzrost [cm]:180

Napisano Ponad rok temu

Re: JAK UŁOŻYC CYKL NA PROHORMONACH

radzisz trenadrol zamiast massdrolu ok, a co z resztą?


standardowy cykl na PH:


-Bialko

-verdin, hepatil

-Livier detox i regen

-Adam (dla przykladu)

-kwasy omega

-bcaa

-Nevedex (Arremadext)

- przy trenadrolu moze byc potrzeby clomid

- dobra kreta np. Shock+Storm (ale smaki sa do dupy)

To jest standard, w twoim wypadku bedzie jeszcze spalacz dodany ale zamiast tego ja polaczylbym Trenadrol z h drolem np ale nie przy twoim stażu z PH.  Duzo masz tego fatu?? Moze wystarcza tylko aeroby??
  • 0
Jeżeli laska powie ci że jesteś twardzielem, wyjeb jej. Nie jesteś twardzielem, ty jesteś kurwa niezniszczalny.

PoPeY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 1
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:żelastwo/wętkarstwo/samochody
  • Staż [miesiące]:RośniE

Napisano Ponad rok temu

Re: JAK UŁOŻYC CYKL NA PROHORMONACH
fatu mam mało ale chciałem sie wyrzezbic.dzieki za podpowiedzi
  • 0
NO TIME , NO MONEY , NO BRAIN , NO PAIN = NO GAIN ______________________________________________________ work hard or go home

kobe8
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Staż [miesiące]:16
  • Wzrost [cm]:198
  • Biceps [cm] :39
  • Wyciskanie [kg]:100
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: JAK UŁOŻYC CYKL NA PROHORMONACH
Witam. Jak to oceniacie:

PH jakie posiadam to: P-PLEX firmy COMPETITIVE EDGE LABS (jest to klon phera plexa)
EPI firmy CHAPARRAL LABS

dawkowanie p-plex 20/20/30/20
epi 20/30/30/20
i tu jeszcze pytanko epi wlaczyc w 2 tygodniu cyklu czy w 3 tygodniu jak myslicie???
co do dawkowania uwazacie za rosadne? jest to moja pierwsza stycznosc z PH takze prosze o poprawki w razie Wu:)

Suplementy pomocniczne:
Animal Pak i Animal Flex - biore to juz od 2 tygodni
oczywiscie bialko oraz bialko na noc 12h, Bcca X plode Olimp, aminokwasy universala, ZMA universala i dodam jeszcze do tego cynk
to jest w trakcie trwania cyklu, jezeli jeszcze do tego cos dodac czekam na podpowiedzi:)

Suplementy po zakonczeniu cyklu;

bialko no to standart, Torrent universlala, sizeon i superpump250 od Gaspariego do tego magnez

na ODBLOK: posiadam Novedex XT od gaspariego dodam jeszcze ZMA i moze jakiegos tribolusa dodam albo IsoStak universala
jak sadzicie na odblok wystarczy??

pytanie jeszcze mam jezeli chodzi o regenerator watroby posiadam livera detoxiliver i regenerator stosowaqc go po zakonczeniu cyklu czy w czasie bo za bardzo nie jestem pewny??????????? i to samo puyanie z oslonkami na zoladek???? (posiadam Lacidofil)

podsumowanie:)
cos o mnie
silka 4 razy w tygodniu w weekend basen tenis itp
wiek 26
staz 22 miesiace wczesniej byla duuuuuuuza przerwa
waga 98kg ( z nabraniem masy zadnego problemu, zaznacze ze dieta jest odpowiednia)
wzrost 198cm
głowny cel jak narazie to siła:))))))) pozniej bedziemy pracowac na rzezba:)

klatka ławka płaska 110kg
klatka na szmicie glową dol 125kg

prosze o ocene tego cyklu i ewentualnie jakies porady pozdro

0
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024