Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dlugi cykl Propozycje mile widziana wypowiedz MaCa.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

Bojka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
57
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania nie ograniczaja sie tylko do silowni itd.choc w wiekszej czesci mojego zycia codziennego sport roznego rodzaju ma dla mnie bardzo duze znaczenie. Jesli mam sie ograniczyc to glownie silownia i sztuki walki.
  • Wzrost [cm]:176
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Dlugi cykl Propozycje mile widziana wypowiedz MaCa.
Siemka obecnie jestem jeszcze na cyklu ale juz powoli go koncze, pozniej daje sobie czas na jak najwieksza regeneracje i przygotowanie sie do wejscia na nast.cykl :) Wiec co polecacie na nast.cykl?? dodam ze obecny cykl sklada sie z: Sustanonu, Winstrolu, Propionatu, Oxandrolonu + odblok do tego itd... Mysle tym razem o czyms dluzszym, chcialbym pociagnac cykl naprawde dlugi zeby byc ciagle ON przez jakies ok.pol roku jesli to mozliwe :P Dodam ze chcialbym ograniczyc tez w tym czasie stosowanie jakis mocnych estrow testosteronu aby uniknac jego kumulacji i nadmiaru estrogenu.. Oczywiscie diete trzymam caly czas, nie pamietam juz kiedy ost.jadlem cos slodkiego lub pilem gazowany napoj, juz nie mowiac o alkoholu itd. Moj cel to potezna masa i jeszcze wieksza sila(bez jednego nie ma drugiego) no i wraz z przyzwoita rzezba oczywiscie.. Z gory dzieki za rady :D
  • 0
Trenuj ostro albo Wcale!!!

Skała
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
32
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia,sporty walk
  • Staż [miesiące]:3lata
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:130
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:145
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlugi cykl Propozycje mile widziana wypowiedz MaCa.
mój znajomek stosował ostatnio boldenon w połączeniu z prolo,bold malaj prol jelfa jesli chodzi o masę to naprawdę dobrze to wyszło,w jednym z moich postów masz cykl jaki jeden z uczestnikow forum zaproponował dlamnie calość bedzie trwało 27 tyg.Myślę że wyjdzie bardzo dobry cykl.
  • 0
Dołączona grafika

Bojka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
57
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania nie ograniczaja sie tylko do silowni itd.choc w wiekszej czesci mojego zycia codziennego sport roznego rodzaju ma dla mnie bardzo duze znaczenie. Jesli mam sie ograniczyc to glownie silownia i sztuki walki.
  • Wzrost [cm]:176
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlugi cykl Propozycje mile widziana wypowiedz MaCa.
Prolo ost.moze byc tylko czy da mi ciagly efekt przez dluzszy czas?? Chodzi mi o jak najbardziej mozliwa czysta mase miesniowa, dobrej jakosci, gestosci no i w cyklu koniecznie musze miec Oxe jako mily dodatek :P :)
  • 0
Trenuj ostro albo Wcale!!!

Skała
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
32
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia,sporty walk
  • Staż [miesiące]:3lata
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:130
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:145
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlugi cykl Propozycje mile widziana wypowiedz MaCa.
myśle ze prolo bedzie oki zdam ci relacje ja bede cisnoł boldka i teste z razaka bold 200mg i testa 250 mg zdam ci potem relacje tak za 8 tyg:)pzdr
  • 0
Dołączona grafika

Dead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 558 postów
  • Pomógł: 2
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :44
  • Wyciskanie [kg]:180
  • Martwy ciąg [kg]:220
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlugi cykl Propozycje mile widziana wypowiedz MaCa.
a moze zamiast prolo to cypio?
  • 0

Skała
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
32
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia,sporty walk
  • Staż [miesiące]:3lata
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:130
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:145
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlugi cykl Propozycje mile widziana wypowiedz MaCa.

a moze zamiast prolo to cypio?


ahh wszedzie ten cypio zachwalasz he he:)
szczeże mówiąc nigdy nie mialem z tym do czynienia ale z tego co czytałem to to prawie to samo jakiej firmy polecasz cypio?
  • 0
Dołączona grafika

Dead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 558 postów
  • Pomógł: 2
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :44
  • Wyciskanie [kg]:180
  • Martwy ciąg [kg]:220
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlugi cykl Propozycje mile widziana wypowiedz MaCa.
bo cypio mozna nawet do 16tyg ciagnac wiec oblecisz jednym srodkiem wiec do bolda by chyba bylo okej. osobiscie bilem cypio z pmp i bylo ok
  • 0

Bojka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
57
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania nie ograniczaja sie tylko do silowni itd.choc w wiekszej czesci mojego zycia codziennego sport roznego rodzaju ma dla mnie bardzo duze znaczenie. Jesli mam sie ograniczyc to glownie silownia i sztuki walki.
  • Wzrost [cm]:176
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlugi cykl Propozycje mile widziana wypowiedz MaCa.

myśle ze prolo bedzie oki zdam ci relacje ja bede cisnoł boldka i teste z razaka bold 200mg i testa 250 mg zdam ci potem relacje tak za 8 tyg:)pzdr

Ok wiec czekam na Twoja relacje :P a co do Cypio to akurat mam pod reka 20szotow wiec oszczedniej by wyszlo..
  • 0
Trenuj ostro albo Wcale!!!

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlugi cykl Propozycje mile widziana wypowiedz MaCa.
Testosteron Cipionat/Enanhate i mix np Omnadren mozesz uzywac rok lub dluzej.
Dawkujesz male dawki ww saa i tym sposobem budujesz powoli dobrej jakosci miesien.
Jest duzo sposobow na bardzo dlugie cykle ale to chyba raczej dla zawodowcow :P

Bojka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
57
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania nie ograniczaja sie tylko do silowni itd.choc w wiekszej czesci mojego zycia codziennego sport roznego rodzaju ma dla mnie bardzo duze znaczenie. Jesli mam sie ograniczyc to glownie silownia i sztuki walki.
  • Wzrost [cm]:176
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlugi cykl Propozycje mile widziana wypowiedz MaCa.
Dzieki MaC, Cypionatu juz troche mam, dokupie i bedzie git :) Dlaczego mowisz ze dla zawodowcow?? powiedz czy to moze przyniesc mi duze skutki uboczne?? W zasadzie dawki na umiarkowanym stopniu to nic zlego no ale wlasnie ten dlugi czas.. Przeciez uzywalbym duzo supli, dieta, witaminy na kazdym kroku itp.pozniej porzadny odblok.. Chcialbym nabrac tej masy naprawde duzo ale powoli do przodu, narazie waze ponad 80kg a to masa marzen nie jest, raczej pochlastac sie z taka waga mozna :D, chcialbym zyskac jej o wiele wiecej ale oczywiscie dobrej jakosci, jak narazie stawiam sobie za cel setke na wadze a na bicepsie 50cm. Jak wygladal Cutler w wieku 22lat albo Arni chociazby 19, wiec wszystko do zrobienia tylko przylozyc sie trzeba :P
  • 0
Trenuj ostro albo Wcale!!!

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlugi cykl Propozycje mile widziana wypowiedz MaCa.

Dzieki MaC, Cypionatu juz troche mam, dokupie i bedzie git :) Dlaczego mowisz ze dla zawodowcow?? powiedz czy to moze przyniesc mi duze skutki uboczne?? W zasadzie dawki na umiarkowanym stopniu to nic zlego no ale wlasnie ten dlugi czas.. Przeciez uzywalbym duzo supli, dieta, witaminy na kazdym kroku itp.pozniej porzadny odblok.. Chcialbym nabrac tej masy naprawde duzo ale powoli do przodu, narazie waze ponad 80kg a to masa marzen nie jest, raczej pochlastac sie z taka waga mozna :D, chcialbym zyskac jej o wiele wiecej ale oczywiscie dobrej jakosci, jak narazie stawiam sobie za cel setke na wadze a na bicepsie 50cm. Jak wygladal Cutler w wieku 22lat albo Arni chociazby 19, wiec wszystko do zrobienia tylko przylozyc sie trzeba :P


Na malych dawkach nie bedzie duzych skutkow ubocznych nawet przy dlugim okresie uzywania. Nie przyniesie to Tobie duzej masy ale bedzie to dobrej jakosci miesien.
Jezeli chcesz robic mase to uzywaj saa o krotkich estrach np prop+metka, prop+oxy, prop+tren A, na cyklach 4-6tyg. Zrobisz wiecej masy niz ciagnac np test E przez 12 miesiecy w singlu. Znam goscia ktory bral omke przez 24 miesiace non-stop zaczynal od 250mg/week a konczyl 1000mg/week. Wygladal bardzo dobrze, przybral okolo 15-18kg. Dlaczego pisalem dobre dla zawodowcow poniewaz po takim okresie, odstawienie moze doprowadzic cie do depresji i wszystko pojdzie sie je...c .
Do takiego dlugiego cyklu mozna co 4-6tyg dokladac np D-bol rowniez na okres 4-6tyg a to juz zawodowa sprawa :D



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024