Skocz do zawartości


Zdjęcie

M-drol


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Korkus
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

M-drol
Witam. Co prawda mój pierwszy post jednak mam pytanie. Chcę zacząć stosować m-drola, to mój pierwszy cykl. W sumie długo myslalem, i podjalem jakby decyzje. Mój wiek 18 lat, czy aby nie za wczesnie? wzrost 183 cm, 82 kg. 2 lata treningu.
Chcę zrobić to tak: 4 tygodnie[30 dni], po 1 tb 10 mg m drolu. Potem PCT, clomidem, 10 dni[starczy?]. Po zakonczeniu kreatyna, lzejszy trening etc.
W trakcie sylimarol i esseliv po 1 tabletce z mdrolem, po jeszcze hepatil, czy tak byloby ok? Do tego mam tran, cynk, witaminy ofkoz.
Dieta jest, zbilansowana.
  • 0

Skała
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
32
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia,sporty walk
  • Staż [miesiące]:3lata
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:130
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:145
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: M-drol
W opinicach masz sporo na ten temat.Sporo osób wypowiedziało sie o odbloku jak i o samym stosowaniu i efektach.pzdr
  • 0
Dołączona grafika

Korkus
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: M-drol
Tak, tylko mi chodzi i próg wiekowy- sporo juz czytałem o odbloku etc. jednak czy aby nie za wczesnie, w sensie, ze moj wiek, nie jestem zbyt mlody? dojrzewanie etc? nie zaburze sobie nic?^^ czy moze zaburze?
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: M-drol

Tak, tylko mi chodzi i próg wiekowy- sporo juz czytałem o odbloku etc. jednak czy aby nie za wczesnie, w sensie, ze moj wiek, nie jestem zbyt mlody? dojrzewanie etc? nie zaburze sobie nic?^^ czy moze zaburze?


W tym wieku latwo o tradzik/rozstepy i napewno zablokujesz przysadke wiec zaburzysz produkcje wlasnego testosteronu :P
Zalecany wiek na saa/ph to 21+ lat.
Twoj wybor.
{zdr

Korkus
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: M-drol
Dzięki!
ale odblokowywując sie po tym nie powinno byc skutkow ubocznych? Chodzi mi o to ,ze przperowadzając cykl, odblokowywując się, póżniej mogę zaburzyć mój układ hormonalny, który jeszcze nie jest do konca rozwinięty? czy po całym cyklu wszystko by wróciło do normy?
pozdrawiam.
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: M-drol

Dzięki!
ale odblokowywując sie po tym nie powinno byc skutkow ubocznych? Chodzi mi o to ,ze przperowadzając cykl, odblokowywując się, póżniej mogę zaburzyć mój układ hormonalny, który jeszcze nie jest do konca rozwinięty? czy po całym cyklu wszystko by wróciło do normy?
pozdrawiam.


Nikt Tobie nie da gwarancji ze wszystko pojdzie gladko podczas/po cyklu to sa hormony :P

Modulator
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: M-drol
Ja osobiście odradzam M-drol na pierwszy cykl i jeszcze w wieku 18 lat .

http://forum-kultury...ie/page__st__20

poczytaj sobie mój temat oraz całe podsumowanie .



Pozdrawiam i odradzam szkdoa zdrowie wybierz lżejszy środek :P
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024