Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pozatkujacy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Maly90
  • Pytanie
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pozatkujacy

Witam mam na imie Krzysiek wiek 25 lat waga 89 kg doswiadczenie znikome .mam pytanie jak cwiczyc tzn jakie partie miesni ? czy mozna cos poloczyc np. biceps i klatka jakie przerwy w cwiczeniach .chcialbym sie troche wyrzezbic i nabrac na sile . Pozdrawiam .


  • 0

Paweł Kasprzak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1178 postów
  • Pomógł: 8
18
Neutralna
  • Lokalizacja:Kwidzyn
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka, gry i hodowla gołebi
  • Staż [miesiące]:Ponad rok
  • Wzrost [cm]:174

Napisano Ponad rok temu

Re: Pozatkujacy

Partie mięśniowe łączymy najlepiej tak:

 

Klatka + Biceps

Nogi (Osobno)

Plecy + Triceps

Brzuch - Trenujemy go maksymalnie dwa razy w tygodniu i to wystarczy na pewno.

Przedramie - je możesz wrzucić gdzie chcesz, tutaj nie ma żadnej reguły co do tego.

 

Przerwy w ćwiczeniach wykonuj od 2-3jeśli chodzi o zmianę ćwiczeń, a co do serii to myślę, że starczy 1-2m. Oczywiście podczas przerwy nie siadaj bezczynie, tylko ruszaj się, kręć ramionami, rozluźnij je do kolejnego wysiłku.

 

 

Kolejny etap to ułożenie DIETY, czyli najważniejszego etapu podczas chodzenia na siłownię. Oblicz swoje zapotrzebowanie z tego KLIK i jeśli chcesz redukować od tego 200 kalorii odetnij i jak waga zacznie spadać to znaczy że to twoje 0 kaloryczne, czyli jak waga już nie będzie spadać odetnij 100 kalorii, ZAPAMIĘTAJ nie odcinaj później 300-500 kalorii bo będziesz myślał że waga dzięki temu szybciej spadnie, bo później będziesz musiał jeść 1000 kalorii a to się źle skończy dla organizmu.

 

Ostatni etap to ułożenie planu, na początek polecam Ci FBW, czyli Full Body Workout, gdzie ćwiczymy całe ciało na treningu, jest on zazwyczaj podzielony na A-B i ćwiczymy nim 3 dni, czyli powiedzmy ABA i potem zmieniamy na BAB. Ułożenie FBW nie jest trudne, więc na pewno sobie z tym poradzisz, tutaj masz wszystko związane z tym planem treningowym FBW.

 

Mam nadzieję, że Ci pomogłem - jeśli będziesz miał jeszcze jakieś pytanie, pisz śmiało w tym temacie.


  • 0

Dziennik Treningowy

 

Zapraszam do przeglądania, wypowiadania się oraz poprawiania moich błędów.

Zapamiętaj! Każdy uczy każdego, a WIEK to tylko liczba!

 

Powracam!

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024