Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spalanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Julian
  • Pytanie
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Spalanie

Potrzebuję jakiejś mądrej diety i planu na spalanie ... dopiero zaczynam , a do marca chcę zgubić 5 kg .
preferuje ćwiczenia w domu oraz skakanka wchodzi w grę , jak będzie trochę cieplej to również bieganie . dziękuje za każdą pomoc pozdrawiam :)

Wiek 22
171 cm
84 kg


  • 0

jan9
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 1
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie

cześć Julian,

 

opisz pokrótce jak wygląda Twój dzień.

 

Wstaję o godz...,

śniadanie jem o godz... i zazwyczaj jest to...

kolejny posiłek jem o godzi i zazwyczaj jest to...

 

Ćwiczę - x razy w tygodniu, w sumie x godzin...

 

Alkohol piję x razy w miesiącu i zazwyczaj...

 

Przekąski, objadam się...


  • 0

Afrobandit
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie

Siemanko Jan

 

no to tak , jestem studentem wstaje wcześnie maksymalnie o 8 ale zazwyczaj jest to godzina 7 .

 

jem śniadanie mniej więcej pół godziny po tym jak wstanę czyli 7.30- 8 .30 zazwyczaj płatki owsiane z owocami , czasami serek wiejski , jajecznice .

 

kolejny posiłek jem koło 10 oprócz poniedziałku bo mam zajęcia w tym czasie więc jak wracam czyli 11 .zazwyczaj jest to jakaś kanapka i jakiś owoc .

 

kolejny 13-15 jakieś mięcho , jakieś surówki ,warzywa bez ziemniaków i dodatków 

 

kolejny 18 i tu zazwyczaj mój ostatni posiłek to biały ser , kanapka z dżemem do tego 

 

jak siedzę długo to jeszcze koło 20 coś przekąszę ale to zazwyczaj jest jabłko albo orzechy .

 

 

Staram się ćwiczyć 3 razy w tygodniu , w sumie około 4 h , poniedziałek , środa , w piątek mam trochę więcej możliwości gdyż zjeżdżam do siebie do domu i tam mam trochę żelastwa :)

 

Alkohol ogólnie miałem przerwę półtora miesiąca od picia , a teraz sporadycznie 4 piwka w miesiącu , okazjonalnie wódka ale w tym roku jeszcze się nie zdarzyło , i wiadomo jak to na studiach sporadycznie najtańszy ruski szampan ale też okazjonalnie .

 

Przekąski , hmmm ogólnie nie mam napadów głodu , ale jak mi się zdarzy to biorę jakiegoś pomarańcza , albo orzechy włoskie bo dziadek dał mi całą torbę .

 

to tak w skrócie wygląda 


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024