Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening masowy a aeroby


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Goonzo
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trening masowy a aeroby
Moje pytanie jest nastepujace, czy przy treningu na mase moge wprowadzic aeroby 2-3 razy w tygodniu? Moj plan to poniedzialek klata triceps, wtorek plecy, sroda barki biceps i czwartek nogi. Myslalem zeby biegac w piatek i niedziele po 30min intensywnego biegu. Dodam ze po kazdym treningu aerobowym uzupelniam tak jak po treningu silowym diete w aminokwasy lub białko w postaci odzywek wiec chyba nie spale za duzo miesa z gory a moze i brzuch lekko zejdzie? Jakie macie zdania na ten temat. Dodam ze staz na silowni niecaly rok ale dlugo bralem gainery i troche mnie zalalo ;/
  • 0

DAmianXXL
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :44
  • Klatka piersiowa [cm]:120
  • Pas [cm]:87
  • Udo [cm]:58
  • Waga [kg]:92,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening masowy a aeroby
ja tez jestem ciekawy napisałem trening na masę

poniedziałek
klata+ biceps+ brzuch i aeroby

wtorek
plecy+ triceps+brzuch

czwartek
mięśnie ud +łydki +brzuch +aeroby

piątek
barki+ przedramię + brzuch + aeroby

suplementy chyba takie : kreatyna + HMB +dekstroza + białko 80 od czasu do czasu jakieś carbo
jest to monocykl na 8 tygodni potem 2-3 tyg regeneracji i odnowa
ze w sumie zrobię 4 pełne cykle na masę tylko co z tymi aerobami ???????
  • 0
01.10.12 ----Powrót i redukcja-----
13,10,2012------- Sukces waga 93,2 ----- Redukcja w toku ----- Sibutramina zdała egzamin --------
01,11,2012 -------- + 2 cm w bicepsie , pas -1 cm , troszke na +,

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening masowy a aeroby
Ja mam trening aeroby i anaerobowy 3-5 razy w tygodniu :) Jakoś potężnej masy nie robię ale trzymam tłuszcz w ryzach i sylwetka jest coraz lepsza :)
Polecam Ci pobiegać z rana w te dni tylko przed biegiem wypić białko lub łyknąć aminokwasy (może być BCAA) kondycje na pewno będziesz miał lepszą i sylwetką też się będzie zmieniać 30-45 minut wystarczy ;)
  • 0

M_arcin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
8
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Siatkówka zawsze na 1. miejscu
  • Staż [miesiące]:Z żelastwem od 2006 r.
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening masowy a aeroby
a ja gdzieś czytałem, że aeroby pomagają, chociaż nie wiem, czy to prawda :). otóż chodzi o to, że od razu po treningu siłowym, robiąc aerobowy, ma się potem potężny głód, a składniki pokarmowe są lepiej rozdysponowywane. Jak jednak wspomniałem, czytałem o tym "gdzieś" i nie wiem, czy to wiarygodne źródło.
  • 0
Atlas ćwiczeń

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening masowy a aeroby
Do maksymalnych efektów palenia tkanki tłuszczowej najlepszym wyborem jest łączenie treningu interwałowego z normalnym biegiem.
Ja czasami robiłem taką serie:obierałem sobie jakieś małe wzniesienie pod niewielki kątem i biegłem ok.50m oczywiście sprint później wracałem z powrotem ale nie biegnąc gdy dochodziłem na start powtarzałem to samo i tak ok.20 razy.
  • 0

Bojka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
57
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania nie ograniczaja sie tylko do silowni itd.choc w wiekszej czesci mojego zycia codziennego sport roznego rodzaju ma dla mnie bardzo duze znaczenie. Jesli mam sie ograniczyc to glownie silownia i sztuki walki.
  • Wzrost [cm]:176
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening masowy a aeroby
Aeroby w umiarkowanym stopniu sa bardzo pomocne w budowaniu masy miesniowej, aeroby wplywaja pozytywnie na krazenie i rozbudowe sieci naczyn wlosowatych ("takie malutkie tetniczki", w ratownictwie medycznym krazenie w tych naczyniach mozna w latwy sposob sprawdzic, naciskamy na paznokiec i patrzymy jak szybko plytka pod paznokciem z koloru bialego zrobi sie znowu czerwona..) Wiec podsumowujac, stosujac aeroby zwieksza sie transport substancji odzywczych do miesni. Ja osobiscie robie interwaly i biegi przynajmniej raz w tyg.oprocz treningu sztuk walki, masa miesni nie spada a tluszcz sie spala..
  • 1
Trenuj ostro albo Wcale!!!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024