Skocz do zawartości


Zdjęcie

od chudzielca do miesniaka w 2 miesiace- porady :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

budo_wesley
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

od chudzielca do miesniaka w 2 miesiace- porady :)
Mój brat, zapalony aktor-amator, dostal role, do ktorej musi nabrac ciala. Zwrocill się do mnie o pomoc, ma dwa miesiace na zostanie miesniakiem;) Zgodzilem się, że mu pomoge i zaplanuje mu trening na silowni.
Oczywiscie mam w tym ukryty cel. Mam nadzieje, że mój brat artysta, zlapie bakcyla na sport i zacznie się ruszac już po wielkiej roli :) Z tego powodu licze na Wasza pomoc.

A teraz suche fakty.
Obiekt: suchy aktorzyna: 183 cm, 70kg
Wiek: 21lat
Aktywnosc sportowa: 20 pompek 1x w tygodniu - MAX

Atuty: silownia w piwnicy- lawka, sztanga, hantle, bieznia.

Czas operacyjny: 8 tygodni.

Jaki plan odnosnie ciezarow i jedzenia ( w granicach rozsadku) polecacie?

P.s.
Przepraszam za brak polskich znakow, pisze z telefonu.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: od chudzielca do miesniaka w 2 miesiace- porady :)
Jaką budową ciała i jakim typem metabolizmu cechuje się Twój brat?

Przez 8 tygodni to bez zainwestowania w dobre suple się nie obejdzie. Z resztą przez 8 tygodni to niektórzy przygotowują się dopiero pod trening na siłce, jeśli do tej pory robili tylko "20 pompek 1x w tygodniu - MAX".

Nie jestem wielkim znawcą treningów na siłowni ale tak myślę, że aby jeszcze w miare wyglądać na mięśniaka, przez te 8 tygodni będzie musiał poza błyskawiczną budową mięśni jednocześnie zrobić drastyczną wycinkę, tj. zminimalizować ilość tkanki tłuszczowej.

Poczekaj aż wypowiedzą się starsi wyjadacze.
  • 0

budo_wesley
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Re: od chudzielca do miesniaka w 2 miesiace- porady :)
Jet, dzięki za odpowiedz.
Moze nie napisalem tego wyraznie. Wiem, że taka "transformacja" nie jest mozliwa w takim czasie. Zalezy mi na tym, żeby "artysta" :) spial dupe przez 8 tygodni, zobaczyle efekty i zostal przy treningu na dluzej. Taki jest plan :)
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: od chudzielca do miesniaka w 2 miesiace- porady :)
Zdjęcia będą w ubraniu czy bez?

Oprócz zasuwania na siłowni i jedzenia bardzo dużo, trzeba zwrócić uwagę na odpowiednią ilość snu i odpoczynku bo bez tego efekty będą znacznie słabsze.
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: od chudzielca do miesniaka w 2 miesiace- porady :)
Oj ciezko bedzie. Bez klucia(oczywiscie nie zachecam do takiej skrajnej glupoty) sie to nawet na suplach przez ten czas nie pojdzie latwo. Moze z max 5-10kg wagi(nie miesni czy cos hrhr) wejdzie pod warunkiem ze bedzie tyral ostro, duzo zarl, duzo spal i jeszcze na calym pakiecie supli z kretka na wierzchu, ale to i tak na farcie bardzo duzym bo wlasnie zalezy od przemiany, a poki co to nie wyglada dobrze. W sensie nie obeznany z treningiem plus szczuply gosc, nie wiadomo jak suplementacja zadziala, a ja tez powinni stosowac obeznani wpierw z treningiem na sucho. Jedynie to w rzezbe moze pojsc bo z nabraniem ciala tak na szybko to wyjdzie lipa pewnie. Juz nie wspomne ze na pcozatku powinien tyrac z przewaga maszyn, a wolne ciezary stopniowo wprowadzac, zeby nie nabawic sie kontuzji, juz nie wspominajac o zlej technice i zlych nawykach. Na to wszystko trzeba czasu i nie pomoze nawet fakt ze ktos bedzie stal nad nim i pomagal, ot musi minac opdowiedni czas zeby nabieral stopniowo sil i bawil sie z wiekszymi ciezarami, a tak to sobie moze tylko krzywde zrobic.
Gdybys powiedzial ze ma 8-12 miesiecy na taka przemiane, to bym mial wiecej optymizmu. No ale to jest moje zdanie.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: od chudzielca do miesniaka w 2 miesiace- porady :)
rola bedzie w ubraniu czy bez ubrania?
ma to o tyle znaczenie, ze warstwa odziezy mozna dorzucic pare kg wizualnie, a z drugie jstrony jesli ma byc gola klata, to troche zrzucaja wody w ostatnich dniach i ew glikogenu z miesni mozna zarysowac te niewieelkie zasoby ktore sie ma ladniej.
no ale ogolnie to bez koksa to mission impossible mocno duzo przybrac ;)

p.s. widze ze te same pytania padly wczesniej, nie tylko ja taki blyskotliwy jestem ;)
  • 0

budo_wesley
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Re: od chudzielca do miesniaka w 2 miesiace- porady :)
A więc.
Rola w teatrze, nie film. Czyli nie ma co liczyć na efekty specjalne, ewentualnie gra światłem ;)
W kwestii ubioru: topless. Ma paradować z gołą klatą.

aktor jest długi i chudy, więc na plus robi to, że każdy gram mięśnia będzie widoczny. Na minus, że to misja na lata :)
Ale tak jak mówię, ma poczuć w sobie zwierzęcą moc, zacząć ćwiczyć i zostać przy tym.
  • 0

budo_maykel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: od chudzielca do miesniaka w 2 miesiace- porady :)
Siłownia siłownią, ale masy nie nabierze z powietrza. Cudów nie ma - ile włożysz tyle wyjmiesz. Zatem musi jeść dużo więcej i dużo lepiej niż do tej pory + pewnie suple. Nastawiłeś go mentalnie na tą część treningu? ;-)
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: od chudzielca do miesniaka w 2 miesiace- porady :)
rozpisz dobrą diete, dobry trening. NIby powinien robic fbw lekki żeby się przygotować ale jak jest początkującym to masy chociaż trochę i tak szybko złapie. Napewno jak będzie ostro tyrał przez te 8 tygodni i dobrze jadł będzie wyglądał na masywniejszego i lepiej umięsnionego niż teraz.
Nie wiem jak to się sprawdzi u początkującego ale może spróbuj mu rozpisać plan na 4 razy tydzień i w każdym dniu jedna duza grupa mięśni z jedną mała tak zwana kosmetyczną. Jeśli jest chuderlawy to znając życie nie będzie się specjalnie zalewał tłuszczem także przed i po treningu białko i sporo dobrych węgli. Na noc białeczko. W krete bym nie inwestował bo to dopiero jego początek a i tak sądzę, że jak się przyłoży to będzie zaskoczony efektami.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: od chudzielca do miesniaka w 2 miesiace- porady :)

A więc.
Rola w teatrze, nie film. Czyli nie ma co liczyć na efekty specjalne, ewentualnie gra światłem ;)
W kwestii ubioru: topless. Ma paradować z gołą klatą.

aktor jest długi i chudy, więc na plus robi to, że każdy gram mięśnia będzie widoczny. Na minus, że to misja na lata :)
Ale tak jak mówię, ma poczuć w sobie zwierzęcą moc, zacząć ćwiczyć i zostać przy tym.


pompki, drazek, codzien caly dzien. do tego cos na biceps, triceps i mase cwiczen na barki. i odchudzic brzuch. nic wiecej mu do roli nie potrzeba.
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: od chudzielca do miesniaka w 2 miesiace- porady :)

A więc.
Rola w teatrze, nie film. Czyli nie ma co liczyć na efekty specjalne, ewentualnie gra światłem ;)
W kwestii ubioru: topless. Ma paradować z gołą klatą.

aktor jest długi i chudy, więc na plus robi to, że każdy gram mięśnia będzie widoczny. Na minus, że to misja na lata :)
Ale tak jak mówię, ma poczuć w sobie zwierzęcą moc, zacząć ćwiczyć i zostać przy tym.


pompki, drazek, codzien caly dzien. do tego cos na biceps, triceps i mase cwiczen na barki. i odchudzic brzuch. nic wiecej mu do roli nie potrzeba.


To bedzie wyrzezbiony chudzielec, z miesniakiem go nikt nie pomyli. Ale to jedyna droga, zeby w tak krotkim czasie jako tako wygladac.
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: od chudzielca do miesniaka w 2 miesiace- porady :)
wesley, brat nie potrzebuje żywienia ni treningu ino taką koszulkę:
Dołączona grafika
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: od chudzielca do miesniaka w 2 miesiace- porady :)
novo z czego ty mu chcesz brzuch odchudzać ;p on ma 183 cm wzrostu a warzy 70kilogramów ;p dla porównania ja mam 17cm mniej i ważę 71 xD tylko, że u mnie jest z czego zrzucać :D
  • 0

budo_wesley
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Re: od chudzielca do miesniaka w 2 miesiace- porady :)
@BLT, jak młodemu pokażę to koszulkę, to znając go, będzie miał problem rozwiązany i pójdzie pić ;)

No własnie mam dylemat, i nie wiem na jakie ćwiczenia postawić. Klasycznie: klata-triceps, barki-biceps itd, czy FBW. Wczoraj zrobiłem mu mały wstęp. Chciałem zobaczyć jak z technika ćwiczeń i co możemy zrobić. Walnął:
- wyciskanie sztangi na ławce - 4 serie po 12ruchów
- wiosłowanie sztangą - - 4 serie po 12ruchów
- wyciskanie sztangi za głowe - - 4 serie po 10ruchów
- przysiady ze sztangą na karku - 4 serie po 12ruchów *
* wiem, że przysiady do roli nie potrzebne, ale nóg mu nie odpuszczę :)

Dzisiaj rano, już mi napisał, że mnie nienawidzi. Ale decyzja jest - nakurwiamy!

Pomyśle nad ćwiczeniami, dowiem się co on je i jak coś wymóżdżę, to wrzucę pod obrady.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: od chudzielca do miesniaka w 2 miesiace- porady :)
Jak na pierwszy raz za duzo.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: od chudzielca do miesniaka w 2 miesiace- porady :)
przysiady i martwy pomimo ze wizualnie nie beda mialy gigantycznego znaczenia, ogolnie razem z plaska sa z tego co wiem uznawane za najbardziej 'anaboliczne' cwiczenia, takze jezeli by to miala byc silka, a nie to co novo radzi, to nie powinienes tego wykluczac.

Aha, jeszce o jednym trzeba pamietac, ze w pierwszych tygodniach treningu, a wnioskuje ze brat nigdy nie trenowal na silce, postepy sa przeciez duzo wieksze niz juz jak sie nawet pare miesiecy t yra. wiec probojac osiagnac efekt maks, od razu rzucajac sie na miliardy ton bialka, kreatyne, stacki chuje muje aminokwasy z dzikimi wezami, efekt moze byc nieco wiekszy niz sie wszyscy spodziewaja (co nie znaczy ze zadowalajacy).
  • 0

budo_kristof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:copacabana
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: od chudzielca do miesniaka w 2 miesiace- porady :)
Ostro, nie zajedź braciaka tylko od razu.
  • 0

budo_wesley
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Re: od chudzielca do miesniaka w 2 miesiace- porady :)
Aż mi się glupio zrobilo.
Ten zestaw wcziorajszy, byl z malymi ciezarami. Tak żeby cwiczenia pokazac, że serie sa, jakie miesnie powinny pracowac itd..
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: od chudzielca do miesniaka w 2 miesiace- porady :)
Mimo wszystko. Powininees 2 dni obwodu porobic i delikatnie "zakwasic".

Pamietam kiedys bylem pare razy na silce i miejscowe koksy na modlitewniku bice wyciskaly. Cos mnie pokusilo zeby dolanczac sie do ich serii i ... mialem przerwe przez 2 miesiace od treningu z powodu naderwania bica.
  • 0

budo_czarny msciciel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 858 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: od chudzielca do miesniaka w 2 miesiace- porady :)
sciagnij z sieci albo kup (warto ogolnie kupic ze wzgledu na inne rzeczy) 4h body Ferrisa tam masz rozpisany taki program wlasnie - nabicia czystej masy miesniowej - z podzialem na cwiczenia, suplementacje, ilosc itd. bardzo dokladny protokol
nie testowalem ale to na bazie studium uniwersyteckiego o ile pamietam
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024