Skocz do zawartości


Zdjęcie

Efekty ćwiczen.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Wujek92
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:3
  • Wzrost [cm]:190
  • Biceps [cm] :33,5
  • Klatka piersiowa [cm]:98
  • Pas [cm]:83
  • Waga [kg]:78

Napisano Ponad rok temu

Efekty ćwiczen.
Witam, mam takie małe pytanie, a z tego co patrzyłem to nie była ta kwestia jeszcze poruszana. Mianowicie chciałbym sie dowiedziec kiedy najbardziej widac efekty, oczywiscie nieliczac pompy od razu 'pocwiczeniowej', bo nie wiem, kiedy tak na prawde mozna oceniac, czy cos urosło czy nie. Odnosze wrazenie, ze jest to ranek, od razu po wstawaniu z łóżka? Pytam się, bo mam coś takiego,że cwicze czesto koło godziny 21-23, ale np jak jest to dzien beztreningowy to w tych godzinach czuję największa 'pompe' i chciałbym sie dowiedziec, czym to jest spowodowane tak na prawde, czy to moj specyficzny organizm, czy zawsze tak jest?
  • 0

Mafi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
34
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Efekty ćwiczen.
Profesjonalnie ci nie odpowiem, ale kiedy śpisz wszystko ci się regeneruje, z resztą to jest podstawa i każdy to chyba wie, więc nie ma co mówić...
Masz rację, przy wstawaniu widać, że efekty jednak jakieś są po tych ćwiczeniach, ale to nadal nie jest to.
Po miesiącu będzie widać efekty takie na jakie zapracowałeś. To kwestia czasu, dalej idzie jak z górki.
Jeżeli chodzisz często na siłownię, to potem na to uwagi nie zwracasz tak często jak np. teraz przy wstawaniu :)
Rzecz jasna, jeżeli ćwiczysz na sucho, to potrzebna dieta no i ewentualnie jakieś gainerki na uzupełnienie braków w diecie.
Ale kiedy bierzesz między innymi kreatynę i wyższe odżywki to wszystko pójdzie ci szybciej, ale pamiętaj, że nadal będzie trzeba utrzymywać dietę i regularny trening, abyś nie widział wielkich spadków.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024