Skocz do zawartości


Zdjęcie

Instruktor Siłowni - Rzeszów - Mielec


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Miska
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Instruktor Siłowni - Rzeszów - Mielec
Witam wszystkich zkulturyzowanych

Mam nadzieje ze pytanie zamiescilem w dobrej kategorii

Mianowicie cwicze od paru lat - silownia to moja pasja...poszukuje miejsca na terenie Rzeszow - Mielec w ktorym moglbym uzyskac szkolenie (najlepiej prywatne)kurs, papiery badz legitymacje Instruktora silowni - sprawy zywieniowe, cwiczenia i wszystko na temat silowni aby zostac Instruktorem - nie gimnastyka ruchowa:) Jesli ktos moglby w jakis sposob pomoc czy doradzic gdzie moglbym sie udac prosze piszcie :)

pozdrawiam i zycze jak najwiekszych efektow
  • 0

Bojka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
57
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania nie ograniczaja sie tylko do silowni itd.choc w wiekszej czesci mojego zycia codziennego sport roznego rodzaju ma dla mnie bardzo duze znaczenie. Jesli mam sie ograniczyc to glownie silownia i sztuki walki.
  • Wzrost [cm]:176
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Instruktor Siłowni - Rzeszów - Mielec
Ja tez bylby czym takim zainteresowany w przyszlosci jako dodatkowa praca :) :)
  • 0
Trenuj ostro albo Wcale!!!

Miska
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Instruktor Siłowni - Rzeszów - Mielec
Kevin a powiedz gdzie udalo Ci sie zrobic ten kurs?..nie planuje szukac pracy w tym kierunku bo podejrzewam ze w moim regionie bedzie to marnie wygladac.....chcialem sie przeszkolic, miec tą legitke Instruktora i moze kiedys podzialac cos otwierajac swoja silke. Piszcie jesli wiecie gdzie moge sie udac.
  • 0

peper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 224 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:191
  • Biceps [cm] :42
  • Przysiad [kg]:100 seria
  • Wyciskanie [kg]:100 seria
  • Martwy ciąg [kg]:120 seria
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Instruktor Siłowni - Rzeszów - Mielec
Powiem tak kursy organizowane są najczęściej w dużych miastach, wymogi to wykształcenie średnie , wiek minimum 21 lat , koszt w grancach 1-2 tyś złotych , dla osób studiujących lub które ukończyły awf są zwolnione z części kursu dlatego dla nich taniej.

Moi znajomi robili takie kursy i owszem przydały się ,po pracy dorabiają na siłowni pomagając i proszę nie piszcie , że nie opłaca się bo nigdzie nie znajdziecie pracy w tym kierunku bez takiego kursu.
  • 0
Ja i moja niunia kochamy się na ostre, w pięciogwiazdkowym hotelu, mamy do tego celu wszystkie pokoje

Miska
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Instruktor Siłowni - Rzeszów - Mielec
:) No to niezle..:)Wykrztalcenie srednie mam, studiuje narazie wiec nie ma opcji aby udac sie do Warszawy:( 1320 zl wow...powiem Ci ze u nas na podkarpaciu jak zarobisz 1000 to jest dobrze.. kasjerki, fryzjerki zarabiaja po 900...paranoja..

Widze ze jest to troche skomplikowana sprawa zdobyc takiego instruktora..pomojam koszty bo nie sa wygórowane a powiedz jak dlugo zajela Ci cala ta edukacja...rok? dwa? miesiac:) Mysle, ze raczej bede szukal cos blizej...bo szkoda mi rezygnowac ze studiow:) Tak jak mowicie intruktor ten przydalby mi sie jako praca dorywcza - popoludniowa..kiedys otworzyc nawet swoja silke milo byloby takie cuś mieć:)
  • 0

lotan
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Instruktor Siłowni - Rzeszów - Mielec
Organizuje kurs instruktorski w Krosnie w dniach 25 czerwca 3 lipca.Zaznaczam ze nie jestem sprzedawca a wieloletnim pasionatem, ktory niosl sie od dawna z takim zamiarem:) mam juz prawie kompletna grupe( o dziwo:)) i powinno wszystko byc ok.Jezeli bylbys zainteresowany to napisz na priv lub gg 2256599.Mysle ze nie bedzie wiecej takiej okazji na Podkarpaciu.Kurs bedzie organizowala Polska Akademia Sportu a po ukonczeniu otrzymasz legitymacje i certyfikat instruktora sportu a nie rekreacji ruchowej jak to bywa w innych osrodkach.pzdr
  • 0

lotan
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Instruktor Siłowni - Rzeszów - Mielec
pierwsze posty na tym forum i technika odmawia posluszenstwa:)Kurs wlasnie od Karpinskiego wspomniany wczesniej.
  • 0

lotan
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Instruktor Siłowni - Rzeszów - Mielec
Calkowicie mnie nie zrozumiales...technika odmawia posluszenstwa chodzilo o moja klawiature. Doczytaj post to moze sie odniesiesz wlasciwie.KURS ORGANIZUJE PAS WLASNIE OD D.KARPINSKIEGO wiec wiem o czym pisze(az dziw bieze ze go konczyles i widzac nazwe w poscie nie skojarzyles ze to ten sam organizator).Tamte zdania dzieli znak przestankowy w postaci emotikonu i sa to osobne zdania(rozpoczete zreszta od wielkiej litery).Co do reszty sie nie wypowiadam bo powinienes sie zrefletkowac sam.Strzeliles gafe:) a co do mnie osobiscie to rowniez nie bede sie wywyzszal ale mysle ze dosc mocno rowniez sie pomyliles ale to merytorycznie nie dotyczy tematu mojego posta wiec nie bede wdawal sie w polemike.
  • 0

lotan
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Instruktor Siłowni - Rzeszów - Mielec
Przyjmuje i ciesze sie ze aprobujesz sam pomysl.Wyjezdzaja ale przy takim kursie to ogromnie duzo pracy na moich barkach tak szczerze.Organizacyjnie to praktycznie wszystko moje zadanie dlatego tym bardziej sie ciesze ze wszystko idzie w dobrym kierunku( moze za wyjatkiem ludzi, ktorzy sa totalnie na TAK, zawracaja d... a potem w ostatniej chwili rezygnuja.Dlatego wlasnietu na forum szukam nadal chetnych, bo mysle ze sa tu konkretne osoby).Pzdr dla Ciebie!:P
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024