Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odżywka na mase przy sw


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_bubiks
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sanda

Napisano Ponad rok temu

Odżywka na mase przy sw
W maju chce zacząć cykl na mięcho. Jaka odżywka była by odpowiednia? 3x w tygodniu(i to minimum) targam sw. Zaznaczam że to 1 cykl na maske (obecnie spalacz, bcaa) staż na siłce to ok. roku z 2 miesieczna przerwa na wakacje. Myslalem o monohydrancie, lecz to strasznie nawadnia i niewiem jak to by bylo w polaczeniu z tymi sw, czy bym nie spalił 90% tego co mi wejdzie , lub jakeis 2kg bialka po 50g dziennie to 40dni by było, lub jakiś jabłczan. A chciałbym teraz już sobie kupić dopoki mam wiecej pieniedzy. Może być nawet jakiś zestaw. Zależy mi na czystej, żylastej masie (wiem dieta bd) I raczej split tak?
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka na mase przy sw
Nie zrobisz masy przy min 3 sw. Jesli sa to b intensywne treningi to naprawde musialbys sie ostro nameczyc, zeby chociaz troche przytyc. Bo jesli bys robil silke w pozostale dni, to gdzie mialbys czas na regneracje. A przy robieniu masy to sa 3 zasady, duzo szamiesz, ciezko trenujesz i duzo odpoczywasz. No chyba ze masz genetyke do tego odpowiednia i lapiesz latwo mase. Takie jest przynajmniej moje zdanie.
  • 0

budo_sheepman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka na mase przy sw
dopnij diete z dodatnim bilansem. mono kreatyny też nie zaszkodzi.i dużo dużo jedz
  • 0

budo_bubiks
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sanda

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka na mase przy sw
Nie chce strasznie zmieniac diety (tylko dodac wiecej bialka i wegli). Korci mnie ta kreatyna ale za bardzo nie ogarniam jej efektu, kolega brał ładnie weszło, ale na samej siłce. Wiem że białko jak najbardziej sie przyda , a wracając do mono załóżmy że cisne cykl na miecho, potem robie sb np. obwodówki lub rzeźbe + sw czy mi nie zleci wtedy to co weszło, tego się obawiam. Znowu inny kolega bral mono weszło mu te pare kg, rzucil silke poszedl na boks , all spadlo. Czy jak bym sie odpowiednio odzywiał - czyli po kazdym aerobowym i silowym treningu posilek zjedzony w odstepie max.15 min nie bylo by spadków?
  • 0

budo_bubiks
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sanda

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka na mase przy sw
#20min mineło..
Znalazłem 3,2kg białka + jakiś stack kreatynowy i zaciekawiło mnie to w dodatku cena nie jest zła :]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_franek kimono
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka na mase przy sw
Też skłaniałbym się ku kreatynie, a jeśli chodzi o ilość białka i kalorii w diecie, to maksowałbym to po prostu jedząc. Jak masz kasę, to możesz dorzucić do tego jakieś białko, nie musi być jakieś świetne, bo nie liczysz przy takim celu treningowym i doświadczeniu każdego grama węglowodanów, tłuszczy itd. Dlatego weź jakiekolwiek białko, które zostało niedawno przebadane i skład nie różni się zbytnio od tego na etykiecie. Od samych szejków masy i tak nie nabierzesz ;)
  • 0

budo_kogan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka na mase przy sw
Tylko po co komu masa do SW?
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka na mase przy sw

Znowu inny kolega bral mono weszło mu te pare kg, rzucil silke poszedl na boks , all spadlo. Czy jak bym sie odpowiednio odzywiał - czyli po kazdym aerobowym i silowym treningu posilek zjedzony w odstepie max.15 min nie bylo by spadków?

bo te "pare kilo" to glownie woda i glikogen. nic dziwnego ani zaskakujacego. jak ci "wejdze" powiedzmy 5kg, to z tego 2 to jest woda, 2 to glikogen, .5 to tluszcz i .5 to miesien. tak to jest. szczegolnie, ze miesiac to dosc krotko na cokolwiek. nie mowie, ze nie warto, tylko nie spodziewaj sie jakichs super wynikow. jak 1-2kg nabierzesz samego miesnia to wynik swietny. mi nabranie "stabilnych" 10kg zajelo ponad rok.
te 15 minut to tez zadna magiczna liczba, nawet jak i godzine po zjesz to nic ci sie nie stanie. za to przy silowym zjedz i przed, i po.
a opis teg obialka mnie rozwala ;)
tak naprawde to jedyne co moze miec znaczenie to BCAA vs whey (serwatka) vs ew kaseina (na noc). przy "naszym" poziomie to wg mnie nie ma co marnowac kasy cos innego niz te 3. ot, zeby bylo wiecej bialka jak sie komus nie chce miesa przygotowywac.

kogan, a po co komus SW?
  • 0

budo_kogan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka na mase przy sw
Większości chyba po to by ładnie wyglądać i móc bajerować laski, odnoszę nieodparte wrażenie ;)
  • 0

budo_bubiks
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sanda

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka na mase przy sw
Boże Kogan a co Cie to obchodzi może chce być kozacko wyrzezbionym i codziennie dymac inna laske? Chce tutaj rade , ale nie zawsze znajdzie sie ktos kto chce coś udowodnić. Wiem że przez miesiąc dużo nie wejdzie , ale chciałem zobaczć jak to działa , potem nast. cykl, białko wlasciwie mozna brac calym rokem. Rozumiem że mono pomaga lepiej wchlaniac wode, a jabłczan?
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka na mase przy sw
ok, nie karmic trolla.

kreatyna nie "pomaga wchlaniac wode", efekte ubocznym jest zatrzymywanie wody (i glikogenu) w miesniach. jak nie brales wczesniej, to spokojnie mozna mono. sam biore tylko mono od lat. *podobno* jablczan ma mniejsze zatrzymywanie wody.

jak mowilem, nie wiem, czy zobaczysz "jak to dziala", bo to "tylko" bialko.
  • 0

budo_bubiks
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sanda

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka na mase przy sw
Ok, dzieki, temat do zamkniecia
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024