Skocz do zawartości


Zdjęcie

KSW 18 ogólna dyskusja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
137 odpowiedzi w tym temacie

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
A co generalnie sądzicie o temacie turnieju kobiet?

Wedlug mnie to jest jakas alternatywa dla niedzielnych fanow ogladania Strongmenow kulturystow i innych dziwnych opcji nie związanych ze sportem a przyciagajacych ludzi.
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
z pewnoscia jest to duza tansza opcja;)
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
pro wrestling w oleju jak najbardziej.
inna opcja będzie wyjątkowo mało estetyczna nic nie ujmując umiejętnościom i waleczności dziewczyn.
poza tym chyba za wcześnie na to, gdyby KSW uzbierała 4 takie dziewczyny jak Jarecka, to proszę bardzo.
  • 0

budo_amator-mma
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
Całkiem fajna gala.
Anzor bardzo fajnie walczy i wg. mnie łapał przeciwnika za ringiem.
Irokez fajnie, że zlał typa nie szanującego rywali i organizatorów. :twisted:

Wiem, że ring ma nawiązywać do pride ale proszę zmieńcie to na klatkę.
Nie będzie uciekania za liny, wypadania, same plusy.

O urodzie pań nie będę pisał ale po co one tych zawodników prowadzą to nie rozumiem.
Nie trafią do narożnika. Czy za balast spowalniający służą ?

Juras śmiesznie komentuje. Jest ekspresyjny ale mnie to nie razi.
Zna się na mma, zna zawodników, większość gal oglądam i tak z kumplami wiec sami sobie komentujemy :)

Za to prowadzącemu można chyba klasyczny odzień sprawić choć i tak lepsze to niż te pierwsze giga drechy w których pomykał i złoty kajdan.

Generalnie gala nie budzi we mnie już takich emocji jak kiedyś ale oceniam na plus.
  • 0

budo_amator-mma
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
a co do walk kobiet w mma to ja raczej nie chcę oglądać.
Widziałem kilka świetnych ale generalnie jestem na NIE.
Chyba jestem zbyt wrażliwy :)

Z drugiej strony jak chcą to niech walczą najwyżej wyjdę po herbatę albo z psem na spacer.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
Powiem szczerze, że nie rozumiem co się niektórzy do Kornika przypierdalają. Tak jakby teraz to Irokez miał wziąć skalp. A Kornik może nie jest najlepszym zawodnikiem ale robi postępy. Przegrał z War ale miał dojście do kimury i nie dał przeleżeć na sobie plackiem przez 3 rundy jak Irokez. Naprawdę słabo się słuch jak w każdym wywiadzie męczy się Kornika pytaniami z podtekstem kiedy da sobie przyjebać Irokezowi.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
na kobity troche za wczesnie wg mnie szczerze mowiac, 'każuali" to zrazi, a solidnych fanow jest za malo.
co do lin, to trzeba by zrobic jak w pride, jeszce jedna czy tam dwie dodatkowe liny i duzo omcniej naciagniete niz te ktore sa obecnie.
'wypadanie' zdarza sie wyjatkowo rzadko, a rin jak dla mnie ma swoj charakter i szkoda by to bylo marnowac.
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
moim zdaniem ring jest w porządku, nie trzeba go zamieniać na klatke. Wystarczy z linami pokombinować.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
Ale więcej lin, albo grubsze stabilniejsze liny to też gorsza oglądalność dla widzów. Słabość ringu pokazała walka Sztangi z Palacio. Chociaż Sobotta z Mańkowskim wypadli z klatki :)
  • 0

budo_cieglo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
Ja myślę, że na obecnym poziomie świadomości publiki (społeczeństwa w ogóle) na razie nie ma co marzyć o klatce. To, że jest to wybór oczywisty i docelowy jest chyba oczywiste ale o tym wiedzą tylko świadomi. Wszystko musi przebiegać etapami - najpierw należy zmiękczyć publikę, przekonać ich do samego mma i tutaj "klatka" nie pomoże. Zaczyna się od elementów uznanych w innych dyscyplinach, pozytywnie się kojarzących i mających przywodzić na myśl sport a nie dzikie mordobicie. Kiedy wiedza o mma się utrwali, publika się wychowa i będzie wiedziała więcej - można wkraczać z klatką. Myślę, że zejdzie jeszcze dobrych kilka lat zanim doczekamy się wallwalków na KSW :)
  • 0

budo_frankedgar
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
Klatka raczej nie jest takim super rozwiązaniem dla widza, skoro nawet sam Dana White siedizi w pierwszym rzędzie i ogląda walke w telewizorku, KSW jeszcze sie takiego sprzetu nie dorobilo, wiec poczekamy na oktagon ;)
  • 0

budo_matee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 701 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
no jeśli ksw teraz wchodzi z walkami kobiet to na pewno nie zaryzykują szybko z klatkami
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja

Klatka raczej nie jest takim super rozwiązaniem dla widza, skoro nawet sam Dana White siedizi w pierwszym rzędzie i ogląda walke w telewizorku, KSW jeszcze sie takiego sprzetu nie dorobilo, wiec poczekamy na oktagon ;)


Właśnie po MMAAtack opinie były inne. Że klatka miło zaskoczyła, bo oglądalność dobra. Natomiast zawodnicy mieli trochę problemu z zaadoptowaniem się do większego pola walki.
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja

Klatka raczej nie jest takim super rozwiązaniem dla widza, skoro nawet sam Dana White siedizi w pierwszym rzędzie i ogląda walke w telewizorku, KSW jeszcze sie takiego sprzetu nie dorobilo, wiec poczekamy na oktagon ;)


On głównie tweetuje ;)

Oglądalność przez klatkę jest dobra - na MMAA siedziałem dość daleko i wszystko było widać niemal tak samo jak w ringu...
  • 0

budo_kristof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:copacabana
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
Ja tam się walkami Pań nie jaram zupełnie, ale w sumie fajnie, że będą miały taką możliwość jak chcą.

Oktagon byłby super, ale chyba nie mamy co na niego liczyć na KSW.

Wydaje mi się, że Azhiev próbował przytrzymać przeciwnika, żeby nie zleciał na sam dół. Raczej nie okładał go dalej :)
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
A ja się tylko zastanawiam, zainspirowany dyskusją o klatka vs ring i wychowywaniu sobie widowni... Za nami 18 KSW, udział celebrities w galach, tysiąc wywiadów Pudziana i tak dalej, i tak dalej...
To czego jeszcze trzeba, żebyśmy uznali, że ludzie już zaakceptowali MMA? Jeszcze 5 lat bytności na rynku? Czy wtedy też sobie powiemy "klatka nie przejdzie"?
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
na rayie mma jest tolerowane.
do akceptacji jesycye trosyke.
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
Jeżeli transmisje dwóch konkurencyjnych gal w dwóch chyba największych (nie sprawdzałem rankingów w odniesieniu do publicznej) stacjach TV w Polsce to jest 'tolerowane', to ja wysiadam z dalszej dyskusji.

Nie przypominam sobie też żadnego większego artykułu o negatywnym wydźwięku dotyczącego MMA w ostatnich miesiącach w Polszy (z wyłączeniem tematu nazistowskich tatuaży, ale tu nie chodziło o MMA ale o osobę). MMA jest wręcz MODNE, inaczej nie wprowadzałyby go do swojej oferty treningów duże sieci fitness clubów w Polsce. A Drwal nie sprzedawałby charytatywnie treningów personalnych jako gwiazda MMA.

No, chyba, że o czymś nie wiem, jednak proszę o jakiekolwiek konkrety, a nie 'wydajemisię'.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
Myślę, że skretyniałe artykuły dalej można znaleźć ale to już nie taki freestyle jak kiedyś :)
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
Marchew ma rację - mma przestało się już kojarzyć z "Klatką" Latkowskiego, a stało się czymś w rodzaju eventu na którym się bywa (co raz po raz mozna zobaczyć oglądając transmisje KSW kt siedzi w pierwszych rzędach). Teraz tylko uzbroić się w cieprliwość i czekać aż zarobki zawodników będą taki jak piłkarzy (przynajmniej tych z drugiej ligi ;-) )
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024