Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC on Fox 2 [wyniki]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

UFC on Fox 2 [wyniki]
Nie wiem, w jaki sposób Sonnen dostał wygraną. Trzecia runda jego, ale dwie pierwsze należały według mnie do Bispinga. Dlatego podejrzewam przekręt, tzn. lekkie puknięcie sędziów w ramię, żeby odbyła się walka Sonnen vs Silva 2. :evil:

Maia się zupełnie nie popisał, jakoś stracił pare. Einemo też słabo, spodziewałem się czegoś lepszego po nim.

Dunham wygrał swoją walkę, ale to Lentz był górą dopóki nie dostał w oko. Szkoda, że nie powalczyli dalej, byłoby ciekawie.
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC on Fox 2 [wyniki]
No, przynajmniej Rashad pozamiatał.
  • 0

budo_franek kimono
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC on Fox 2 [wyniki]
1 runda 10-9 dla Sonnena, nie mam tu wątpliwości
2 runda 10-9 dla Bispinga, dłużej dociskał go do ścian klatki i tam punktował, ale Chael sprowadził ze dwa razy i zadał kilka solidniejszych uderzeń. 10-9 Bisping
3 runda 10-9 dla Sonnena, bez najmniejszych wątpliwości.

Inna sprawa, że Bisping wyglądał bardzo dobrze, to nie był dla niego dobry match-up, a był dosłownie o krok od wygranej. Chael jednak nie jest tak niesamowity kiedy został już rozpracowany. Był czasem trochę bezradny i strasznie szarpał na początku.
  • 0

budo_steyr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wolne Miasto Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC on Fox 2 [wyniki]
Dla mnie byl remis (remis, Bisping, Sonnen), ale ile razy mozna tlumaczyc ze w Stanach sedziowie sa zatrudniani przez komisje satnowa i nie da sie ich "puknac w ramie"? to nie KSW ani MMAA
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC on Fox 2 [wyniki]
A co to ma za znaczenie, przez kogo są zatrudniani? Każdego da się puknąć w ramię.
  • 0

budo_nedohin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC on Fox 2 [wyniki]
UFC po raz kolejny zmarnowało okazję żeby pokazać szerszej publiczności dobre mma. No ale tak musi być jak cały main card obsadza się głównie zapaśnikami, jak dla mnie niesamowita nuda. Znowu będą żałować bo następna gala to Diaz-Condit i spodziewam się podobnej wojny do Henderson-Shogun.

Co do Sonnena, nie wiem czy ktoś teraz ma wątpliwości że przebieg pierwszej walki z Silvą to tylko zasługa kontuzji Andersona i dopingu Chaela. W tej formie którą pokazał, jest bez szans żeby przeleżeć 5 rund na Silvie. Ogólnie miał wielkiego farta że Munoz złapał kontuzję. Do tego jeszcze jego gadka po walce. Wiadomo że na pokaz ale to już wychodzi bokiem jak gościu po kiepskiej walce którą ledwo co wygrał będąc murowanym faworytem gada takie frazesy.
  • 0

budo_franek kimono
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC on Fox 2 [wyniki]
Też byłem bardzo zaskoczony takim doborem zawodników. Davis, Evans, Sonnen, Weidman na jednej karcie? Plus przygaszony ostatnio Maia + Weidman w rezerwie...

Choć w sumie karta za tydzień też nie obfituje w jakichś mega efekciarzy, może poza main eventem i ciekawą walką Nelson vs. Werdum. Ale reklamy MMA na FOX znów nie było...

Raczej nie ma mowy o wpływie UFC na sędziowanie. To nie Polska, gdzie włodarze zatrudniają sędziów, wywierają wyraźną presję na to, kogo wiedzieliby zwycięzcą, a fani mają pamięć 2 miesiące wstecz. Nie żeby fani w USA byli jacyś niesamowici ;)
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC on Fox 2 [wyniki]
Akurat nie zdolalem calej gali zobaczyc ale kilka godzin wczesniej ogladalem kickbokserska gale "its showtime 55" z Holandi.I musze przyznac po tylu efektownych nokautach i stojkowych bitwach ,UFC wygladalo mi na jakies bojki barowe,pijanych klientow :) :) Mam nadzieje szczerze ze przyszla gala Condit vs Diaz bedzie zacieta wojna na najwyzszym poziomie:)
  • 0

budo_tharfin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 539 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC on Fox 2 [wyniki]
MAcie jakieś linki do walk, bo moje źródła wyschły...
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC on Fox 2 [wyniki]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC on Fox 2 [wyniki]
Prelimsów póki co jeszcze nie widziałem, ale tak jak pisaliście. Wynik z Sonnen-Bisping to chyba jakaś pomyłka i ktoś przytulił sporą sumę. Obaj zawodnicy do niedawna mnie strasznie irytowali, ale udowodnili że potrafią naprawdę ciężko pracować i poprzeć trash talk. Jeśli Chael nie mial w tej walce problemów ze zdrowiem/wagą to jestem szczerze zdziwiony w porównaniu z przebiegiem jego poprzednich walk - a może to "powiew" od soków, którymi się wspomagał :) Jakby nie było - nie jest to forma pozwalająca na pokonanie Spidera.
Walka Mai nijaka, liczyłem na więcej.
Cieszę się, że Rashad wygrał i - uwaga, teraz dużo osób walnie facepalm a - nie do końca wiem, skąd "moda" na hejtowanie Evansa. Średnio śledzę to, co dzieje się poza samymi galami i z tego małego wycinka wiedzy wynika, że nie do końca zasłużył na to cale wyklinanie, ale może mnie oświecicie :P
Jakby nie było, w końcu dojdzie do bardzo hajpowanych przez UFC walk i oby były spełniły pokładane w nich oczekiwania, czego sobie i wam życzę :)
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC on Fox 2 [wyniki]
thrash talku prawie nei bylo o dziwo.
wynik walki w sumie uczciwy.
to rogan tak gadal jakby sie dzialo nie wiadomo co, ale wynik dla sonnena zasluzony.
aczkolwiek sedzia ktory dal 30-27 mial oczy w dupie, druga byla ewidentna dla bispinga, pierwsza bliska ale mimo wszystko sonnen, a trzecia runda oczywista .
  • 0

budo_tharfin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 539 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC on Fox 2 [wyniki]
Też mi się tak wydaje.
Po wcześniejszych wpisach to spodziewałem się jakiejś wyraźnej przewagi Bispinga, ale takiej nie uświadczyłem.
Tylko czy mu to wystarczy na Silvę?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024