Skocz do zawartości


Zdjęcie

KSW 18 ogólna dyskusja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
137 odpowiedzi w tym temacie

budo_steyr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wolne Miasto Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja

Jak wyrzucił Czengiza za ring wcale nie przystopował tylko go jeszcze trzaskał przez liny, co też było całkiem ciekawe.


Tez tak najpierw pomyslalem ale po obejrzeniu powtorki wydaje mi sie ze mozna to rowniez interpretowac jak cos wrecz przeciwnego czyli probe zlapania go
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja

Jak wyrzucił Czengiza za ring wcale nie przystopował tylko go jeszcze trzaskał przez liny, co też było całkiem ciekawe.

Według mnie to próbował go łapać, żeby tamten nie spadł.

Edit Steyr był pierwszy :cry:
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
+1
Tez mi to wygladalo na probe ratowania przed upadkiem.
Generalnie ladnie sobie poradzil w debiucie z bardziej doswiadczonym przeciwnikiem.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja

SoS cytat byl z MMA-News :P

Tez uwazam, ze za duzo narzekania, gala calkiem fajna. Ale to, ze najwiecej dyskusji wywoluja walki, na ktore mozna ponarzekac albo sie posmiac to chyba normalka ;)

no to zwracam honor ; ) Dziwne, że ma takie obrażenia bo miał bardzo ciasną gardę.
Nie wiem o jakie wam narzekanie chodzi, gala lepsza niż ostatnia zdecydowanie ale cóż... ufc rozkurwiło system w ten weekend więc kogo tam jakieś kaeswu obchodzi ..
  • 0

budo_steyr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wolne Miasto Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
cicho, cicho torrent strasznie wolno sie zassysa ;-)
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
Dla mnie jewtuszko w sumie srednio, amazinger sie faktycznie nie bronil ale nie wygladal na specjalnie obitego. A gdyby to on sprzedal kopa w parterze jewtuszce to by sie taki lament podniosl, ze ledwo budo by to unioslo. Jak dojdzie do rewanzu kornika z irokezem to mam nadzieje na taki sam przebieg jak w pierwszej walce (i jeszcze to gadanie irokeza po walce z kornikiem, ze on chcial sie dalej bic ale sedzia nie zezwolil. :blus: )
  • 0

budo_franek kimono
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
Irokez miał parę dni temu dość poważny uraz kręgosłupa, nieźle go tam naszprycowali w te kręgi i mięśnie żeby mógł wyjść do walki (oczywiście mówię tu o legalnych sposobach :P ). Dlatego ciężko oceniać jego walkę, która faktycznie wciąż nie wyglądała na starego Jewtuszkę z BOTE. Inna sprawa, że przeciwnik był parę kilo cięższy.

A Miranda faktycznie pogubił zęby i poszła mu szczęka, szkoda gościa, ale fajnie że Janek się nie przechwalał po walce, że zrobił mu taką krzywdę, bo wiedział. Walka Janka mnie nie porwała, ale był bardzo konsekwentny i walczył mądrze, jakby dodał do tego trochę ognia i miał lepszą fizyczność, to myślę, że UFC by się odezwało z konkretną propozycją.

Anzor moim zdaniem trochę za bardzo szarżuje, co prawda jest świetny jak na tak mały staż w MMA, ale mocniejszy rywal może to wykorzystać. Ciekaw jestem jak dalej będą go budować. Borys Mańkowski kręci się wkoło MMA Attack, jest paru innych lekkich, ale wszyscy wydają się być jednak bardziej doświadczeni i mocniejsi. Może KSW ruszy ostrzej z piórkowymi z tej okazji (wątpię).

Różal był o krok od poddania Overeema taktarowem, gdyby miał go lepiej obcykanego byłaby niespodzianka roku i podejrzenia o wałek w main evencie. Swoją drogą KSW ma teraz przesrane, co nie ogłoszą, to są hejtowani w komentarzach w każdych mediach ;)
  • 0

budo_nedohin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja

Swoją drogą KSW ma teraz przesrane, co nie ogłoszą, to są hejtowani w komentarzach w każdych mediach ;)


Sami są sobie winni. Mogli nie próbować robić wałka w walce Pudziana z Thompsonem i Chmielewskiego z Zikiciem.
  • 0

budo_kristof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:copacabana
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
Azhiev vs Dana - walka wieczoru, Czeczen świetny.
Waluś vs Bazelak - typowy przykład tego jak ktoś, kto coś umie walczy z kimś, co nie umie nic. Wynik bez zaskoczenia.
Bedorf vs Olivia - Bedorf był niesamowicie przygotowany i wszystko robił wszystko bardzo dobrze, mądrze i spokojnie. Myślę, że Olivia był w takiej samej formie, ale walczysz tak jak przeciwnik pozwala. Bedorf nie pozwolił, bo miał świetny gameplan i przygotowanie dokładnie na tego zawodnika. Tak się wygrywa walki.
Jewtuszko vs Amasinger - jak Irokez rozłożył skrzydła to nie było ch... we wsi - zajebiste mt
Warburton vs Sowiński - różnica była spora, ale i tak Kornik dawał radę - przegrał, ale nie bez walki.
Błaczowicz vs Miranda - wynik bez zaskoczenia, ktoś wyżej napisał, że ciężka jest sytuacja Janka no i to prawda - w Europie nie za bardzo ma kogo obić. Ja bym bardzo chciał go zobaczyć w oktagonie. Myślę, że jest tam dla niego miejsce.
Overeem vs Różal - masakra z taką szybką zmianą, ale biorąc pod uwagę kolosalną przewagę Holendra to bym Różala tak bardzo nie dyskredytował. Uważam, że starszy Reem jest dużo groźniejszym rywalem niż Le Banner - świetny zawodnik K1, ale bardzo przeciętny imo w mma. Chętnie zobaczę Różalskiego w walce z Le Bannerem i myślę, że przewaga będzie po stronie naszego zawodnika.
Blondynka vs Brunetka - Blondynka przez KO, 1r.

Cała gala mi się podobała, oglądało się to wszystko miło, z jedną tylko uwagą. Już od paru gal nie oglądam KSW na żywo, bo te wywiady, reklamy itp. są mało strawne. Natomiast z samego rana wyłącznie waleczki i jest naprawdę nieźle. Do tego wychodzi godzinka zamiast 4h (!) - życie jest w cenie! ;)
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja

Overeem vs Różal - masakra z taką szybką zmianą, ale biorąc pod uwagę kolosalną przewagę Holendra to bym Różala tak bardzo nie dyskredytował. Uważam, że starszy Reem jest dużo groźniejszym rywalem niż Le Banner - świetny zawodnik K1, ale bardzo przeciętny imo w mma.

prosze cie.
rozal jak na stojkowicza pokazal to samo co w poprzednich walkach, czyli nic.
parterowiec tez z niego zaden, taktarov jedna reka to moze probowac roger a nie on.
le banner pewnie wiecej godzin dotychczas spedzil na macie niz rozal spedzi przez cale zycie razy piec liczac, nawet zakladajac ze jeszcze ze 2 razy sproboje wyjsc na ring i przegrac.
bez kitu, nie wiem czy ja przez jego tragiczne tatuaze jestem tak uprzedzony, wkurwiajaca aparycje, czy chujowe walki, ale jak slysze peany nad typem ktory nic nie pokazal to delikatnie mowiac dziwi mnie to.
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja

Cała gala mi się podobała, oglądało się to wszystko miło, z jedną tylko uwagą. Już od paru gal nie oglądam KSW na żywo, bo te wywiady, reklamy itp. są mało strawne. Natomiast z samego rana wyłącznie waleczki i jest naprawdę nieźle. Do tego wychodzi godzinka zamiast 4h (!) - życie jest w cenie! ;)

wywiady, wywiady! celebryci podjarani walkami i plotą trzy po trzy, jest się z czego pośmiać ;-)
  • 0

budo_frankedgar
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
Swoją drogą co tam Pudzian zrobił/nagadał Bazelakowi? Bo czytałem jakieś oświadczenia, w których Bazelach potępial zachowanie Pudziana i nie wiem o co chodzi.
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
Słyszałem fejm ze Pudzian obiecał Walusiowi "Dobrą flaszkę " za odesłanie Badziewiaka tam gdzie jego miejsce - moze o to chodzi ;-)

Co do Różala to albo Ja z powodu mojej sympatii do niego jako do człowieka jestem nieobiektywny i go wybielam albo Ty z powodu uprzedzenia do niego tez obiektywny nie jesteś.
  • 0

budo_plywak666
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja

cos nie zadzialalo nie moge juz edytowac ale zdanie podtrzymuje:)


Dołączona grafika

narzekają, a w razie co, to szarpaliby jak student bułkę z pasztetową ;)
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
te sa w porzadku.
ale to chyba inna ich odprowadzala do ringu od wejscia.
tamta mi sie rzucila w oczy raz czy dwa tylko.
o tyle o ile figure i wyposazenie miala bardzo na miejscu, generalny zarys mordy byl przyjemny, to miala tak gigantyczne, chyba zsilikonowane i do tego jescze ordynarnie pomalowane 'wary obciagary' ze to sie w glowie nie miesci ;)
  • 0

budo_montesi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 478 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
no pewnie by szarpał jak reksio szynkę ale wcześniejsze ksw ring girls były fajniejsze wg. mnie ;-)
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja

te sa w porzadku.
ale to chyba inna ich odprowadzala do ringu od wejscia.
tamta mi sie rzucila w oczy raz czy dwa tylko.
o tyle o ile figure i wyposazenie miala bardzo na miejscu, generalny zarys mordy byl przyjemny, to miala tak gigantyczne, chyba zsilikonowane i do tego jescze ordynarnie pomalowane 'wary obciagary' ze to sie w glowie nie miesci ;)

to ta z lewej, tylko na tej focie nie widać opuchlizny.
blondyna prowadziła zawodników KSW, czarna (z lewej) przeciwników
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja

to ta z lewej, tylko na tej focie nie widać opuchlizny.
blondyna prowadziła zawodników KSW, czarna (z lewej) przeciwników


Nie do końca. Próbowała też prowadzić Różala, ale ramię wyszarpnął.
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
nie wyszarpnął, nie odepchnął, nie zamierzył się na nią łokciem, nie próbował jej cokolwiek zrobić, jak się czyta w różnych serwisach.
wzięła go pod ramię, a on od razu z wyraźną niechęcią delikatnie ale stanowczo wyjął rekę z jej dłoni i na tym się skończyło. nie naruszył jej nietykalności osobistej, nie wykroczył poza granice kultury. nie chciał żeby go dotykała i tyle.

też uważam, że blondyna jest spoko, brunetkę jakoś omijałem wzrokiem więc nie wyrobiłem sobie zdania na jej temat.
  • 0

budo_cieglo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
Blondyna jest słabiutka (że tak się merytorycznie wypowiem).
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024