Skocz do zawartości


Zdjęcie

KSW 18 ogólna dyskusja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
137 odpowiedzi w tym temacie

budo_matee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 701 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

KSW 18 ogólna dyskusja
Co chłopy sądzicie? Bo wg mnie to wyszło przy okazji tej gali że do pełnego profesjonalizmu trochę naszemu duetowi brakuje. Na 3 dni przed galą wywala 3 największe nazwiska ( no nie mówcie, że nie chcieliście tez zobaczyć Giny ) z bardzo różnych i ciekawych powodów. Na plus że znaleźli błyskawicznie zastępstwa dla zawodników. ale jakoś wydaje mi się, że ksw mogło wiedzieć już trochę wcześniej o tym, że wspomniana trójka się nie pojawi.

No i ofkorz brak pudziana to brak transmisji z ważenia.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
Co do GIny to w branżowych mediach piszą, że o tym się od dłuższego czasu mówiło. W mediach piszących o kinie podają, że musiała odwołać przyjazd w ostatniej chwili co wedle pierwszego zdania traci na wiarygodności. Może Giny wcale nie miało być, chodziło tylko o wywołanie zainteresowania? Jeronimo ma być w Płocku ale nie będzie walczył a z kim mają go w dwóch walkach zestawić? Z Bedorfem i rewanż z Bedorfem?
To, że nie będzie transmisji z ważenia to nic. W otwartej telewizorni transmisja zacznie się 2h po rozpoczęciu gali ok 22.30.
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
Moze jak Rozalski dobrze wypadnie to pojedynek z Lebbanerem bedzie next :)
  • 0

budo_lukew
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 467 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
jedna wielka sciema z tymi wielkimi nazwiskami wiadomo ze od poczatku niemialy walczyc tylko przyciagnac ludzi teraz wiekszosc powinna poodawac bilety za ta gale za takie cwaniactwo 100% za murzynami jest ksw jesli chodzi o mma lipa na całego
  • 0

budo_franek kimono
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja

jedna wielka sciema z tymi wielkimi nazwiskami wiadomo ze od poczatku niemialy walczyc tylko przyciagnac ludzi teraz wiekszosc powinna poodawac bilety za ta gale za takie cwaniactwo 100% za murzynami jest ksw jesli chodzi o mma lipa na całego


Mylisz się. Słyszałem milion rozmów "za kulisami" przy okazji tej gali i nie było lipy ani z Giną, ani z Branchem, ani z Le Bannerem. A zastępstwa są na bardzo dobrym poziomie, do tego Le Banner przyjedzie przeprosić fanów itd. Oczywiście, że mogli się lepiej zabezpieczyć, postraszyć karami, ale poza werdyktami sędziowskimi KSW zarzucić coś naprawdę ciężko.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja

ale poza werdyktami sędziowskimi KSW zarzucić coś naprawdę ciężko.


Jakby to przyrównać do filmu można by powiedzieć, ze jedynie scenariusz jest do dupy :) więc przykład słaby.
  • 0

budo_franek kimono
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
To prawda, ale tak właśnie było - werdykty zepsuły 80% radości z KSW 17. Cała reszta była jak najbardziej w porządku. Przy tej gali może tego unikną, było tutaj spotkanie sędziowskie, prawdopodobnie będą monitory dla sędziów pod ringiem, czytane będą przed punktacją nazwiska sędziów itd., więc KSW idzie w dobrym kierunku.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
Już kiedyś Kawulski mówił, że od strony show robią lepsze gale niż UFC. Pomijając buńczuczność to kwestia gustu czy się komuś przaśna szopka podoba. Nawet jeśli KSW będzie miało na gali więcej kolorów oświetlenia itp. a UFC będzie miało "surowszy" organizacyjnie wyraz, więcej pojedynków (KSW chce 7, UFC ma często kartę dzieloną na FB, TV i PPV) przez co będzie trzeba tam dłużej siedzieć oglądając mało znanych przedskoczków to i tak robiąc galę w Europie odniesie komercyjny sukces. Bo poprawność organizacyjna a profesjonalizm to dwie różne rzeczy.
Ale trzeba przyznać, że jest widoczny progres. Dali radę nawet załatwić dwóch zawodników na ostatnią chwilę. A starszy Overeem przecież nie tak dawno był główną gwiazdą trójmiejskiej gali BOTE. Oby już nie pomylili kartek z wynikami.
  • 0

budo_elczupakabra
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok (Alliance) / Lublin (Alliance)
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
A gdzie można obejrzeć galę "przy kompie" ? Jakąś stronkę polecicie? Brak telewizora na dziś.
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
Ipla ale bodajże płatna.
  • 0

budo_tw.dziki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 364 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja

Słyszałem milion rozmów "za kulisami" przy okazji tej gali i nie było lipy ani z Giną, ani z Branchem, ani z Le Bannerem.

Jeśli nie było matactw ze strony organizatorów, to pokazuje tylko, jak poważnie wszyscy traktują tą organizacje.
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
Wedlug mnie to tylko hardkorowi fani kupili bilet z mysla o zobaczeniu Lebannera w Pl.Wiekszosc ludzi pewnie niema pojecia kto to wogule jest :(
Ale wiadomo ,ze bedzie troche niezadowolonych ludzi z powodu niewystepu Geronimo.Miedzy innymi ja !!! :P P
  • 0

budo_franek kimono
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
Dajcie spokój, ludzie. Porównywanie lokalnej gali do UFC jest trochę na wyrost. Oczywiście, że na KSW nie jest i nie będzie jak na UFC, ale zdaje się, że KSW rozwija się od krótszego czasu i zaczynało od jakichś lipnych pojedynków w Championsie, a UFC miało wejście z Roycem, a potem miliony dolarów wpompowane przez Zuffa, które zaczęły się zwracać po ponad 30 galach. KSW musi się zwracać żeby istnieć i dawać jak najlepsze MMA.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
Franek ktoś jednak powiedział, że KSW to najlepsza organizacja w Europie :) Trochę nie zrozumiałeś może bo chciałem przedstawić, że może nie być organizacyjnych fajerwerków, występów artystycznych itp. a jak będzie wysoki poziom sportowy to ściągnie to fanów. Nie ma co się teraz rozwodzić nad specyfiką rynku. Oglądamy galę :) Na razie K&L trochę popłynęli w wywiadzie, bardziej jak zwykle K, o tym, że zastępcy są lepsi itp.
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
Bazelak wspomniał nawet o wrestligu, a wstydził się mówić że zajmował się karate tsunami i wyzywał na walkę jednego z przeciwników Murata :)
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
Ktoś mógłby pomyśleć, żeby Kaście załatwić dwie rzeczy: lekcje dykcji i angielskiego.
  • 0

budo_matee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 701 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
ale jeśli chodzi o ring girls to możemy rywalizować na luzach z ufc :) :)
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
Janisz jak zwykle mało wie ale dużo mówi. Karta KSW jest podobno zrobiona jak UFC czyli 7 pojedynków. Na UFC jest 11 i dzielone na PPV, FX i FB.
  • 0

budo_robertgt3
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
No i za chwile bedziemy mieli freak showa :)
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: KSW 18 ogólna dyskusja
Waluś jakiś mało skoncentrowany. Potańczył sobie przy muzyce. Czekamy na Kamila B.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024