Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC 143 SPOILER


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_czarny msciciel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 858 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

UFC 143 SPOILER
Jak opinie?
Ja osobiscie jestem bardzo szczesliwy, ze Diaz przegral - okazalo sie ze parcie do przodu i zbieranie low kickow polaczone z trash talkiem i durnymi gestami nie jest tak wysoko punktowane jakby sobie tego zyczyl.

Inne szoki - muzyka do ktorej wyszedl Werdum:):)

do tego zajawka: Meisha Tate - Ronda Rousey - do want
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 143 SPOILER
niezle niezle, Condit wykonal kawal dobrej roboty, mial leb na karku, wiedzial, ze jak zostanie pod siatka to go Diaz zniszczy, na poczatku nikomu nie kibicowalem, ale im wiecej czasu mijalo tym bardziej kibicowalem Conditowi, bo widzialem ze walczy z glowa
hah Verdum i kolanka :twisted: szkoda ze pozniej tak spuchl
a w ogole co to za jaja z tym odejsciem diaza na emeryture, ciekawe
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 143 SPOILER
Ja jestem po raz kolejny pod wrażeniem twardości Nelsona. Carlos też odrobił lekcje i zastosował odpowiednią taktykę, chociaż osobiście liczyłem na większą bitwę, ale walka i tak mi się podobała.
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 143 SPOILER
Diaz się po prostu wkurzył po walce i gadał głupoty, ale myślę, że kiedy obejrzy samą walkę na spokojnie to sam przyzna, że od trzeciej rundy to Condit narzucał sposób walki i konsekwentnie punktował. Nie widzę jego wygranej w walce z GSP, chyba że GSP nie będzie w formie po długiej nieobecności w ringu, ale tutaj Condit bardzo mi się podobał.

Nelson jest zrobiony z betonu najwyraźniej; Werdum miał piękny klincz i świetnie go wykorzystał, zabrakło tylko trochę kondycji na koniec.

Koscheck za to nic ciekawego nie pokazał, niby wygrał, ale ja stawiałem na remis.
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 143 SPOILER
szkoda ze ten lokiec na koncu walki koschecka nie wszedl dobrze i szkoda, ze walka nie trwala troche dluzej, bo chyba go zamroczylo troche, nie lubie goscia
  • 0

budo_matee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 701 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 143 SPOILER
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

wygląda lekko niezdarnie ale zakończenie mega. no i diazy też szczęki mają nie byle jakie.

rozwalił mnie za to tekst diaza do condita po backfiście tego drugiego :) odpowiedź condita w sumie też dobra
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 143 SPOILER

http://4.bp.blogspot.com/-DMWOOXBmsxs/Ty4akugpoAI/AAAAAAAAHw0/-OCo91AilTE/s1600/20.gif

...rozwalił mnie za to tekst diaza do condita po backfiście tego drugiego :) odpowiedź condita w sumie też dobra



jaki tekst??
  • 0

budo_matee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 701 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 143 SPOILER


20:10
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 143 SPOILER
:lol: :) dobry gosc
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 143 SPOILER
Werdum ma powody do wstydu. 2 razy miał Nelsona na tacy na glebie i odpuścił kończenia bo nie wierzę że nie dałby rady. Okej, chciał sprawdzić się w stójce, wypróbować kolana których wartośc nauczył się cenić przy Ubereemie :) . No i albo mu się nie chciało, albo ma kondycję nędzną, albo go Łysy przekonał żeby dał Nelsonowi powalczyć 3 rundy.
  • 0

budo_franek kimono
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 143 SPOILER
Ponoć pytał jeszcze czemu Conditowi leci krew z nosa i poganiał go żeby zaczął walczyć.

Bardzo fajnie pokazał się Werdum, ale zdecydowanie musi popracować teraz nad cardio i szybkością. Na Mira to może wystarczyć, ale póki co te parametry skreślają go w walce z dos Santosem.
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 143 SPOILER
sherdog jak zwykle nie proznuje :)
Dołączona grafika
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024