Skocz do zawartości


Zdjęcie

Puchar Polski Wschodniej MMA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_dragoalmma
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sochaczew
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Puchar Polski Wschodniej MMA
PUCHAR POLSKI WSCHODNIEJ

MMA -BJJ


Sochaczew 3-4.03.2012


Zawody odbędą się na Hali Sportowej MOSiR w Sochaczewie ul.Olimpijska 3



W piątek 02.03.12 odbędzie się kurs sędziego Brazylijskiego Jiu Jitsu.

Po ukończeniu ,którego otrzymuje się uprawnienia państwowe PZJJ.

W Niedzielę 04.03.12 zapraszamy na

Puchar Polski Wschodniej MMA


Zawody MMA składają się z:

- Walki Pierwszego Kroku - walczą tylko seniorzy -roczniki 1993 ,92, 91,itd...

- Turnieju Junior MMA-roczniki 1994,1995,1996

-Turniej Ograniczona Formuła MMA Senior -roczniki 1993 ,92, 91,itd...

- Turnieju Full Contact MMA (tylko seniorzy) -roczniki 1993 ,92, 91,itd.


W sobotę 03.03.12 zapraszamy na

Puchar Polski Wschodniej BJJ


Zawody BJJ składają się z:

-Turnieju Junior BJJ-roczniki 1994,1995,1996

-Białe Pasy

-Kolorowe Pasy



-Turniej Senior BJJ -roczniki 1993 ,92, 91,itd...

-Białe Pasy

-Niebieskie Pasy

-Kolorowe Pasy



Turniej BJJ no GI Senior roczniki 1993 ,92, 91,itd...

-Białe Pasy

-Kolorowe Pasy


Zgłoszenia przez stronę -MENU ALMMA - Rejestracja Zawodników

Po poprawnym zgłoszeniu otrzymacie potwierdzenie na e-maila

Bliższe informacje na
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
oraz
Sławomir Cypel -603 177 070


  • 0

budo_dragoalmma
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sochaczew
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Polski Wschodniej MMA

  • 0

budo_dragoalmma
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sochaczew
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Polski Wschodniej MMA
PUCHAR POLSKI WSCHODNIEJ

MMA / BJJ

w Sochaczewie

Już za nami


ZAWODY DEDYKOWALIŚMY

PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH


Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom ,sędziom

oraz licznie przybyłym Sochaczewskim kibicom.


Wielkie słowa uznania i wdzięczności kieruje do wszystkich

którzy pomogli w zorganizowaniu zawodów:

Wójtowi Mirosławowi Orlińskiemu

Burmistrzowi Piotrowi Osieckiemu

SPONSOROWI GŁÓWNEMU

FUNDATOROM NAGRÓD

SMMASH

MOHAVE

NOPROBLEMSHOP



FILMY Z WALK DO OBEJRZENIA

ORAZ PARĘ ZDJĘĆ



KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA



BĘDZIE JAK POLICZĘ :)



Walki pierwszego kroku

Pierwszy podany zwycięzca

Majowski Kuba Drysdale Jiu Jitsu Łódź & Domin Mariusz Armia Polkowice

Orwat Robert Gameness Team & Pewniak Dawid Copacabana Łódź

Surawski Bartosz Okniński & Chramęga Krystian Tiger Dzierżeniów

Jędrzejczyk Krzysztof Armia & Matera Adrian Copacabana Łódź

Drozdowski Piotr SKKK & Niewiarowski Krystian Armia Polkowice

Okupniarek Mariusz Gameness Team & Zagórski Maciej Gracie Barra

Domin Mariusz Armia Polkowice & Najmant Damian Copacabana Łódź


TURNIEJ KOBIET MMA


FINALISTKI

55kg

1.Jędrzejczyk Joanna Arrachion

2.Kowalkiewicz Karolina Gracie Barra

3.Suska Paulina RKT Radom


TURNIEJ JUNIOR MMA


SZCZĘŚLIWI ZWYCIĘZCY

62kg

1.Stepanyan Armen ACT Warszawa

2.Grezel Damian RKT Radom

3.Tkaczyk Dominik RKT Radom

67kg

1.Kędziora Sebastian Drysdale Jiu Jitsu

2.Wojciechowski Mateusz RKT Radom

3.Tulshaev Muslim TNT

73kg

1.Baran Przemysław Nokaut Ostrów Mazowiecki

2.Rogóż Patryk Fightman

3.Maj Kajetan Bellator Warszawa

80kg

1.Dubiela Patryk Drysdale Jiu Jitsu

2.Bełczowski Wojciech Kaito Stalowa Wola

3.Żukowski Jakub Okniński

87kg

1.Masaev Salekh Okniński

2.Edelbiev Khazbi ACT Warszawa

3.Bobrowski Michał Tiger Dzierżeniów

96kg

1.Butryn Bartek Kaito Stalowa Wola

2.Bator Szymon Tygrys

OPEN

1.Daniłowicz Igor Fight Academy Ostrołęka

2.Gurzawski Dariusz MMA Temistokles



TURNIEJ OGRANICZONA FORMUŁA SENIOR MMA

SZCZĘŚLIWI ZWYCIĘZCY

62kg

1.Świątek Tymoteusz Fightman

2.Główka Gabriel SKKK

3.Snopczyński Mateusz RKT

67kg

1.Słotwiński Mateusz Okniński

2.Glapski Cezary Gracie Barra

3.Rukat Damian Nokaut Ostrów Mazowiecki

73kg

1.Kowalewicz Jakub Knockaut Gym

2.Wiśniewski Piotr Dragon Sochaczew

3.Krajewski Michał Gracie Barra Łódź

80kg

1.Ruban Filip Okniński

2.Stawiński Krzysztof Okniński

3.Dąbkowski Cezary Arrachion Olsztyn

87kg

1.Chałaśkiewicz Marcin Okniński

2.Nowakowski Konrad KnocOut Gym

3.Borys Sylwester Arrachion Olsztyn

96kg

1.Mroczek Artur Okniński

2.Kozłowski Łukasz Dragon F.C. Sochaczew

3.Długołęcki Marcin KnockOut Warszawa

OPEN

1.Kaczyński Piotr Dragon F.C. Sochaczew

2.Shawky Yasser

3.Wiejowski Arkadiusz


TURNIEJ FULL CONTACT MMA

SZCZĘŚLIWI ZWYCIĘZCY

62kg

1.Augustyn Bartosz RKT Radom

2.Antoszewski Mateusz Fighting Division Bydgoszcz

3.Smolik Patryk RKT Radom

67kg

1.Milczarek Sebastian TNT Kobyłka

2.Damaev Salambek Arrachin Olsztyn

3.Osmaev Mansur Okniński

73kg

1.Grochowski Łukasz Okniński

2.Tulshaev Machomed TNT Kobyłka

3.Gabara Dawid Gracie Barra Łódź

80kg

1.Ilyasov Shamil Vale Tudo

2.Bukiewicz maciej Gamennes Team

3.Celiński Paweł Arrachion Olsztyn

87kg

1.Okniński Adam Okniński

2.Jurczuk Kamil Alliance

3.Żelazowski Paweł Okniński

96kg

1.Kalenik Piotr Okniński

2.Bielecki Dariusz KnockOut Gym Warszawa

3.Szlezer Piotr Fighting Division Bydgoszcz




PUCHAR POLSKI WSCHODNIEJ

BJJ

SOCHACZEW 03.03.2012 Sobota



ZAWODY BJJ OTWORZYŁ POSEŁ RP

P.MACIEJ MAŁECKI





PANIE BJJ

55kg

1.Tkhorevska Olena Okniński

2.Piętka Martyna Okniński


TURNIEJ BJJ JUNIOR

67kg

1.Czarnecki Andrzej United Gym

2.Każmierczak Kamil United Gym

3.Lupczyński Łukasz Okniński

73kg

Radomirski Paweł United Gym

2.Lewkowicz Kamil

80kg

1.Szczerkowski Piotr

TURNIEJ BJJ BIAŁE PASY

80kg

1.Bartosik Marcin Pankration Włodawa

2.Baryłko Robert United Gym

3.Kapitan Arkadiusz Pankration Włodawa

87kg

1.Mierczak Krystian United Gym

2.Skarżyński Łukasz Rosomak

3.Wilkołazki Patryk Pankration Włodawa

96kg

1.Meszyński Norbert Okniński

2.Misior Mateusz Pankration Włodawa

3.drzewiński piotr Pankration Włodawa

OPEN

1.Stopierzyński Emil Berserkers team

2.Komar bartosz Berserkers team

3.Chmielewski Adam Action Club


TURNIEJ BJJ KOLOROWE PASY

62kg

1.Konicki Daniel Copacabana

2.Dziadek Kamil Copacabana

67kg

1.Dziadek Mateusz Copacabana

2.Rytel Tomasz okniński

73kg

1.Stefańczuk Cezary Copacabana

2.Łyczkowski Łukasz Copacabana

3.Piotrowski Robert United Gym

80kg

1.Bańczyk Paweł Gold Team Polska

2.Nowak Dawid MMA Gold Team Poznań

3.Tutaj Wojciech Copacabana Kielce

87kg

1.Jeremkowski Leszek Forca Brawa Opole

2.Wosiek Marcin Copacabana W-wa

3.Naryszczka Marcin Okniński



TURNIEJ BJJ BIAŁE PASY NO GI

67kg

1.Michta Marcin action Club

80kg

1.Bartosik Marcin Pankration Włodawa

2.Staśkiewicz Miłosz Berserkers Team

3.Sępkowski Rafał Alliance / Palestra Wa-wa

87kg

1.Arczewski Amadeusz United Gym Łódź

2.Wilkołazki Patryk Pankration Włodawa

3.Skarżyński łukasz Rosomak

96kg

1.Ciepliński Grzegorz Dragon Fight club Sochaczew

2.Mroczek Artur Oknioński

3.Pasternak Michał Copacabana

OPEN

1.Zachłowski Damian Berserkers

2.Stopierzyński Emil Berserkers

3.Komar Bartosz

TURNIEJ BJJ KOLOROWE PASY NO GI

67kg

1.Konicki Daniel Copacabana

2.Michta Marcin

3.Dziadek Mateusz Copacabana Kielce

73kg

1.Wyszyński Michał Alliance

2.Adamiuk Damian

3.Stefańczuk Cezary Copacabana

80kg

1.Bańczyk Paweł Gold team Polska

2.Piskorz Mateusz Palestra / Alliance W-wa

3.Suchorabski Krzysztof Copacabana Kielce

87kg

1.Jeremkowski Leszek Forca Brava Opole

2.Zalewski Paweł Okniński

3.Naruszczka Marcin Okniński
  • 0

budo_dragoalmma
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sochaczew
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Polski Wschodniej MMA
WALKI DO OBEJRZENIA
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019