Skocz do zawartości


Zdjęcie

Meibukan Goju Ryu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
273 odpowiedzi w tym temacie

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Meibukan Goju Ryu
ale pojechałeś po mistrzu :)
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Meibukan Goju Ryu
Wyborowa myli zawodowców zawodników od zawodników amatorów.

Zawodowiec poświęca się 100% odniesieniu sukcesu w danej dyscyplinie.
Jest mistrzem sportu, jednak nie ma szerszego na problem spojrzenia, często również dlatego jest złym trenerem po zakończeniu sportowej kariery.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Meibukan Goju Ryu

Wyborowa, mam gdzieś twoje spekulacje, nędzne wywody. Jesteś niedowartościowanym gościem, który usiłuje dowartościować się pisząc i ubliżając wszystkim na forum. Kiepski jesteś.
WYborowa obejrzyj sobie swój film w który reklamujesz min. swoją książkę.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

1 minuta 48 sekund twój partner zastygł jakbyś go zahipnotyzował, nie wiem może to potrafisz, to raczej wyższy poziom niż ja prezentuje. Domyślam się jednak, że gość na filmiku zastygł, bo zobaczył czarny pas, teraz jest wszystko jasne. Od dzisiaj będę chodził ze swoim czarnym pasem po ulicy, już nikogo się nie boję. Wszyscy będą czekali, aż go ściągnę i wtedy im pokażę.
Samoobrona pasem od gi? Chłopie to było naście lat temu powielane, zatrzymałeś się gdzieś w swoim świecie. Kolejna rzecz to powinieneś się lepiej przygotować do prezentacji, poziom wykonania tragicznie niski.

Kolejny film
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Przestań pier...ć, że Ty nie robisz z karate bagna, że tylko ty jesteś super boss, bo oglądając te filmy można odnieść inne wrażenie

Wyborowa to jest wizja Twojego karate? Tego wyczynowego treningu?

daj sobie na wstrzymanie


dzieki za reklame, Tedo. :) obie moje ksiazki sie dobrze sprzedaja. kwestia dni i moja nastepna ksiazka bedzie na amazon.
mnie juz w karate nie ma. W kazdym razie nie w takim jakie Ty robisz - schizofrenicznie rozrobnionym. cwicze cos zupelnie innego i sprawnosciowo-jakosciowo na nieosiagalnym dla Ciebie poziomie. Ty promujesz aktywnosc dla niepelnosprawnych wiec nie bardzo kumasz o czym pisze. Nie odbieraj tego jako czegos, ze robisz cos gorszego. Ale to co robisz sie nie nadaje do rywalizacji ze tym co ja robie. To jest jak olimpiada i paraolimpiada.
co do wartosciowania - ty robisz na ilosc wiec o jakosci nie da sie pisac. i w tym sensie moge mowic o bagnie albo raczej smietniku. Promujesz wiele roznych rzeczy, ktore ze soba nie graja. Bedac aktywnym na kilku roznych frontach karate i innych MA, majac regularna robote - jak kazdy posiadasz ograniczone zasoby czasowe i energetyczne, musisz je dywersyfikowac i robic po lebkach. I to wlasnie nazywam kaszana. A ty jeszcze chcesz wmowic ze to sa wlasciwe wybory.
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Meibukan Goju Ryu
:)
Jasne Wyborowa jasne
:)
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Meibukan Goju Ryu

Wyborowa myli zawodowców zawodników od zawodników amatorów.

Zawodowiec poświęca się 100% odniesieniu sukcesu w danej dyscyplinie.
Jest mistrzem sportu, jednak nie ma szerszego na problem spojrzenia, często również dlatego jest złym trenerem po zakończeniu sportowej kariery.


daj jakis przyklad z nazwiska odrozniajacy zawodowcow zawodnikow od zawodnikow amatorow.
Wrzuc na youtube nazwisko Ivan Musardo - gosc z ktorym od czasu do czasu trenuje. Niby amator. Ma robote, stoi po bramkach w Zurichu i regularnie sie naparza za kase na roznych galach. Ale sie z walk nie utrzymuje.
I zestaw Ivana z tym co robi Tedo. Wynik takiej konfrontacji jest wiecej niz oczywisty.
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Meibukan Goju Ryu
Wyborowa mam nadzieję, że masz tam gdzie jesteś dobrą opiekę medyczną, musisz uważać, żeby ci żyłka nie pękła, bo wtedy nawet twój fenomenalny poziom ci nie pomoże.
:D

Ja robię swoją kaszanę którą kocham, a ty swoją więc nie masz co się sadzić
  • 0

budo_kris102
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Meibukan Goju Ryu
"Jestem osobą, która mówi, jeżeli coś mu nie panuję, a to nie podoba się tym, którzy są na szczytach organizacji w Polsce. Polityka, ja zadaję pytania, a przecież nie powinienem. "

Fajnie masz podejście - takie jak moje! Tylko jak ja zadałem ci kilka niewygodnych pytań to mnie zjechałeś i oskarżyłeś o jakąś prowokację. Faktycznie jestem na tym forum od niedawna interesuje mnie wszystko co dotyczy karate okinawskiego. Wyjaśnij mi jeszcze o ile możesz bez obrażania mnie i obrażania się na mnie za to pytanie jak to jest że 16 lutego 2011 napisałeś:
"Witam, Grzegorz Burniak był kiedyś powiązany z Jundokan, nie wiem jak to się ma do jego obecnej pozycji. Jeżeli chodzi o Meibukan to najbliżej nas Słowacja i Czechy, ale w trakcie zbierania materiałów ustaliłem, że jest klub u nas który reprezentuje Meibukan. Informacje na ten temat można uzyskać u sensei Ken Trebilcock z Kanady." To jak to trenujesz Meibukan od 1,5 roku a 16 lutego 2011 o tym nie wiedziałeś?
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Meibukan Goju Ryu

"Jestem osobą, która mówi, jeżeli coś mu nie panuję, a to nie podoba się tym, którzy są na szczytach organizacji w Polsce. Polityka, ja zadaję pytania, a przecież nie powinienem. "

Fajnie masz podejście - takie jak moje! Tylko jak ja zadałem ci kilka niewygodnych pytań to mnie zjechałeś i oskarżyłeś o jakąś prowokację. Faktycznie jestem na tym forum od niedawna interesuje mnie wszystko co dotyczy karate okinawskiego. Wyjaśnij mi jeszcze o ile możesz bez obrażania mnie i obrażania się na mnie za to pytanie jak to jest że 16 lutego 2011 napisałeś:
"Witam, Grzegorz Burniak był kiedyś powiązany z Jundokan, nie wiem jak to się ma do jego obecnej pozycji. Jeżeli chodzi o Meibukan to najbliżej nas Słowacja i Czechy, ale w trakcie zbierania materiałów ustaliłem, że jest klub u nas który reprezentuje Meibukan. Informacje na ten temat można uzyskać u sensei Ken Trebilcock z Kanady." To jak to trenujesz Meibukan od 1,5 roku a 16 lutego 2011 o tym nie wiedziałeś?


E=mc2
czas jest wielkoscia wzgledna.
  • 0

budo_kwiat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Meibukan Goju Ryu

daj jakis przyklad z nazwiska odrozniajacy zawodowcow zawodnikow od zawodnikow amatorow.
Wrzuc na youtube nazwisko Ivan Musardo - gosc z ktorym od czasu do czasu trenuje. Niby amator. Ma robote, stoi po bramkach w Zurichu i regularnie sie naparza za kase na roznych galach. Ale sie z walk nie utrzymuje.
I zestaw Ivana z tym co robi Tedo. Wynik takiej konfrontacji jest wiecej niz oczywisty.


Wyborowa fatalnie się czyta to co piszesz. W twoich postach jedyna zawartość treściowa to arogancja, chamstwo i nachalna promocja książki twojego autorstwa.

Lansowanie się treningiem z czarnym pasem bjj...... żaden początkujący adept bjj nie pozwala sobie na kpinę z niebieskiego pasa
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Meibukan Goju Ryu



daj jakis przyklad z nazwiska odrozniajacy zawodowcow zawodnikow od zawodnikow amatorow.
Wrzuc na youtube nazwisko Ivan Musardo - gosc z ktorym od czasu do czasu trenuje. Niby amator. Ma robote, stoi po bramkach w Zurichu i regularnie sie naparza za kase na roznych galach. Ale sie z walk nie utrzymuje.
I zestaw Ivana z tym co robi Tedo. Wynik takiej konfrontacji jest wiecej niz oczywisty.


Wyborowa fatalnie się czyta to co piszesz. W twoich postach jedyna zawartość treściowa to arogancja, chamstwo i nachalna promocja książki twojego autorstwa.

Lansowanie się treningiem z czarnym pasem bjj...... żaden początkujący adept bjj nie pozwala sobie na kpinę z niebieskiego pasa


Tedo mi promocje robi i nie place mu za to. :)
Ksiazka sie bez mojej promocji dobrze sprzedaje bo jest najzwyczajniej dobra. Stad od lutego jej drugie wydanie na polskim i amerykanskim rynku.
Z nikim sie nie lansuje. Ludzie z MMA sa normalni i ich trening interesuje. Nowe rzeczy i rozwoj.
No i przede wszystkim walka. Ty robisz z tego lanserke. Dla mnie to kolega z treningu, ktory w kilku sferach jest duzo lepszy ode mnie. Ale nie we wszystkich. Od niego sie ucze ale nie stoje w szeregu i nie robie uklonow a on nie potrzebuje wiedziec jaki jest swietny. Ja zreszta tez tego nie potrzebuje.

To co Ivan robi z i na fitness ball to jest bliskie rekordu swiata. Ale ja mu np. pokazalem swoj BOSU trening i to go tez wzielo. Benefity sa obustronne.

Kwiat, czyta sie to co chce sie wyczytac, opinie ma kazdy, a mnie pokora slabo wychodzi. Ale dzieki za komentarz.
  • 0

budo_kwiat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Meibukan Goju Ryu

Tedo mi promocje robi i nie place mu za to. :)
Ksiazka sie bez mojej promocji dobrze sprzedaje bo jest najzwyczajniej dobra. Stad od lutego jej drugie wydanie na polskim i amerykanskim rynku.
Z nikim sie nie lansuje. Ludzie z MMA sa normalni i ich trening interesuje. Nowe rzeczy i rozwoj.
No i przede wszystkim walka. Ty robisz z tego lanserke. Dla mnie to kolega z treningu, ktory w kilku sferach jest duzo lepszy ode mnie. Ale nie we wszystkich. Od niego sie ucze ale nie stoje w szeregu i nie robie uklonow a on nie potrzebuje wiedziec jaki jest swietny. Ja zreszta tez tego nie potrzebuje.

To co Ivan robi z i na fitness ball to jest bliskie rekordu swiata. Ale ja mu np. pokazalem swoj BOSU trening i to go tez wzielo. Benefity sa obustronne.

Kwiat, czyta sie to co chce sie wyczytac, opinie ma kazdy, a mnie pokora slabo wychodzi. Ale dzieki za komentarz.


Tedo wcale nie robi Ci promocji, to ty pisząc kontrowersyjne teksty nie dajesz zapomnieć o sobie i o swojej książce.

To normalne, że trenując bjj nie stoi się w szeregu, bo w tym sporcie nie ma japońskiej etykiety. Nie ma narzuconej przez trenera dyscypliny, każdy ćwiczy dla siebie. Miejsce w hierarchii określają umiejętności i efektywność w walce. Z tym wiąże się promocja na pasy bjj. Każdy początkujący wie, że od niebieskiego pasa dzieli go przepaść. Poziom niebieskiego pasa prezentują np. niektórzy mistrzowie UFC.

Piłka to dość powszechny przyrząd treningowy w bjj, twój trener nie robi niczego wyjątkowego, ale dla karateki takie ćwiczenia mogą być nowością.
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Meibukan Goju Ryu
Kris102, nie pojechałem Ci, tylko grzecznie poprosiłem o przedstawienie się. Do obecnej chwili tego nie zrobiłeś. Gdzie ja ciebie obraziłem? Dopiero mogę to uczynić, ale tego nie robię.

Nie chciałem ujawniać, że tym klubem jest Kakutogi Dojo, bo spodziewałem się, że będą z tego tytułu problemy i tak rzeczywiście się stało.

Napisałem, że informacje na ten temat można uzyskać u sensei Kenego, wystarczyło do niego napisać i już byś wiedział, że to mój klub jest członkiem IMGKA

Odpowiedziałem na pytanie i wcale nie musiałem ujawniać, że to ja.
Kolejna sprawa to w dalszym ciągu żądasz odpowiedzi, ale sam nie odpowiadasz na pytania.

Ps Oficjalnie na stronie IMGKA jesteśmy od stycznia tego roku. Obowiązuje "czasokres" jaki musi spełnić przyszły członek, aby być oficjalnym członkiem IMGKA :D
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Meibukan Goju Ryu
Kwiat nie tłumacz mu jak jest na bjj, bo ten człowiek tak naprawdę nigdy się nie kulał i nie wie chyba nic na ten temat, zresztą tak jak z samoobroną. Wystarczy obejrzeć jego filmiki, które zamieściłem we wcześniejszych postach, tragedia. Ten człowiek ponosi porażki, do których się nie przyznaje. Stworzył spec-grupę, która go tak naprawdę olała. Potrafi tylko smarować innych błotem, bo myśli, że to mu wychodzi :D On myśli, że jak skoczy na trening mma, raz na trzy miesiące to jest super wojownikiem.
Bardzo bym chciał go zobaczyć na kulance u nas w klubie, jak go chłopaki(i nie tylko)męczą. Takich cwaniaków, którzy piszą i mówią, że trenują 4 razy w tygodniu(nie obrażając innych osób-poza wyborową) przychodzi do mnie na bjj co jakiś czas spora grupa. Jakież jest ich zdziwienie kiedy nie mają siły na drugą rundę sparingów(każda runda po 10 minut)Jakież jest ich zdziwienie kiedy dowiadują się, że nie mogli dać rady 16-latkowi
:D
Ich mina-bezcenne.
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Meibukan Goju Ryu
Widzisz wyborowa w ten sposób można pisać cały czas. Tak jak ty to robisz, ale czy jest sens?


Ps. Pamiętaj o swojej żyłce-żeby nie pękła :D
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Meibukan Goju Ryu
Prosze moderatora jeżeli jest taka możliwość o zamknięcie tematu, bo sam zaczynam się nakręcać niepotrzebnie, a do tego wiele wpisów jest nie na temat. Dziękuje i pozdrawiam
  • 0

budo_benio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Meibukan Goju Ryu
Napisales ze zapraszasz do siebie i nikt nie pojawia sie . I nikt Tedo sie nie pojawi .bo ty jestes nie powazny i nie uczciwy .jak mozesz byc w jednej organizacji i w tajemnicy juz miec przedstawicielstwo innego goju ryu. To jest zabawa w gownie i ty to robisz . Poszedles za stopien a trzeba bylo do Bluminga i mialbys 5 dana bo ty zdolny jestes czlowiek orkiestra . Szkoda gadac Tedo. Przepadles .
  • 0

budo_kris102
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Meibukan Goju Ryu
Tedo napisz jak ty to wszystko ogarniasz bo z tego co pisałeś to nie trenujesz zawodowo a ćwiczysz 3 czy 4 sztuki walki. Nie myśl że się czepiam po prostu może ściągnę jakiś patent ja mam rodzinę i pracę i z trudem mogę w tygodniu wygospodarować 5-8 godzin treningu. Przedstawiłem się w stosownym miejscu na tym forum jak poszukasz to znajdziesz.
Wyborowa - mam twoją książkę i część metodyczna jest rewelacyjna - pewnie pierwsza w Polsce pozycja na ten temat. Co do zawodów sportowych to się z tobą w pełni zgadzam że liczy się tylko pierwsze miejsce ale nie wiem dlaczego pracę z dziećmi czy seniorami uważasz za bezwartościową. Wielu ludzi ma w nosie sport a ćwiczy tylko rekreacyjnie dla siebie dla zdrowia i należy to uszanować. Jesteś trenerem po AWF więc dobrze wiesz że sport to doping - ilu mistrzów w podeszłym wieku jest właściwie kalekami - a kto właściwie pamięta pierwsze miejsce z jakiś tam zawodów świata z przed kilku lat.
  • 0

budo_risk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Meibukan Goju Ryu
Zdemaskuję chłopa, choć pewnie wszyscy już to dawno zrobili:
http://budo.net.pl/v...hlight=#1381467
:roll:
  • 0

budo_nmichus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Meibukan Goju Ryu
Tedo, gratuluje zdanego egzaminu u Mistrza Meitatsu Yagi. Meibukan jest jedną z trzch najstarszych szkół karate na Okinawie i myślę , że jesteś z tego dumny.
Nie powinieneś sie niczym przejmować i robić swoje.

,,Pieski szczekają a karawana idzie dalej"

Pozdrawiam
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Meibukan Goju Ryu
Jak wy mało wiecie o strukturach w poszczególnych organizacjach. Nie wszędzie te same wyrazy oznaczają to samo. Bycie w organizacji nie oznacza także przedstawicielstwa:)

benio dla twojej wiadomości to ćwiczyłem karate shotokan z którym rozstałem się w 1996 roku i potrafię jeszcze wykonać wszystkie heiany :D
Stopień powiadasz, fajna sprawa, ale nic nie znaczy bez odpowiednich umiejętności :D
Mocni jesteście będąc anonimowym, tak samo mocni jesteście będąc przed monitorem i klikając w klawisze. Zawiść w Polsce jest straszna jeżeli chodzi o sztuki i sporty walki. Brak współpracy(oczywiści są wyjątki). Bardzo się przejęliście moją osobą, przejściem do organizacji, moim stopniem itp. Dlaczego? Czujecie oddech na plecach, czy sami nie jesteście w stanie się zrealizować? Brakuje wam kontaktów w świecie sztuk walki? Dlaczego kiedy jadę za granicę to ich nie interesuje jaki i ile mam stopni? Dlaczego oni skupiają się na treningach?
Mistrz Yagi długo był głową organizacji zrzeszającej wszystkie Goju Ryu, teraz rolę tą pełni jego młodszy brat. Tam nie mają z tym problemu, problem jest w Polsce i ludziach tutaj mieszkających. Zawiść, zostawicie takiego małego sensei jak ja w spokoju, przecież życie mnie zweryfikuje :D Wiecie jedna z osób, a właściwie dwie w trakcie tego zgrupowanie(oni byli pierwszy raz na zgrupowaniu IMGKA) posiadała "kenkon" na lewej piersi, zobaczył to mistrz Yagi, zadał pytanie czy on trenuje także Goju Ryu w IOGKF, osoba ta zareagowała błyskawicznie zrywając kenkon z piersi(był na rzep). Mistrz Yagi powstrzymał go natychmiast mówiąc, że nie jest ważne to co jest na piersi tylko to co jest w nas jakie tam mamy karate.
Mi z tym wszystkim jest dobrze i żaden anonim, nie wpłynie na moją decyzję. Pozdrawiam wszystkich trenujących :D

Życie Panie i Panowie jest zbyt krótkie, żeby tracić czas na pierdoły.
A i jeszcze jedna sprawa jeżeli brakuje ci czasu to weź sobie dodatkowe zajęcie, jakoś tak to szło.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024