Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brak efektu zażywania kreatyny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Tomo
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:180
  • Wyciskanie [kg]:68

Napisano Ponad rok temu

Brak efektu zażywania kreatyny
Witam !
Od 12 dni zażywam kreatyne(Creatine Monohydrate POWDER 500g) i nie czuję żadnych efektów ;/. Moja dieta wygląda tak, że nie jem cukrów, znaczy żadnych cukierków, czekolad, batoników, wafelków, paluszków, ciastek itd., po prostu zero słodyczy. Pije ok. 1 litr mleka dziennie, na śniadanie jadam 3,4 kromki chleba wielozbożowego z białym serem, chudą szynką lub dżemem. Na między śniadaniem a obiadem jem mały jogurt Jogobella i jakiś owoc(jabłko, pomarańcza, mandarynka, kiwi, banan). Na obiad jem saszetkę ryżu białego z jakimś kotletem z kurczaka lub indyka, albo gotowane udko, pierś z kurczaka, indyka + jakieś warzywo. Między obiadem a kolacją jem tak samo jak pomiędzy śniadaniem a obiadem. Godziny spożywania przeze mnie posiłków są nieregularne. Treningi mam różnie, ponieważ trenuję hokej na lodzie, więc mam codziennie oprócz środy treningi hokejowe i treningi na siłowi(codziennie, jeden dzień ćwiczenia na ręce i klatkę piersiową a jeden dzień nogi i plecy i tak w koło). Piję też dużo maślanek i jogurtów naturalnych. Dlaczego nie czuję żadnego efektu, powiedziałbym nawet, że mam odrobinę mniej siły niż miałem przed zażywaniem tej kretyny(treningi przed zażywaniem kreatyny były identyczne z identycznym obciążeniem). Proszę o odp. ;d


  • 0

Batooon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
10
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport, Motoryzacja
  • Staż [miesiące]:44
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :43
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:83
  • Udo [cm]:66
  • Wyciskanie [kg]:170
  • Martwy ciąg [kg]:190
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak efektu zażywania kreatyny
Ciężko tutaj cokolwiek powiedzieć, każdy organizm będzie reagował inaczej, może akurat Twój nie przyswaja kreatyny, brak siły może być spowodowany obcięciem węglowodanów tym bardziej, że mówisz, że intensywne trenujesz, jeśli chcesz siły i mięśni musisz zwiększyć węglowodany, nie mówię tutaj o wpierdzielaniu batonów, ale zarzuć sobie jakaś dietkę na masę i wtedy kreatyna powinna lepiej zadziałać . Ciężko powiedzieć, bo nie napisałeś stażu, wieku itp itd .
  • 0
"Uważaj jak tańczysz, bo życiowy parkiet bywa śliski..." "Bądź bliski dla bliskich"

S.O.S.

    CMAZ-WPADS/3m GZW

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 832 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraina 1000 jezior
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:rozkrecam sie po kontuzji :D
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :?
  • Klatka piersiowa [cm]:?

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak efektu zażywania kreatyny
Pamietaj tez, ze przy kreatynie trzeba pic dziennie wiecej wody niz normalnie pijesz :) Mam nadzieje, ze nie rozpuszczasz kreatyny w mleku :D
  • 0
Bóg dał Ci ciało Teraz buduj z niego zbroje...
Dołączona grafika
Kiedy spojrzysz w oczy pięknej dziewczynie
nie odmowisz mi tych slow, ze jest zycie pozytywne...

Jedyne granice są w Twojej głowie !

Nie potrzebuje plusików, wazne jest to, że mogłem pomóc.

Tomo
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:180
  • Wyciskanie [kg]:68

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak efektu zażywania kreatyny
Mam 16 lat, ważę 74kg(same mięśnie, znaczy nie jestem ani trochę gruby). Trenuję już 8 rok hokej a mój staż wynosi 6-7 miesięcy :). A fajna dietka na masę jak wygląda ? ;> Węglowodany w postaci jakiś proszków czy jak ? I rzeczywiście muszę pić 3 litry wody dziennie ? Mogę jeść cukry ? Batonik dziennie, jakieś cukierki z czekoladą, ciasta(karpatka lub jakieś ciasta drożdżowe) ? Bo takich rzeczy nie jem w ogóle.
  • 0

S.O.S.

    CMAZ-WPADS/3m GZW

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 832 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraina 1000 jezior
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:rozkrecam sie po kontuzji :D
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :?
  • Klatka piersiowa [cm]:?

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak efektu zażywania kreatyny

Mam 16 lat, ważę 74kg(same mięśnie, znaczy nie jestem ani trochę gruby). Trenuję już 8 rok hokej a mój staż wynosi 6-7 miesięcy :). A fajna dietka na masę jak wygląda ? ;> Węglowodany w postaci jakiś proszków czy jak ? I rzeczywiście muszę pić 3 litry wody dziennie ? Mogę jeść cukry ? Batonik dziennie, jakieś cukierki z czekoladą, ciasta(karpatka lub jakieś ciasta drożdżowe) ? Bo takich rzeczy nie jem w ogóle.

przyklady diet masz w dziale DIETA, wrzuc tam swoja ulozona juz diete i jak bedzie potrzeba to ci przeprawia ludzie znający sie na tym :D i do kreatyny najlepiej pic z 3l wody dziennie.
  • 0
Bóg dał Ci ciało Teraz buduj z niego zbroje...
Dołączona grafika
Kiedy spojrzysz w oczy pięknej dziewczynie
nie odmowisz mi tych slow, ze jest zycie pozytywne...

Jedyne granice są w Twojej głowie !

Nie potrzebuje plusików, wazne jest to, że mogłem pomóc.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024