Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki GAINER??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

matajsenPL
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka, kolarstwo górskie, fotografia.
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :w budowie
  • Klatka piersiowa [cm]:w budowie
  • Udo [cm]:w budowie
  • Przysiad [kg]:90
  • Wyciskanie [kg]:96
  • Martwy ciąg [kg]:96
  • Waga [kg]:w budowie

Napisano Ponad rok temu

Jaki GAINER??
Witam

Wiem że temat poruszany był dość często ale chciałbym się zapytać jaki gainer byście polecili. Zastanawiałem się nad muscle juice lub olimp gain bolic. Nie wiem co jest lepsze- może jeszcze coś innego?? Chodzi mi o to aby nabrać trochę masy mięśniowej (ważę ok 70kg przy 176-7cm wzrostu). Chciałbym żeby był łatwy w dawkowaniu- tzn. żeby najlepiej brać go tylko po treningu albo raz na dzień- żeby wystarczał na długo (miesiąc). Co mi polecicie- czekam na propozycje!? (do wydania ok. 100-150zł)
  • 0

Bojka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
57
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania nie ograniczaja sie tylko do silowni itd.choc w wiekszej czesci mojego zycia codziennego sport roznego rodzaju ma dla mnie bardzo duze znaczenie. Jesli mam sie ograniczyc to glownie silownia i sztuki walki.
  • Wzrost [cm]:176
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki GAINER??
Siemka ja polecilbym Ci Mutanta PVL :smutasek: wydasz ok 30zł wiecej niz zamierzasz ale bedziesz napewno zadowolony a sposob uzycia tez nie jest skomplikowany itd.na dlugo starczy:)
  • 0
Trenuj ostro albo Wcale!!!

S.O.S.

    CMAZ-WPADS/3m GZW

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 832 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraina 1000 jezior
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:rozkrecam sie po kontuzji :D
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :?
  • Klatka piersiowa [cm]:?

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki GAINER??

Witam

Wiem że temat poruszany był dość często ale chciałbym się zapytać jaki gainer byście polecili. Zastanawiałem się nad muscle juice lub olimp gain bolic. Nie wiem co jest lepsze- może jeszcze coś innego?? Chodzi mi o to aby nabrać trochę masy mięśniowej (ważę ok 70kg przy 176-7cm wzrostu). Chciałbym żeby był łatwy w dawkowaniu- tzn. żeby najlepiej brać go tylko po treningu albo raz na dzień- żeby wystarczał na długo (miesiąc). Co mi polecicie- czekam na propozycje!? (do wydania ok. 100-150zł)

Na samym gainerze masy nie zrobisz, do tego potrezbna jest dieta, a gainer to jedynie dodatek do diety, ktory ją uzupelnia. Wiec jesli nie masz diety to uloz sobie i wtedy mysl o gainerze. Pamietaj ze gainer nigdy nie zastapi Ci normalnego jedzenia. Lepiej te 100-150 ziko przeznacz na normalne jedzenie, bo to one jest potrzebne do budowania miesni :smutasek:
Jak sie zdecydujesz jednak na gainera to celuj w mutanta tak jak poprzednik napisal :)
  • 0
Bóg dał Ci ciało Teraz buduj z niego zbroje...
Dołączona grafika
Kiedy spojrzysz w oczy pięknej dziewczynie
nie odmowisz mi tych slow, ze jest zycie pozytywne...

Jedyne granice są w Twojej głowie !

Nie potrzebuje plusików, wazne jest to, że mogłem pomóc.

DiloRicker
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki GAINER??
Mutant - przeciez to same wegle :/

jakie korzyści z jedzenia samych cukrów?

Gainery trzeba wybierac z jak największą ilością białka, żeby to miało jakikolwiek sens.

ja jem po treningu zawsze odrazu GainBody Machine Man 30 z Activlaba - smak orzech włoski, ma dużo białka, dosyć tanie i orzech włoski naprawde dobry smakowo.
  • 0

bromek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki GAINER??

Mutant - przeciez to same wegle :/

jakie korzyści z jedzenia samych cukrów?

Gainery trzeba wybierac z jak największą ilością białka, żeby to miało jakikolwiek sens.

ja jem po treningu zawsze odrazu GainBody Machine Man 30 z Activlaba - smak orzech włoski, ma dużo białka, dosyć tanie i orzech włoski naprawde dobry smakowo.


to widze ze nie masz pojecia o czym mówisz, mutant to bardzo dobry gainer mówie z włąsnego doświadczenia.
zwiekszenie zdrowych tłuszczy i węgli w diecie to bardzo ważna sprawa przy budowania masy, nie samym białkiem człowiek żyje !
a i w mutancie proporcje bialka w stosunku do węgli to jak 1 do 3 to twoim zdaniem mało ?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024