Skocz do zawartości


Zdjęcie

BAS


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
107 odpowiedzi w tym temacie

budo_bukaj
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BAS

Panowie, BAS-3 to ściema. Po co dyskutować nad parodią?:)


Możesz w kilku zdaniach uzasadnić Swoją opinię?
  • 0

budo_lukewpl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: BAS
sa tam wogole walki zadaniowe czy sparingi ? jezeli tak to na jakich zasadach ?
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: BAS

Panowie, BAS-3 to ściema. Po co dyskutować nad parodią?:)


Możesz w kilku zdaniach uzasadnić Swoją opinię?


Postaram się uzasadnić w jednym krótkim, ok? :-)
System, który opiera się na "patentach" jak na fundamencie, nie będzie nigdy skuteczny. Te wszystkie tricki, przecinanie gałek ocznych, chwytanie za szyje, za oczy, wkładanie palców do ust, rozrywanie czegokolwiek - to jest baza tego systemu. I już? To wszystko? Na to wygląda :lol: :lol: Wszystko co pokaże Bielan i Bryl to BAS. A system przecież nie może opierać się na sztuczkach, tylko pewnej ustalonej metodyce.

BAS jest teraz szeroko reklamowany dla żołnierzy, f-uszy i "mrocznych ochroniarzy". A ja się pytam, jak mi się to na interwencji przyda? Uczą pracy w na przykład dwójkach? Taktycznych wejść, kiedy nie zdążę wyciągnąć jednostki? Nie, uczą żeby zajebać skurwysyna. oto ich metodologia. Uczą jak zajebać z partyzanta. Fajnie, ale jak wchodzą ochroniarze albo policja, to nie mają szans na uderzenie z partyzanta. Więc ten system jest po prostu oderwany od rzeczywistości.


fuck, nie wyszło mi jedno krótkie zdanie. sorry :(
  • 0

budo_dublet1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Otwock
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: BAS
8) po prostu nie poznałeś BAS-1 i BAS-2,a tylko widziałeś kawałek BAS-3 i dlatego tak to oceniasz...
:wink: ale ok!każdy ma prawo oceniać jak sobie chce!
Pozdrawiam :)
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: BAS

8) po prostu nie poznałeś BAS-1 i BAS-2,a tylko widziałeś kawałek BAS-3 i dlatego tak to oceniasz...
:wink: ale ok!każdy ma prawo oceniać jak sobie chce!
Pozdrawiam :)


a pewnie :-)

w temacie BAS-3

Dołączona grafika

:) :) :) :) :) :) :)
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: BAS
cały problem z BAS-em to za mała ilość otwartych ogólnodostępnych szkoleń co budzi zastrzeżenia.. i niedomówienia..oraz sprzeczne opinie...chętnie człowiek by sprawdził zakres technik i metodykę treningu bo o niej to krążą legendy wśród ludzi ze środowiska.. o sieci nie wspomnę..tym bardziej o Budo Forum..
  • 0

budo_dublet1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Otwock
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: BAS
:( ja niestety też ubolewam nad tym faktem,bo cena kursów w E.S.A jest chora pomimo tego,że ma oficjalne zaproszenia na kursy organizowane...
:roll: wiele tajemniczych i niesamowitych opowieści można by było zweryfikować u żródła tj.dr.A.Brylla :D
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: BAS
"młody porucznik umierał powoli..."
8)
  • 0

budo_dragoalmma
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sochaczew
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: BAS
Prowadzicie Panowie akademickie dywagacje na temat o, którym z całym szacunkiem nie macie pojęcia.
Jako jedyny na tym forum wiem o czym mowa bo miałem to szczęście przejść jak mi się zdaje kompleksowe szkolenie w w/w systemie.Jakkolwiek szumnie -dumnie-pompatycznie by to brzmiało.
Fakty z mojej praktyki (nie ze słyszenia -bo szwagier powiedział):
-w latach 90-tych otworzyłem bar( prawie restauracje) jedną z wielu w moim mieście ..Funkcjonuje ona po dziś dzień .W przeciwieństwie do pozostałych nie wytrzymały łobuzerki i bandytyzmu tamtych czasów i się zwineły .(jest jeszcze jedna naprzeciwko komisariatu policji Ale ona się moim zdaniem nie liczy :D )
-stałem na różnych bramkach , tak na zabawach jak i dużych imprezach .
-miałem przez dwa lata dyskotekę naprawdę w chamskich rejonach a tam pod sobą 8 chłopaków których sam szkoliłem.

Na przestrzeni tych lat bywało różnie zdarzały się straty ( trzy razy łamany nos ,wstrząsy mózgu ,złamane żebra ,itp.) ale myślę ,że w granicach tolerancji.
Ale co najistotniejsze nigdy nie poległem ,nie straciłem przytomności ,nikt po mnie nie skakał ,zawsze wracałem na własnych nogach (choć czasami ciężko było wysiąść z samochodu ).I nie popadłem w konflikt z prawem ,choć na Policję wzywano mnie kilkakrotnie.
I moim skromnym zdaniem zawdzięczam to Brylowi i Kupsowi.
Przed ich szkoleniami trenowałem boks i judo które dały mi dość dobre podstawy,ale to ich metodą walki zawdzięczam przetrwanie na bramkach i w barze.
Bo w ochroniarstwie panowie nie chodzi o to żeby gostka rozpierdolić (dla tego na bramkach moim zdaniem nie sprawdzają się sportowcy )Tylko cytuje Bryla :
"...zapakować, wynieść przed lokal ,rozpakować .I zrobić to wszystko tak żeby kolo nie miał z czym iść na drugi dzień na obdukcje. "
A wasze porównania BAS3 z MMA czy z innym sportem lub sztuką walki są żałosne.
To tak jak byście chcieli porównać land rovera defendera z ferrari.
Co wy chcecie oceniać ilość wygranych pojedynków czy uśpionych gości czy może poniesione straty w inwentarzu żywym i sprzęcie.
Aktualnie jestem trenerem MMA.Szkolę młodzież i mam pewne sukcesy na tej płaszczyźnie.
Zdarzyło się umówić spotkanie z kolegami instruktorami z kilku styli i troszkę posparować
Żadne tam KSW :) ot takie przyjacielskie mordobicie .No i niestety poddałem prawie wszystkich za wyjątkiem kolegi z kyokushinkai ,który rozwalił mnie lowami trzymając cały czas w dystansie .I co to ma niby znaczyć ,że BAS3 jest najlepszy ale naj najlepszy jest kyokushinkai .Wolne żarty -moim zdaniem oznacza to wyższość rzemieślnika/praktyka nad sportowcami mającymi nawyki z mat ,ringów itd. a nie z ulicy,który dostał baty od lepszego uderzacza umiejącego wyciągnąć wnioski z porażek poprzedników .
Szacunek dla tego ,kto nie mając nic do powiedzenia nie obleka tego faktu w słowa.
Piszcie o tym o czym macie pojęcie a nie poczytaliście jakieś bzdety w necie.
Zakończę cytatem dr.Bryl
Psy szczekają ,karawana jedzie dalej.
  • 0

budo_dublet1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Otwock
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: BAS
:lol: kolega ma 100% racje!!!
:twisted:
  • 0

budo_wild_animal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sodoma a czasem i Gomora
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: BAS

I zrobić to wszystko tak żeby kolo nie miał z czym iść na drugi dzień na obdukcje. "


Ja się tam nie znam na systemach - ale z tego co widziałem o BAS - to faktycznie jest do tego zajebisty... zwłaszcza na obdukcję nie będzie z czym pójśc :)
  • 0

budo_dublet1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Otwock
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: BAS
8) zależy jeszcze jakim patentem gościa zrobisz... :lol:
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: BAS

8) zależy jeszcze jakim patentem gościa zrobisz... :lol:

Ja mysle ze zwlaszcza wylupianie oczu i rozrywanie ust beda doskonale.
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: BAS
ale nogi będą całe więc na obdukcję poomacku bo poomacku ale trafi :wink: ale tak na poważnie to ciężko nie przyznać DragoALMMA racji zwłąszcza jeśli idzie o to o co chodzi w staniu na bramce i że sportowcy się na ochronie nie sprawdzają (z reguły) oraz w tym, ze walka takiego a takiego przedstawiciela tej a tej dyscypliny tak naprawdę nie jest żadnym wyznacznikiem. Pozostaje tu tylko problematyka, ze tak się wyrażę "marketingowa" oraz po co ochroniarzowi z dyskoteki umiejętność wyłupienia oczu gościowi imprezy?
  • 0

budo_ncro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: BAS
Po to, po co ochroniarzowi prezesa zarządu umiejętność taplania się w bagnie. :wink:
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: BAS

Po to, po co ochroniarzowi prezesa zarządu umiejętność taplania się w bagnie. :wink:

Good one 8) .
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: BAS

Jako jedyny na tym forum wiem o czym mowa bo miałem to szczęście przejść jak mi się zdaje kompleksowe szkolenie w w/w systemie.Jakkolwiek szumnie -dumnie-pompatycznie by to brzmiało.


Wujek, po 3ch godzinach z BAS zawineliśmy sie ze szkolenia. Więc nie jesteś taki jedyny ;)
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: BAS
Wielu nie konczy wiele szkolen jedni bo im sie nie podoba inni bo nie wytrzymuja ... jakie nie byly by powody nie ukonczenie szkolen nie jest powodem do dumy - jesli cos sie zaczyna to cos sie konczy 8)
Inaczej jest to ... "prawie "prawie odbyte szkolenie / "prawie" wiem o co chodzi i prawie jak "żywiec" :)
  • 0

budo_wild_animal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sodoma a czasem i Gomora
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: BAS
Ale trwanie w gównie tylko po to żeby potem powiedzieć "siedziałem w gównie do końca" - to trochę bezsens i skoro można było z niego wyjść to jeszcze trochę wstyd ;)
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: BAS
Prawdziwy komandos siedzi w gównie i mówi, ze to kąpiele błotne :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024