Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kurs instruktorów mundurowych Poznań


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_mmapoznan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Kurs instruktorów mundurowych Poznań
Zapraszamy na kolejny cykl szkoleń organizowanych przez Polską Federację Triarii. Już wkrótce będziecie mogli zdobyć cały pakiet nowych umiejętności z zakresu sportów walki, systemów samoobrony oraz technik i taktyk interwencji. 20. sierpnia jako pierwsze rusza bezpłatne seminarium Krav Maga dla członków "MMA Poznań". Jest to rewelacyjny system, który posiada znacznie więcej aspektów niż mogło by się wydawać. Na sali treningowej nie można zająć się wszystkimi równocześnie. Seminaria pozwalają nam wykroczyć poza zwyczajowy szablon. Jest to doskonałe uzupełnienie wiadomości z zakresu walki i samoobrony.

Tydzień później po raz kolejny odwiedzi nas Jan Nycek. Mistrz Nycek od wielu lat zajmuje się filipińskimi sztukami walki. Filipińczycy słyną ze swojego zamiłowania do noży i kijów, którymi posługiwanie się opanowali do perfekcji. Mistrz Nycek łączy tradycję i nowoczesność. Jest między innemu twórcą systemu technik i taktyk interwencji dla służb mundurowych Sajn. W ramach prowadzonych przez niego seminariów można zdobyć uprawnienia instruktora licencjonowanego Polskiej Federacji Combat Kalaki.


Bezpośrednio po kursie odbędzie się darmowe seminarium Triarii: Tactical Combat System. T:TCS to dynamicznie się rozwijający program szkoleniowy Pawła Jóźwiaka, o którym już niedługo powstanie pierwsza książka. Jest to w dużej mierze trening mentalny, który kształtuje w nas ducha wojownika, uczy perfekcji i niepoddawania się - zarówno w walce jak i życiu codziennym. Najwytrwalsi będą mogli zdobyć stopnie w tym nowatorskim systemie. Następnego dnia zapraszamy na szkolenie z zakresu czarnej taktyki. Emocje zapewni profesjonalna, wywodząca się ze służb specjalnych kadra. Ich znakiem rozpoznawczym jest doskonałe przygotowanie do prowadzenia zajęć oraz ogromny bagaż doświadczeń wyniesiony z czynnej służby.


Więcej informacji na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

oraz pod numerami tel.: 509-895-141 lub 511-911-589

e-mail [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] lub [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

gg3997470 gg8342317
  • 0

budo_borys-wodzu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs instruktorów mundurowych Poznań
Łapie się ktoś na to?! :)
  • 0

budo_dublet1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Otwock
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs instruktorów mundurowych Poznań
:( ja bym chetnie,ale nie wiem co z noclegiem w Poznaniu! :?:
  • 0

budo_silmeor
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Witkowo/Swarzędz

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs instruktorów mundurowych Poznań
Jeśli tylko nie wyskoczą mi jakieś ćwiczenia w pracy to powinienem się zjawić.
  • 0

budo_mmapoznan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs instruktorów mundurowych Poznań

:( ja bym chetnie,ale nie wiem co z noclegiem w Poznaniu! :?:



Jeśli chodzi o nocleg to jest możliwość przespania się u NAS w klubie na macie(bezpłatnie). Proszę tylko zaopatrzyć się w śpiwory.

Jeśli są jakieś pytania można kontaktować się z Nami pod nr te. 509-895-141 lub 511-911-589
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024