Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kilka pytań - kompletny początkujący


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Konrad94
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kilka pytań - kompletny początkujący
Witam bardzo serdecznie wszystkich użytkowników tego forum. Chciałbym was się poradzić jaki rodzaj ćwiczeń prowadzić by troszeczkę powiększyć swoje mięśnie. Dopiero co zacząłem i narazie to próbuję takich "klasycznych" sposobów, czyli troszkę pompek, troszkę podnoszenia (różnych rzeczy) rękoma. Odrazu chciałbym zaznaczyć że w grę nie wchodzą żadne proszki itp. żeby nie było :smutasek:. Nie chodzi mi również oto by być "koksem", tylko by wyrzeźbić troszkę swoją sylwetkę ciała. Kilka dni temu skończyłem 15 lat (na liczniku pojawila się 16'stka). Czy to nie jest za wcześnie by "trenować" w takim wieku? Proszę o rady.

Pozdrawiam.
  • 0

S.O.S.

    CMAZ-WPADS/3m GZW

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 832 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraina 1000 jezior
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:rozkrecam sie po kontuzji :D
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :?
  • Klatka piersiowa [cm]:?

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań - kompletny początkujący

Witam bardzo serdecznie wszystkich użytkowników tego forum. Chciałbym was się poradzić jaki rodzaj ćwiczeń prowadzić by troszeczkę powiększyć swoje mięśnie. Dopiero co zacząłem i narazie to próbuję takich "klasycznych" sposobów, czyli troszkę pompek, troszkę podnoszenia (różnych rzeczy) rękoma. Odrazu chciałbym zaznaczyć że w grę nie wchodzą żadne proszki itp. żeby nie było :). Nie chodzi mi również oto by być "koksem", tylko by wyrzeźbić troszkę swoją sylwetkę ciała. Kilka dni temu skończyłem 15 lat (na liczniku pojawila się 16'stka). Czy to nie jest za wcześnie by "trenować" w takim wieku? Proszę o rady.

Pozdrawiam.

Skoro dopiero zaczynasz to rob ogólnorozwojówke :) na forum są przyklady ogolnorozwojowek to poczytaj se troche :)
A co do 2 pytania to mysle, ze za wczesnie az tak to nie jest i wiadomo staraj sie nie nadwyrezac kregoslupa itd :smutasek:
  • 0
Bóg dał Ci ciało Teraz buduj z niego zbroje...
Dołączona grafika
Kiedy spojrzysz w oczy pięknej dziewczynie
nie odmowisz mi tych slow, ze jest zycie pozytywne...

Jedyne granice są w Twojej głowie !

Nie potrzebuje plusików, wazne jest to, że mogłem pomóc.

Bojka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
57
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania nie ograniczaja sie tylko do silowni itd.choc w wiekszej czesci mojego zycia codziennego sport roznego rodzaju ma dla mnie bardzo duze znaczenie. Jesli mam sie ograniczyc to glownie silownia i sztuki walki.
  • Wzrost [cm]:176
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań - kompletny początkujący
Ja popre to co powiedzial moj przedmowca, najlepsza bedzie ogolnorozwojowka:) zapisz sie najlepiej na silownie tylko nie taka gdzie chodza same koksy tylko bardziej ustawieni w tym kierunku jak Ty.. Co do wieku to za wczesnie napewno nie jest, Pudzian w Twoim wieku podnosil juz 160kg na klatke:P Zycze Ci powodzenia i duzych przyrostow:D
  • 0
Trenuj ostro albo Wcale!!!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024