Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kilka pytań odnośnie kreatyny i cwiczen


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

miszelin23
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kilka pytań odnośnie kreatyny i cwiczen
witam, od jakis 2-3 tyg. biore kreatyne olimp mega caps 1250 i wlasnie od jakis 2-3 tyg. stalem sie senny tzn bedac na silowni daje z siebie wszystko ale caly dzien jestem nie do zycia czy moze byc to spowodowane zazywaniem kreatyny ??? drugie pytanie odnosnie cwiczen miesni brzucha co polecacie na spalenie tzw. brzuszka piwnego ??? mecze sie z tym brzuchem strasznie i nie wiem co mam juz robic zeby go spalic ... z gory dziekuje za pomoc pozdrawiam
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań odnośnie kreatyny i cwiczen

witam, od jakis 2-3 tyg. biore kreatyne olimp mega caps 1250 i wlasnie od jakis 2-3 tyg. stalem sie senny tzn bedac na silowni daje z siebie wszystko ale caly dzien jestem nie do zycia czy moze byc to spowodowane zazywaniem kreatyny ???


Mysle ze to moze byc spowodowane za małym spozyciem welgowodanow.
Moze stała sie nastepująca rzecza: kreatyna oprócz tego ze powoduje wyrazny przyrost miesni (a takze ich napompowanie wodą) powoduje równiez niejako przyrost siły oraz umożliwia ci przeprowadzenie intensywniejszych treningow. Moze własnie biorac krete robisz teraz intensywniejsze treningi, dzwigasz wieksze ciezary niz zwykle a welgowodanow spozywasz tyle co wczesniej - zanim zacząłes brac krete. Gwałtowny spadek węgli we krwi moze spowodowac osłabienie, niechec i ospałośc.
Co ci proponuje za nim ci przyjdzie do glowy zaprzestac brania krety:
spróbuj zwiekszyc dzienna dawkę spozycia weglowodanow (glukozy, fruktozy, maltodekstryny, ewentualnie dekstrozy). Ale znowu nie drastycznie, zeby nie przeginac w druga strone. Jak to zrobic ? Kup carbo, jedz duzo wococów - bo one zawieraja naturalną fruktoze, wcinaj ryz itd itp. A w czasie teningu zamiast wody mineralnej pij jakis napój izotoniczny.

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań odnośnie kreatyny i cwiczen

drugie pytanie odnosnie cwiczen miesni brzucha co polecacie na spalenie tzw. brzuszka piwnego ??? mecze sie z tym brzuchem strasznie i nie wiem co mam juz robic zeby go spalic ... z gory dziekuje za pomoc pozdrawiam


Zwykle sklony wykonywane szybko, rób skłony w seriach, po jakies 20 - 30 skłonów w jednej serii, odpoczynek mieszy seriami od 30 sekund do 1 minuty max

+

wiszac na drązku unoś nogi i rób to jak powyzsze cwiczenie

+

bieganie

miszelin23
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań odnośnie kreatyny i cwiczen
dzieki za porade :) apropo napojow energetycznych slyszalem kiedys ze biorac kreatyne nie mozna ich pic ... a jakbys mi jeszcze pomog w doborze cwiczen mojego brzucha to masz u mnie piwo ;)
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań odnośnie kreatyny i cwiczen

apropo napojow energetycznych slyszalem kiedys ze biorac kreatyne nie mozna ich pic


To zapewne wlasnie slyszales o napojach energetycznych - takich jak red bull czy tiger bo one zawieraja kolefine. Chodzila taka ogolna opinia ze w czasie cyklu krety nalezy unikac kofeiny. Potem tą teze - nawet na tym forum - obalano. W sumie nie wiem jaka jest prawda. Ale czy tak czy siak ja ci napisalem zebys pil napoje izotoniczne a nie energetyczne. Napoje izotoniczne (takie jak Powerade) nie zawierają kofeiny, zawierają węglowodany takie jak : glukoza i maltodekstryna. Pozatym napoje izotoniczne są niegazowane a energetyczne owszem. W czasi treningu nie powinno sie pic niczego gazowanego.

a jakbys mi jeszcze pomog w doborze cwiczen mojego brzucha to masz u mnie piwo


Przeciez napisałem wczesniej :orany:

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań odnośnie kreatyny i cwiczen

witam, od jakis 2-3 tyg. biore kreatyne olimp mega caps 1250 i wlasnie od jakis 2-3 tyg. stalem sie senny tzn bedac na silowni daje z siebie wszystko ale caly dzien jestem nie do zycia czy moze byc to spowodowane zazywaniem kreatyny ???

kreatyna skraca okres regeneracji bo wrzuca nas na inny bieg, Kain, byl blisko piszac o ww ale ich zwiekszenie to raczej moze spowodowac wieksza ospalosc. rozchodzi sie o to ze jesz ww o wysokim ig a te powoduja taki stan rzeczy poprzez wyrzuty insuliny. powinienes raczej skupic sie np na fruktozie (truskawki) bo te ww maja male ig.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024