Skocz do zawartości


Zdjęcie

Masa a geny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

budo_ls.skowron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa a geny
Tak z ciekawości - o jakich konkretnie suplach Universala piszesz, które mają w sobie PH? Coś chyba wypadłem z tematu...


PZDR
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa a geny
seria suplementow ANIMAL.w seri sa witaminy,glukozamina jeszcze ze 2 pozycje no i miedzy innymi 3 czy nawet 4 rodzaj PH.nazwali je STACK.stopniowo wypuszczali STACK nastepny M-STACK i ostatni podobno najmocniejszy TEST.no i to jest w takich filowych pakiecikach zapakowanych w puszki.
  • 0

budo_ls.skowron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa a geny

seria suplementow ANIMAL.w seri sa witaminy,glukozamina jeszcze ze 2 pozycje no i miedzy innymi 3 czy nawet 4 rodzaj PH.nazwali je STACK.stopniowo wypuszczali STACK nastepny M-STACK i ostatni podobno najmocniejszy TEST.no i to jest w takich filowych pakiecikach zapakowanych w puszki.


Seria suplementów Animal zawiera np Animal Pack, Animal Flex itp które nie zawiera prohormonów, więc nie wprowadzajmy w bład. Stack, M-Stack też nie. Animal Test zawierał przynajmniej kilka lat temu, ale teraz ma chyba już zmodyfikowany skład.

Nie byłem pewny nad powyższym bo ostatnio interesowałem się tym kilka lat temu, ale przeglądając oferty zagranicznych sklepów z PH nie mieli w tej kategorii powyższych produktów Universala.

Prohormony nie są w oficjalnej sprzedaży u nas w kraju z racji nie do końca wyjaśnionej sprawy ich legalności. W USA np prohormony bardzo szybko zostają wciągane na listy środków zakazanych, stąd tak szybkie znikanie niektórych produktów.


PZDR
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa a geny
w pierwszej linijce napisalem witaminy i glukozamina no to wiadomo ze to nie PH.
STACK i M-STACK sa to PH a trzeci TEST jest najdrozszy z nich i powiadaja ze najmocniejszy.tak jak by 2 poprzednie byly cienkie hehe.
o dzialaniu narazie nie bede pisal ale tez jest pare zaleznosci w tej kwesti.
  • 0

budo_ls.skowron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa a geny

w pierwszej linijce napisalem witaminy i glukozamina no to wiadomo ze to nie PH.


Ja wiem co miałeś na myśli, ale trochę niezrozumiale to wyszło bo ja pytałem o suple z PH, a Ty odpowiedziałeś, że seria Animal - to miało być wyjaśnienie dla osób trzecich, którzy mogli to źle zrozumieć :wink:


STACK i M-STACK sa to PH a trzeci TEST jest najdrozszy z nich i powiadaja ze najmocniejszy.tak jak by 2 poprzednie byly cienkie hehe.
o dzialaniu narazie nie bede pisal ale tez jest pare zaleznosci w tej kwesti.


OK z tego co szukam po necie to oboje się trochę mylimy (chociaż tak na prawdę trudno o wiarygodne źródła).

M-Stack jest pozbawiony prohormonów. Podobnie Animal Stack 2.

Animal Stack posiada(ł) w sobie grupę prohormonów, podobnie jak Animal Test (chociaż w obu przypadkach zależy od partii - na przestrzeni lat skład obu był modyfikowany także pod kątem obecności PH). W większości renomowanych sklepów powyższe suple sprzedawane są w wersji bez PH. Jeśli gdzieś można jeszcze kupić wersje z PH to chyba tylko "spod lady".

Aha - nawet wersje starsze wersje Stacka/Testa zawierały bardzo niewielką dawkę PH (jako dodatek do innych składników). Więc nie jest to to samo co obecne, silne PH.

Przydałaby się wypowiedź chemika, który przeanalizowałby wszystkie składy. Znajdzie się tu taki?:wink:


PZDR
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa a geny

Przydałaby się wypowiedź chemika, który przeanalizowałby wszystkie składy. Znajdzie się tu taki?:wink:
PZDR

daj mi 5 lat ;)
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa a geny
w takim razie ktory ze skladnikow daje efekt przyrostow sily i wytrzymalosci w M-STACK i STACK 2 jesli nie sa to PH i do jakiej te dwa srodki grupy mozna zaliczyc?
  • 0

budo_ls.skowron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa a geny
Jest przecież masa środków, które nie są PH, a powodują (większe lub mniejsze) przyrosty siły i wytrzymałości.

Do jakiej grupy? Do grupy Stacków :wink: Ewentualnie z podziałem na kreatynowe i bezkreatynowe.

Jak wspominałem nie interesuje się suplementacją do tego stopnia by określić jakie efekty przynosi poszczególny składnik, zwłaszcza, że w M-Stacku jest ich z kilkadziesiąt. Wolę zwyczajnie bazować na opinii innych osób z dużym doświadczeniem w tym względzie i o wiele większą wiedzą.

Jeśli Cie to interesuje to pogoogluj. Odpowiedź znajdziesz na pewno.



Novo - masz 5 dni. Weź się za książki
:wink:


PZDR
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa a geny
wyjasni sie to niedlugo narazie podejzewam czesciowo jakis tribullus
pozdro.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024