Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potrzebuje porady...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Mic
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Potrzebuje porady...
Witam.
Na początek może kilka info o mnie:
Wiek: 20
Wzrost: 175
Waga: 75
Wyciskanie na klatkę: 115
Obwód przedramienia: 32
Obwód bicepsa: 36
Staż treningowy: wiem już co i jak :D (ok. 4 lat z przerwami)

Mam następujący problem którego sam nie umiem rozwiązać. Potrzebuje porady doświadczonych kulturystów. Bardzo lubię ćwiczyć lecz od jakiegoś czasu zauważyłem że na moim bicepsie pojawiło się kilka czerwonych kreseczek, pęknięć (początkowa faza rozstępów). Nie chce przerywać ćwiczenia lecz też nie chce mieć rozstępów gdyż zdaje sobie sprawę jak one szpecą ciało. Zanim je zauważyłem chciałem kupić odżywki (myślałem o kreatynie i białku). Nie wiem czy dobrze myślę gdyż nie chce dużo przybrać na wadze lecz wyrzeźbić ciało i powiększyć bicepsa (wydaje mi się że to dobre połączenie odżywek ale jestem z tego zielony). Tak wiec sam już nie wiem czy przerywać na dobre ćwiczenie czy kupić odżywki, słyszałem że są jakieś odżywki zapobiegające rozstępom.
Proszę o poradę osób które naprawdę się na tych sprawach znają.
Pozdrawiam.
  • 0

Hustler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje porady...
zdecyduj się najpierw czy chcesz rzeźbić czy robić masę ? ale patrząc na Twoje dane to skupiłbym się na masie. Zacznij najpierw od dopracowanej diety, porządnego treningu i regeneracji. Po kreatynie mogą Ci się powiększyć rozstępy. Popracuj nad elastycznością skóry. Popytaj o maści na rozstępy w aptekach np. Cepan.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024