Skocz do zawartości


Zdjęcie

M - drol pierwsze starcie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

Modulator
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

M - drol pierwsze starcie

Witam
Chciałem się doradzić co do M-drol (firmy COMPETITIVE EDGE LABS)

To będzie mój pierwszy cykl z Ph i ogólnie pierwszy jako tako z czymś mocniejszym .
W sumie nie faszerowałem się prawie niczym wcześniej jezeli chodzi o suple to miałem dwa cykle na mono .
Nitrobolon energaizer. oraz 2 puchy M-stack'a .

Chciałem się poradzić jakie proponujecie osłonki na wątrobe podczas cyklu oraz po cyklu ? .
I po jakim czasie wejśc na podtrzymanie? po 30 dniach czy ciągnąć dłużej ?
Jako podtrzymanie mam dostępne .
Mono + cm3 .
NoShotgun.
Aminokwasy . (olimp)
oraz Booster Testo . (tribulus maximus z biotecha)

Na odblok .
Mam clomid 12 tabletek, no i chciałem do tego właśnie ten booster testo dodać .




M-drola chciałem dawkować następująco
1 tydzień po 1 kaps .
2-4 tydzień po 2 kapsy .
Czy może proponujecie inaczej ? bo fakt faktem dość sporo tego zostanie przy takim dawkowaniu .




wiek 21 lat
staż 25 miesięcy

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...0-kaps-2,p.html


  • 0

peper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 224 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:191
  • Biceps [cm] :42
  • Przysiad [kg]:100 seria
  • Wyciskanie [kg]:100 seria
  • Martwy ciąg [kg]:120 seria
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: M - drol pierwsze starcie
W trakcie cyklu essential forte
po cyklu hepatil

W ostatnim tygodniu cyklu wrzucasz kreatynke , żeby zdążyła się rozkręcić

odblokowanie dałbym 50mg/ed 10-12dni

mój kumpel jechał ostatnio w taki sposób i był zadowolony:
2 2 3 2 1 przez 5 tyg
  • 0
Ja i moja niunia kochamy się na ostre, w pięciogwiazdkowym hotelu, mamy do tego celu wszystkie pokoje

Modulator
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: M - drol pierwsze starcie
a ten ESSENTIALE FORTE
Dawkowac jak napisane ? czyli
2 kapsułki 3 razy na dobę ?
czyli łącznie 6 kapsułek dziennie ? dość sporo tego wyjdzie bo paczka by poszła w 8 dni na takim czymś ..
  • 0

-US-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1362 postów
  • Pomógł: 0
20
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: M - drol pierwsze starcie
Ja Essentiale brałem w stosunku 1:1 , 1 kaps esentiale na 1 kaps ph i wątroba nie dawała się we znaki. Ja miałem problem z nerami.
Co do hepatilu to ja bym go nie brał bo to ścierwo(nie działa) podobno. Wogóle w większości krajów EU się już nie sprzedaje leków opartych na sylimarynie. Ja podczas odbloku nadal stosuje esseliv 2kaps dziennie i jest dobrze.
Wogóle jestem świeżo po cyklu więc jak masz jakieś pytania to pisz.
  • 0

 

 


janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: M - drol pierwsze starcie
Kreatyne poponowal bym dwa tygodnie przed koncem cyklu. po dwuch tygodniach kreta zajebiscie sie juz rozkreci.
  • 0

Modulator
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: M - drol pierwsze starcie
A mam jeszcze pytanie mianowicie w jakich porach najlepiej brać ph .
biorąc pod uwagę fakt że np wracając z nocki z pracy i kładąc się około 8 m-drol odpada ( czytałem że na sen nie powinno się go brać )

A więc powinny to być jednakowe pory mniej więcej ?

Zamierzam dawkować w nastepujący sposób

1tydz 2
2tydz 2
3tydz 3
4tydz 2
5tydz 1
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: M - drol pierwsze starcie

A mam jeszcze pytanie mianowicie w jakich porach najlepiej brać ph .
biorąc pod uwagę fakt że np wracając z nocki z pracy i kładąc się około 8 m-drol odpada ( czytałem że na sen nie powinno się go brać )

A więc powinny to być jednakowe pory mniej więcej ?

Zamierzam dawkować w nastepujący sposób

1tydz 2
2tydz 2
3tydz 3
4tydz 2
5tydz 1



Poprostu postaraj sie zeby miedzy dawkami byly rowne odstepy czasowe.
  • 0

smooker
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: M - drol pierwsze starcie
Zamiast ESSENTIALE FORTE zażywaj ESSELIV Forte .
  • 0

zlotyzloty
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Wzrost [cm]:180

Napisano Ponad rok temu

Re: M - drol pierwsze starcie
Zaczełem od wczoraj brac ten m drol+essentiale forte i zastanawiam sie jeszcze nad hepatil na noc ponieważ 2 lata temu stwierdzono u mnie 2xbilirubiny czyli zespol bilirubinowy czy cos takiego,i powiedziano mi ze podczas zatruc,duzego wysilku moge odczuwac watrobe,zulknac itp.W tym samym okresie wykryto mi ze mam tez jedna nerke od urodzenia ale jest ona wieksza i funkcjonuje tak jak bym mial 2 i organizm przyzwyczajony od poczatku do jednej.Dzis rano zjadlem druga tabletke ale w sumie wlasnie od wczoraj mnie gniecie troche watroba tak w okolicy żeber,i nie wiem jak moge ja zabezpieczyc,albo co byscie polecali mi zamiast m drolu o podobnym dzialaniu a mniej toksycznego :smutasek:

Mam zamiar brac 1-2-2-1
w czerwcu skoncze 21 lat wczesniej nie cwiczylem dopiero zaczelem
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: M - drol pierwsze starcie

Zaczełem od wczoraj brac ten m drol+essentiale forte i zastanawiam sie jeszcze nad hepatil na noc ponieważ 2 lata temu stwierdzono u mnie 2xbilirubiny czyli zespol bilirubinowy czy cos takiego,i powiedziano mi ze podczas zatruc,duzego wysilku moge odczuwac watrobe,zulknac itp.W tym samym okresie wykryto mi ze mam tez jedna nerke od urodzenia ale jest ona wieksza i funkcjonuje tak jak bym mial 2 i organizm przyzwyczajony od poczatku do jednej.Dzis rano zjadlem druga tabletke ale w sumie wlasnie od wczoraj mnie gniecie troche watroba tak w okolicy żeber,i nie wiem jak moge ja zabezpieczyc,albo co byscie polecali mi zamiast m drolu o podobnym dzialaniu a mniej toksycznego :smutasek:

Mam zamiar brac 1-2-2-1
w czerwcu skoncze 21 lat wczesniej nie cwiczylem dopiero zaczelem



Duzo ryzykujesz biorac PH. Dlamnie naj mniej toksyczny okazal sie SUS 500 ale tobie radzil bym calkowicie odpuscic PH. Z hepatilu zrezygnuj laczac go z PH zle wplynie na twoja nerke.
  • 0

Modulator
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: M - drol pierwsze starcie
Ja jestem dokładnie 8 dzień na M-drolu .
Odczucia .
1.dzień lekko odczuwalna wątroba .
2.dzien lajt
3.dzien olbrzymi apetyt
4.dzień potężny ból pleców (początkowo myślałem że to ze złego spania jednak ból ten utrzymuje się do dziś)
nastepnie ciągła susza w gradle oraz dziwny smak odczuwalny w jamie ustanej tak jak by jakieś monety czy coś w tym stylu nie wiem czemu .
5. dzień potęznie spompowane bary (dzien bez treningowy)
i olbrzymi ból brzucha
zaczęły się również bóle około 3 cm nad penisem
6.dzień dalej ból pleców barków
ciągle ten dziwny smak w ustach .
olbrzymie poczucie głodu
7 dzień ból brzucha ( dało się przeżyć)
oraz dalszy czas plecy napierają
8.dzień dziś póki co nic .


biorę 2 tabletki M -drolu co 12 h .
Dieta nie jest jakaś zajebista
po 8 dniach przyszło 2 kilo w pasie spadło 1cm .
Biceps poszedł ponad pół centa około 7-8 minimetrów
Pompa na treningu jest wręcz nie możliwa siła poszła tak do góry że az nie moge uwierzyć .
Jednak no odczucia pomiędzy jeżeli chodzi o wyniki na sile i mase zadowolony jeżeli chodzi o zdrowię to nie .

Odradzam na 1 cykl m-drola sam się o tym własnie przekonuję ..
  • 0

zlotyzloty
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Wzrost [cm]:180

Napisano Ponad rok temu

Re: M - drol pierwsze starcie
dzis zaczynam 4 dzien z mdrolem i w sumie przez pierwsze 2 dni czulem najbardziej watrobe podejrzewam ze to moglo byc na tle nerwowym wczoraj praktycznie w ogole nie odczuwalem jej,duzo pije,maslanek jem jogurtow,pije zielonych herbat z antyoksydantami :smutasek: a co do neri to mze tak raz dziennie mnie tak zakuje na sekunde a plecy mnie bola tak jak bym mial zakwasy nad nerka,jakiego typy moge meic problemy z nerka?
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: M - drol pierwsze starcie

dzis zaczynam 4 dzien z mdrolem i w sumie przez pierwsze 2 dni czulem najbardziej watrobe podejrzewam ze to moglo byc na tle nerwowym wczoraj praktycznie w ogole nie odczuwalem jej,duzo pije,maslanek jem jogurtow,pije zielonych herbat z antyoksydantami :smutasek: a co do neri to mze tak raz dziennie mnie tak zakuje na sekunde a plecy mnie bola tak jak bym mial zakwasy nad nerka,jakiego typy moge meic problemy z nerka?



Chodzi o to ze hepatil w polaczeniu z PH moze miec zly wplyw na nerki. Dlatego hepatil bierzemy po cyklu a nie w trakcie.
  • 0

zlotyzloty
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Wzrost [cm]:180

Napisano Ponad rok temu

Re: M - drol pierwsze starcie

Chodzi o to ze hepatil w polaczeniu z PH moze miec zly wplyw na nerki. Dlatego hepatil bierzemy po cyklu a nie w trakcie.


aha dzieki to bede bral po cyklu :smutasek:
  • 0

zlotyzloty
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Wzrost [cm]:180

Napisano Ponad rok temu

Re: M - drol pierwsze starcie
A jeszcze mam pytanie jaki zly wplyw np moze miec ten hepatil z m drolem,moj kolega je m drola 2 tydzien teraz i bral go z hepatilem tylko i dzis mi mowi ze ma metny bialy mocz,powiedzialem mu zeby odstawil hepatil i bral essential albo ten esseliv czy jakos tak
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: M - drol pierwsze starcie

A jeszcze mam pytanie jaki zly wplyw np moze miec ten hepatil z m drolem,moj kolega je m drola 2 tydzien teraz i bral go z hepatilem tylko i dzis mi mowi ze ma metny bialy mocz,powiedzialem mu zeby odstawil hepatil i bral essential albo ten esseliv czy jakos tak



Dowiedzialem sie tego od znajomego lekarza, zreszta nie pierwszy raz spotkalem sie z taka opinia. Mysle ze kolega powinien udac sie do lekarza i pokazac co bral. Metny bialy mocz to napewno nie oznaka zdrowia.
  • 0

zlotyzloty
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Wzrost [cm]:180

Napisano Ponad rok temu

Re: M - drol pierwsze starcie

Dowiedzialem sie tego od znajomego lekarza, zreszta nie pierwszy raz spotkalem sie z taka opinia. Mysle ze kolega powinien udac sie do lekarza i pokazac co bral. Metny bialy mocz to napewno nie oznaka zdrowia.

kolega mowi zebym zapytał czy to moze byc grozne ;p według mnie tak
  • 0

zlotyzloty
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Wzrost [cm]:180

Napisano Ponad rok temu

Re: M - drol pierwsze starcie
Wrocił ten kolega,byl zapytac sie w aptece o ten hepatil i farmaceuta powiedzial mu ze hepatil moze brac jak najbardziej bo odbudowywuje watrobe i nie szkodzi nerka a barwa moczu spowodowana jest jakims skaldnikiem ktory zawiera m drol i u nie ktorych tak sie dzieje i polecil mu sylimarol ktory jest tanszy i podobno lepszy od essentiale ktory nie zostal przebadany w jakeis fazie genetyki czy cos takiego a sylimarol podobno tak :smutasek:
  • 0

zlotyzloty
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Wzrost [cm]:180

Napisano Ponad rok temu

Re: M - drol pierwsze starcie
Mam takie pytanie jak sie ma ten m drol do alkocholu nie chodzi mi o wodke tylko np jak bym sie napil tam jedno czy 2 piwa to bedzie cos z tego ?
  • 0

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: M - drol pierwsze starcie
Essentiale Forte i Esseliv to dwa środki z silimaryny dostępne tylko w polsce jeśli chodzi o kraje UE.
NAJSKUTECZNIEJSZE JEŻELI CHODZI O OSŁONE WĄTROBY I ODBUDOWE/REGENERACJE.
podczas stosowania ph czy saa nie powinno się spożywać alkoholu. To tak jak byś był chory zażywał antybiotyk i popijał browcem, ale nie odbijając od tematu jak wypijesz 1/2piwka w tyg. to nic się nie stanie , ale staraj się nie pić .wiem że jest ciężko bo sam mam z tym problem i zawsze się skuszę na jakieś piweczko podczas cyklu.



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024