Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pierwsze walki Berserkerow w Vale Tudo w Brazylii.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_bagi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Pierwsze walki Berserkerow w Vale Tudo w Brazylii.
Po prawie miesiecznych przygotowaniach do walk wystartowalismy.
Trzeba jednak powiedziec ze same walki to nic w porownaniu z tym co trzeba bylo przejsc zeby do nich dotrzec.W Macaco Gold Team jest naprawde mocna ekipa ktora tez sie szykowala do Jungle Fight i Brazylian Super Fight,submssion,box,muay-thay,vale-tudo-nasza codziennosc.Naprawde dobrzy i wymagajacy nauczyciele oraz sparingpartnerzy.Dodatkiem byla silownia i treningi aerobowe.
Coz dotrwalismy i 19 Manolo wystartowal w Brazylian Super Fight.Niestety nie widzialem tego i nie bede w tej chwili opisywal tej gali,poczekamy na relacje De Zoo.
Ja natomiast 19 musialem stawic sie w odleglej dzelnicy Sao Paulo(1.5h samochodem) na wadze i takiej mini konferencji.Turniej Vale Tudo w ktorym walczylem byl turniejem 1 kat.wagowej od 76kg do 86kg. Moglo zostac zgloszonych tylko 8 zawodnikow(3 walki zeby wygrac turniej)przep-isy czytelne 10min. walki bez punktow 5min dogrywka w stojce wszystko wolno kolana i lokcie takze, parter wszystko tylko nie w glowe(organizowal to trener Muay-Thay) w razie przestoju na ziemi podnosili.
Zeby miec wage musialem sie poglodzic ale coz-warto.Z Macaco Gold Team startowal jeszcze jeden zawodnik-Rato(super koles)
Na wadze pokazal mi goscia o ktorym mowiedzial good fighter-Muay-Thay,wygladal dosc groznie,mialem przeczucie ze nasze drogi sie skrzyzuja.
Na drugi dzien ruszylismy w boj w moim narozniku Cipao,Romano,Napao-Manolo i Macaco dopiero wracali z Porto Alegre.Wcale sie nie zdziwilem ze zawodnik o ktorym mowil mi Rato walczy ze mna pierwsza walke.
Duzo dymu glosna muzyka i niemila publicznosc to pamietam z wyjscia.
Walki zbyt duzo nie pamietam,wkrotce bedzie kaseta-otrzymalem low-kicka sprowadzilem na ziemie-trzyma mnie w gardzie,wymiana cisow,lokci,pare ciosow kolanami i pietami, proba przetoczenia,znow gora low-kick i ciosy zwarcie blokuje jego kolana i znow na ziemi w gardzie,podobne rozdanie lecz po raz 3 dostaje w parterze cios w glowe sedzia na protesty Napao daje przeciwnikowi zolta kartke, jesli tak zakonczy sie walka-wygralem.Znowu gora facet daje ostro,znowu wjazd w nogi-on sie broni ja ciagne do konca to jest Vale TUDO,konczy sie ring,sa tylko 3 liny,przelatujemy przez nie i ladujem na parkiecie(nie bylo wokol ringu maty)spadlismy z wysokosci okolo 1.5 m ja uderzylem prawa strona twarzy on nie widzialem,pekl mi luk(4 szwy) facet K.O duze zamieszanie sedziowie lekarze itd. 8 sekund do konca walki mowie ze moge walczyc dalej wchodze na ring mojego przeciwnika zbieraja tez jest na ringu,lekarz oglada nie pozwala walczyc,wszyscy cos mowia tylko ze po prtugalsku 8O oglaszaja wynik-remis :cry: w wypadku remisu odpadamy obaj.Potem w szatni Napao mowi ze oglaszaja mnie zwyciezca natomiast lekarz dalej mnie nie dopuszcza.Proponuja mi walke z tym samym przeciwnikiem za 2 tygodnie-bede juz w domu.Na tym turnieju odbywaly sie walki Muay-Thay,Jiu-Jitsu,Submisson.Moj opis jest moze troche chaotyczny ale coz pisany praktycznie na goraco.Nazwe turnieju,imiona zawodnikow,zdjecia dam wkrotce.
Dziekuje wszystkim za gorace wsparcie SMS-owe i nie tylko,mysle ze wstydu nikomu nie przynieslismy.Dzieki za trzymanie kciokow za Manola i za mnie.
Do zobaczenia w Polsce(w koncu)
Bagi
Born To Fight
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsze walki Berserkerow w Vale Tudo w Brazylii.
Dzięki za relacje Bagi. Będziesz miał co wspominać. Czekamy na fotki 8)
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsze walki Berserkerow w Vale Tudo w Brazylii.
No Bagi , pije juz 3 Jamesona za twoje zdrowie , ale juz sie chyba nauczyles ze "spyks" jezeli ich nie zrobisz KO to nie wygrasz .
Lations maja swoje rules i zawsze sa na gorze.
Chyle czola , przed wszystkimi Szczecinaniami ( chyba sie poplatalem) , i ze moze kiedys z Bagim i Manolem zapale 6" cygaro po ich wygranej(oczywiscie w Brazilli).
Powodzenia!!!
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsze walki Berserkerow w Vale Tudo w Brazylii.
Gratulacje dla całej załogi Berserker's.
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsze walki Berserkerow w Vale Tudo w Brazylii.
Gratuluje! I cieszy mnie fakt ze mamy w Polsce zawodnikow takiej rangi :) mowa
  • 0

budo_chrzanek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin i okolice...

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsze walki Berserkerow w Vale Tudo w Brazylii.
Gratulacje! Juz sie nie moge doczekac treningow :)
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsze walki Berserkerow w Vale Tudo w Brazylii.
Bagi jak juz po wszystkim ochloniesz, to "skrobnij" troche o samym treningu - jakies szczegoly, przyklady, takze i w aspekcie treningu silowego.
K_P
PS. Wystepow gratuluje...
  • 0

budo_sherdog88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Czestochowa/Kraków/Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsze walki Berserkerow w Vale Tudo w Brazylii.
Gratulacje.Zaprezentowaliscie sie na poziomie.Pozdarwiam.
  • 0

budo_dezoo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Linke Gold Team/ SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsze walki Berserkerow w Vale Tudo w Brazylii.
Tak jak zapowiedział Bagi, jak tylko zjawiłem się w Polsce, popędziłem opowiedzieć wszystkim o walce Manola. A więc ruszamy.
Jak wszyscy wiedzą Brazylian Super Fight odbył się 19. 09. w Porto Alegre. Z całą ekipą dotarliśmy do celu 18. Organizatorzy zaskoczyli nas od samego początku: telewizja (Premier Combat), konferencja prasowa, wywiad, waga... ciśnienie od razu skoczyło do góry :twisted: . Całość dopełniło pojawienie się braci Minotauro, Arony, Goesa i Bustamente, wtedy zrozumieliśmy, że to nie jest jakaś tam gala.
19. organizatorzy nie zwolnili. Jak tylko zjawiliśmy się na sali zaparło nam dech. Pięć wielkich telebimów na których reprezentowno zawodników (krótkie migawki z konferencji i wywiad), światła i muzyka. Wojowników zapowiadała kobieta o bliźniaczo podobnej barwie głosu jak ta z Pride'a. Macaco stwierdził że gdyby wiedział że to będzie takie show to napewno by się nie wycofał.
W szatni Gold Team panowała gorąca atmosfera, podgrzewana przez relegijne pieśni Patino. Mariusz walczył 7(przed ostatnią) walkę. Ruszyliśmy do boju. Pierwsze starcie zaskoczyło mojego brata, przeciwnik od razu ruszył do zwarcia i rzucił Manola, ten jednak nie stracił zimnej krwii i szybko przerolował brazylijczyka, kilka ciosów i na oku przeciwnika pojawiła się krzew, wtedy czułem że walka jest nasza. Po chwili sędzia zarządził powrót do góry. Tym razem zaatakował Mariusz, który wystrzelił serię ciosów, dopadł tamtego i sprowadził do parteru, brazylijczyk tym razem nie pozwolił Manolowi zadawać ciosów i szczelnie przyległ do niego. Przerwa... znowu trzeba trzeba było wstać. 45s. do końca rundy, wymiana low-kick'ów, Brat rozpoczął lewą i ruszył potężnym prawym, który mógł rozstrzygnąć walkę. Niestety minął o włos, co pozwoliło przeciwnikowi rzucić Manola, ten znalazł się w opałach. Opanował sytuację ok. 30s. do końca rundy. Gdy zostało 15s. Mariusz ruszył do ostatniego ataku: rolka... 10s... chwila nieuwagi i gilotyna. 8s... Manolo próbuje uciekać, brazylijczyk go przetacza, kark wygięty niesamowicie... zamknełem oczy... po chwili było po wszystkim. Co się działo w szatni możecie sobie wyobrazić. Uważam że Mistrz mimo wszystko się spisał, co potwierdzają słowa "terrorysty" Macaco: "... to jeszcze nie koniec :evil: ...". Pozdrowienia dla berserkerów tych jeszcze w brazylii i tych w naszym kraju i oczywiście dla CAŁEJ Polski, śle z Gdańska DeZoo...
  • 0

budo_kameh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsze walki Berserkerow w Vale Tudo w Brazylii.
Hidari, czy wiesz dlaczego Gilson Ferreia, ten co miał walczyć z Manolo, wycofał się z turnieju?
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsze walki Berserkerow w Vale Tudo w Brazylii.
Co Hidari myslisz ze cie nikt nie pozna z tym opuszczonym kapturem ? ;)
  • 0

budo_karim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsze walki Berserkerow w Vale Tudo w Brazylii.
BAGI az duma mnie rozpiera ze trenuje pod twoim okiem....

Memory find BERSERKERS i wszystko jasne....


poklon poklon
  • 0

budo_cajun
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsze walki Berserkerow w Vale Tudo w Brazylii.
poklon poklon !!!Panowie Brawo!!! poklon poklon
  • 0

budo_joannaz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:London/Rio

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsze walki Berserkerow w Vale Tudo w Brazylii.
Gratulacje :)
  • 0

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsze walki Berserkerow w Vale Tudo w Brazylii.
gratulacje :D :D :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024