Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC 102 - spoiler


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

UFC 102 - spoiler
Kszysio przegral, niewiele pokazal w sumie, liczyl na wielki cios, zaskoczony bylem bo VEra wygladal jakby byl z 20 kg lzejszy

Marquardt niestety KO Maia... musze przyznac ladne KO ale liczylem na Maia

Thiago pojechal dziada (Jardine :lol: ) z czego sie bardzo ciesze bo juz nie moglem patrzec na ten paralityczny styl walki

i Nog w pieknym stylu wygral z Randym na punkty. wielkie brawa dla randiego ze wyszedl z 3 submissions :!:
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 102 - spoiler

Kszysio przegral, niewiele pokazal w sumie, liczyl na wielki cios, zaskoczony bylem bo VEra wygladal jakby byl z 20 kg lzejszy

Marquardt niestety KO Maia... musze przyznac ladne KO ale liczylem na Maia

Thiago pojechal dziada (Jardine :lol: ) z czego sie bardzo ciesze bo juz nie moglem patrzec na ten paralityczny styl walki

i Nog w pieknym stylu wygral z Randym na punkty. wielkie brawa dla randiego ze wyszedl z 3 submissions :!:



Gala całkiem udana, ładnie zaprezentował się ten nowicjusz w HW Todd Dufee porusza sie bardzo podobnie do Lesnara i nawet budowa ciała podobna, kto wie moze juz niedługo troche zamiesza w wadze cięzkiej. A z minusów wymieniłbym sędziego z pojedynku Leben'a z J. Rosholt'em, chyba przydałby mu się jakiś kurs sędziowania albo wizyta u okulisty skoro nie widzi odklepania i puszcza dalej walke aż do odpłynięcia Leben'a.

Ciekawe jak teraz rozegra się sprawa w HW podejrzewam że najpierw zorganizują walke Minotauro vs Crocop/dos santos i dopiero wygrany z tej trójki bedzie walczył o pas z Lesnarem/Carwinem.
  • 0

budo_zden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 102 - spoiler

Ciekawe jak teraz rozegra się sprawa w HW podejrzewam że najpierw zorganizują walke Minotauro vs Crocop/dos santos i dopiero wygrany z tej trójki bedzie walczył o pas z Lesnarem/Carwinem.


Z walką Minotauro-dos Santos będzie mały problem. Minotauro to trener dos Santosa: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_gusiek:)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 102 - spoiler
Maia... :twisted: Dżizas, jak go wycięło z nóg po tym ciosie... Ah dobre waleczki były. No i Minotauro. Klasyk :) Ładnie założył tą anakondę, szkoda, że nie wyszła.
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 102 - spoiler
Maia najlepszy zawodnik bjj w UFC...Szkoda słów.
  • 0

budo_bielak91
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 102 - spoiler
A Ty znowu swoje, na to szkoda slow :?
  • 0

budo_chinczyk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 102 - spoiler
Szkoda Mai :(
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 102 - spoiler
Jaki byl mniej wiecej z grubsza przebieg walki Soszynskiego.Wynik znam ale walki niewidzialem.
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 102 - spoiler

Maia najlepszy zawodnik bjj w UFC...Szkoda słów.

Kurwa może zaraz dostane ostrzeżenie ale mnie masakryczne wkurwiasz .Jesteś debilem jakich mało , nie zauważyleś jak Maia wygrawał ze reprezentantem US w zapascach na olimpiadzie , albo zj ednym z najleszych uderzaczy w mma N.Q. Szkoda komentować twojej niekompetencji ale dostaje szału . Gówno wiesz ale proszę moda ze względu na mój staż dajcie mu bana .:) Na zawsze........
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 102 - spoiler
ratunku, obejrzałem większość KFC 102. co to w ogóle było? 1 dobra walka dwóch dziadków, a reszta ogony. może Leben - Rosholt trochę poprawi opinię gali.

Maia najlepszy zawodnik bjj w UFC...Szkoda słów.

zabierzcie go stąd. taki miłośnik boksowania, a nie wie co to lucky punch?
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 102 - spoiler
MMA Maniac to kompletny idiota. niech mu ktos wlepi bana , bo czytanie jego postow powoduje u mnie odruch wymiotny. mam dość tej dziwki.
  • 0

budo_kirdoski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 102 - spoiler
A moim zdaniem krzysiek calkiem niezle zawalczyl. Jakby dali remis niebylbym zdziwiony. vera praktycznie nic mu nie zrobil
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 102 - spoiler

Jaki byl mniej wiecej z grubsza przebieg walki Soszynskiego.Wynik znam ale walki niewidzialem.



Może po prostu obejrzyj czysta akcja bez żadnych przerw. To tylko 15 minut

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 102 - spoiler


Ciekawe jak teraz rozegra się sprawa w HW podejrzewam że najpierw zorganizują walke Minotauro vs Crocop/dos santos i dopiero wygrany z tej trójki bedzie walczył o pas z Lesnarem/Carwinem.


Z walką Minotauro-dos Santos będzie mały problem. Minotauro to trener dos Santosa: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Rzeczywiście więc dos santos odpada :wink:

Moze rewanzyk z Mirem jesli crocop przegra??? Zreszta nie ma co spekulowac Lesnar broni tytułu pod koniec listopada więc nastepna walka o pas bedzie pewnie kolo kwietnia/maja.
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 102 - spoiler

ratunku, obejrzałem większość KFC 102. co to w ogóle było? 1 dobra walka dwóch dziadków, a reszta ogony. może Leben - Rosholt trochę poprawi opinię gali.


Serio? Dla mnie gala była swietna. Co ci sie nie podobalo w reszcie walk? Były za krótkie?(no moze poza KS vs BV) 3 walki skonczyly sie przed koncem 2 minuty pierwszej rundy ale na brak akcji bym nie narzekał. Chyba ze przeszkadzalo ci niedopasowanie zawodników umiejetnosciami?
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 102 - spoiler
Szczena, mags, Foxik: Razem macie napisane 2924 postów :lol: . Byście wzieli się za treningi a nie udawali fachowców :) 8) . Szczena dziwko, masz problem, napisz na priv, załatwimy :D . Fox dlaczego zawodnik bjj został znokautowany, przecież zawodnicy bjj nie popełniają błędów 8) . Mags :lol: . Prawda boli :lol:
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 102 - spoiler

Szczena, mags, Foxik: Razem macie napisane 2924 postów :lol: . Byście wzieli się za treningi a nie udawali fachowców :) 8) . Szczena dziwko, masz problem, napisz na priv, załatwimy :D . Fox dlaczego zawodnik bjj został znokautowany, przecież zawodnicy bjj nie popełniają błędów 8) . Mags :lol: . Prawda boli :lol:


No i znowu temat idzie w chuj. Maniac pogadaj z Modem niech założy ci jakis prywatny temat /dzial w którym bedziesz mogl do woli dzielic sie swoimi "przemysleniami"
  • 0

budo_wiktorek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 102 - spoiler
Panowie, poprostu nie karmcie trolla :)
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 102 - spoiler
Wiktorek :lol: . Przepraszam bardzo, napisałem tylko : Maia najlepszy zawodnik bjj w UFC...Szkoda słów. No sory, ale sądziłem że zawodnik tej klasy się lepiej zaprezentuje, nie miałem zamiaru rozpocząć tematu bjj, mma vs boks :lol: Po chwili "prawie trzytysięczniki" rozpoczeły na mnie "atak", praktycznie bez powodu. Bądzmy obiektywni!!
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 102 - spoiler

Wiktorek :lol: . Przepraszam bardzo, napisałem tylko : Maia najlepszy zawodnik bjj w UFC...Szkoda słów. No sory, ale sądziłem że zawodnik tej klasy się lepiej zaprezentuje, nie miałem zamiaru rozpocząć tematu bjj, mma vs boks :lol: Po chwili "prawie trzytysięczniki" rozpoczeły na mnie "atak", praktycznie bez powodu. Bądzmy obiektywni!!


Stary posty twojego typu praktycznie zmusily mnie zeby zawinac dupe z sherdoga i zarejestrowac sie na tym forum. Kurwa rzygac mi sie chcialo od tysiecy postów w stylu A. Silva jest lepszymm bokserem niz muhhamad'a ali, Bj Penn pokonalby Fiodora, Brock lesnar lepszy od fiodora , Bruca lee i kurwa godzilli a ty jestes identycznym trolem a najgorsze jest to ze tego nie widzisz. Tak Maia jest fantstycznym zawodnikiem BJJ....ale do kurwy nedzy przegral przez nokaut BOKSUJAC! Juz to przerabialismy najlepsi zawodnicy mma musza byc zarównomistrzami stojki jak i gleby. Dlatego maia trenuje teraz pod Wanderleiem Silva zeby poprawic stójke. Nadzial sie boksujac na prawego prostego i przegral...zdarza sie...i co to ma wspolnego z BJJ???! To pytanie retoryczne nie odpowiadaj bo ja juz z toba nie bede polemizowal. Po prostu zastanow sie 3 razy zanim cos napiszesz bo pozniej wychodza takie bzdury.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024