Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC 102 COUTURE vs NOGUEIRA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

UFC 102 COUTURE vs NOGUEIRA
Gala już niedługo , jakie są wasze typy na walkę wieczoru i nie tylko. Ja osobiście sądzę że dziadek wygra . W ostatnich walkach pokazywał się z dużo lepszej strony. W ostatnim czasie jako jedyny stawił opór Lesnarowi. Reszta typów wkrótce . Ogólnie bardzo ciekawie obsadzona gala.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 102 COUTURE vs NOGUEIRA
Ja stawiam na Nog'a. Carwin wtopi z Brockiem, Randy z Nog'iem i ufc będzie miało to co Pride czyli Nog vs Klocek.
8)
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 102 COUTURE vs NOGUEIRA

Ja stawiam na Nog'a. Carwin wtopi z Brockiem, Randy z Nog'iem i ufc będzie miało to co Pride czyli Nog vs Klocek.
8)


tez tak mysle i chyba w tej chwili to Nog jest jedynym w UFC co ma z klockiem szanse
  • 0

budo_dxa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 386 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 102 COUTURE vs NOGUEIRA
Pod warunkiem ze Nog bedzie w lepszej formie niz podczas walki z Mirem
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 102 COUTURE vs NOGUEIRA
Nie widzie najmniejszej szansy aby Nog wygrał z Lesnarem. Już podczas wysokiej formy miał problem z Sapem. Walka by miała przebieg jak walka z Mirem. Tyle tylko że o ile obecnie Mir mógł odrobinę zagrozić Lesnarowi w stójce to Nog wątpię.
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 102 COUTURE vs NOGUEIRA

Ja stawiam na Nog'a. Carwin wtopi z Brockiem, Randy z Nog'iem i ufc będzie miało to co Pride czyli Nog vs Klocek.
8)


Ja tez stawiam na Minotauro ale zobaczymy w jakiej formie bedzie jesli w takiej jak z Mirem ton iestety przegra i mam nadzieje ze od razu walka przejdzie do parteru w stojce nie ma szans. Pozatym uwazam ze Shane Carwin ma duza szanse z Lesnarem a dodatkowo nie wiadomo czy wygrany z pary Nog vs Coture dostanie szanse na walke tytuowa jest jeszcze pra Crocop vs Do santos.
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 102 COUTURE vs NOGUEIRA
a ja uwazam ze przez jakiś czas , nikt nie bedzie miał szans z Lesnarem.
I bardzo dobrze, lubie Brocka, niech leje tych pseudomistrzów.
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 102 COUTURE vs NOGUEIRA

a ja uwazam ze przez jakiś czas , nikt nie bedzie miał szans z Lesnarem.
I bardzo dobrze, lubie Brocka, niech leje tych pseudomistrzów.


Eee przesadzasz, typ ma stoczone 5 walk więc ciezkopowiedziec czy bedzie jeszcze dlugo dominowal. W tej chwili wygrywa czysta przewaga siły i wagi....w stójce jest słabiutki, ma bardzo dobre obalenia, zapasy no i na glebie rzadzi masa/siłą. Juz w walce z Mirem II było widać ze słabiutko sobie radzi w stójce ofensywnie dlatego uważam że Carwin ma dużą szansę go pokonać. Nie ma szans żeby Lesnar wyłożył sie na nim jak na hamaku i zaczął go okładać. W tej walce przewaga masy/siły będzie minimalna. Zresztą obejrzyj ostania walkę Carwina z GG. Carwin wyłapał 2 prawe proste na facjate po których widać wyraznie że na chwile odpływa(notabene okazało się że te dwa uderzenia złamały mu nos), Gonzaga próbuje go obalić po kilku sekundach są już na glebie GG na nim leży a za chwile Carwin wstaje jakby mial na sobie muche a nie 260 funtowego Gonzage. Dla mnie walke Lesnar-Carwin bierze Carwin prze tko w 2 rundzie, przez większośc 1 rundy bedzie pewnie duzo przytulania przy siatce i na glebie.
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 102 COUTURE vs NOGUEIRA

a ja uwazam ze przez jakiś czas , nikt nie bedzie miał szans z Lesnarem.
I bardzo dobrze, lubie Brocka, niech leje tych pseudomistrzów.


jak mozna Brocka lubic 8O :?:
  • 0

budo_register
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 102 COUTURE vs NOGUEIRA
Wydaje mi się, że Couture wygra z Nogiem. Co do Lesanra to przyjdzie jeszcze na niego czas. On jest kimś takim jak Sapp w K1 na początku nikt z nim nie mógł wygrać... Żeby mnie nikt źle nie zrozumiał, Brock to silny koleś z niesamowitą dynamiką i jakby nie patrzeć talentem. Chodzi mi o to że jest kimś kogo się nikt nie spodziewał i nigdy z nim nie miał do czynienia. W walce z Carwinem pokaże prawdziwą moc swojego G&P.

btw może jestem sentymentalny za bardzo, ale jak zaczęli na 100 na Brocka po wygranej buczeć to , aż mi się go żal zrobiło :?

Couture mimo, że przegrał z Brockiem to wskazał innym drogę :)

pozdro all
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 102 COUTURE vs NOGUEIRA

a ja uwazam ze przez jakiś czas , nikt nie bedzie miał szans z Lesnarem.
I bardzo dobrze, lubie Brocka, niech leje tych pseudomistrzów.


Eee przesadzasz, typ ma stoczone 5 walk więc ciezkopowiedziec czy bedzie jeszcze dlugo dominowal. W tej chwili wygrywa czysta przewaga siły i wagi....w stójce jest słabiutki, ma bardzo dobre obalenia, zapasy no i na glebie rzadzi masa/siłą. Juz w walce z Mirem II było widać ze słabiutko sobie radzi w stójce ofensywnie dlatego uważam że Carwin ma dużą szansę go pokonać. Nie ma szans żeby Lesnar wyłożył sie na nim jak na hamaku i zaczął go okładać. W tej walce przewaga masy/siły będzie minimalna. Zresztą obejrzyj ostania walkę Carwina z GG. Carwin wyłapał 2 prawe proste na facjate po których widać wyraznie że na chwile odpływa(notabene okazało się że te dwa uderzenia złamały mu nos), Gonzaga próbuje go obalić po kilku sekundach są już na glebie GG na nim leży a za chwile Carwin wstaje jakby mial na sobie muche a nie 260 funtowego Gonzage. Dla mnie walke Lesnar-Carwin bierze Carwin prze tko w 2 rundzie, przez większośc 1 rundy bedzie pewnie duzo przytulania przy siatce i na glebie.


czytam co jakiś czas wywiady z Brockiem. Ostatni byl na temat nauki jiu jitsu. Lesnar wzial sie za robote i nawet Mir nie byl w stanie nic mu zrobic mimo ze jest czarnym paskiem bjj i ma to zaadaptowane do mma na najwyzszym poziomie. Mir wypowiedzial się, że nie był przygotowany na to, co w tej walce potrafił zrobić Lesnar. Mimo ze jego taktyka byla malo efektowna i przez to walka byla dosyc nudna, byla cholernie skuteczna.
Fakt faktem Carwin wydaje sie grozny, jest i twardy i silny. Ale myśle ze w Brocku drzemie dużo więcej niż nam sie wydaje, obym sie nie mylił. Nie moge sie doczekać tej walki.
Pozdrawiam
  • 0

budo_crejzy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 102 COUTURE vs NOGUEIRA
Kurwa, ale ładny kurs na Antonia. :twisted:
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 102 COUTURE vs NOGUEIRA
Dziwini mnie ze nikt nie wspomnial o walce Soszynski-Vera.Przeciez to chyba najwazniejsza walka w karierze naszego rodaka do tej pory.To bedzie jego najtrudniejszy przeciwnik.
Apropo walki Carwin-Lesnar to -przeciez dopiero UFC 106
  • 0

budo_deprawator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Sodomy i Gomory

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 102 COUTURE vs NOGUEIRA

a ja uwazam ze przez jakiś czas , nikt nie bedzie miał szans z Lesnarem.
I bardzo dobrze, lubie Brocka, niech leje tych pseudomistrzów.


jak mozna Brocka lubic 8O :?:

Ja też go lubię. Jest wprawdzie granatem od pługa oderwany, ale za to szczery, prosty gość stworzony by zadawać ból :twisted:
  • 0

budo_kyoku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Neumarkt

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 102 COUTURE vs NOGUEIRA

Co do Lesanra to przyjdzie jeszcze na niego czas. On jest kimś takim jak Sapp w K1 na początku nikt z nim nie mógł wygrać...

Może jednyna nadzieja w Cro Copie, że załatwi go kiedyś lewym prostym jak Sappa :?: :lol:
  • 0

budo_register
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 102 COUTURE vs NOGUEIRA
Nie do końca to miałem na myśli.
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 102 COUTURE vs NOGUEIRA
Ok gala już niedługo . Coraz bardziej zaczynam się skłaniać za Randym. Jutro reszta typów . A narazie pojedynek submission Randy vs Jacare :)


link pimped ;)
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 102 COUTURE vs NOGUEIRA
Nikt nie typuje pojedynku Soszynskiego?? 8)
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 102 COUTURE vs NOGUEIRA

Nikt nie typuje pojedynku Soszynskiego?? 8)


Ciężko, cos wytypować w tym pojedynku. Jest tyle niewiadomych. Jak dla mnie to 50 na 50.
Vera ma straszne wachania formy i motywacji i niewiadomo co pokaze w tej walce. Za to Soszynski jest bardzo zmotywowany. Biorąc pod uwage same umiejętności, MT i BJJ to dla Very ten pojedynek powinien być spacerkiem. Podejrzewam że Soszynski od razu w niego wjedzie licząc na szybki KO. Im dłużej będzie walka trwała tym mniejsza szansa na wygraną KS.
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 102 COUTURE vs NOGUEIRA

Nikt nie typuje pojedynku Soszynskiego?? 8)


Ciężko, cos wytypować w tym pojedynku. Jest tyle niewiadomych. Jak dla mnie to 50 na 50.
Vera ma straszne wachania formy i motywacji i niewiadomo co pokaze w tej walce. Za to Soszynski jest bardzo zmotywowany. Biorąc pod uwage same umiejętności, MT i BJJ to dla Very ten pojedynek powinien być spacerkiem. Podejrzewam że Soszynski od razu w niego wjedzie licząc na szybki KO. Im dłużej będzie walka trwała tym mniejsza szansa na wygraną KS.


Typuje podobnie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024