Skocz do zawartości


Zdjęcie

Strikeforce 15.08.09 SPOJLERY!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

budo_deprawator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Sodomy i Gomory

Napisano Ponad rok temu

Strikeforce 15.08.09 SPOJLERY!!!
No i niestety bestia wygrała z piękną.

Cris Cyborg def. Gina Carano via TKO (punches) - first round, 4:59
Alex Trevino def. Isaiah Hill via submission (side choke) -- first round, 3:56
James Terry def. Zac Bucia via TKO (strikes) -- first round, 1:23
Justin Wilcox def. David Douglas via submission (rear naked choke) -- third round, 3:16
Scott Lighty def. Mike Cook via TKO (body punch) -- first round, 2:05
Jay Hieron def. Jesse Taylor via unanimous decision (30-27)
Fabricio Werdum def. Mike Kyle via submission (guillotine choke) - first round, 1:24
Gilbert Melendez def. Mitsuhiro Ishida via TKO (punches) - third round, 3:56
Gegard Mousasi def. Renato "Babalu" Sobral via TKO (punches) - first round, 1:00
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Strikeforce 15.08.09 SPOJLERY!!!
jak na razie obejrzałem tylko Ginę i Cyborg
walka ekscytująca, ale poza dwoma momentami gdy Gina miała dosiad dominacja idącej do przodu jak czołg Cyborg
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Strikeforce 15.08.09 SPOJLERY!!!
Mousasi - Babalu, aż mnie zęby zabolały po ciosie gaszącym Babalu światło
  • 0

budo_grimper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Strikeforce 15.08.09 SPOJLERY!!!
Widać było wpływ klubu gdzie trenuje Carano. NIezłe kontry na zapasy - zauważcie, że Cyborg wyszedł dopiero 3 czy 4 suples. Walka w dystansie - ok. Niestety parter u Giny nie istnieje. Numer ze wstaniem z dosiadu to szczyt amatorki. Zeszła z pozycji z której powinna skończyć.
Po obserwacji co robią ludzie trenujący u Couture'a uważam, że ma gym do du....
  • 0

budo_bigjon123
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strikeforce 15.08.09 SPOJLERY!!!
zacznijmy od tego że w ogóle te dosiady Giny nastąpiły po błędach Cyborgowej.. Cyborg kontrolowała ten pojedynek i nadawała tempo, Gina całkowicie spuchła... a parter u niej to dramat zero parteru
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Strikeforce 15.08.09 SPOJLERY!!!

zacznijmy od tego że w ogóle te dosiady Giny nastąpiły po błędach Cyborgowej.. Cyborg kontrolowała ten pojedynek i nadawała tempo, Gina całkowicie spuchła... a parter u niej to dramat zero parteru


Cała gala stała na całkiem niezłympoziomie ale szczerze powiedziawszy Panie pod kątem technicznym nie błyszczały. Santos dwa obalenia po których wylądowała .....pod Carano 8O
Carano nie potrafi skonczyc przeciwnika z dosiadu i ucieka do stójki....w stójce praktycznie przez 3/4 walkizaslania sie garda...podobno to mistrzyni muay thai - widzialem jedno kopniecie na tułów .......które zresztą Santos przechwyciła??! Slabiutko oj slabiutko.


Ale reszta zawodników nie zawiodła, a Musasi wszedł w Babalu jak gorący nóż w masło.

Dołączona grafika
  • 0

budo_wiktorek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Strikeforce 15.08.09 SPOJLERY!!!
Calkiem niezla ta gala. Moze nie porywajaca ale niezla.
Werdum pokazal ze jest o klase lepszy od Kyle, a Mousasi jak zwykle - przyszedl, pozamiatal i spokojnie wrocil do codziennego zajecia. Pod tym wzgledem przypomina mi Fedora - wchodzi na ring bez emocji i bez emocji tez schodzi po wygranym pojedynku. Fenomen:)
Gina na tej gali nie pokazala nic ponad swoj wycwiczony usmieszek, ktory na chwile znikl jak ja zdominowala Cyborg. Cris wytknela wszystkie bledy Giny i pokazala jej ze spora droga ja czeka i chyba czas sie skupic na treningach a nie byciu gwiazda mediow, szkoda. Od 3 minuty Gina wygladala jakby czekala na KO i zeby ta mordega sie skonczyla, no i sie skonczyla.
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Strikeforce 15.08.09 SPOJLERY!!!
Mousasi rewela - rzut mi sie podobal widac ze nauczyc sie czegos od Fiedzia :lol:

Cyborg pojechala amerykanska swinke tak jak wiedzialem ze pojedzie - fascynowalo mnie to ilu amerykanskich trenerow i zawodnikow oraz dziennikarzy zapowiadalo przed ta walka ze carano wygra przez KO :lol:
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strikeforce 15.08.09 SPOJLERY!!!

Mousasi rewela - rzut mi sie podobal widac ze nauczyc sie czegos od Fiedzia :lol:


Dołączona grafika
  • 0

budo_deprawator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Sodomy i Gomory

Napisano Ponad rok temu

Re: Strikeforce 15.08.09 SPOJLERY!!!

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dobre :twisted:
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Strikeforce 15.08.09 SPOJLERY!!!
Jjjja pierdole ale ta Cyborg jest brzydka.
Ishida vs Melendez to była oczywista oczywistość, że Ishida wtopi ale nie myślałem, że Mousasi pojedzie Babalu tak bezproblemowo.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strikeforce 15.08.09 SPOJLERY!!!

Jjjja pierdole ale ta Cyborg jest brzydka.
Ishida vs Melendez to była oczywista oczywistość, że Ishida wtopi ale nie myślałem, że Mousasi pojedzie Babalu tak bezproblemowo.


Babalu walczy nierówno, czasem daje świetne walki a czesem daje ciała po całości. Nie siedze w jego głowie ale troche zlekceważył ormianina. Na wywiadach przed galą pociągał troche nosem, chyba zaniemogło biedactwo. Ale jak by nie było liczyłem na troche więcej z jego strony. Babalu, I am disapoint

Fajnie ze Meneldez sie zrewanżował Ishidzie

No i Gine pobił jakiś facet ;-)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Strikeforce 15.08.09 SPOJLERY!!!
siedze z deejay'em, pokazuja karte giny i cyborg. gina 27 lat, cyborg 24. ja mowie "kurwa, 24 lata 8O " 30s pozniej deejay mowi "o kurwa, 24! rok wiecej od nas!! a wyglada na 34..." :wink:
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Strikeforce 15.08.09 SPOJLERY!!!
bo nie wliczaja jej do wieku tych kilku lat kiedy byla chlopcem.
nie no zarty zartami (nawet te chamskie) ale gine pojechala bezproblemowo. tak jak nie jestem zwolennikiem damskiego mma, tak musze przyznac, ze walka byla calkiem niezla (dopoki gina nie sie nie wypomowala).
wspolpraca strikeforce z dream zapowiada sie obiecujaco. oby nie skonczylo sie po pierwszej gali.
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Strikeforce 15.08.09 SPOJLERY!!!

Mousasi rewela - rzut mi sie podobal widac ze nauczyc sie czegos od Fiedzia :lol:

to raczej nie był rzut, tzn typowe wyniesienie ani zastawienie stopą. złapał go, szarpnał siłowo i po ptokach.
czemu zaraz od FE? pd byle zapaśnika klasycznego się mógł naumieć rzucania z klinczu. właściwie to dziwne, że tak mało zawodników przewraca z klamry albo podcięciami, zamiast stale rzucać się do nóg...
  • 0

budo_deprawator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Sodomy i Gomory

Napisano Ponad rok temu

Re: Strikeforce 15.08.09 SPOJLERY!!!

Mousasi rewela - rzut mi sie podobal widac ze nauczyc sie czegos od Fiedzia :lol:

to raczej nie był rzut, tzn typowe wyniesienie ani zastawienie stopą. złapał go, szarpnał siłowo i po ptokach.
czemu zaraz od FE? pd byle zapaśnika klasycznego się mógł naumieć rzucania z klinczu. właściwie to dziwne, że tak mało zawodników przewraca z klamry albo podcięciami, zamiast stale rzucać się do nóg...


hehe myślałem, że Saku przedstawił to dobitnie i bardziej się chyba nie da :lol:
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Strikeforce 15.08.09 SPOJLERY!!!

czemu zaraz od FE? pd byle zapaśnika klasycznego się mógł naumieć rzucania z klinczu. właściwie to dziwne, że tak mało zawodników przewraca z klamry albo podcięciami, zamiast stale rzucać się do nóg...


bo on trenuje z Fiedzia :!: :!: to raz a dwa to sam napisales ze niby zapasiory maja to umiec i masz kurna cale UFC zapasiorow i powiedz mi ilu to robi :lol: :?:
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Strikeforce 15.08.09 SPOJLERY!!!
Mnie bardzo ciekawi kogo dadza na Fedora teraz :) :)
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Strikeforce 15.08.09 SPOJLERY!!!

czemu zaraz od FE? pd byle zapaśnika klasycznego się mógł naumieć rzucania z klinczu. właściwie to dziwne, że tak mało zawodników przewraca z klamry albo podcięciami, zamiast stale rzucać się do nóg...


bo on trenuje z Fiedzia :!: :!: to raz a dwa to sam napisales ze niby zapasiory maja to umiec i masz kurna cale UFC zapasiorow i powiedz mi ilu to robi :lol: :?:

ano właśnie, ilu? i czemu? o to pytałem...
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Strikeforce 15.08.09 SPOJLERY!!!

niby zapasiory maja to umiec

niby... :!: :!: :!: :!:
na pewno mówisz o rzutach z klamry?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024