Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kolejny przeciwnik Lesnara znany


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Kolejny przeciwnik Lesnara znany

Shane Carwin has updated his official site to relay the information to his fans.

I have verbally been offered the fight with Brock and I have verbally accepted this fight. My manager and the UFC are handling the the details. I am honored that the UFC has given me this opportunity. The fans of this sport are what makes MMA so great. I expect to be fighting at UFC 106 in November.



So the bout is on and only the finer points are yet to be finalised. We would expect both men to weigh-in at around the 265lbs heavyweight limit and their XXXXL gloves will be swinging for the fences when these two behemoths duke it out for the heavyweight title.

UFC 106 happens on November 21st, 2009 in Las Vegas, Nevada at the Mandalay Bay Events Center and is also likely to feature Coleman vs. Ortiz and Fitch vs. Almeida.

wszyscy się tym Carwinem podniecają, mnie jakoś tam nie zachwycił(no chyba, że przewijałem hehe)
  • 0

budo_register
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolejny przeciwnik Lesnara znany
Szkoda, że wygrał z Gonzagą :( Ten drugi byłby ciekawszym przeciwnikiem, a tak musi teraz odbudowywać swój autorytet.
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolejny przeciwnik Lesnara znany



wszyscy się tym Carwinem podniecają, mnie jakoś tam nie zachwycił(no chyba, że przewijałem hehe)


Tak bo wielu uwaza ze to jedyny zawodnik z ufc bedacy w stanie pokonac Lesnar'a. Po pierwsze to też wielki skurwiel jakies 263-265 funtów miesni, wiec roznica miedzy nim i Lesnarem w kg bylaby niewielka. Po drugie koles też byl mistrzem zapasów ale z tego co pamietam II dywizji ncaa, Lesnar byl mistrzem I dywizji. No i przede wszystkiem Carwin ma niesamowitego powera w prawej Lapie jesli Lesnar wylapie w stojce czystego prawego krzyzowego to bedzie po walce. Zreszta Carwin wszystkie swoje walki z UFC wygral przed czasem i w pierwszej rundzie. No i ma twardy podbrodek sprawdzony w ostatniej walce:)
Wiec jago atuty w walce z Lesnarem to waga i sila Lesnar raczej nie bedzie w stanie sie na niego polozyc i skonczyc walke jak z Mirem. Doswiadczenie w zapasach no i ten nokautujacy prawy. Ja tam uwazam ze to najlepsza walka jaka mogli ustawic z Lesnarem...bedzie ciekawie.
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolejny przeciwnik Lesnara znany

Szkoda, że wygrał z Gonzagą :( Ten drugi byłby ciekawszym przeciwnikiem, a tak musi teraz odbudowywać swój autorytet.


no autorytet to mial niesamowity. Wygral z cro copem ktory byl w najgorszej formie zycia.

Niedlugo uslysze na tym forum ze Randy Couture to zawodnik wszechczasów...
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolejny przeciwnik Lesnara znany

Szkoda, że wygrał z Gonzagą :( Ten drugi byłby ciekawszym przeciwnikiem, a tak musi teraz odbudowywać swój autorytet.


no autorytet to mial niesamowity. Wygral z cro copem ktory byl w najgorszej formie zycia.

Niedlugo uslysze na tym forum ze Randy Couture to zawodnik wszechczasów...


Randy Couture to zawodnik wszech czasów. :twisted:

Ale serio Gonzaga może mistrzem nigdy nie bedzie ale to nadal solidny fighter.
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolejny przeciwnik Lesnara znany
Mam szczerą nadzieję, że pogromca Mir'a tym razem polegnie. :twisted:
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolejny przeciwnik Lesnara znany
Lesnar to nie Sapp, ktory wykorzystuje swoją chwile dla zrobienia freak show i zarobienia paru dolców. On sie uczy, robi postępy. To niesamowite wręcz. Dlatego bede mu kibicował, bo widze że ma jaja i ciężko pracował na swój sukces.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024