Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
233 odpowiedzi w tym temacie

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu
Ktoś pytał czy są filmy z Największych(jak się okazuje) Mistrzostw Świata W Sportowym Dziu-Dziutsu.

No cóż .... Filmów nie ma ale są zdjęcia:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Na których widać ogromną hale... walczących 2 zawodników... pozostałych ok 3990 oczekujących na walkę..

...Domyślam się ze trybuny w hali musiały być z drugiej strony na wysokości maty bo dookoła widać sufit.
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu
Co do w/w pomówionego przez Trenera Kadry narodowej Sportowego Ju-Jistsu Oszustówa i Hochsztaplerstwa ... w odniesieniu do dyskutowanego tutaj Mistrzostwa Swiata....

Analizując.. powstaje zasadznicze pytanie jak można z zawodów US Open w JJ jakiejś nie znanej federacji wrócić w chwale jako MISTRZ ŚWIATA brylując z pucharem na którym pisze US Open :?:
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu

Analizując.. powstaje zasadznicze pytanie jak można z zawodów US Open w JJ jakiejś nie znanej federacji wrócić w chwale jako MISTRZ ŚWIATA brylując z pucharem na którym pisze US Open :?:

US Open oznacza, że mistrzostwa odbywają się w Stanach, ale są otwarte dla wszystkich z całego świata. Tak samo jest w boksie, gdzie można zostać mistrzem świata... danej federacji. W UFC zresztą jest podobnie, mistrz ichniej wagi ciężkiej to "heavyweight champion of the world". Nawet rozgrywki bejsbolowe, czyli stricte amerykańskie, noszą nazwę "World Series". Ot, kolejny hamburgerowy odjeb. Zgadzam się, że jest to bezsensowne i zwyczajnie głupie, ale jest tak od dawna i nie nam to przyjdzie zmienić. Ani, zapewne, nikomu innemu.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu
Zachod stawia na dobra zabawe 1000 zawodnikow mase kategorii, mase formul i styli i 1200 medali i pucharow - dla kazdego tak samo.

Tak jest w boksie, judo, karate, BJJ, ju-jitsu itp

Zwyciescom zawsze nalezy sie uznanie nawet jesli do zlota mieli pokonac tylko 1 zawodnika - ale Panowie traktujmy wszystko z przymruzeniem oka.

Powiem tak gdyby PZJJ mial takiego organizatora jak TG to Polska byla by potega i basta a tak PZJJ ma kilka klubow z okolicy i utrzymujemy troche nierobow za nasza kase. TG robi swoje inni robia swoje i jest dobrze.

Oficjalnie PZJJ ma prawo organizowac MP, PP i wystawiac reprezentacje Polski - ale jest duzo Organizacji do ktorych Zwiazek nie nalezy a powinien skupiac rozne osoby i przynalezec do roznych organizacji i wtedy oficjalnie by byly zobywane medale - no ale coz wiecej organizacji, wiecej odmian i za szybko wladze by sie mogly zmienic a wladze beda sie trzymac zebami i nogami w koncu warto jezdzic na zagraniczne zawody za darmo - jeden zawodnik i 4 z obslugi a tlumacz ktory nie zna jezyka bo i tak zawodnicy sobie sami sie dogadaja ;)

No coz polska rzeczywistos ;)

Dobre zawody zaleza od zawodnikow ktorzy tam startuja nie od organizacji. A organizacji jest duzo i kazdy moze byc Mistrzem lub kazdemu mozna wydrukowac wynik tak jak sedziowie w Zwiazku :)
  • 0

budo_marbie1984
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu
Jeżeli zawodnik jest dobry i prezentuję klasę sportową międzynarodową to powinien być dobrym o ile nie najlepszym w każej organizacji działającej w danej dyscyplinie np. Jiu-jitsu, przecież zakres technik jest w każej podobny o ile nie ten sam różni się to jedynie punktacją i regółami walki a regóły można sobie szybko przyswoić.
a przykład Tomasza Guja pokazuje że nie był w stanie powalczyć o dostanie się do Kadry Narodowej w Kraju w organizacji PZJJ natomiast poszedł na skróty i pominął drogę eliminacji najpierw krajowych tzn do Kadry Polski następnie mięzynarodowych aby zostać reprezetantem Kraju wysyłanym na Mistrzostwa Świata.
I postanowił nalężeć tam gdzie będzie wiecznym Mistrzem, który nawet nie trenując przywiezie taki tytuł. :lol: :roll:
jego jedynym problemem było pozyskanie od naiwnych sponsorów funduszy a nie kwalifikacje sportowe. a gdyby tak było to w Polskim sporcie tylko najbogatsi wyjężdżaliby na Mistrzostwa Europy i Świata oraz IO a nie najlepsi. :wink: [/list][/code]
  • 0

budo_marbie1984
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu
wydaje mi się że twój uraz do PZJJ ma swoje korzenie w przeszłości a szególnie w przegranych twoich zawodników na zawodach organizowanych przez PZJJ o ile mi wiadomo w Katowicach w małej hali Spodka gdzie 4 i 5 DAN-y uprawiajacy rekreacje nagle znaleźli się w sporcie
a jak nie można zrzucić winy na kiepskiego trenera z np.8 DAN, lub kiepskiego zawodnika, to najprościej jest zrzucić winę a to na Złe sędziowanie (gdyby wygrał zdecydowanie i przed czasem to sędzoiowie by go nie wydrukowali), a to na nie takie przepisy walki, a to na złą halę itp wszystko złe tylko nie ja :twisted: :lol: :lol:
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu

Powiem tak gdyby PZJJ mial takiego organizatora jak TG to Polska byla by potega i basta a tak PZJJ ma kilka klubow z okolicy i utrzymujemy troche nierobow za nasza kase. TG robi swoje inni robia swoje i jest dobrze.


Gołym okiem widać Martius, że nie masz pojęcia o czym mówisz.

Polska w Sportowym JJ jest potęgą na świecie.

Chyba nie przesadze jak powiem że drugą zaraz po Francji.(która jak wiadomo jest potęgą prawie we wszytkich Sportach)

Jak na międzynarodowych zawowdach inne reprezentacje wylosują walke z Polakiem to się załamują.

Nie wiem czy wiesz Martius ale z ostatnich Mistrzostw Europy w Monte Negro w zasadzie Medalu nie zdobył jednynie 18-letni debiutant-który i tak zajął 7miejsce i Darek Zimoląg który został zdyskfalifikowany po tym jak gościowi pierdolnął tak, że trzech lekarzy nie było w stanie doprowadzić go do stanu jakiejkowiek używalności więc sędziowie uznali że przesadził z mocą.(mam to na taśmie) ..a był pewnym medalistą bo w tym sezonie nie przegrał żadnej walki w eliminacjach.

Przywieźliśmy: Trzy Złote Medale, Jeden Srebrny, i Brązowy to chyba nieźle jak na raptem kilka kategori wagowych.

Jak bys zobaczył ile PZJJ dostaje kasy na rok...to nagle okazało by sie że TY jako jednoskta kroisz od swego inwentarza zbliżone kwoty rocznie...także daruj sobie teksty o darmozjadach..bo większość to społecznicy którzy jak sam zauważyłeś nawet nie są w stanie się wypromować na arcy mistrzów JJ.

Jesli zaś uważasz, że PZJJ i jego kluby reprezentują równie niski poziom jak Guja
Dziudzitsu to zapraszam i Ciebie i Mistrza Guje na Mistrzostwa Polski 2009 które o ironio odbędą się w Jaworznie pod koniec Października w Hali Sportowej w samym Centrum ....rzut beretem od Guja Dziudziutsu.

Porobicie kwalifikacje na ME czy MŚ pozdobywacie medale i będziecie kosić po 2000tys stypendium.

Będziecie mieli okazje na własnej skórze się przekonać co do wartości medali i różnic poziomów. Damy wam wystartować kategorie niżej...

Żeby się czasem nie okazało, że Mistrza Świata napierdoli debiutujący w seniorach junior...
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu

wydaje mi się że twój uraz do PZJJ ma swoje korzenie w przeszłości a szególnie w przegranych twoich zawodników na zawodach organizowanych przez PZJJ o ile mi wiadomo w Katowicach w małej hali Spodka gdzie 4 i 5 DAN-y uprawiajacy rekreacje nagle znaleźli się w sporcie
a jak nie można zrzucić winy na kiepskiego trenera z np.8 DAN, lub kiepskiego zawodnika, to najprościej jest zrzucić winę a to na Złe sędziowanie (gdyby wygrał zdecydowanie i przed czasem to sędzoiowie by go nie wydrukowali), a to na nie takie przepisy walki, a to na złą halę itp wszystko złe tylko nie ja :twisted: :lol: :lol:


Widac ze jestes slabo zorientowany bo bys wiedzial ze zawodnicy od nas zdobywali tez medale na zawodach organizowanych przez PZJJ a nigdy nie wystawialismy osoby powyzej 2 kyu

Co do sedziowania - swego czasu wszystko krecilem jak popadnie mam nawet nakrecone wszelkiego rodzaju zmieniajace sie formularze i inne punkty i wyniki niz pokazywali sedziowie na macie.

Po trzecie jak tak dobrze znasz zwiazek to zapewne znasz zatuszowywana sprawe molestowania zawodniczek na wyjezdzie ?

Chcesz jeszcze wiecej brudow ? - chcesz nagrane rozmowy pewnych osob i ich przekrety ?

Bogumil:

Znam dobrze sytuacje w zwiazku i sukcesy oraz nasza potege mam tam nadal dobrych znajomych ktorzy trzymaja zawodnikow do startowania wiem rowniez ze w bagnie organizacyjnem nic sie nie zmienilo. A zarazem wiem jak spada poziom zawodnikow z innych krajow gdzie coraz mniej startuje zawodnikow judo tak jak u nas.

Przepisy w zwiazku zrobione sa pod judo i po to powstala ta miedzynarodowa organizacja w ktorej jest zwiazek aby bogli sobie wygrywac Ci co nie zalapali sie w judo na podium bo jest wieksza konkurecja i OK ale nie nazywjmy tego jj bo niewiele ma z jj wspolnego. W wiekszosci to byli lub aktualnui zawodnicy judo i pod nich powstal zwiazek.

Ja odszedlem ze zwiazku tylko dlatego ze nie mial nic wspolnego z rozwojem jj w naszym kraju a tracic pieniadze na dojazdy z wawy kiedy sobie miejscowi nawet za bilet autobusowy zwracali w formie dlegacji i nic nie byc w stanie zmienic a nawet byc naklanianym do tuszowania pewnych spraw - po kie licho mi to ?

Nadal uwazam ze zwiazek jest jedynym legalnym organem tego czegos co nazwano sportowym jujitsu i ma najsilniejsza ekipe do tej odmiany ale to mnie nigdy nie interesowalo - powstalo drugie judo z dodatkiem paru technik uderzanych i tyle.
A zapewne zauwazyles ze sie totalnie nie rozwija - przyjmuje troche figurantow do swojego grona ale takich ktorzy nie sa dla nich zagrozeniem na stolkach i korzysta z zawodnikow judo ktorzy maja trening za darmo zapewniony a startuja i tak w jj.

To nie Zwiazek sie rozwija a po prostu pewne systemy na zachodzie staja sie mniej popularne i jest mniejsza konkurencja.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu

Porobicie kwalifikacje na ME czy MŚ pozdobywacie medale i będziecie kosić po 2000tys stypendium.


Na waciki ?

No wiesz co nie jestem imbecylem zeby miesniami pracowac na tak mala kase :)

prosze mnie nie obrazac ;)
  • 0

budo_kowal1234
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu
Martius czy czasem przed pisaniem tego tekstu nie skończyły ci się badania lekarskie? :)
jeżeli chodzi o dobrą zabawe to jest nią napewno rekreacja a nie Ju-Jitsu uprawiane w formie sportu. :wink:
rzeczywiście ostatnie Mistrzostwa Seniorów w Podgoricy w MonteNegro przyniosły dorobek w postaci 5-ciu medali :D i to bez pomocy Guji.
Ponadto Polska w klasyfikacji dwuletniego cyklu turnieii międzynarodowych Pucharu Europy Chalange Cup zajmuje 2 miejsce za Francją i też bez Guji
W klasyfikacji Juniorów i Młodzieżowców Mistrzostw Europy i Świata Polska plasuje się w Pierwszej Trójce i też bez Guji.
wszystkie pieniądze budżetowe PZJJ są szczególowo rozliczane i kontrolowane przez Ministerstwo Sportu. Każdy wyjazd międzynarodowy w tym Mistrzostwa Europy i Świata są oceniane i akceptowane przez COS oraz Ministerstwo.

w dyscyplinie sportowej Ju-jitsu istnieją 4 ŚWIATOWE organizacje ju-jitsu nie są to 4 różne dyscypliny. Polski Związek zobligowany jest należeć do najsilniejszej z nich co jest pod kontrolą i wiedzą Ministerstwa. :!:

jeżeli chodzi o wyjazd na zawody jednego zawodnika i czterech osób towarzyszących to jest bzdura podaj konkrety a nie pierdol głupot. :evil:

mogę ci podać przykład jak Guja w 2003 roku zorganizował wyjazd jednego zawodnika (był nim Jan Dziewit z Sosnowca) do którego dokleił 7 osób towarzyszących nie związanych z Ju-Jitsu oczywiście był to wyjazd do USA niby na zawody gdzie wiele z tych osób nie powróciło do dzisiaj z tych saxów (dobry sposób na załatwienie wiz do USA pod płaszczykiem zawodów) :twisted:
  • 0

budo_marbie1984
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu
Guja też nie pracował mięśniami przez 5 lat przed Mistrzostwami Świata jak podaje w wywiadzie widzę że macie wiele wspólnego :)
  • 0

budo_marbie1984
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu
no powywlekaj ale chcę jednynie przypomnieć iż POMÓWIENIA są również KARALNE :!: :lol:

w ju-jitsu szeroko pojętym stosowane są techniki: duszenia, dźwignie, trzymania, rzuty, kopnięcia wszelakie, uderzenia wszelakie i różnymi częściami ciała, uciski,
skoro uważasz że w PZJJ są w większości Judocy to co ty tych wszystkich technik nie nauczasz?
:?: :?: judocy znaja jedynie duszenia, dźwignie, trzymania, rzuty a ty powinieneś znać wszystkie skoro się tak preżnie rozwijasz :lol:
wogóle nie wiem czemu wy tak z tymi judokami wyskakujecie przecież każdy może startować czyżby macie jakiś kompleks niższości, a czemu nie mówicie o zapaśnikach którzy też starują i o karatekach czy innych. :D
ja nigdy nie startowałem w judo i nie trenowałem judo a mimo to jestem w Kadrze Polski Ju-Jitsu i odnoszę sukcesy w ju-Jitsu na arenie międzynarodowej :D
potrafię rzucić judokę założyć mu dźwignię lub duszenie czy też trzymanie, potrafię kopnąć lub uderzyć karatekę nie mam rzadnych kompleksów w stosunku do zawodników startujących w PZJJ to z czego się wywodzą.
:D Jak to ktoś wcześniej powiedział to nie style walczą a ludzie i ich umiejętności przekazane przez TRENERÓW widocznie twoje są zbyt słabe :wink:
  • 0

budo_marbie1984
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu
właśnie do tej Organizacji w której spada poziom przystąpiły: Republika Chińska Tajwan, Korea Pd, Izrael, i pokolei wstępują państwa po byłym ZSRR Litwa, Łotwa

chcę przypomnieć że forum to dotyczy Tomasza Guja i rzeczy z nim związanych a nie PZJJ.
to czy tam jest poziom czy nie i czy to jest Ju-jitsu to każdy niech się przekona sam startując w zawodach gdzie można zweryfikować techniki nauczane właśnie przez Takich Mistrzów.
odsyłam do linku z pierwszej strony
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu

no powywlekaj ale chcę jednynie przypomnieć iż POMÓWIENIA są również KARALNE :!: :lol:


No i prosze bardzo - ja akurat mam na takie rzeczy dowody - wiesz ile osob i organizacji juz mi grozilo - i co szybko miekli jak dostali kawalek dowodu na moje slowa a dwa oskarzenia zostaly natychmiatowo wycofane 8)

To czy TG robil przekrety mnie nie obchodzi bo to nie byla moja kasa tylko sponsorow - a w Zwiazku jest czesciowo tez i moja kasa i nasz wszystkich


Jeszcze jedno regulamin forum mowi wyraznie ze nie mozna zakladac kilka nickow - wiec sie nie musisz tego robic w szczegolnosci ze nie masz nawet odwagi dzialac w zadnym pod swoim prawdziwym nazwiskiem. Jak na kadrowicza za ktorego sie podajesz to to jest naprawde tchorzostwo 8)

Obmawianie kogos z nazwiska jak jest sie samemu anonimowym to tak jak powiedzialem po prostu chamstwo i tchorzostwo.
Jak widzisz ja nie ukrywam swoich danych tak jak i wielu na tym forum - maja odwage swoje zdanie wypowiadac jawnie.
Cenie bardzo zawodnikow zwiazku bo musza sie sporo napracowac aby zdobyc cos w swojej organizacji ale takich wypowiedzi jak Twoje i postepowania powinni sie wstydzic.
Przytaczasz przypadek Dziewita - jest sporo innych zawodnikow tez tak wyrolowanych ale jesli zawodnicy Zwiazku - Henio, Rapacz i inni startowali na jego zawodach za co krzywo na nich patrzono to znaczy ze Zwiazek nie zapewnial im tego czego chcieli.
Bedac w Zwiazku - poddawalem pomysl aby Zwizek tez zlozyl acces do organizacji TG i wystawil tam zawodnikow - zdobyli by wszystkie trofea i sprawa by sie skonczyla mit by szybko upadl - nie chcieli to maja tak jak jest teraz.

Pasujesz do szponcenia innym klubom, pisania donosow do burmistrzow i ministerstwa niby anoniwowo - czyli czym roznicie od TG - niczym.


Moja wypowiedz byla na poczatku jasna jak ktos jest chory umyslowo i nie rozumie to mnie to nie obchodzi zal mi tylko czlowieka.

Powtarzam:

Jedyna organizacja mogaca wystawiac oficjalna kadre Polski do tej organizacji w ktorej przynalezy PZJJ jest PZJJ - moim zdaniem ma najmocniejsza ekipe sportowa.

Jako jedyna organizacja JJ dostaje pieniadze od Państwa.


W innych organizacjach inni maja swoich przedstawicieli - nie obchodzi mnie jaki poziom ktora reprezentuje. W boksie tez jest wiele federacji lepszych i gorszych ale szacunek nalezy sie kazdemu zawodnikowi nawet jesli wygral tylko jedna walke - w zwiazku na zawodach tez nie bylo pelnego pokrycia na podium w niektorych kategoriach.

Kiedys proponowalem ludziom z BJJ zeby wspolnie ze Zwiazkiem zaczeli dzialac ale rozumiem ich calkowicie ze wola z tym nie miec nic do czynienia bo traktowani by byli jako piate kolo u wozu.

I jeszcze jedno ja sie w dyskusje tu nie wcinam bo traktuje TG podobnie jak Zwiazek nie chce miec do czynienia ani z jednym ani z drugim ale jak ktos zacznie dotykac mnie osobiscie to niech sie spodziewa ze gowno na niego tez splynie - nawet ujawnienie anonima nie robi problemu bo to dla informatyka nie jest klopot 8)

O ile sie nic nie zmienilo (moge sie mylic ) - nadal Zwiazek nie ma prawa do uzywania nazwy sportowe jujitsu - dlatego formuly sa nazwane fighting i duo-system.

I jeszcze jedno - na tym forum moze pisac kazdy - czy to ludzie od TG czy ze Zwiazku czy tez inni ale ani jedni ani drudzy nie chca tu dawac opisu zawodow, list osob startujacych napisac czegos merytorycznego na temat treningu sportowego itp to tylko swiadczy o ich checi rozwoju jj w naszym kraju. Wola nawzajem sie opluwac. A teg ood anonimow nie bede tolerowal - co innego jak osoba bedzie na tyle miala odwagi cywilnej zeby pisac jawnie o takich rzeczach.
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu

Na waciki ?

No wiesz co nie jestem imbecylem zeby miesniami pracowac na tak mala kase :)

prosze mnie nie obrazac ;)


Zapomniałem dodać, że trzeba wywalczyć medal na ME lub MŚ do tego muszą być spełnione jeszcze różne warunki (jak np odpowiednia minimalna ilość startyujących w kategori -nie jestem pewien ale chyba 16 osób ) Dodatkowo Stypendium jest tylko do kolejnych zawodów tej rangi.

Przy dobrym układzie można dostać stypedium na 1,5roku, przy złym na 3miesiące.
A i jeszcze przesadziłem z kwotą bo za złoto jest ok 1850 na ręke :oops:
Także widzisz jakie to ciężkie pieniądze za trudy wieloletnich ciężkich treningów by móc stanąć w szranki z najlepszymi w świecie.


Sam się z tego śmiejesz i przyznajesz poniekąd, że zamiast pracować dla IDEI SPORTU i nauczania na wysokim poziomie, wolisz czysto rekracyjno-komercyjne rozwiązania dla profitów.


To czy TG robil przekrety mnie nie obchodzi bo to nie byla moja kasa tylko sponsorow - a w Zwiazku jest czesciowo tez i moja kasa i nasz wszystkich


No nie dokońca bo min jakiś czas temu zamęcił urzędnikom tak we łbach, dzwoniąc jakimiś tam medalami niewiadomo skąd, że wypłacili mu nagrode dla jakiegoś tam najlepszego sportowca...w dość pokaźnej kwocie, mimio iż bezpodstawnie i nieprawnie...

Jakby tak pozwolić każdemu oszołomowi podszywać się pod oficjalnych reprezentantów kraju, który organizuje sobie z kolegami federacje i "wewnątrz-kolegowe" salowe potyczki Nadając wygranym tytuł MŚ....to bilans był by taki, że z w/w zawodów do ministerstwa po nagrody pieniężne zgłosiło by się rocznie: 750 złotych medalistów MŚ czy Me i 750 srebrnych itd

Zaś ranaga zwycięstwa najepszego w dyscyplinie w kraju rozmywa się w brudzie tysiąca mistrzów i umniejsza jego klasie.

Jeszcze jedno regulamin forum mowi wyraznie ze nie mozna zakladac kilka nickow - wiec sie nie musisz tego robic w szczegolnosci ze nie masz nawet odwagi dzialac w zadnym pod swoim prawdziwym nazwiskiem. Jak na kadrowicza za ktorego sie podajesz to to jest naprawde tchorzostwo 8)



Akurat tak się składa, że Kowal i Marbier piszą z jednego komputera.
Ręcze ze nich swoim dobrym imieniem na tym forum. 8)
  • 0

budo_marbie1984
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu
po pierwsze to jest mój jeden nick.
po drugie to skoro masz takie niezbite dowody to czemu tchurzysz i nie idziesz do sądu napewno wygrasz a nie pszechwalasz się jakie to ty masz niby haki i dowody.
po trzecie to ty pierwszy zacząłeś przytykać PZJJ a nie odwrotnie.i podawać bzdury które ci obaliłem
po czwarte przeczytaj swój tekst i kolejne to zobaczysz ile w nim niekonsekwencji i hipokryzji najpierw w PZJJ kilka klubów na krzyż a teraz niby wiesz że PZJJ jest potęgą, najpierw to że PZJJ powinien mieć Guje a teraz i ty się od niego odcinasz.

po piąte rysiu i henio dalej startują w PZJJ tylko że Rysiu ma kontuzje kolan nie sprawdzone masz wiadomości i niczym nie potwierdzone PZJJ nigdy nikomu nie zabraniał startować w turniejach organizowanych przez Guje czy innych.

nie wypełniłem formularza ale nie widzę sensu nawiązywania z wami kontaktu więc po co?
jeżeli kogoś będę o coś oskarżać to wtedy się przedstawię gdzie trzeba :D

ja nie donoszę i nie piszę samych domysłów tak jak ty tylko podaję fakty potwierdzone i wskazane jest miejsce gdzie te fakty można potwierdzić i sprawdzić

chcę jeszcze powiedzieć iż 1999 roku wielu zawodników przynależących do PZJJ startowało na zawodach Guji organizowanych w Łodzi (10 0sób z jednego klubu i to drugi skład tego klubu gdyż nie zabrano 4 medalistó ME i MŚ z tego klubu)gdzie w klasyfikacji medalowej i punktowej zwyciężyli więć nie wiem czemu PZJJ ma należeć do takiej słabej organizacji w której Guja i jego podobni są Mistrzami Świata. trzeba sobie stawiać wyższe cele a nie chodzić na skróty. :lol:
  • 0

budo_marbie1984
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu
marbie i kowal to dwie różne osoby więc nie możemy pisać urzywając tylko jenego nicka. każdy z nas osbno pokazuje swoje spojrzenie na to kolego no chyba że to jest zabronione.
to tak jak byś pozwolił z twojego pisać np.twojemu bratu czy żonie czy innej osobie
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu

Akurat tak się składa, że Kowal i Marbier piszą z jednego komputera.
Ręcze ze nich swoim dobrym imieniem na tym forum. 8)


Dlatego jak widzisz daleki jestem od ostrzezen i nikt jeszcze jak na razie nie dostal 8)

A sa inne metody robienia reklamy Zwiazkowi i jego zawodnikom niz anonimowe pisacie tematow probujacych kogos zdeklasowac. A odkad pamietam wojna TG - Zwiazek tra i trwa :)

Miec sukcesy i w miesniach nie znaczy miec klase 8)
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu

Widac ze jestes slabo zorientowany bo bys wiedzial ze zawodnicy od nas zdobywali tez medale na zawodach organizowanych przez PZJJ a nigdy nie wystawialismy osoby powyzej 2 kyu ......... A zarazem wiem jak spada poziom zawodnikow z innych krajow gdzie coraz mniej startuje zawodnikow judo tak jak u nas..



Więc pytanie brzmi dlaczego nie startujecie :?:


To nie prawda, że takie zawody to Judo z kopnięciami.
Jak zrobisz komus Kote-Gaeshi czy Shihonage to nikt cie niezyskwalifikuje. Jak kogoś udususz na sojąco albo rzucisz na dzwigi to jeszcze lepiej. Dzwignie na nogi też możesz robić nawet ze stójki. Jakieś latające dźwignie itp czego dusza zapragnie.

Jak przyjedzie jakiś wymiatacz z Taekwondo i gościa skopie na wszelkie sposoby ale w ramach regulaminu to też wygra. Tyle, że... jakoś nie wygrywają :(


Co do obnieżenia poziomu to chyba nie mówisz poważnie. 8)

Zresztą skąd ma być poziom na zawodach jak najlepsi zawodnicy nie startują w zawodach ? :wink:

Przyjeź ze swoją ekipią pokaż klase zawodników i trenerską. Wywalcz z nimi medale zawodów międzynarodowych zostań Trenerem Kadry Narodowej...
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu

po czwarte przeczytaj swój tekst i kolejne to zobaczysz ile w nim niekonsekwencji i hipokryzji najpierw w PZJJ kilka klubów na krzyż a teraz niby wiesz że PZJJ jest potęgą, najpierw to że PZJJ powinien mieć Guje a teraz i ty się od niego odcinasz.

po piąte rysiu i henio dalej startują w PZJJ tylko że Rysiu ma kontuzje kolan nie sprawdzone masz wiadomości i niczym nie potwierdzone PZJJ nigdy nikomu nie zabraniał startować w turniejach organizowanych przez Guje czy innych.

nie wypełniłem formularza ale nie widzę sensu nawiązywania z wami kontaktu więc po co?
jeżeli kogoś będę o coś oskarżać to wtedy się przedstawię gdzie trzeba :D

ja nie donoszę i nie piszę samych domysłów tak jak ty tylko podaję fakty potwierdzone i wskazane jest miejsce gdzie te fakty można potwierdzić i sprawdzić

chcę jeszcze powiedzieć iż 1999 roku wielu zawodników przynależących do PZJJ startowało na zawodach Guji organizowanych w Łodzi (10 0sób z jednego klubu i to drugi skład tego klubu gdyż nie zabrano 4 medalistó ME i MŚ z tego klubu)gdzie w klasyfikacji medalowej i punktowej zwyciężyli więć nie wiem czemu PZJJ ma należeć do takiej słabej organizacji w której Guja i jego podobni są Mistrzami Świata. trzeba sobie stawiać wyższe cele a nie chodzić na skróty. :lol:


Nie widze niekonsekwencji - czytasz uwaznie ?

Pisalem ze gdyby Zwiazek mial takiego organizatora jak TG ktory opieral sie na sponsorach a nie tylko na panstwowych pieniadzach bylby potega a tak to ile teraz ma klubow 20 - 30 na caly kraj niektore lokalne organizacje maja wiecej nie posilkujac sie klubami judo. Nie zmienie swojego zdania ze gdyby polaczyli sily i mniej wojny a wiecej wspolpracy by to im bardziej na korzysc wyszlo.

Organizacja zawodow u TG w latach 90 niczym nie odbiegala od zawodow Zwiazkowych i masz racje startowali tez zawodnicy Zwiazku. Nigdzie nie pisalem ze im zabraniano tylko krzywo patrzono a inteligentna osoba powinna to odroznic 8)

Nie musisz pisac o 1999 roku bo tez tam bylem sedziowalem towarzysko oraz dopingowalem Sosnowcowi i jego zawodnikom. A w tym czasie bylem tez we wladzach Zwiazku i tez wiem co dzialo sie w kuluarach 8)

haki i dowody


Nie kazdy lubi babrac sie w gownie ale jak widze niektorym nie przeszlo zamilowanie 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024