Skocz do zawartości


Zdjęcie

hmmm i co dalej.....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_bushikatowice
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

hmmm i co dalej.....
czy ktos moze wylozyc szczera prawde na temat sekcji ju jitsu w Krakowie? ( wtajeniczeni będą wiedzieć o kogo chodzi.. :) :) i jak sie mają stopnie nadawane przez tą szkole do rzeczywistosci. oczywiscie jestem pelen szacunku dla tej i dla innej szkoly ( kazdy robi to co lubi ) jednak prosze o Wasze opinie. a moze ktos zna jakas sensowna sekcje w Katowicach?
  • 0

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: hmmm i co dalej.....
wiesz co, sekcji jj w Krakowie jest lekko liczac ze 30 wiec pytanie kto to sa wtajemniczeni ktorzy czytaja ci w myslach i wiedza o kogo chodzi?

:wink:
  • 0

budo_bushikatowice
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: hmmm i co dalej.....
powiedzmy np sekcja Yama.... no i oczywiscie co z tymi Katowicami
  • 0

budo_bushikatowice
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: hmmm i co dalej.....
powiedzmy np sekcja Yama.... no i oczywiscie co z tymi Katowicami
  • 0

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: hmmm i co dalej.....
na temat Yama-Ryu na tym forum pisano juz wiele
ja sie nie wypowiadam juz, raz ze produkowalem sie w tym temacie sporo i mi sie juz nie chce
dwa ze stronniczosc trudno mi zachowac - oprocz spojrzenia czysto zawodowego, mam silny stosunek prywatny do tej szkoly oraz jej tworcy - kilka lat doswiadczen i kontaktow jednak sie na mnie jakos tam odcisnelo

odnosnie stopni i ich znaczenia w kraju i poza to kilka postow ponizej jest temat zalozony przez Eryka Murlowskiego i mysle ze tam zostaly wyjasnone wszelkie watpliwsci

co do Katowic - sprecyzuj jakie moze jj cie interesuje? sportowe? tradycyjne? modern? sa tu koledzu ze Slaska wiec mysle ze jak powiesz czego szukasz to ci odpisza
  • 0

budo_bushikatowice
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: hmmm i co dalej.....
dzieki za odpowiedz. faktycznie czytalem te posty jednak chcialem poznac taka szczera prawde. mam male doswiadczenia z ta sekcja( nie chche narazie ot nich rozmawiac) i stad to pytanie. jesli chodzi o Katowice to cwicze tu jj tradycyjne i takie mnie interesuje. jednak zaczyna źle się dziac w klubie, troche dziwna atmosfera zaczyna panowac ( szufladkowania, hamowanie co do egzaminow itp )
  • 0

budo_bushi1980
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: hmmm i co dalej.....

dzieki za odpowiedz. faktycznie czytalem te posty jednak chcialem poznac taka szczera prawde. mam male doswiadczenia z ta sekcja( nie chche narazie ot nich rozmawiac) i stad to pytanie. jesli chodzi o Katowice to cwicze tu jj tradycyjne i takie mnie interesuje. jednak zaczyna źle się dziac w klubie, troche dziwna atmosfera zaczyna panowac ( szufladkowania, hamowanie co do egzaminow itp )


Każda prawda jest szczera (z zasady) dla tego co ja przedstawia :) Kogo mogę NIE polecać ? :) w Krakowie ... na pewno Shihan (z łaski K.Kondratowicza) T. Auguściak - chyba 7 Dan. Wielkie gabaryty i wielkie mniemanie o sobie a umiejętności "mierne". Soke (z łaski K.Kondratowicza) M. Błaszkiewicz - chyba 8 albo 9 Dan. Jak wyżej. Obaj panowie mając wielką masę (dobrze ponad 100 kg) i siłe z upodobaniem pokazują techniki na partnerach o wadze nie przekraczającej 50 kg !!! Przy cięższych im nie wychodzi :) Katowice? Sensei P.Widera odradzam. opinia o nim jest w innych postach. Yama-Ryu nie wiem, więc się nie wypowiadam, ale trochę mnie dziwi fakt posiadania 9 Dan w wieku 34 (chyba) lat. Lat życia a nie lat treningowych !!! No ale ...
  • 0

budo_bushikatowice
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: hmmm i co dalej.....

dzieki za odpowiedz. faktycznie czytalem te posty jednak chcialem poznac taka szczera prawde. mam male doswiadczenia z ta sekcja( nie chche narazie ot nich rozmawiac) i stad to pytanie. jesli chodzi o Katowice to cwicze tu jj tradycyjne i takie mnie interesuje. jednak zaczyna źle się dziac w klubie, troche dziwna atmosfera zaczyna panowac ( szufladkowania, hamowanie co do egzaminow itp )


Każda prawda jest szczera (z zasady) dla tego co ja przedstawia :) Kogo mogę NIE polecać ? :) w Krakowie ... na pewno Shihan (z łaski K.Kondratowicza) T. Auguściak - chyba 7 Dan. Wielkie gabaryty i wielkie mniemanie o sobie a umiejętności "mierne". Soke (z łaski K.Kondratowicza) M. Błaszkiewicz - chyba 8 albo 9 Dan. Jak wyżej. Obaj panowie mając wielką masę (dobrze ponad 100 kg) i siłe z upodobaniem pokazują techniki na partnerach o wadze nie przekraczającej 50 kg !!! Przy cięższych im nie wychodzi :) Katowice? Sensei P.Widera odradzam. opinia o nim jest w innych postach. Yama-Ryu nie wiem, więc się nie wypowiadam, ale trochę mnie dziwi fakt posiadania 9 Dan w wieku 34 (chyba) lat. Lat życia a nie lat treningowych !!! No ale ...

mam pytanie...w jakich to postach sa wiadomosci o sensei P Widera?
  • 0

budo_bushi1980
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: hmmm i co dalej.....
a chyba w Twoim temacie ... "kim on jest"
  • 0

budo_bushikatowice
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: hmmm i co dalej.....
no tak. ciekawe to c napisales... wiec co proponujesz?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024