Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
233 odpowiedzi w tym temacie

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu

Mags masz czzesciowo racje (ciach!)

też się zgadzam z częścią, twoich tez, ale... czemu z reguły podajesz tylko takie jednostronne przykłady, niegatywnie rzutujące na sport? ja znam byłych zawodników (w judo i w bjj), którym nie rośnie brzuch i nie zalegają przed TV, tylko zmienili orientację treningów na rekreację i pogłębianie perfekcji technicznej. inni z kolei parają się trenerką.
znam zawodników, ktorzy nie ograniczają się do przyslowiowych dwóch technik w tył i dwóch w przód (acz nie zaprzeczam, że i tacy są), tylko rozwijają swój repertuar techniczny możliwie szeroko (nie tylko dlatego, że są zmuszani przez trenerów, tylko dlatego, że chcą), nie zaniedbując skupiania się na swoich ulubionych technikach.
ty widzisz przede wszystkim negatywną stronę sportu, jak przypuszczam.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu
Nie wcale nie tylko negatywna - tylko ta negatywna bardzo mnie denerwuje ze istnieje - chcialbym zeby nie istniala - ale masz racje za duzo wymagam - takie rzeczy to tylko w Erze :)

W sztukach walki w szczegolnosci to widac jak przychodza byli zawodnicy ktorym po zakonczeniu kariery albo po zalapaniu powazniejszej kontuzji klub drzwi przed nosem zamyka. Nie maja nawet gdzie sobie rekreacyjnie pocwiczyc bo sa nikomu niepotrzebni w macierzystym klubie mimo ze wczesniej dla niego medale zdobywali i stracili zdrowie.
Wiem ze to tylko wypaczenia ale tego nie powinno byc.

Ty caly czas cwiczac widzisz tylko ten maly procent ktory przeszedl na rekreacje, trenerke itp a gdzie reszta bylych zawodnikow ?
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu

Nie wcale nie tylko negatywna - tylko ta negatywna bardzo mnie denerwuje ze istnieje


Myślałeś może tymi kategoriami, że być może w/w zdenerwowania mogą mieć podłoże w samo-nienawiści ?


.....Nie maja nawet gdzie sobie rekreacyjnie pocwiczyc bo sa nikomu niepotrzebni w macierzystym klubie mimo ze wczesniej dla niego medale zdobywali i stracili zdrowie.


Ciekawe :roll: Pewnie jeden z twoich kolegów tego doświadczył... i teraz wszyscy byli profesjonali sportowcy kończą przerabiani na karme dla psów.


Ty caly czas cwiczac widzisz tylko ten maly procent ktory przeszedl na rekreacje, trenerke itp a gdzie reszta bylych zawodnikow ?



Nie da się ich podoić z kasy (np za udział w śmiertelnych treningach kompletynch systemów samoobrony....obejmujących ciosy głową :) ) ...to też nikt się już nimi nie interesuje.

... Błakają się pewnie od miasta do miasta, grzebiąc po śmietnikach lub kończą jako komicy w podrzędnych lokalach.

Martius na poważnie zjebe Cię w poniedziałek( bo wcześniej nie dam rady) za pierdoły jakie wypisujesz demonizując Sport Zawodowy i profesjonalizm w Sztuce jednocześnie stwierdzając :

Co do TW nigdy go nie widzialem na zywo ale ludzie ktorzy znam znaja go dobrze i wierze im a nie filmikom. A opinie ma bardzo dobre - warto nieraz wyjsc poza wlasna dzialke i zobaczyc naocznie cos innego a mozna sie nieraz zdziwic


Ja doprawdy jestem wielce zdziwony :(
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu
Bogumil - psychologiem to marnym zostaniesz wiec sie nie wysilaj 8)

Zamiast bawic sie w psychologa - podaj lepiej przyklady jak zwiazeki dbaja o bylych zwodnikow, jak im zapewniaja po skonczonej karierze rehabilitacje, jak zapewniaja dostep do sekcji dla seniorow itd ?

Gdzie osoby po 40 moga pocwiczyc np judo, pograc rekreacyjnie w hokeja, siatkowke ile jet klubow ktore to udostepniaja bylym ich zawodnikom ?

Najpierw podaj przyklady tych ktore to robia a potem podaj jaki to jest procent.

Morze jeszcze chcesz przyklady jak nasi byli bokserzy sprzedaja swoje medale z mistrzostw swiata aby miec na zycie ? - gdzie jest teraz ich zwiazek ktory ich cholubil jak odnosili sukcesy ?

Ile masz lat 30-35 moze porozmawiamy jak bedziesz mial 50 i bedziez chcial z maty skorzystac w macierzystym klubie i bedziesz mogl co najwyzej przeciscic ja mopem 8)

Ps: A TW nie widzialem w realu i zawsze zaluje ze nie moge jechac jego seminariu kiedy jest a dobre opinie o nim slyszalem nie tylko od tradycjonalistow a uznanych zawodnikow judo czy tez MMA na swiecie - wiec wybacz ale Twoja opinia przy ich to Pikus ..... Pan Pikus :)
Zreszta mozna tez poczytac o nim opinie na forach zagranicznych.
A ze nie jest juz mlodzieniaszkiem trzaskajacym szpagaty no coz ... mam nadzieje ze wjego wieku bedziesz lepszy od niego czego Ci życze 8)
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu

Ty caly czas cwiczac widzisz tylko ten maly procent ktory przeszedl na rekreacje, trenerke itp a gdzie reszta bylych zawodnikow ?

to może i ja zapytam: a gdzie widzisz tych wszystkich, co odpadli w ciągu lat szkolenia, nie powąchawszy nawet zawodów?
sam widzisz, że w ten sposób dojdziemy do czystej demagogii.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu
Mags - jest pewna roznica - w rekreacji przede wszyskim kaze sie osobom, pilnowac nauki, pracy, rodziny - to co robisz ma byc dodatkiem do zycia.

W sporcie jest troche inaczej tam celem jest sukces, trenerzy bardzo czesto lecza swoje ambicje i przelewaja na zawodnikow. Zawodnik ma trenowac czesto kosztem szkoly, studiow - robisz sukcesy to i idziesz indywidualnym tokiem nauki czesto egzamin to proforma bo jak mozna mistrz swiata oblac. Bez wiedzy pozniej kiedy skoncza kariere okazuje sie ze nie tak latwo im znalesc prace. Mialem kiedys dziewczyne na zajecia z powaznym urazem bo trener ja po roku cwiczenia wyslal na zawody z zawodniczkami reprezentujacymi kilka razy wyzszy poziom i 4-5 razy dluzszy staz treningowy co z tego ze miala talent - talent sie skonczyl wraz z kontuzja kregoslupa.
Sam mialem trenera ktory mowil zeby odpusci sobie szkole na kilka dni bo trzeba wiece popracowac (wiem wiem mialo to wplyw na moje uprzedzenie do sportu jak okresla domorsli psychologowie ;) )

Oczywiscie tu ja wykazuje skrajnosci tak samo jak skrajnosci moga byc u idioty prowadzacego sztuki walki a nie sport.

Ale w sporcie trzeba znacznie wiecej poswiecic aby osiagnac sukces.

W sztukach walki tez musisz wiele poswiecic aby cos osiagnac ale masz wolna wole.

Rzadko zdarza sie u nas myslenie o treningu dlugofalowym dla ludzi. Jako ze w klubach najczesciej sa inni trenerzy od roznych grup wiekowych kazdy z nich nastawia sie na sukces. Niestety zauwaz jak duzo mamy sukcesow w roznych sportach wsrod juniorow, kadetow itp a jak przechodza do seniorow naraz z talentu okazuje sie jest przecietny zawodnik - kazdy z trenerow chce wycisnac z zawodnika jak najwiecej zamiast cyklicznie coraz wiecej aby kiedy bedzie w seniorach juz nie byl spalony.

Nie jestetm przeciwnikiem sportu - kiedys nawet mi zarzucano ze jestem jego zwolennikiem - jestem tylko przeciwnikiem dazenia do sukcesu za wszelka cene a kiedy juz czlowiek jest niepotrzebny to nawet nie morze sobie wejsc na silownie w rodzimym klubie - no chyba ze po starej znajomosci z dozorca ;)

Przypomina to troche Gladiatorow w Rzymie - odnosisz sukcesy tlum cie uwielbia przegrasz to liczysz na jego laske 8)
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu

Moze mam Ci przypomniec jak na zawodach PZJJ zawodnicy w DUO SYSTEMIE sie znokautowali az karetka jednego zabrala ?
Co to musiala byc za klasa zawodnikow ktorzy w formach sie znokautowali prawda ? :)


Martius wypadki się zdarzają. Duo System to dynamiczna prezentacja technik.
W Duo Systemie nie ma żartów. Ciosy i rzuty są prawdziwe.
Żeby było śmieszniej Duo Sytemowcy zawsze po zawodach są najbardziej poobijani ze wszytkich. Jak bym w te kilka minut jebnął Tobą o twarde tatami, na te wszytkie rzuty to podejżewam, że w połowie pokazu byś nie wstał. :(

Jak ktoś popełni błąd i np. się zagapi ....dostanie w pysk i padnie Co w tym dziwnego ?
Jak źle przyjmie rzut to się połamie ..to chyba normalne. Tak to działa. :roll:

Pozatym już Ci mówiłem skoro w Twojej szkole czy w Szkole Pana Guji zawodnicy są sprawniejsi i lepsi technicznie, co stoi ma przeszkodzie żeby wystawić ich na zawodach w formule Duo System (prezentacji technik) Tutaj masz możliwość wykonywania wszelkiej maści trików, technik...itp itd Przyjeź na MP pod koniec października do Jaworzna i zaprezentuj swoich ludzi.



A moze jaka precyzja techniczna musi byc zawodnika ktory od razu na poczatku w zawodach fifhting semi contaktu nokautuje swojego przeciwnika za co zostaje zdyskwalifikowany :)


Zimolagowa precyzja i technika ciosów jest niebywała.

Jeśli masz ochote możesz spróbować poddać ją w wątpliwość na własnej osobie.

Co do ostatnich ME to ledwie smyrnął tego gościa i to w dodatku jakimś śmiesznym urakenem a gość spłynął, zafarbił się po jaja i już nie doszedł do siebie w tym dniu :roll:

Sędziwowie skrzywdzili nas werdyktem bo akcja była przepisowa, czysta... i tyle.
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu
Co do tych wszytkich przpychanek i urągań.

Nie ukrywam, że poczyniłem starania, żeby pozwać was (zgodnie z starą Japońską tradycją) na Pojedynek szkół.

Niestety już się dowiedziałem, że PZJJ nie może oficjalnie, wyzywać na pojedynki czy brać udziału w tego typu ustawkach. No nic będe szukał sposobu i za taką konfrontacją lobbował.

Tymczasem zapraszałem na zawody PZJJ już wielkrotnie w tym wątku.

Jak mówi stare przysłowie prawdziwa Klasa konfrontacji w zawodach się nie boi. :P

Ewentualnie czekamy na zaproszenie na jakieś ogólnopolskie zawody organizowane przez Pana Guje...
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu
Co do MŚ

Już wklejałem link do MŚ w których Pan Tomasz Guja zdobył jedno z ok750-ciu rozdanych tam Mistrzostw Swiata ...

Ale dla porządku jeszcze raz:



Poniżej( dla porównania poziomów i żeby była jasność, kto w jakiej lidze gra) Link do MŚ w Sportowym JJ które odbyły się w 2006r w Roterdamie.



Jak będe miał chwile(bo z czasem u mnie kiepsko ostatnio) to powrzucam walki naszych zawodników, z tego typu zawdów żeby każdy mógł zobaczyć.

Póki co wrzuciłem walke o tytuł MŚ w Kat 77 mojego ulubieńca Ukraińca Nastenki

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

niestety nie mam(ani nigdzie się nie doszukałem) żadnych walk Pana Guji(żeby mogli Państwo porównać poziom) który to jest w tej samej kat. wagowej.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu
Wykonczyc kogos mozemy snajperka lub granatem - ja podziwiam snajpera za technike i precyzje - skutecznosc obu moze byc taka sama a nawet tego z granatem wieksza ale precyzji miec nie musi 8)

Zwiazek i ja mamy totalnie rozne cele - a ja osobiscie wole byc znanym i zapraszanym wszedzie instruktorem niz nieznanym mistrzem swiata czy europy 8) :)

Zawodnik nawet najlepszy doceniany jest tylko kiedy wygrywa a jak zaczyna przegrywac to sie na niego psioczy albo o nim zapomina.

Zobacz jak propaguje jujitsu Zwiazek Sportowy - prawie zadnych informacji na forach o zawodach i relacji z nich, zadnych informacji o czolowych zawodnikach i ich dokonaniach to ma byc dzialalnosc propagatorska ?

mam nadzieje ze informacje o szkoleniach sedzioskich i posiedzenaich zarzadu nauczyli sie juz wysylac przed czasem a nie po terminie albo przeddzień ?

Uaktywniliscie sie dopiero kiedy trzeba bylo zdeklasowac czlowieka z ktorym caly czas walczycie. A moze to urazone ambicje Prezesa ze jego byly uczen takie cyrki wyczynia ? :)

Wykazcie sie jakas organizacja, checia przekazywania informacji na zewnatrz, przeciez macie specjalistow od metodyki sportu, odbywaja sie zawody - dzialajcie troche to zapewne i chetnych bedzie wiecej - ja na razie widze ze od lat nic sie nie zmienia - nawet wiekszosc zawodnikow tych samych - albo wciaz tacy dobrzy albo klopot jest z nastepcami a to tez dobrze nie swiadczy 8)

Zacznijcie dzialac a nie jak szponcic

A tutaj kazdy bedzie mial prawo pisac czy TG czy z PZJJ czy tez innych organizacji - ale anonimow nie majacych honoru pisac pod wlasnymi imionami a obrazajacych innych (nawet slusznie) bede po prostu cial ... tolerancja dla takich ludzi jest znacznie mniejsza u mnie niz dla innych.
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu

No nic będe szukał sposobu

wspólne randori, co prostszego :?:
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu
odgrzewam kotlet, bo chcę o coś zapytać
co to jest "Guja Jiujutsu?"
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - trzeba trochę przewinąć.

Polska Organizacja Jiujutsu?
  • 0

budo_sheepman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu

odgrzewam kotlet, bo chcę o coś zapytać
co to jest "Guja Jiujutsu?"
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - trzeba trochę przewinąć.

Polska Organizacja Jiujutsu?

jest to jak sama nazwa wskazuje organizacja założona przez Tomasza Guje ;)
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu
Tak POJ to -Guja JiuJutsu (nie mylic z ju-jitsu, ju-jutsu lub z jiu-jitsu)

Tradycja japonska bylo dodawanie nazwiska mistrza do nazwy systemu.
  • 0

budo_kajtek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu
w wymieninych przez marbiego1984 dyscyplinach ,przepisy zawodów/rywalizacji determinują wiek zawodników.
Czy MMA jest bardziej lajtowe od boksu,zapasów czy taekwonfo?! NIE. A przecież są zawodnicy z powodzeniem tam startujący,ale niekoniecznie z równym powodzeniem mogący wystartować w dyscyplinach które są ich specjalizacjami,a zostały wymienione wcześniej marbiego1984
  • 0

budo_akutosoto
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z zaskoczenia

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu
1. Każdy sukces w rywalizacji sportowej osiągnięty na arenie międzynarodowej... Zasługuje na wyróżnienie a idące za tym działania marketingowe mające na celu osiągnięcie jak największych efektów w kreowaniu wizerunku jest jak najbardziej normalnym i powszechnie stosowanym procesem...

2. Polski Związek Ju-Jitsu jest instytucją państwową i wszelkie konflikty i podważanie autorytetu władz jest bez względu na okoliczności działaniem niepożądanym i destrukcyjnym dla całego środowiska a w szczególności osób, które ten związek tworzą, czyli zawodników, trenerów, działaczy... Szacunek dla tego grona powinien być decydującym argumentem we wszystkich sporach i sytuacjach konfliktowych...

3.Kadra narodowa - jest dobrem wspólnym narodu... Wszelkie działania szkodzące czy utrudniające rozwój kariery sportowej zawodników kadry narodowej jest naganne i zasługuje na największą krytykę...

4. Każdy konflikt jest rzeczą pozytywną, pozwala na poszerzenie horyzontów zmianę konwencjonalnych metod i opinii...Zdobycie nowych doświadczeń i wiedzy wyciągniętej z własnych przemyśleń...Więc dla osób bezpośrednio niezwiązanych należy postrzegać go w pozytywach, jako wydarzenie opiniotwórcze...

5. Własny styl JJ to zwiększenie wielkiego dziedzictwa a powstanie federacji to min 10 organizacji zrzeszających min 404 osoby... Każdemu, kto osiągnie ten etap należy powiedzieć... Gratuluje... I powodzenia... Nie dziękuje... I zacząć tworzyć lepszy styl, który stanie się filarem większej federacji
  • 0

budo_marbie1984
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu

Tak POJ to -Guja JiuJutsu (nie mylic z ju-jitsu, ju-jutsu lub z jiu-jitsu)

Tradycja japonska bylo dodawanie nazwiska mistrza do nazwy systemu.


tego typu chore rozróżnienia jak podajesz zostały przez Radę Wydziału AWF Katowice odrzucone a tym samym praca doktorska Tomasza Guja została niezatwierdzona.

powyższe nazwy w zależności od gramatyki fonetyki i kraju są różne pisane i różnie wymawiane.
widać tutaj twoja znajomość tej sztuki walki oraz przepisów prawa bo gdyby nazwy te były rozróżnianie to ju-jitsu było by dziedziną sportu dzielącą się na wszystkie powyższe a tak nie jest.

a żeby nie było wątpliwości to należy zwrócić sie do Ministerstwa Sportu o zatwierdzenie tych różnić ciekawe co powiedzą na takich Mistzrów :twisted:

taki mistrz który posiada jedynie "instruktora rekreacji ruchowej ju-jitsu" a nie jiujutsu :lol: czyli najniżej w piramidzie uprawnień do prowadzenia zajęć.
a to ciekawe że Tomasz Guja z Guja Jiujutsu nie posiada żadnych Państwowych uprawnień TYLKO NIBY W czymś innym tzn w JU-JITSU

trenerem jest ale judo i to jeszcze takim który nigdy nie trenował judo nie startował w zawodach judo. bo nie wiem czy wiecie ale żeby uzyskać instruktora judo należy mieć opowieni staż w tym sporcie poparty wynikami z zawodów i posiadać minimum 1 Dan czego Guja nie ma nio bo taki z niego mistrz :) :lol:

Chciałem przypomnieć ponadto że w 1996roku w statucie POJ która wtedy nazywała się Jiu Jiutsu/ Dźiu dźiutsu Guja dokonał zmiany nazwy w 1999 roku na Jiujutsu a nie wymyślił nowej dyscypliny a ponadto w tym samym statucie w art. 51 wprowadził zapis iż jemu jako prezesowi przypisuje się stopień 6 DAN (W 1996R) natomiast dla porównania w 1990/1991 posiadał jedynie 2KYU co jest zawarte w archiwum POJ.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu

Tak POJ to -Guja JiuJutsu (nie mylic z ju-jitsu, ju-jutsu lub z jiu-jitsu)
Tradycja japonska bylo dodawanie nazwiska mistrza do nazwy systemu.


tego typu chore rozróżnienia jak podajesz zostały przez Radę Wydziału AWF Katowice odrzucone a tym samym praca doktorska Tomasza Guja została niezatwierdzona.


Tego typu chore rozroznienia jak twierdzisz - sa stosowane na calym swiecie a nigdzie nie napisalem nic ze nie moze to byc uznawane za jedno (ale JJ to nie jeden system a w szczegolnosci nie jeden i jedyny system sportowy )- zdanie Rady Wydziału AWF Katowice mnie nie interesuje bo ilu tam było specjalistów od JJ no moze od sportowej wersji PZJJ choc wiele wspolnego z JJ ona nie ma.
Jesli tam są tacy sami specjaliści jak na innych uczelniach tzn honorowi mistrzowie 10 sportow i sztuk walki to tylko wypada sie usmiechnac 8)
To, że został oblany to było do przewidzenia ale nawet nie ze wzgledu na prace na ktorej nie czytalem a bardziej na animozje i przychylność Zwiazku w tym temacie :) (Chcesz moze roztrzasac to bardziej bo ja akurat znam sprawe bezposrednio z relacji czlonka komisji wiec nie wiem czy naprawde chcesz aby to wyszlo na forum publicznym ? )

Widze marbie1984, ze lubujesz się w opluwaniu innych zamiast może wykazać sie swoją wiedza w temacie - sportu, ju-jitsu czy tez innych rzeczy. Nawet kretyn jako anonim moze wiele pisac tylko ze jako tchorzliwy anonim zawsze bedzie posmiewiskiem 8)

Czyzby Zwiazek zszedł juz na takie psy, że jego przedstawiciele wstydza sie jawnych wypowiedzi ?

Tomasz Guja pisze bzdury ale przynajmniej pod wlasnym nazwiskiem.

Widzisz jak na razie Twoja dzialalnosc przynosi Zwiazkowi wiecej szkody niz pozytku wiec moze trzeba zmienic metode reklamy ?

Prywatna wojenka Prezesa Zwiazku (byłego nauczyciela Guji) a TG nas tu nie interesuje 8)
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu

...Nawet kretyn jako anonim moze wiele pisac tylko ze jako tchorzliwy anonim zawsze bedzie posmiewiskiem


Hm.. :roll: Ciekawe to co piszesz...

A "Autorytet" z Imienia i Nazwiska nie może być pośmiewiskiem na Forum ?

A czy, jak piszesz "tchórzliwy anonim", który wiele pisze, może być Autorytetem na Forum ?
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu
Prosze czytac uwaznie - nie napisalem ze autorytet znany z imienia i nazwiska nie moze byc - i nie bedzie trzeba zadawac takich pytan 8)


Bogumil - nie popieram prywatnych wojenek prowadzonych przez anonimow - w szczegolnosci przez anonimow ktorzy nie potrafili jak do tej pory napisac zadnego merytorycznego postu nie zwiazanego z najezdzaniem na inna osobe ktora nawet nie jest czlonkiem forum i nie ma mozliwosci odpowiedzenia na zarzuty.

Trzeba takie rzeczy mowic prosto z mostu, ze takie postepowanie to tchorzostwo i chamstwo.

Na 19 postow - nic merytorycznego o czym to swiadczy ?
Nie ilość się liczy a jakość ...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024