Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
233 odpowiedzi w tym temacie

budo_marbie1984
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu
wypowiedziałeś się wcześniej iż niektóre komentarze nie są mądre
próbuję ci pokazać iż przedstawione badania dotyczą sportu, dyscyplin i dziedzin które za takowe są uznane w Prawie Polskim i nie tylko. natomiast przedstawione przez ciebie MMA zbacza z toru myślowego i próbujesz MMa przykleić do dyscyplin sportowych nazywając je formułą walki równie dobrze można by wymienić osoby które potykają się w turniejach rycerskich jako formułę walki które istnieją a także ustawki które taż istnieją i prężnie się rozwijają. :D :P :)
  • 0

budo_marbie1984
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu
ja nie powiedziałem że MMA nie isnieje. natomiast nie ma takich przywilejów jak dyscypliny i dziedziny sportowe np.
stypendium ministerialne za medale np. Mistrzostw Europy i Świata
nagrody Ministerialne dla ciebie jako zawodnika i twojego trenera- co umożliwia np. wstęp wolny na niektóre Uczelnie Wyższe
udział bądź w Igrzyskach Olimpijskich jeżeli chodzi o dyscypliny olimpijskie i w World Games- olimpiadzie sportów nieoplimpijskich
itd.itp.
ja nie kwestionuje istnienia MMA natomiast bezzasadność używania stwierdzeń takich jak "dyscyplina sportowa" może za granicą jest inaczej :D
  • 0

budo_marbie1984
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu
Każda foma sportu bądź kultury fizycznej może ubiegać sie o status dyscypliny sportowej w Ministerstwie Sportu to nie jest tak że ta lista jest zamknięta.
pytanie nasówa sie takie skoro MMA jest najprężniej rozwijającą się formułą walki czemu nie stara się o taki status?? aby bez problemu można ja było nawać dyscypliną bądź dziedziną sportową?? :?: :wink:
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu

i próbujesz MMa przykleić do dyscyplin sportowych nazywając je formułą walki równie dobrze można by wymienić osoby które potykają się w turniejach rycerskich jako formułę walki które istnieją a także ustawki które taż istnieją i prężnie się rozwijają. :D :P :)


Porównujesz mma do ustawek? :lol: Chyba nie wiesz o czym mówisz, a wizerunek w głowie masz zbudowany tylko na podstawie filmu "Klatka" S.Latkowskiego

ja nie kwestionuje istnienia MMA natomiast bezzasadność używania stwierdzeń takich jak "dyscyplina sportowa" może za granicą jest inaczej :D

Brak na wymienionej przez Ciebie liście mma, bjj czy sf oznacza tyle, że lista jest cholernie przestarzała i należałoby to zmienić.

Brakuje Ci związków sportowych? Za granicą są:

the Commission has regulated professional unarmed combat (e.g., boxing, kickboxing and mixed martial arts/ MMA) in Nevada. The conduct and regulation of unarmed combat in Nevada are governed by NRS Chapter 467, and are further clarified by the Regulations of the Commission (Chapter 467 of the Nevada Administrative Code). The Commission administers the State laws and regulations governing unarmed combat for the protection of the public and to ensure the health and safety of the contestants.


Komisja reguluje wszystko - robi testy antydopingowe, reguluje zarobki zawodników, zajmuje się dopuszczaniem/niedopuszczaniem zawodników do walk itd. Jak najbardziej jest to dyscyplina sportowa (najwyżej nie w polskim prawodawstwie). Chodziło mi o komentarz, w którym ktoś neguje 40latka, który może zdobywać medale w dyscyplinach sportów walki i od razu przyszedł mi na myśl Randy + paru innych mocno po trzydziestce. Nie neguję że takie badania mają sens - w przypadku sportów stricte siłowych czy szybkościowych wraz z wiekiem zmniejszają się szanse na medal, jednak w przypadku niektórych sportów walki (a takim jest jiu-jitsu) nie zawsze ma to sens, bo oprócz siły i szybkości jest jeszcze technika i doświadczenie.
W bjj (tak wiem - nie jest to sport wg tamtej listy) jest np. taki Fabio Gurgel - obecnie ma 39 lat i tytuły mistrza świata zdobywał po trzydziestce.
  • 0

budo_stando
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Warszawy
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu

........ .


ło Panie że tobie się chce jeszcze dyskutować z kolegą Galem A. ;)

czemu nie występuje środowisko mma o wpis na listę bo woli się skupić na pracy, treningach i zdrowym współzawodnictwie między klubami a nie wojnach papierkowych i podjazdach kto zostanie prezesem ;)
a jeszcze taki drobiazg o stypendiach
1. widziałeś listę stypendystów PZJJ i PZJ sprzed zdaje się dwuch lat ? jekoś dziwnie podobna jest ;)
2. JJ celowo piszę skrutem - jest bardzo wszechstronne i powinny funkcjonować co najmnie 6 regulaminów (formuły współzawodnictwa) i każdy powinien mieć swoich sędziów i swoją komisje do pilnowania pozątku. niestety tak nie jest i jeszcze kilka lat temu to co PZJJ nazywał jj to wygrywali tylko judocy bo zawodnik jj był zbyt kontaktowy ;)

amen
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu

ło Panie że tobie się chce jeszcze dyskutować z kolegą Galem A. ;)


Ale to nie ja deklarowałem, że kończę swoją aktywność w wątku :wink:
Zresztą już mi się nie chce :wink: (co nie znaczy, że się nie wypowiem)
  • 0

budo_stando
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Warszawy
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu



ło Panie że tobie się chce jeszcze dyskutować z kolegą Galem A. ;)


Ale to nie ja deklarowałem, że kończę swoją aktywność w wątku :wink:
Zresztą już mi się nie chce :wink: (co nie znaczy, że się nie wypowiem)


a ty widzisz jakie te baby to niesłowne istoty ;) eh nic im jaż wierzyć nie można.
pozdrowionka dla Ciebie
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu

Randy Couture - ur. 1963 lata, a więc ma 46 lat i w tamtym roku oddał pas mistrzowski. Dobrze, że nie słyszał o tych badaniach
:wink:

za to słyszal o wbijaniu tego czy owego. poza tym to śmieszne, marble podaje wyniki solidnie ugruntowanych obserwacji prowadzonch latami jak nie przez dziesięciolecia, a ty podajesz przykład 1 jednostki - niech tam, że nawet nie sterydziarza, tylko po prostu fenomenu fizycznego - i twierdzisz, że to wszystko kupa, bo Randy...? więcej pokory, chłopaku, nie jaraj się tak mma. to nadal skromny marginesik sportów walki, a nie pępek świata.

dalej, nie porównuj judoki czy zapaśnika, który musi w ciągu dnia stoczyć 5-7 ciężkich walk i bije się na wielu zawodach w roku, z uczestnikiem show, który wychodzi do walki 3 razy w roku.

co do zróżnicowania wieku sportowej emerytury w zależności od wagi, to ma swoje logiczne uzasadnienie - w lżęjszych jest większa konkurencja niż w cięższych, a poza tym tam walki są o wiele bardziej dynamiczne niż w cięższych.
to co pisze marble ma ręce i nogi.
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu
przepraszam za przekręcenie nicka, marbie1984 :oops:
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu
mags, doprawdy nie wiem skąd taka agresja w twoim poście.

marbie wszedł na forum z dziwną postawą skierowaną w stosunku do pana Guji - próbując zdyskredytować jego osiągnięcie pod niemal każdym względem.

Pomijając kwestie przepychanek między organizacjami, napisałem przecież:

"Chodziło mi o komentarz, w którym ktoś neguje 40latka, który może zdobywać medale w dyscyplinach sportów walki [...]Nie neguję że takie badania mają sens - w przypadku sportów stricte siłowych czy szybkościowych wraz z wiekiem zmniejszają się szanse na medal"

Czyli chodziło mi o to, że w dyscyplinach zdobycie medalu przez starszych jest możliwe , a nie że zdarza się na co dzień.

Więc k..a doprawdy nie wiem dlaczego traktujesz mnie jak nastolatka, który dopiero odkrył mma i uważa, że jest ono pępkiem świata.

Postaram się napisać to jeszcze raz:

Tak - jeżeli w niektórych sportach nie zacznie się w wieku kilku - kilkunastu lat (zależy od sportu) to potem choćbyś się człowiek zesrał to nic nie osiągnie w kwestii medali, mistrzostw itp. I tak jak piszesz - są to także zapasy czy judo.

1)Tak się składa, że dyscyplina którą uprawia pan Guja nie pasuje do tego opisu - o ile dobrze pamiętam mówił, że stoczył 3 czy 4 walki. Ponadto to miały być jedyne zawody, w których brał udział w tym roku.

2)Nie jest to także sport tak obsadzony zawodnikami i tak popularny jak judo czy zapasy - można się co najwyżej spierać, że medal mistrzostw świata w dyscyplinie X nie jest tak fajny jak w dyscyplinie Y(np. dwóch formułach karate, czy tak jak wspomniała stando - kilku formułach sportowego jiu-jitsu), ale to już inna kwestia.


Wracając do tych nieszczęsnych czterdziestolatków: fenomenalni zawodnicy się zdarzają i można podać parę przykładów ludzi utrzymujących się długo na topie.
Oczywiście na jednego takiego zawodnika przypadają setki zawodników którzy osiągają szczyt formy w wieku około 20 lat, zdobywają swoje tytuły a potem świat o nich zapomina, bo np. nie mogą wyjść z kontuzji czy przeciążone stawy nie pozwalają trenować z taką intensywnością jak młodym wilczkom.

Kwestie sterydów przemilczmy, bo to jest zagadnienie na osobny temat.

Więc proszę mags - tak jak lubię czytać twoje posty - czytaj ze zrozumieniem.
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu

marbie wszedł na forum z dziwną postawą skierowaną w stosunku do pana Guji - próbując zdyskredytować jego osiągnięcie pod niemal każdym względem.

a to akurat mnie nie interesuje, kto jest dobry a kto zły w waszym środowisku, jakie są federacje i kto z kim trzyma a kto nie trzyma. więc nie będę się wypowiadał o wartości omawianego medalu.

Więc k..a doprawdy nie wiem dlaczego traktujesz mnie jak nastolatka, który dopiero odkrył mma i uważa, że jest ono pępkiem świata.

bo wyskoczyłeś z Couturem ni z tego ni z owego. więc ci napisałem, jaką wartość ma taki niepoważny argument ("Couture widać nie czytał wyników tych badań").

Kwestie sterydów przemilczmy, bo to jest zagadnienie na osobny temat.

...którego w kontekście mma na tym poziomie nie sposób jednak przemilczeć. pamiętam świetnie, jak prasam sportowa rozpisywała się nad fenomenem organizmu jakiegoś kolarza. dwa tygodnie później zdyskwalifikowano go za doping. bądź więc ostrożny w powoływaniu się na zawodników z UFC itd.
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu

...którego w kontekście mma na tym poziomie nie sposób jednak przemilczeć. pamiętam świetnie, jak prasam sportowa rozpisywała się nad fenomenem organizmu jakiegoś kolarza. dwa tygodnie później zdyskwalifikowano go za doping. bądź więc ostrożny w powoływaniu się na zawodników z UFC itd.


Chodziło mi o przemilczenie tej kwestii, nie dlatego że uważam, że wszyscy są czyści, ale wręcz przeciwnie. I nie mówię tutaj wyłącznie o mma, ale ogólnie sportach zawodowych.


bo wyskoczyłeś z Couturem ni z tego ni z owego. więc ci napisałem, jaką wartość ma taki niepoważny argument ("Couture widać nie czytał wyników tych badań").


Nie chodziło mi o podważanie badań jako takich. Tylko o niepoważności podczepiania takich badań pod artykułem o rzeczy dokonanej i jednoznacznego stwierdzenia, że jak badania pokazują to tak na pewno jest/będzie.

Couture przyszedł mi jako pierwszy na myśl, a nie miałem czasu żeby poszukać innych zawodników (jak znajdę parę minut to postaram się to nadrobić) - zaznaczając znowu - mimo, że wiem że szukam wyjątku, a nie reguły.

A reszta to po prostu parafraza cytatu Alberta Einsteina: "Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi", z którym się zgadzam.
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu
WOW Mistrz Guja znów Mistrzem :)

Obszerniej wypowiem się może za dzień lub cztery (jak to wszytko wcześniej spisze na spokojnie) bo historia Mistrza jest do prawdy ciekawa i przewrotna, pełna zagadek i nieoczekiwanych zwrotów. Ponadto musze przytym bardzo uważać żeby nie zostać podanym do sądu :P

Tak czy siak po krótce powiem, że jak na razie jedynym Polakiem w Histori jakiemu udało się wywalczyć OFICJALNIE Mistrzostwo Świata w Ju-Jitsu Sportowym jest Dariusz Zimoląg.
  • 0

budo_marbie1984
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu
Sądzę iż w linku który podałem, podawane na forum wiadomości są do sprawdzenia gdyż jak to czytałem to podawane są daty , konkretne wydarzenia , autorzy, tytuły, akty prawne, i fakty zatem zachęcam do sprawdzenia tego.

Atak wogóle to sądzę iż nie ma czego Guji zazdrościć gdyż;
1. nie przynależy on do żadnej Kadry Narodowej Polski
2. nie jest nominowany przez Ministra na Reprezentanta Polski tylko sam siebie nominuje
3. za ten niby medal nie otrzyma Klasy Sportowej Międzynarodowej która daje profity na Uczelniach Wyższych i w pracy zawodowej, jemu to się i tak nie przyda bo nie obronił pracy Doktorskiej na AWF.
4. nie otrzyma stypendium Minsterialnego które należy się każdorazowo za taki tytuł
5. ani on ani jego trener nie otrzymają nagrody Ministra Sportu wręczanej na corocznej gali Mistrzów.
6. sam sobie musi płacić za każdy wyjazd na niby zawody.
7. z medalem tym może jedynie iść do mediów i tam robić z tego wielkie dzieło
8. posiada stopień DAN sam sobie przypisany.
9. jest jedynie instruktorem rekreacji ruchowej Ju-Jitsu czyli najniżej w szczeblu uprawnień.
ZATEM CZEGO MU ZAZDROŚCIĆ????
ja mu nie zazdroszczę tylko wspólczuję
  • 0

budo_maciex81
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu
nie będzie na Balu Mistrzów Sportu i nie dostanie Ministerialnej Nagrody?? o jaaa... przewalone... :roll:
  • 0

budo_roboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu
sa filmy z walk?
  • 0

budo_roboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu

WOW Mistrz Guja znów Mistrzem :)

Obszerniej wypowiem się może za dzień lub cztery (jak to wszytko wcześniej spisze na spokojnie) bo historia Mistrza jest do prawdy ciekawa i przewrotna, pełna zagadek i nieoczekiwanych zwrotów. Ponadto musze przytym bardzo uważać żeby nie zostać podanym do sądu :P

Tak czy siak po krótce powiem, że jak na razie jedynym Polakiem w Histori jakiemu udało się wywalczyć OFICJALNIE Mistrzostwo Świata w Ju-Jitsu Sportowym jest Dariusz Zimoląg.


nie wiem ocb?
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu

nie wiem ocb?

no wiesz, to może być coś jak MŚ Judo IJF i "MŚ" Judo IBF
albo Mundial IBJJF i Mundial CBJJE
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu
Ta ...

Postanowiłem jednak nie zagłębiać się w szczegóły tajemniczej histori Mistrza...
Na prawde boje się pozwu :oops: a bardziej straty czasu na włóczenie się po sądach.

Ostatnim razem jak Mistrz Guja został Mistrzem Świata (...po tym jak założył Polską Organizacje Dziu-Dziutsu z siedzibą w Komendzie Policji :P i awansował się zgodnie z jej statutem bodajże z 1kyu na 7Dan)

Oskarżył PZJJ którego był zdaje się członkiem do pewnego czasu...o jakieś defraudacje pieniędzy, o to, że musiał jako reprezentant kraju lecieć na MŚ za własne pieniądze itp...

Dodam tylko, że na MŚ(takie jak w tym wątku :) ) jakiejś nikomu nie znanej federacji, na które sam się powołał jako reprezentant kraju.

No cóż po przez znajomości na wysokich szczeblach urzędniczych udało mu się swoją skrzywdzoną osobą zainteresować lokalne media.

Media zaś zainteresowały się zarzutami nowego Mistrza Świata wobec władz PZJJ.

W jedenej z poczytniejszych gazet w komentarzu do zarzutów Trener Reprezentacji Polski
nazwał nowego-pokrzywdzonego "Mistrza Świata Na Własną Ręke" Oszustem i Hochsztaplerem... za co W/W pozwał nie swojego w gruncie rzeczy Trenera Kadry Narodowej do sądu....
Sprawa ciągnie się do dziś ...więc nie będe podawał szczegułów ale w jej toku okazało się że Mistrz nieźle se ponadurzywał różnych instytucji....powołując się na swoje niby mistrzostwo.
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Guja Mistrzem Świata w Sport Jiujutsu
Na zawodach pod patronatem PZJJ, rangi Ogólnopolskich Turnieji Kwalifikacyjnych, Mistrz często przegrywał przed czasem....aż przestał brać w nich udział.

5 lat nie trenował wrócił do sportu od razu startując w MŚ niewiadomego pochodzenia. Nie pytam nawet czy były w ogóle jakieś eliminacje ?

12tys startowało na trzech halach(salach) po 4tyś na hali


Cytat
„zakładając że musiałem sotczyć cztery walki... w mojej kategorii było minimum 16 zawodników.”

12 000tyś uczestników w tym 33(34)ekipy reprezentacyjne oznacza, że na każdy kraj średnio przypadło 352,94 reprezentanta..

Powstaje automatycznie pytanie ilu reprezentantów mógł kraj wystawić ? lub ile było kategorii wagowych ?


A no właśnie
Po 4tyś zawodników na jednej hali w systemie eliminacyjnym gdzie (jak Mistrz Guja sam się domyśla) każdy zwycięzca musiał stoczyć 4 walki.

Czyli jak dobrze rozumuje 12tyś zawodników walczących na trzech halach musiało być w różnych kategoriach ( Bo przecież Kraje chyba nie walczyły o tytuł MŚ wewnątrz swoich 352,94 osobowych reprezentacji )

Czyli:
12tys osób podzielić przez 16 w kategorii daje nam 750 kat. I siłą rzeczy 750 Mistrzów Świata takich jak Mistrz Guja

Policzmy 4tyś zawodników na Hali w systemie eliminacyjnym w dwa dni dwie noce.

Czyli każdy musiał zawalczyć co najmniej raz.

Znaczy było w pierwszej rundzie eliminacyjnej 2tyś walk.

Zakładając że trwały minimum 3miuty i nie miały przerw w czasie walki, doliczmy jeszcze minutę na zmianę walczących na macie.
Dajmy na to- rozgrywano Mistrzostwa na 6 matach

czyli:

4minuty na walkę(które zakładam odbywały się równocześnie) ze zmianą, podzielić przez 6mat = daje nam 0,66minuty( w czasie Halowym) -przy czym sytuacje że zawodnik doznał np kontuzji lub sędzia zatrzymał walke i przez to czas ..możemy pominąć.

0,66min x 2000tys walk w jednej hali daje nam 1320 minut (w czasie halowym) czyli 22 godziny pierwszej rundy eliminacyjnej NON STOP

Teraz tak.... Po pierwszej rundzie eliminacyjnej połowa odpadła.

Zostało 2000tys zawodników do rundy drugiej eliminacyjnej. Czyli wg. Wzoru:

0,66min x 1000 walk w jednej hali daje nam 660minut (w czasie halowym) czyli 11godzin drugiej rundy eliminacyjnej NON STOP

Po drugiej rundzie eliminacyjnej połowa odpadła

Zostało 1000 zawodników do rundy trzeciej eliminacyjnej. Czyli wg. Wzoru:

0,66min x 500 walk w jednej hali daje nam 330minut (w czasie halowym) czyli 5,5godziny trzeciej rundy eliminacyjnej NON STOP

Po trzeciej rundzie eliminacyjnej połowa odpadła

Zostało 500 zawodników do rundy czwartej finałowej. Czyli wg. Wzoru:

0,66min x 250 walk w jednej hali daje nam 165minut (w czasie halowym) czyli 2,75 godziny czwartej finałowej NON STOP

Podliczając:
Po 41 godzinach i 25 minutach zostało na jednej hali wyłonione 250-ciu Mistrzów Świata

Podstawiając do wzoru:

250 Mistrzów Świata X 3hale( po 4000tyś zawodników) = 750 Mistrzów Świata z 750-ciu kategorii.

Teraz tak:
750 Mistrzów Świata podzielić na 34 kraje daje średnio = 22,06 Mistrza Świata na każdą reprezentacje.
Hm ...to jest możliwe w tym czasie.

Hm2... ale 22,06 MŚ na każdą reprezentacje w 750 kat ?


(Ciekaw jestem która reprezentacja wygrała zawody jako kraj czyli miała najwięcej medali ?-Polska- z tego co mówił Mistrz Świata Guja – przywiozła tylko trzy ale cała reprezentacja liczyła tylko trzy osoby- co automatycznie podnosi średnią ilość zawodników w innych reprezentacjach )



Ps przy okazji macie za kompletną darmoche wzór na organizacje zawodów sportowych :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024