Skocz do zawartości


Zdjęcie

wspolpraca


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

budo_bushikatowice
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

wspolpraca
mysle ze chyba pomalu czas pomyslec o sobie.... chetnie w ziwazku z tym nawiaze wspolprace z ciekawymi ludzmi majacymi otwarte spojrzenie na sztuki walki. posiadam 1 kyu ju jitsu i jestem ze slaska
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: wspolpraca
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
  • 0

budo_crejzy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wspolpraca
Chłopak szuka sponsorów. :lol:
  • 0

budo_kyoku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Neumarkt

Napisano Ponad rok temu

Re: wspolpraca
Ale o co chodzi :?: :D
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: wspolpraca
Oj, ale wy niedomyślni jesteście.

Chodzi o nawiązanie współpracy z innymi szkołami.... (chyba ) :wink:
  • 0

budo_bushikatowice
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: wspolpraca
dokaldnie. nie szukam sponsorów itp. szkoda ze tyko jedna osoba mysli kategoriami " sztuka walki" a nie " sporty walki " ( nie obrazajac wszytkich szkol i klubów opierajacych sie na rywalizacji sportowej) . to w sportach walki porzebni sa sponsorzy ( wyjazdy, obozy sportowe itp ) . do zabawy sztukami walki oraz doskonalenia samego siebie , nie potrzeba wielkich pieniedzy... :D
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: wspolpraca

do zabawy sztukami walki oraz doskonalenia samego siebie , nie potrzeba wielkich pieniedzy... :D



Do zabawy moze nie ale do doskonalenia siebie .... no coz chyba ze ktos chce sie doskonalic samemu przez 1000 lat nie korzytsajac z osiagniec poprzednikow, bez wyjazdow za granice, bez zapraszania gosci z zewnatrz bez .... sztuka walki nie jest wcale tansza od sportu jesli sie chce ja rozwijac profesjonanie a nie tylko sie w nia bawic ... 8)
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: wspolpraca

posiadam 1 kyu ju jitsu

w niczym nie ujmując: to znaczy, że nie masz jeszcze opanowanych podstaw technicznych. faktycznie, należy pomysleć najpierw o sobie, zanim się zacznie mysleć o swoim klubie.
a zresztą... chyba R. Murat (lub jemu podobni) przyjmie cię z otwartymi rękami i nawet nada 1 dan. tu moje złośliwe pytanie: czy w dotychczasowej organizacji nie dasz rady zdobyć czarnego pasa, że szukasz innej?
  • 0

budo_bushikatowice
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: wspolpraca
oczywiscie potrzebne sa wyjazdy zwiazane np z seminariami badz z organizacja ich u siebie. ale i tak sa to mniejsze pieniadze niz zabawa w sport. calu czas zreszta staram sie brac udzial w seminariach i to nie tylko na slasku.
co do tematu z watkiem Pana Murata, wcale nie chodzi mi o to aby ktos przyjal mnie z otwartymi rekoma, czy przez fakt przynaleznosci nadal mi stopien 1 dan. zreszta wcale o tym nie wspominalem. i naprawde nie chcialem nikogo obrazic czy umniejszyc umiejetnosci adepta zwiazanego ze sportowa odmiana sztuk walki. a tak wogole ( z calem szacunkiem ) optuje raczej w tradycyjnych sztukach walki a tsunami racej taka nie jest :-)
  • 0

budo_bushikatowice
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: wspolpraca

posiadam 1 kyu ju jitsu

w niczym nie ujmując: to znaczy, że nie masz jeszcze opanowanych podstaw technicznych. faktycznie, należy pomysleć najpierw o sobie, zanim się zacznie mysleć o swoim klubie.
a zresztą... chyba R. Murat (lub jemu podobni) przyjmie cię z otwartymi rękami i nawet nada 1 dan. tu moje złośliwe pytanie: czy w dotychczasowej organizacji nie dasz rady zdobyć czarnego pasa, że szukasz innej?

nie wiem dlaczego sadzisz ze nie opanowalem podstaw technicznych
  • 0

budo_bushikatowice
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: wspolpraca

posiadam 1 kyu ju jitsu

w niczym nie ujmując: to znaczy, że nie masz jeszcze opanowanych podstaw technicznych. faktycznie, należy pomysleć najpierw o sobie, zanim się zacznie mysleć o swoim klubie.
a zresztą... chyba R. Murat (lub jemu podobni) przyjmie cię z otwartymi rękami i nawet nada 1 dan. tu moje złośliwe pytanie: czy w dotychczasowej organizacji nie dasz rady zdobyć czarnego pasa, że szukasz innej?

acha.... jestem takze zdania, ze nie jest sztuka "dostac 1 dan " tylko zdobyc ten stopien poprzez swoja prace...
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: wspolpraca

nie wiem dlaczego sadzisz ze nie opanowalem podstaw technicznych

a co oznacza stopień 1 dan? kogoś, kto już opanował podstawy i dopiero teraz zaczyna je szlifować. 1 kyu oznacza, że jeszcze nie umiesz wszystkiego, co powinieneś umieć jako uczeń.
  • 0

budo_bushikatowice
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: wspolpraca
musze powiedziec ze to ciekawa inetrpretacja w ktorej jest sporo prawdy...w zasadzie uzyskanie stopnia 1 dan moze oznaczac rozpoczecie na nowo drogi poznania danej sztuki ale jest tez w jakims stopniu zwienczeniem lat treningu i wyznacznikiem umiejetnisci ( przynajmniej tak powinno byc )
  • 0

budo_stando
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Warszawy
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: wspolpraca
mags pytał o organizację.
kolega nie pochwalił się gdzie i u kogo uczył się i poznawał jj, aż do 1 kyu, a że ja babsko ciekawe (jak każda baba - prawda koledzy ;) ) to drązyć będę z kąd kolega przybył ;)

pozdrawiam

P.s
to absolutnie nie było złośliwe, jesteś od niedawna na forum to uprzedzam zanim się na mnie pogniewasz ;)
pozdrawiam
  • 0

budo_bushikatowice
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: wspolpraca
absolutnie sie nie gniewam. :D
wskutek zawirowan wokol sztuk walki w regionie w ktorym mieszkam ( gorny slask ) na ta chwile utknalem w klubie pelnym kumoterstwa i w dziwny sposob nadawanych stopni ( w tym takze STOPNI MISTRZOWSKICH) a chcac w dalszym stopniu zglebiac tajniki sztuki walki w miejscu gdzie liczy sie CZLOWIEK a nie "prywata" postanowilem rozejrzac sie za takim wlasnie wartosciowym miejscem ( bo nie sztuka jest zdobyc jakis stopien ale liczy sie w jaki sposob sie go zdobylo ) :?
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: wspolpraca

( bo nie sztuka jest zdobyc jakis stopien ale liczy sie w jaki sposob sie go zdobylo ) :?


Oj wbrew pozorom jest sztuka - wielu by chcialo miec na dyplomie asygnate niektorych osob ale wielu nigdy jej nie osiagnie i musi zadowolic sie asygnata tych co nie patrza sie na czym sie podpisuja :)
W jaki sposob to tydopelnienie calosci 8)
  • 0

budo_bushikatowice
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: wspolpraca
jest w tym jakas prawda, ja jednak nie naleze do ludzi , ktorzy osiagaja cel w jakis "dziwny' sposob i ciesza sie z dyplomu podpisanego przez "mistrza" , ktory sklada ten podpis nie wiedzac nawet kim jest ta osoba ktora otrzymuje dyplom. znam tez przypadek, gdzie stopnie mistrzowskie zostaly nadane na skutek kolezenstwa nadajacego stopien a instruktora wysylajacego na egzamin. jest to przypadek autentyczny.
a gdzie w tym wszystkim sztuka i prawdziwe mistrzostwo. i pomyslec, ze teraz tacy " mistrzowie" beda nauczac innych adeptow i dalej propagowac takie zwyczaje. do czego to zmierza???????
  • 0

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: wspolpraca


( bo nie sztuka jest zdobyc jakis stopien ale liczy sie w jaki sposob sie go zdobylo ) :?


Oj wbrew pozorom jest sztuka - wielu by chcialo miec na dyplomie asygnate niektorych osob ale wielu nigdy jej nie osiagnie i musi zadowolic sie asygnata tych co nie patrza sie na czym sie podpisuja :)
W jaki sposob to tydopelnienie calosci 8)


hehe, a potem sa dziwne telefony typu "podpisz mnie i mojemu koledze cetyfikat to ci zaplacimy"
bushikatowice moglbym rzucic kilka nazwisk gdzie "egzaminator" wystawil certyfikat nie widzac "egzaminowanego"nigdy w zyciu na oczy, co wiecej w kilku przypadkach znam okolicznosci nadania tych radosnych stopni (co najmniej jeden sie kwalifikuje do prokuratury) ale...
co z tego?

acha
i przylaczam sie do prosby Renaty: napisz o sobie cos wiecej (min klub i trener dotychczasowi sa wazni),i czego oczekujesz piszac o wspolpracy
  • 0

budo_bushikatowice
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: wspolpraca
hmmm..troche niezrecznie jest mi na ta chwile pisac o klubie i instruktorze, gdyz niestety nie popieram do konca jego podejscia do sprawy sztuk walki a ze wzgledu na brak na ta chwile mozliwosci, utknalem w tym klubie gdyz nie chce sobie robic przerwy w treningach :? ja wbrew wspomnianemu instruktorowi staram sie byc lojalny, bo jak mowia " najgorszy jest ptak co we wlasne gniazdo kale".
co do wspolpracy, to szukam odskoczni od wszelkich kumoterstw, "dziwnych" zachowan oraz szukam mozliwosci dalszego rozwoju.poprostu nie bawi mnie otrzymanie stopnia dan w jakis do konca jasnych okolicznosciach...mysle ze z czasem bede mogl wyjawic wiecej na temat :-)
  • 0

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: wspolpraca
no to:
a) co i rusz w tym dziale (albo w co?gdzie?kiedy?) pojawiaja sie informacje o stazach, szkoleniach, zgrupowaniach - nalezy sobie wybrac wedle zainteresowan, mozliwosci czasowych i finansowych, ruszyc tylek, pojechac, zobaczyc potrenowac, jak spasuje zlapac kontakt
B) w tym dziale masz cale stado instruktorow jj; sporej czesci z nich kumoterstwa, danomanii, handlu stopniami etc nikt nie zarzucil , sa tu ich namiary, nazwiska, adresy klubow (ze pozwole sobie wymienic tylko kilka nazwisk: Murlowski, Nerc, Dawidowicz, NaczajLiszkiewicz, Roslon,Jozwiak sa ludzie od Struka i Slopeckiego; przepraszam tych ktorch nie wymienilem lista zajela by pol strony)- wiec pisz privy do konkretnych osob ktore jak sadzisz moga ci pomoc w dalszym rozwoju i potem jak w punkcie a) rusz tylek, wdepnij na trening itd
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024