Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta Dieta i jescze raz Dieta + pytanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

lookatme
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta Dieta i jescze raz Dieta + pytanie
Kiedys niewiezylem ze jedzenie jest az takie wazne. Cwicze ok. 4 lat (z duzymi przerwami) i kiedys chyba nawet wiecej z siebie dawalem i wiecej bralem a stalem na wadze caly czas (i nawet na suple bylo mnie stac) . Kilogram przytyc bylo dlamnie ciezko . Wkoncu ektomorfikom masa tak nieleci jak innymi no ale rzezba mozna sie pochwalic:)
Potem zaczolem jesc regularnie co 3 h. jadlem to co dostalem na talez:D zadnej specijalnej diety + wszystko co ma duzo wegli i w miare rozsadnie supków narazie niekupujke z powodu braku finansów . Ale tak krótko mowiac w ciagu roku z 77 doszedlem do 89kg:D

Mam pytanie odnosnie diety.. Bo wiem ze dieta wysokoweglowodanowa daje poza masa miesniowa tez tluszczowa..i tak owej troche mi sie udalo nabrac eheh:D . Doradzcie co zrobic by troche spac z tluszczu szczegolnie z brzucha. Okropny mi urosl jak na ektomorfika . Z masy nienarzekam ale ten brzuch mi bardzo przeszkadza .. Co zrobic Juz chyba sie doteog przyzwyczaiolem ze jem ciagle co 3 h.,i dobrze mi z tym ..ale jak tu zrezygnowac z wegli jak wszstko sie nanich prawie opiera...Zacozlbym jesc bialko ale ..narazie na supki mnie niestac . doradzcie z góry dzieki
Na dole zalaczam foto

Załączone pliki

  • Załączony plik  gego.jpg   152,53 KB   95 Ilość pobrań

  • 0

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta Dieta i jescze raz Dieta + pytanie
Jak na Twój staż to bardzo cienko.
Na redukcję większe ilości białka, mniejsze węgli, reszta z tłuszczu
  • 0
Paweł W.

lookatme
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta Dieta i jescze raz Dieta + pytanie
Sorki pomylka cwicze 3 lata od 19 zaczolem mam 22 ( i duze przerwy ) niema co zwalac na czas itp masz racje niejest jak byc powinno chociaz patrzac na inne partie to widac efekty ta klata..wszystkomi marnuje moj rekord to 95 prawie 2x sam podnioslem i tyle . Jedzac teraz prawidlowo zwiekszylem mase równo ale ten tluszcz z brzucha trzeba spalic heeh:P
  • 0

lookatme
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta Dieta i jescze raz Dieta + pytanie
Ale popatrz tez na to z 2 strony ze niekupuje odzywek . na samej diecie robie to co mam a jak kazdy sie domysli odzywki tutaj duzo wnosza chociaz by nawet przez to ze mozna zapomoca ich sobie niezle sile wyrobic noi wytrzymalosc . Dlamnie i tak duzym sukcesem bylo w ciagu pewnie ok. 1 roku przytyc tyle...czego nieudalo mi kiedy mialem kase na supki i trenowalem ostrzej niz teraz {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif
  • 0

koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta Dieta i jescze raz Dieta + pytanie
dieta i trening 1 partie ostro raz w tygodniu po 2 miechavch zmiana treningu {SMILIES_PATH}/icon_lol.gif
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta Dieta i jescze raz Dieta + pytanie
Dieta wysokobiałkowa (45-50% białka 30-40% węgle i reszta tłuszcze) + odpowiedni trening i katuj brzuch na treningach na kazdym daj mu tak popalić żeby mu sie odechciewało obrastać tych ochydnym tłuszczem {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif
  • 0
Dołączona grafika



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024