Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie do osób z Wałcza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_crocodil
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Pytanie do osób z Wałcza
Witam :-)

Błądząc po Internecie trafiłem na Vortal Budo i przez ostatnie dwa dni z ogromną przyjemnością "przebijałem się" przez zawartość forum "Karate". Zauważyłem, że jest tutaj dosyć spora grupa osób z Wałcza do których mam pytanie. Planowałem zadać je bezpośrednio dan-owi, lecz ze względu na regulamin (minimum 10 postów) nie mogę tego zrobić, więc wybaczcie mi proszę tą "prywatę" :-)

Obecnie mieszkam w Poznaniu ale pochodzę z Mirosławca, gdzie jeszcze w podstawówce (okolice roku '94-'95) przez około 2 lata trenowałem karate. Moim sensei był Mikołaj Kosikowski (wtedy 1 dan), pamiętam że był instruktorem (ówczesnego) PFKT i prowadził też sekcję w Wałczu (w "Białym domku", gdzie obecnie jest chyba hotel). Jego nazwisko oraz zdjęcia pojawiają się w kilku miejscach na stronach wałeckiego KKT, w dziale "historycznym" :-)

Niezwykle sympatycznie wspominam ten okres, a zwłaszcza swojego opiekuna :-) Niestety od ponad 10 lat nie mam żadnego kontaktu ani informacji o nim. Czy ktoś z Was zna/pamięta go może? Wiecie jak potoczyły się Jego losy? Czy ma nadal jakiś związek z karate? :-)

Będę ogromnie wdzięczny za wszelkie wieści :-) Jeśli sądzicie, że nie należy takich informacji podawać publicznie, to proszę o kontakt e-mailowy: krokodylek(at)tenbit.pl

Pozdrawiam serdecznie,
Maciek
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do osób z Wałcza
Sensei o którym wspominasz wyjechał kilka lat temu na stale do Niemiec, niestety jeszcze przed wyjazdem zaprzestał treningów karate...
  • 0

budo_crocodil
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do osób z Wałcza
Witam ponownie :-)

Dziękuję najmocniej, dan, za odpowiedź :-) Tak mi się "obiło o uszy", że wyjechał ale nie wiedziałem że na stałe... Szkoda, ale tak to jest że każdy szuka swojego miejsca :-)

Pozdrawiam,
Maciek
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024