Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta [Dla mnie 58.5KG]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

Sliver
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta [Dla mnie 58.5KG]
Witam Wszystkich!
Chciałem się dowiedzieć jaka będzie odpowiednia dla mnie dieta na zwiększenie masy?
Moje Parametry XD

Wzrost - 173 CM
Waga - 58.5 [ Tak wiem żal.pl]
Wiek - 15 Lat
Status : Amator

Diate mogła by być w miare prosta i taka żebym potrzebne składniki mógł dostać w sklepie {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
Jestem przeciętnym poslkim obywatelem :]]

Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta [Dla mnie 58.5KG]

Nie o to chodzi żeby Ktoś Mu rozpisał dietę a o to żeby Sam się tego nauczył {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif

Ja uważam tak samo (też musiałem się do tego zastosować i już wiem mniejwięcej co i jak) ty ułuż tak jak uważasz a my ci poprawimy. Poczytaj tematy podwieszone tam pisze jak wyliczyć co i kiedy jeść i ile.
  • 0
Dołączona grafika

Sliver
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta [Dla mnie 58.5KG]
Tylko że ja nie mam o tym żadnego pojęcia i obliczać te kcale nie zabradzo umiem !
Proszę o pomoc
  • 0

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta [Dla mnie 58.5KG]
Więc poczytaj bo tak to nie ma sensu, diete się urozmaica a Ty nie będziesz wiedział jak to robić. Po za tym to co się wkleja to zarys diety, a dieta to cały tygodniowy rozkład
  • 0
Paweł W.

koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta [Dla mnie 58.5KG]
zamlody jestes jedz na co masz ochote najlepiej kaloryczne rzeczy typy makaron itp do tego trening a za rok dieta i suple
  • 0

Troll
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta [Dla mnie 58.5KG]
delete by pw
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta [Dla mnie 58.5KG]
Albo tak sobie poukłada to jedzenie z lodówki że nawet nie będzie miał pojęcia o tym że rośnie w tłuszcz po zjedzeniu na kolację 5 kanapek z nutellą. Dieta to nieodłączna i najważniejsza część tego sportu jakim jest kulturystyka. Ułuż dietę sam [jak? poczytaj tematy podwieszone w tym dziale] my ci poprawimy i będziesz rósł jak na drożdżach ps. w mięcho oczywiście {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif
Pozdro chudy135
  • 0
Dołączona grafika

Troll
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta [Dla mnie 58.5KG]
ja bym sie klucił z ta dieta mam swoje zdanie o tym i niemow ze obrosnie w tłuszcz bo widze po sobie jakie sa rezultaty a na poczatek to to by byłonajważniejsze diete to moze układac jak bedzie wyglądał jak Pudzianowski a nie przy wadze 60kg
  • 0

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta [Dla mnie 58.5KG]
Śmieszny jesteś.
To że na Ciebie nie działa coś nie znaczy że tak samo na niego/inną osobę. Każdy jest inny. Poprostu geny.
A to czy obrasta w tłuszcz zależy od diety, od tego jaka ona jest. Jeżeli Ty obrastałeś to znaczy że była do niczego (jeśli była) a to znaczy że brakuje Ci wiedzy, nic więcej
  • 0
Paweł W.

Troll
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta [Dla mnie 58.5KG]
weś s... n.........l bo przeczytales ksiązke o kulturystyce i myslisz ze świecisz tez duzo czytalem i wiem o co w tym chodzi, widzialem jacy z was kulturyści w dziale fotek wiec wiesz, jak chcecie zyc sobie dieta to powodzenia, a jak duzo jesz roznych rzeczy to nienazbierasz biała czy weglow? bo widze ze Twoim zdaniem nie to fajny z Ciebie kulturysta

EDIT by EXPERTO

OSTRZEŻENIE
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta [Dla mnie 58.5KG]

a jak duzo jesz roznych rzeczy to nienazbierasz biała czy weglow? bo widze ze Twoim zdaniem nie to fajny z Ciebie kulturysta

Troll nie obrażaj ludzi {SMILIES_PATH}/icon_exclaim.gif Dieta jest niezmiernie potrzebna w tym sporcie nie chodzi o to żeby zjeść dużo byle czego żeby w pewnym stopniu zwiększyć białko' date=' węglowodany i tłuszcze z jedzenia a o to żeby dostarczyć [b']odpowiednie[/b] białka i węglowodany no i tłuszcze. Na koniec dodam że ja to wiem z doświadczenia a nie z książek.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Paweł19
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta [Dla mnie 58.5KG]

widzialem jacy z was kulturyści w dziale fotek wiec wiesz


No wiesz co Troll każdy od czegoś zaczyna i nikt od razu nie jest dupny, ale ty tego nie jesteś wstanie pojąć bo jesteś żałosnym ignorantem.

bo przeczytales ksiązke o kulturystyce i myslisz ze świecisz


Szkoda słów żeby to komentować. Nie wiem czy wiesz ale takie ksiązki są pisane na podstawie wieloletnich doświadczeń ludzi dalece mądrzejszych od ciebie. Jeżeli uważasz że te wszystkie zasady opracowywane przez lata są nic nie warte to krzyż na droge. Zasady śą nie ważne można je wszystkie olać {SMILIES_PATH}/icon_lol.gif to może bedziesz nadupiał po 30 seri na klate na 1 treningu bo przecież według ciebie najważniejsze żeby było dużo reszta sie nie liczy. Tyle
  • 0
Wielkość wzbudza zawiść, zawiść rodzi złość, a złość sprzyja kłamstwu.

koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta [Dla mnie 58.5KG]
troll wstaw swoje fotki to sie posmiejemy , odemnie tez ostrzezenie {SMILIES_PATH}/icon_twisted.gif
  • 0

Troll
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta [Dla mnie 58.5KG]
niemam fotek takich ale jakbym miał to bym wam pokazal , a co do treningu to wiem jaks ie trenuje bo mam swojego trenera co wielkościa dorownuje Pudzianowskiemu i mi powiedzial rożne rzeczy i temu to pisze wiesz, duzo jedzenia +gainer i musi rosnąc a chłopak sie zna na rzeczy bo juz trenuje 13lat wiec wiesz a jesli chodzi o te foty to jak wy tak jetsescie za ta dieta bardzo a wygladacie tak jak na tych fotach to powodzenia , niewysmiewam sie bo qwiem ze kazdy od czegos zaczynał tylkko mowie jak to wy jestescie na ych fotach co komentujecie te posty to naprawde niewiecie duzo rzeczy wiesz, a co z was są pudzianowscy sami ze sie tak znacie? bo jakos mi sie w to niechce wierzyć
  • 0

Raiden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta [Dla mnie 58.5KG]
Troll:
Jeżeli uważasz ,że czytanie książek n/t kultursytki jest złe, to pozdro.
"Jeżeli każdy by budował koło, nikt by nie wynalazł wózka..." {SMILIES_PATH}/icon_e_ugeek.gif
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta [Dla mnie 58.5KG]
Troll nie wiem co to za gość ci pomaga w treningach i cię tak "uświadamia" n/t kulturystyki ale jeśli rozmiarowo można go porównywać do pudziana to wątpie żeby nigdy nie stosowal różnych diet/treningów/supli/sterydów a jak stosował i nic mu to nie dało to widocznie przez te 13 lat gówno się nauczył. Ja nie mam stażu jak ten gość ale założę się że przez 13 lat startując równo z nim doszedł bym o wiele dalej niż on nie stosując diety. Jak masz pisać takie bzdety na tym forum to idź lepiej na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] tam se pisz do woli z resztą ćwoków (bez obrazy dla tych którzy się choć troszke znają na rzeczy).
  • 0
Dołączona grafika

Troll
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta [Dla mnie 58.5KG]
chodzi o to bo nikt mnie niemoze zrozumiec , tak jest duzy ten trener i to bardzo i stosowal wiele diet ja wiem co to jest dieta niebojscie sie tylko nikt mnie niemoze zrozumiec jaka rade od niego dostalem i to mi pomoglo bo on sam mi powiedzial ze jakbym mial diete idealna stosowac to bym zbankrutował , a tak to mi powiedzial jedz wszystko normalne obiady sniadania kolacje owoce wszystko i do tego kup gainera i pij go do tych posiłkow 4 razy dziennie zwłaszcza po treningu i na noc, i to mi bardzo duzo dało i chcialem sie podzielic ta wiedza bo wiem ze to jest dobre a wy wyskakujecie ze sie nieznam ze ktos w tłuszcz obroscie nieprawda to jest dobre rozwiazanie a w obiad czy kolacje wchodzi mi np. litr mleka , kurczaki, szynki, ser twaróg, miód, ziemniaki, ryż, płatki owsiane, czasami jajko bo nieprzepadam za jajkiem. to to jest złe jedzenie? i do tego gainer i mi rośnie wiesz, i to jst złe jedzenie? bo mi sie wydaje ze dobre w czym ja tu obrosne w tłuszcz powiedz mi? czasami nawet frytki zjem co wiem ze sa tłuste i co stanie mi sie cos? niestanie wiec i wy przemyślcie to wszystko czy warto miec diete, zachecam sprubujcie mojego pomysłu znaczy sie pomysłu mojego trenera a uda wam sie duzo zyskac
  • 0

Paweł19
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta [Dla mnie 58.5KG]
No to trzeba bo sie precyzyjniej wyrażać bo jak piszesz:

[quote name='"Troll":2w1bt8f4]litr mleka ' date=' kurczaki, szynki, ser twaróg, miód, ziemniaki, ryż, płatki owsiane, czasami jajko[/quote']

To to raczej nie jest wszystko tak jak napisałeś tylko zdrowa żywność zalecana przy diecie. Pisząc wszystko zostałeś zrozumiany dosłownie. Wiadomo że idealna diete jest cieżko ułożyć, a jeszcze trudniej ją trzymać bo każdy oprucz siłowni ma jakieś dodatkowe zajecia i niekiedy nie ma możliwości zjeść tego co powinieneś. No i tak jak pisałeś nie jest to tanie. Uważam temat za zamkniety, dalsze drążenie go nie prowadzi do niczego.
  • 0
Wielkość wzbudza zawiść, zawiść rodzi złość, a złość sprzyja kłamstwu.

Troll
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta [Dla mnie 58.5KG]
bo to co ja jem to uwazam za wszystko wiesz , a dieta moim zdaniem to jest np. 7 godzina jem 250ml mleka 100g twarugu jabusio potem drugie sniadanie jakas godzina i to jest dieta ktora wedlug mnie nie jest dobrym rozwiazaniem bo na to trzeba miec czas jak wczesniej napisalem jakbym był pudzianowskim to bym mial diete bo on tylko do tego dąży ma czas pieniadze a wedlug mnie my powinni duzo jesc wszystko i dlamnie to co napisalem to jest wszystko, to jest chyba oczywiste ze jedzenie hamburgerow czy pizzy caly czas to niejest zdrowe jedzenie moim zdaniem wszystko jesc to jest to co wymienilem nie wszystko wymienilem ale o to mi chodzilo to chyba sie je na codzien mleko mieso rozne tojest jedzenie tojest wszystko i do tego gainer i musi rosnac i nie ze wyznaczam sobie dana godzine na to zjedzenie jak w dobrej diecie bo to jestnierealne czasami sie nieda , i polecam takiego czegos sprobowac co napisalem bo naprawde to działa i bez obrazy ze troche kogos tam wyzywałem ale mnie poniosło wiecie , bo naprawde wiem co mwoie o jedzeniu pozdrawiam
  • 0

koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta [Dla mnie 58.5KG]
jesli masz trenera to niewchodz na forum bo po co???????????jak wszystko wiesz,a twoje rady sa niepotrzebne
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024