Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zapytanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

budo_sfsgodula
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska

Napisano Ponad rok temu

Zapytanie
Pytanie moje kieruje do ludzi z Śląska a dokładniej okolic Rudy Śląskiej a mianowicie od paru lat trenuje Sw niestety z przyczyn niezależnych odemnie chyba dojdzie do rozwiazania naszej sekcji co nie jest mi ani moim znajomym na reke bo nie ma w pobliżu sekcji która mogła by nam dać co mielismy dotychczas...i z tąd moje pytanie może jest osoba na forum która jest bardziej zaawansowana niz my nasz staż to 2 lata trenningów stopien zaawanoswania uwazam jako sredni.Może na rzadne zawody nie jezdzimy ale conieco juz potrafimy wiec mozna nazwac to grupa srednio zaawanosowana i OSOBA ta chciała by potrenowac z nami a prz okazji troche zarobic pełniła by funkcje trenera...

Może te pytanie jest głupie i z góry skazane na porażke przez forumowych krytyków ale jest jedną z form szukania kogos kompetentengo bo dotychczas odwiedzilismy pare sekcji w poszukiwania czegos nowego lub osoby chetnej to takiej zabawy to ludzie Ci okazali sie osobami nie poważnymi...

Pozdrawiam SFS
  • 0

budo_simonq
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jaworzno

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapytanie
hej mam taka sprawe czy niewiecie czasami czy w jaworznie jest jakas sekcja kickboxing'u bo mam zamiar isc na cos takiego
prodsz odpiszcze
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024