Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Champions": 10 maj 2009


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
120 odpowiedzi w tym temacie

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Champions": 10 maj 2009
wysoki !!!!!, będziemiałprzewagędystansu. Aczkolwiek to jest raczej domena Leszka..
  • 0

budo_kikeros
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Champions": 10 maj 2009
znam gościa jeżeli bedzie w pelnej dyspozycji, a niewiadomo bo dowiedzial sie kilka dni przed gala to Kołtun bedzie mial duze problemy
  • 0

budo_tsunami
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: "Champions": 10 maj 2009
ten nowy koles jest bardzo dobry widzialem jego walke z Aboznym , ale Istvan Thot byl duzo grozniejszy moim zdaniem ,tak czy inaczej Leszek ma ciezka walke przed soba.
  • 0

budo_menadzer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Champions": 10 maj 2009
...tak, Leszek ma mocnego przeciwnika, aczkolwiek Istvan był mocniejszym i bardziej wymagającym przeciwnikiem
  • 0

budo_menadzer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Champions": 10 maj 2009
...ok, odnośnie Istvan Toth i obrony pasa mistrzowskiego, WKA postanowiła, że z powodu niezdolności do walki, czasowo odbiera pas Istvanowi, a zawodnik, który go zdobędzie na AoF V, będzie obowiązkowo musiał w ciągu pół roku walczyć z Istvan Toth w jego obronie. Gale zorganizują Węgrzy
  • 0

budo_menadzer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Champions": 10 maj 2009
...ok, odnośnie Istvan Toth i obrony pasa mistrzowskiego, WKA postanowiła, że z powodu niezdolności do walki, czasowo odbiera pas Istvanowi, a zawodnik, który go zdobędzie na AoF V, będzie obowiązkowo musiał w ciągu pół roku walczyć z Istvan Toth w jego obronie. Gale zorganizują Węgrzy
  • 0

budo_menadzer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Champions": 10 maj 2009
Dołączona grafika
  • 0

budo_menadzer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Champions": 10 maj 2009
Dołączona grafika


Dołączona grafika


Dołączona grafika


Dołączona grafika


Dołączona grafika
  • 0

budo_menadzer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Champions": 10 maj 2009
Rajewski Team zdominuje Angels of Fire?

Dołączona grafika
fot. Piotr Augustyniak / AG

Paweł Słowiński był największą gwiazdą IV gali Angels of Fire. Czy teraz dorównają mu zawodnicy Rajewski Team?

Autor: Justyna Woja

Właściwie tylko godziny pozostały do rozpoczęcia jednego z największych sportowych wydarzeń w Polsce - V gali sportów walki Angels of Fire "Champions". Płock będzie reprezentować pięciu zawodników grupy Rajewski Team. Czy ich walki, tak jak gala, też będą na piątkę? Start imprezy w niedzielę o godz. 19

Na kilka godzin Płock znów stanie się stolicą sportów uderzanych. Hala Chemika stanie się areną, na której o najwyższe trofea bić się będą zawodnicy z całego świata, w tym także szeroka reprezentacja naszego miasta. W jej skład wchodzą podopieczni Roberta Rajewskiego z Rajewski Team Płock.

Część z nich weźmie udział w meczu Płock kontra Polska. Jako pierwszy na ringu pojawi się najmłodszy z klanu Rajewskich - Sebastian, a jego przeciwnikiem będzie Robert Ziobro (Diament Pstrągowa). Sebastian poza sportami walki interesuje się grafiką komputerową i właśnie dlatego uczy się w płockim liceum plastycznym. Ze swoim niedzielnym przeciwnikiem miał już do czynienia na mistrzostwach Polski. Wtedy przegrał, ale teraz obiecuje poprawę. - Trenuję od najmłodszych lat i fascynacja grafiką nie zamyka mi drogi do sportu. Mój przeciwnik kilka lat temu może i był ode mnie lepszy, ale ja poprawiłem parę rzeczy. Mogę go teraz zaskoczyć - tłumaczy Sebastian Rajewski. Co dokładnie przygotował na Ziobrę, zdradzić nie chciał. - Bo do walki to tajemnica. Jestem jednak pewien, że dzięki temu mogę odnieść zwycięstwo.

Następny w kolejności zawalczy Robert Rajewski junior z Łukaszem Walczakiem (PACO Katowice). Tu zadanie wydaje się trochę trudniejsze, bo 18-letni Robert swojego przeciwnika nie zna. Poza tym różnica wieku między nimi to aż sześć lat. Plusem może być to, że płocczanin na gali występuje po raz drugi, więc wie, jak ona wygląda od podszewki. - Łukasz to mistrz Polski w Muay Thai, więc jest trochę bardziej doświadczony, ale mi to nie przeszkadza. Ja się go po prostu nie boję - ucina pewny siebie Rajewski junior. Nawet gdyby przegrał, czego nie bierze pod uwagę, to i tak zaraz po Angels of Fire czekają go międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kung-Fu i pod koniec miesiąca Mistrzostwa Polski w Low Kicku. A tam zapewne równych sobie będzie miał bardzo mało, więc powetuje sobie niepowodzenie. Albo będzie miał jeszcze więcej powodów do radości.

Do treningu po ośmiu miesiącach przerwy powrócił Przemysław Marciniak. Wcześniej musiał sobie zrobić przerwę w karierze, bo chciał poświęcić się rodzinie. A gdy na tym polu wszystko mu się ułożyło, od kilkunastu tygodniu znów trenuje. Chciał wystąpić na AoF i dopiął swego. W ringu zobaczymy go w pojedynku z Adrianem Zielińskim (Samolewski Team Poznań). - Pod okiem takiego trenera, jak pan Rajewski, nie miałem najmniejszych kłopotów, żeby wrócić do formy - zapewnia 26-letni zawodnik. - Rywala znam z opowieści, więc trochę o nim wiem. W każdym razie do końca będę walczył o zwycięstwo. Bo udział w Angels of Fire to nie tylko wielkie przeżycie, ale satysfakcja z wygranej, na którą czekam...

O najwyższą stawkę rywalizować będzie najstarszy z braci Rajewskich - Łukasz. Dwudziestolatek mierzy w pas Zawodowego Mistrza Europy federacji WKA w formule low kick. Rywalem jest Vedat Mulaomerovic z Bośni i Hercegowiny. Kto wygra? Bośniak czy Rajewski, który na przygodę ze sportami walki poświęcił połowę swojego dotychczasowego życia? - Nie wiem, jak on walczy, co rzadko się zdarza. Przecież w walkach profesjonalnych wcześniej wiadomo, na kogo trafiamy, można się wtedy lepiej przygotować. Dlatego teraz czeka mnie trochę trudniejsze zadanie - przyznaje Łukasz Rajewski. - Zawsze jest tak, że walka lepiej wygląda, jak znamy rywala. Wiemy, na co możemy sobie pozwolić i pokazujemy o wiele ciekawszy sport, a nie jak uważa większość laików, zwykłą uderzankę. Dziś mogę powiedzieć, że jestem dobrze przygotowany i czuję się na siłach, by zaprezentować się z jak najlepszej strony. No i oczywiście zdobyć pas!

Zawodnicy Rajewski Team są nie tylko dobrze przygotowani fizycznie, ale i psychicznie. Chęć walki i zwycięstw aż ich rozpiera. Swoją w tym zasługę ma szkoleniowiec Robert Rajewski, który poświęca podopiecznym cały wolny czas. Jest perfekcyjny i tak chce przygotować zawodników (w sumie ma ich 160, z czego ponad połowa nie ma jeszcze 18 lat!). - Chciałbym na gali zobaczyć oczywiście pięć zwycięstw, ale to jest sport i nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. Najważniejsze, że dzięki organizatorom gali możemy się pokazać i zaprezentować efekty naszej pracy. Bez AoF nie byłoby takiej możliwości - twierdzi Rajewski. - Będzie to doskonałe doświadczenie i przetarcie przed walkami w przyszłości. A z błędów, które mogą wyniknąć podczas walk, wyciągniemy wnioski i dalej będziemy się doskonalić.

Organizatorami Angels of Fire "Champions" są: Stowarzyszenie Polska Liga Kick-Boxingu przy współudziale Urzędu Miasta Płocka i Urzędu Marszałkowskiego. Honorowy patronat nad galą objął prezydent Mirosław Milewski. A w całości pokaże ją na żywo TVP Sport


Źródło: Gazeta Wyborcza Płock
  • 0

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: "Champions": 10 maj 2009
Zdjęcia z ważenia :

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_menadzer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Champions": 10 maj 2009
Zawodnicy biorący udział w Gali Sportów Walki ANGELS of FIRE V: "Champions" 10 maj 2009 r. Płock w dniu dzisiejszym wnieśli odpowiednio na wagę:

Polska vs. Płock

1) Limit wagi – 57.00 kg
Robert Ziobro ( Diament Pstrągowa) - 56.80 kg
Sebastian Rajewski (RAJEWSKI Team Płock) - 56.80 kg

2) Limit wagi – 61.00 kg
Łukasz Walczak (PACO Katowice) - 59.90 kg
Robert Rajewski (RAJEWSKI Team Płock) - 58.60 kg

3) Limit wagi – 76.00 kg
Adrian Zieliński (Samolewski Team Poznań) - 75.30 kg
Przemysław Marciniak (RAJEWSKI Team Płock) -74.70 kg

4) Limit wagi – 63.50 kg
Ariel Smolarski (PUNCHER Wrocław) - 63.30 kg
Michał Tomczykowski (RAJEWSKI Team Płock) – 63.80 kg

KARTA GŁÓWNA: ANGELS of FIRE ® V: "Champions"

Zawodnicy biorący udział w pojedynkach o tytuł Zawodowego Mistrza Polski PZKB w formule K-1

5) Limit wagi –- 60 kg
Bartosz Batra (PUNCHER Wrocław ) - 59.90 kg
Tomasz Makowski (RAJEWSKI Team Płock) – 60.20 kg

6) Limit wagi –- 70 kg
Mateusz Kopiec (Walka Promotion W-wa) 69.50 kg
Przemysław Zygmuntowicz (Samolewski Team Poznań) 70.60 kg

7) Limit wagi –- 75 kg
Michał Jabłoński ( KS Piaseczno) – 75.70 kg
Rafał Dudek (CSS Kraków) - 75. 60 kg.

8. Limit wagi –- 81 kg
Igor Ditrich (PACO Katowice) – 80.30 kg
Rafał Petertil (Wrocław) – 79.80 kg

9) Limit wagi –- 95 kg
Tomasz Sarara (CSS Kraków) – 92.70 kg
Kamil Sokołowski (PACO Katowice) – 92.10 kg

Zawodnicy pojedynku o tytuł Zawodowego Mistrza Europy federacji WKA w formule w low-kick :

10) Limit wagi –- 67.00 kg
Vedat Mulaomerovic (Bośnia i Hercegowina) – 68.40 kg *
Łukasz Rajewski (RAJEWSKI Team Płock / Polska) – 67.00 kg

Zawodnicy pojedynku o tytuł Zawodowego Mistrza Świata federacji WKA w formule K-1

11) Limit wagi –- 72.50 kg
Anatoli "Tolja" Hunanjan (Czechy) – 72.50 kg**
Leszek Kołtun (TKKF Wołów / Polska) – 71.80 kg

Walka wieczoru:

12) Limit wagi + 95.00 kg

Brian Douwes (Holandia) – 00.00 kg *
Łukasz Jarosz (CSS Kraków / Polska) – 103 kg

* II ważenie: 10. 05. 2009 r godz. 10:00

** Anatoli poprosił o zmianę jego przynależności narodowej w rozpisce. Oznajmi, że do ringu wyjdzie z hymnem i flaga Armenii, gdzie się urodził.
  • 0

budo_menadzer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Champions": 10 maj 2009
II ważenie: 10. 05. 2009 r godz. 10:00

Vedat Mulaomerovic (Bośnia i Hercegowina) – 67.10 kg ( I ważenie-68.40 kg) kg
Brian Douwes (Holandia) – 104.40 kg ( I ważenie -00.00 kg)
  • 0

budo_stock61
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Champions": 10 maj 2009
jest może gdzieś oficjalna informacja jakie gaże dostają poszczególni zawodnicy?? Jakoś nigdzie nie się tej informacji doszukać.
  • 0

budo_menadzer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Champions": 10 maj 2009
....nie pamiętam aby, któraś z imprez K-1 czy na zasadach K-1, publikowała wysokości wynagrodzeń poszczególnych zawodników
  • 0

budo_menadzer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Champions": 10 maj 2009
...no to jedziemy. Oglądajcie uważnie, komentarze po Gali mile widziane
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: "Champions": 10 maj 2009

....nie pamiętam aby, któraś z imprez K-1 czy na zasadach K-1, publikowała wysokości wynagrodzeń poszczególnych zawodników


Może warto ustanowić nową świecką tradycję :?:
  • 0

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: "Champions": 10 maj 2009
01.Robert Ziobro vs Sebastian Rajewski - 0:3
02.Łukasz Walczak vs Robert Rajewski - 2:1
03.Adrian Zieliński vs Przemysław Marciniak - 3:0
04.Ariel Smolarski vs Michał Tomczykowski - 0:3
05.Bartosz Batra vs Tomasz Makowski - 0:3
06.Mateusz Kopiec vs Przemysław Zygmuntowicz - KO 5 runda
07.Michał Jabłoński vs Rafał Dudek - 0:3
08.Igor Ditrich vs Rafał Petertil - 0:3
09.Tomasz Sarara vs Kamil Sokołowski - KO 1 Runda
10.Vedat Mulaomerovic vs Łukasz Rajewski - KO 2 Runda
11.Anatolij "Tolja" Hunanjan vs Leszek Kołtun - 3:0
12.Brian Douwes vs Łukasz Jarosz - KO 3 Runda
  • 0

budo_jockey
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pŁd.

Napisano Ponad rok temu

Re: "Champions": 10 maj 2009
co...? 8O
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Champions": 10 maj 2009
Dzięki Tadeusz za zaproszenie :
- co do stawek oczywiście tez nie ujawnie, ale powiem jedno. Nie byłem tylko na jednym AOF. Na wszystkich zawodnicy są zadowoleni. W kraju na pewno Tadeusz nie wychodzi za skąpca. Pieniadze wypłacane.
- Co do organizacji, bez zarzutu, zresztą od samego pczćżatku Płock czyma poziom.
To co walk to niestety mam mieszane uczucia. Tak niestety często się zdarza, że walki mistrzów nie musż`gwarantować wysokiego widowiska. Ale trzeba przyznać, że przyjezdni zawodnicy naprawdę nieźli zawiedli Polacy.
- Ziobro - Rajewski - Ta walka jakby się nie odbyła. Ilość ciosów w całej walce taka, ze w więksci rund więcej się zadaje. Kiedyś wygrał Ziobro teraz Rajewski.
- Walczak - Rajewski - Walczak okazal sie niezlym zawodnikiem, chociaż niższym o pół głowy. Niestety z braci ten zawodnik mnie najbardziej zawiódł. Widziałem już wcześniej jak walczy i byłem zachwycony. Ogólnie mam odczucie, żo obydwaj najmłodsi, jeszcze się rozwijają fizycznie i jak każdy wie, w tym okres zachwiana jest koordynacja.
Walka trochę szybsza.
- Zieliński - Marciniak - tu już walka przyśpieszyła stanowczo i MArciniak nie utrzymał tempa. Ale publiczność troszkę pobudziła się
- Ariel i Michal - no cóż Michał to nadal dobry zawodnik. Życie tak ułóżyło sie że nie może tyle trenować ile by chciał, ale był lepszy.
Batra - Makowski - walka na której osobiście sie zawiodłem. Pierwszy zachwyciła pare miesięcy temu w walce z Mierzwą drugiej po prostu wstyd przedstawiać. Na pewno go znacie :) Walka wyglądala tak. Batra niestety bał sie ptrzyjąć walkę z utytułowanym zawodnikiem a Makoś jako stray wyjadacz, poprostu tylko kontrolował walkę do samego końca. Nawet nie próbowali skonczyć walkę wcześniej. Szkoda, bo na tą walkę czekałem
Kopieć - Zygmuntowicz - przeciętna walka. Kopieć bardziej konsekwętny i lepiej przygotowany.
-Jabłonski - Dudek - Michał niestety cały czas tak samo walczy ufny w swoją siłę. Pierwszą rundę wygrał zawodnik z Piaseczna, jednak Dudek - sila spokoju. Michał wyszalał się i potem Dudek konsekwentnie zaczął go obijać. Słuszna wygrana Dudka
- Petertil - Ditrich - wygrał pierwszy zasłóżony, jednak to nie byla ta jedna z wielu porywających walk Rafała. Dobry kickboxing.
- Sarara- Sokołowski - Sarara robi kosmiczne postępy a Sokołowski chyba pierwszy raz walczył z tak dobrze przygotowanym zawodnikiem. Od samego początku walka wyglądała jak egzekucja i tak sie skończyla. Takich walk więcej na galii. Dla mnie najlepsza walka galii
- Mulaomerowicz - Rajewski - zaczeło sie tak sobie, skonczyło się dobrze. Na pewno ten z braci jest najlepszy, ale(..) Wygrał zasłużenie i cios wcale nie był przypadkowy ale(..)
Walczył u mnie w Bydgoszczy i wtedy mnie bardziej zachwycił.
-Hunanjan - Kołtun - tu na forum, juz dyskutowano o przeciwniku Leszka. Zmieniony w ostatniej chwili okazał sie czarnym koniem jak tu wielu przewidywało. Z drugiej strony (...)
To nie był Leszek. Walczył bez koncepcji. Wykonał może z 10 technik noznych na cała walkę. Całkowicie nie przygotowany do walki z kolenem. Tym kolanem przeciwnik go niszczył. I najważniejsze. Pierwszy raz widziałem zawodnika, który już do ringu wchodzi zmęczony. Najwyraźniej Leszek przesadzil w przygotowaniach. Kacperski sędzia w ringu, robil wszystko by dać odpocząć Leszkowi bo walka skonczyła by się szybciej. Kiedyś w życiu musi zdarzyć się wtopa i najważniejsze by teraz z tego piekła sie odbić. I tego życzę Leszkowi bo to jeden z najsympatyczniejszych zawodników.
-Douwes - Jarosz - Tomek Mamulski trener Łukasza powiedział krótko, to największy sprawdział Łukasza i niestety Łukasz go oblał. Jego przeciwnik to młody, ale już bardzo dobry fighter, ale (...) by być czołówką światową z takimi trzeba wygrywać. Moim zdaniem Łukasz stracił trzy lata, które będzie mu trudno odrobic. Pamietam jak walczył, gdy zdobywał MŚ. Walka nie była zła. Pierwszą rundę nawet wygrał. Aczkolwiek chyba trochę za szybko zacżął i od drugiej jego zawodnik konsekwentnie oddawał. Szczególnie raziło odpadanie łukasz w tył z odchyloną głową. W ten sposób otrzymał przynajmniej kilkanaście bardzo silnych prawych prostych. I niestety przegrał. Oczywiście Łukasz jeszcze ma parę lat walk przed sobą, ale niestety znowu musi wracać do formy, a inni poszli do przodu. Ale i tak go lubie. ŁUKASZ.JAROSZ.ŁUAKSZ
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Champions": 10 maj 2009
sorrki za skladnie, ale prawie na spalem :) :):)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024