Skocz do zawartości


Zdjęcie

Michal Glogowski w Fairtex Bangplee przygotowania do k1 MAX


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Michal Glogowski w Fairtex Bangplee przygotowania do k1 MAX
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

i przy okazji taka mala dygresja - zyjemy w dobie malych kamer cyfrowych, aparaty cyfrowe kazdy z nich ma mozliwosc nagrywania filmikow, nawet komorki - tak wiec dla mnie opisywania jak zajebiscie poszlo "naszym" zawodnikom i wklejenie paru zdjec to jest sciema bo nie wierze ze nikt nie nakrecil filmiku wiec wniosek moze byc tylko jeden ze bylo jak zawsze czyli nedza i znow sie prymitywna propagande uprawia....
milego ogladania
  • 0

budo_muaythai
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Michal Glogowski w Fairtex Bangplee przygotowania do k1 MAX
Gratulacje dla Michała! Mam nadzieję, że zostanie MŚ K-1.

A ja myślę, iż ogólnie wszyscy za dużo narzekają. Co chwila w każdym temacie, ktoś na kogoś "najeżdża"...może warto zacząć się wspierać i rozwijać rynek sportów walki. Narzekać jest łatwo, ale zrobić coś dla rozwoju... tu już chętnych brakuje. Niech każdy z narzekaczy z tego działu napisze jak zorganizować dobrą imprezę, może jakieś dobre pomysły na duże gale zawodowe, jak pozyskiwał sponsorów, może szuka wspólnika, itd. Wtedy to będzie służyło rozwojowi, w przeciwieństwie do ciągłego narzekania. [b]Trochę to jest jak w anegdocie: jest dwóch Polaków-sąsiadów. Jednemu się nieźle powodzi, jest dobrym biznesmenem, organizatorem, ogólnie mu się "nieźle wiedzie". Drugi ma niewiele, nie bardzo chce mu się cokolwiek załatwić, zrobić. Do tego drugiego "narzekacza" przychodzi "dobry duch" i pyta co by chciał dostać, bo zamierza spełnić jego marzenia... i tu dochodzimy do sedna. Ten drugi odpowiada "chciałbym aby mój sąsiad też nic nie miał jak JA!". Mam nadzieję, że anegdoty nie trzeba "tłumaczyć". No i mam nadzieję, że nie potwierdzi się tu powiedzenie "nadzieja matką głupich" :)
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Michal Glogowski w Fairtex Bangplee przygotowania do k1 MAX
Muaythai - masz racje, ale to dlaczego zamykasz MP Muaythai. Trudno to nazwać otwarcie się na współpracę.
  • 0

budo_samui
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Michal Glogowski w Fairtex Bangplee przygotowania do k1 MAX
To wszyscy trenerzy na zebraniu podjęli taką decyzję, iż TYLKO MP będą imprezą zamkniętą dla klubów IFMA. Zresztą tak jest od 5 lat a teraz nagle taka nagonka. No ale widzę, że trzeba ponarzekać, więc słynny prezes jest dobrym "kąskiem". Skoro decyzję podjęli wszyscy trenerzy, zatem "winnych" jest wielu :-) Hmmmm ciekawe co zaraz o nich napiszecie ? Wg mnie to bardzo logiczne... w MP tak naprawdę może wystartować każdy, wystarczy się zrzeszyć. Skoro tak komuś zależy na tytule Mistrza Polski IFMA-PZMT to dlaczego nie chce się zrzeszyć? Jak nie chcesz być członkiem PiS to nie wstępujesz, nie jeździsz na zjazdy, nie uczestniczysz w pracy partii, a jak Ci się nagle zachce to wypełniasz deklarację członkowską, zostajesz członkiem i bierzesz udział we wszystkich ważnych pracach partii. :D
  • 0

budo_pajacykpl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Michal Glogowski w Fairtex Bangplee przygotowania do k1 MAX
daj mi 800zł to się chętnie zrzeszę, wystartuje raz w roku na MP po czym wezmę medal i powiem co sadzę o MP zamkniętych...
  • 0

budo_samui
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Michal Glogowski w Fairtex Bangplee przygotowania do k1 MAX
1. Jak chcesz iść na koncert Madonny to płacisz i nie pytasz dlaczego tyle a nie mniej czy więcej. Jak nie płacisz to nie idziesz i nie piszesz głupich postów, że Madonna jest głupia bo bierze xxx kasy itd.
2. Z tego co wiem ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]) składka w PZMT kosztuje 400zł dla Klubów, które starują w zawodach. No a mam nadzieję, że chcesz startować skoro tak się rozpisujesz iż jesteś blokowany mimo wielkich chęci startu.
3. Jak nie masz kasy to zgłoś się do Szlachty. Podobno sporo płaci jak się u niego w firmie pracuje :-) A jak Ci się nie chce pracować, to nie narzekaj. Jak to przeliczyć: 400zł:12m-cy=33zł za m-c. Zatem 1 osoba ćwicząca w klubie (a w większych miastach "pół" lub "1/3" osoby) "płaci" na składkę Twojego Klubu do PZMT. A jeżeli Klub przynosi straty to trzeba się zastanowić czy powinieneś się tym zajmować. Może lepiej zmienić branżę!
4. A jak uważasz, iż wszystko Ci się "należy" to załóż związek zawodowy pod nazwą "mnie się należy, bo tak i tyle", zbierz innych i idź (np. z Lepperem) zrób blokadę np. pod Ministerstwem Sportu albo nawet pod parlamentem. Będziesz "trendy" zgodnie z ogólnym trendem polskich "narzekaczy". Przed podjęciem tej ważnej decyzji przeczytaj sobie uważnie jeszcze ze STO RAZY przytoczoną przez muaythai anegdotę.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Michal Glogowski w Fairtex Bangplee przygotowania do k1 MAX
Tak jak myśłałem kluby ustaliły, by nie mieć konkurencji. Coraz bardziej myślę, że Rafał Szlachta staje sie ofiarą swoich pomysłów. Tekst z MAdonną jest rzenujący. Madonna nie sprzedaje licencji zbiorowych:) Nikt nie wzbrania sie zapłacic licencję zaqawodniczą( bo ją można bardziej porównać do biletu na madonne), nawet w wyższej cenie jako niezrzeszony. A jak zawodnik nie ma klubu i trenuje sam, tez ma wykupic licencję klubową, czy ma podklejać się pod byle klub. Boicie się konkurencji, bo znacie swój poziom. A pochwalić się medalem przecież każdy chce. To żenujące.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Michal Glogowski w Fairtex Bangplee przygotowania do k1 MAX
A i podoba mi sie porównannie PZMT do parti PIS. CO prawdę stowarzyszeni powinny sie kierowac innymi zasadami ( dlatego nazywają się organizacjami pozarządowymi) ale może w PZMt wygląda to inaczej. W PIS równiez nie ma skłądek zbiorowych :)
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Michal Glogowski w Fairtex Bangplee przygotowania do k1 MAX

Skoro tak komuś zależy na tytule Mistrza Polski IFMA-PZMT to dlaczego nie chce się zrzeszyć?

dla zasady
jak ktos próbuje coś na ludziach wymuszać siłą (po to zeby potem słać pisma do ministerstwa ze tyle i tyle klubow to chce mieć pozwolenie na związek) to się na niego wtedy leje a nie zrzesza nawet jakby sie wcześniej to chciało zrobić
  • 0

budo_pajacykpl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Michal Glogowski w Fairtex Bangplee przygotowania do k1 MAX
zakompleksiony człowieczku z założonym na potrzeby tego wątku nickiem - samuj:
nie wiem czy jesteś panem małoSzlach(e)tnym czy jakimś jego idolem, pragnę Cie poinformować że wolałbym dać 1800zł na koncert Madonny i na niego nie iść, niż płacić Wam 800zł (nie wprowadzaj ludzi że 400zł, bo jest 800zł, 400zł jest po spełnieniu kilku absurdalnych warunków, masz czas to je sobie wypisz, mi się nie chce- no chyba ze coś się zmieniło) i działać jak zamknięta sekta losująca medale na MP między sobą i owijki na treningach...
sugerujesz mi żebym poszedł do pracy do pana Szlachty? Wyślij tam żonę skoro jest tam tak dobrze u Waszego Guru i to że ktoś krytykuje (dla Ciebie to jest narzekanie bo jak można krytykować Guru) nie znaczy że nie pracuje i brakuje mu pieniędzy, chociaż te zawsze by się przydały, bo nie okradam ludzi i nie oszukuję tak dla Twojej informacji, w totka też nie wygrałem. I nie obliczaj mi ile to jest miesięcznie - dla mnie to Ty sobie możesz i po 100zł miesięcznie tam wpłacać, złote medale z MP będą.
Gdzie napisałem ze wszystko mi sie należy? Jest wiele klubów które zapłaciłoby Wam te wpisowe nawet 100zł od zawodnika na Wasze imprezy czy MP, to się boicie i robicie w spodnie zamykając imprezy.
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Michal Glogowski w Fairtex Bangplee przygotowania do k1 MAX
Ludzie dajcie spokoj wystarczy juz tematówo Szlachcie :!: Tutaj mamy temat o Michale Głogowskim ktory trenuje w Tajlandii. CO do tematu, bardzo fajny materiał wideo. WIe ktos moze kiedy Michał bedzie walczyl ?
  • 0

budo_asami pl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Michal Glogowski w Fairtex Bangplee przygotowania do k1 MAX
W imieniu swoim i Michała uprzejmie dziękuję za zaśmiecenie tematu - wolelibysmy jednak żebyście własne wojenki toczyli w jakichś osobnych tematach (jak już konieczne musicie).

Na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] znajdziecie galerię paru fotek z obecnego pobytu Michała w Tajlandii.


Tomasz, odnośnie dygresji to skomentuję w postaci konkursowej :)

Zawodnik wyjeżdża na galę w trenerem. Czy w trakcie walki jego zmagania powinien nagrywać kamerą:
A: On sam
B: trener
C: sędzia ringowy
D: przeciwnik

Za rozwiązanie tej zagadki wiele osób będzie Ci bardzo wdzięcznych :)
Spytaj np Mariusza Cieślińskiego ile ma nagrań ze swoich walk. A no tak, przecież cała jego bogata kariera to ściema ;)

Pozdrawiam.
  • 0

budo_macleod
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 471 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jungle

Napisano Ponad rok temu

Re: Michal Glogowski w Fairtex Bangplee przygotowania do k1 MAX
e) jakis blizej nieokreslony Taj, ktory siedzi blisko ringu z aparatem cyfrowym a ktorego mozna poprosic o nakrecenie filmu. :)
  • 0

budo_asami pl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Michal Glogowski w Fairtex Bangplee przygotowania do k1 MAX

e) jakis blizej nieokreslony Taj, ktory siedzi blisko ringu z aparatem cyfrowym a ktorego mozna poprosic o nakrecenie filmu. :)


Trzymając się konwencji konkursowej możnaby odpowiedzieć:

Zawodnik/trener przed walką:
A: koncentruje się i skupia myśli na walce
B: myśli o wieczornym afterparty po imprezie
C: szuka nieokreślonego Taja oddając mu swój aparat, prosząc o nakręcenie filmu i zwrot aparatu do szatni po walce
D: planuje wakacje na Koh Samui
:)

Ja tam konsekwentnie będę w ciemno bronił wszystkich zawodników, którzy walczą poza granicami naszego kraju (nawet jeżeli zdarzają się niektórym sytuacje przejaskrawiania wydarzeń), bo temat już wielokrotnie przerabialem i zawsze w takich sytuacjach nie ma czasu na myślenie o kamerach, filmach, itp.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Michal Glogowski w Fairtex Bangplee przygotowania do k1 MAX
ASAMI popieram Cię w 100% ale wiesz jak to jest...
Są wojownicy, którzy walczą bo kochają ten sport ( większość z nich nawet nie liczy ilości stoczonych walk ) i są tacy, którym zależy na lansie i najważniejsze dla nich jest zabranie kamerki nawet na trening i umieszczenie filmu na YouTube :)

Również popieram zawodników startujących poza granicami naszego kraju. U nas, niestety poziom jest żałosny ( oprócz niektórych wyjątków oczywiście ) zarówno na poziomie wyszkolenia zawodników jak i na poziomie organizacyjnym, promotorskim itd...a na dodatek zero współpracy tylko polityka i głupie spory!

Widać powoli zmiany w dobrym kierunku ale potrzeba jeszcze czasu.

Pozdro!
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Michal Glogowski w Fairtex Bangplee przygotowania do k1 MAX
A czy już wiadomo kiedy i gdzie walczy Michał ? Trzymam kciuki! :wink:
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Michal Glogowski w Fairtex Bangplee przygotowania do k1 MAX

Tomasz, odnośnie dygresji to skomentuję w postaci konkursowej :)

Zawodnik wyjeżdża na galę w trenerem. Czy w trakcie walki jego zmagania powinien nagrywać kamerą:
A: On sam
B: trener
C: sędzia ringowy
D: przeciwnik

Za rozwiązanie tej zagadki wiele osób będzie Ci bardzo wdzięcznych :)
Spytaj np Mariusza Cieślińskiego ile ma nagrań ze swoich walk. A no tak, przecież cała jego bogata kariera to ściema ;)

Pozdrawiam.


Asami widze ze chcesz byc zlosliwy to ja tez bede: a co kurna robi dwoch sekundantow?????? kazda walka jest nagrywana np przez organizatora i zawodnicy moga ja potem dostac....
ja bylem na Koh Samui nie jeden raz (mowimy o campie wmc) i sorry wszystkie zawsze byly walki byly nagrywane przez cale stado kolegow i innych komu sie tylko chcialo.... sami tajowie mowili zeby nagrywac swoje walki bo to swietnie nadaje sie potem aby poprawiac i pracowac nad bledami z tych walk. caly swiat tak robi !!!! po to sie wlasnie nagrywa walki aby zawodnik widzial czarno na bialym nad czym musi pracowac.... ale rozumiem ze do Polski jeszcze nie dotarla ta mysl treningowa :lol: tak wiec prosze Cie nie obracaj kota ogonem
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Michal Glogowski w Fairtex Bangplee przygotowania do k1 MAX

ASAMI popieram Cię w 100% ale wiesz jak to jest...
Są wojownicy, którzy walczą bo kochają ten sport ( większość z nich nawet nie liczy ilości stoczonych walk ) i są tacy, którym zależy na lansie i najważniejsze dla nich jest zabranie kamerki nawet na trening i umieszczenie filmu na YouTube :)

Również popieram zawodników startujących poza granicami naszego kraju. U nas, niestety poziom jest żałosny ( oprócz niektórych wyjątków oczywiście ) zarówno na poziomie wyszkolenia zawodników jak i na poziomie organizacyjnym, promotorskim itd...a na dodatek zero współpracy tylko polityka i głupie spory!

Widać powoli zmiany w dobrym kierunku ale potrzeba jeszcze czasu.

Pozdro!


widzisz masato ty sam sobie zaprzeczasz moim zdaniem.... najpierw sie czepiasz ze ci ktorzy nagrywaja walki to tylko na lansie im zalezy a w drugim akapicie marudzisz ze w polsce poziom jest zalosny....
a jaki ma byc skoro uprawia sie propagande sukcesu przez caly czas, co drugi to u nas nagle mistrzem swiata jest i wmawia sie ludziom my polacy juz w taju ze jestesmy zajebisci.... co chwile czytamy relacje jak to naszym zajebiscie poszlo tylko sedzia ich oszukal, inaczej punktowali lub w ogole w Europie to by wygrali... do relacji doklada sie 3 zdjecia i wszyscy dalej zyja propaganda sukcesu..... a potem np polski mistrz swiata przegrywa z 17latkiem z bialorusi....
wlasnie filmy z walk pokazywaly by ile jeszcze trzeba pracowac nad tym aby podniesc ten poziom, otwieralyby co poniektorym oczy bo jak wspominalem aj w tajlandii bylem nie raz i ronych campach nie tylko w WMC i wszyscy nagrywaja swoje walki tak np rozumiem ze np dla Ciebie Dzabar to pozer jest bo on swoje walki nagrywa (nie osobiscie ale mu nagrywaja koledzy) :lol: sam go potem widzialem jak siedzial i analizowal w skupieniu co sie stalo i gdzie..... ale jak juz pisalem ta mysl trenigowa jeszcze do polski pewnie nie dotarla... moze za 10 lat :lol:
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Michal Glogowski w Fairtex Bangplee przygotowania do k1 MAX
Zgadzam się z Tomaszem, chociaż akurat może z trochę innej przyczyny
Ja nagrania walk moich zawodników wykorzystuje do analizy. Szczególnie pojedyńcze walki pokazują błędy bo zawodnik daje z siebię wszystko. A co do znalezieniea osoby to nierzę by tam z całego camp był trener i zawodnik.
Walki Głogowskiego zobaczył bym chętnie, nie dla tego, iz nie ufam jego poziomom. Widziałem sporo jego walk i od dawna powtarzam, że będzie pierwszym Polakiem na K1 w Japoni. Jego walki byłby dobrym materiałem do szkoleń.
Widziałem na you tube ostatnie 60 sekund walki Miękini na ostatniej imprezie, nie wyglądało to tak rewelacyjnie jak to opisywano ( zresztą sami sprawdzcie). 2 zawodników ledwo stojących na nogach ze zmęczenia wiszących na sobie. W penym momencie Miekinia machnął rękoma i nawet nie trafił mocno, ale tamten ze zmęczenie obsunął się. Tu na portalu z opisów wyglądało inaczej.

A co do Pozimu Polaków to nie narzekajcie. Nie jest źle. Pomimo, iż nie am zawodników cwiczących tak naprawdę zawodowo ( nie jest to ich pracą) to jest wiielu którzy łączą treningi z pracą, a szkoleniowców mamy dobrych. Bydgoski trener boksu kiedy wyslałem na trening swojego zawodnika to szybkość robił ośmioma 2 minutowymi rundami z minutą przerwy. :) Więcej chłopaka nie wysłałem. Za to ostatnio jak wieczorem usiedliśmy z Jankiem z Wrocławia to zrobił mi profesjonalny wykład na temat zmian w teorii szkolenia szybkości. Pomimo, że faktycznie finansowo problemy to i tak robimy profesjonalną robotę jako trenerzy. Zaówarzcie, że nie ma portalu, gdzie dyskutują trenerzy boksu. Może my się tu często wykłucamy, ale też wymieniamy wiedzę i opinie.

Są tacy jak ASAMI, czy Menadżer i inni , którzy pracują praktycznie społecznie by zawodnicy walczyli zawodowo za granicą. Są organizatorzy tacy jak Kopciński, Somolewski. Górecki czy Warchoł którzy z niczego robią imprezy. Ostatnie 2 lata imprez w kicku zwiększyło sie 3 krotnie to o czymś świadczy.

Dobra robota Panowie!! Więc nie narzekajmy i róbmy swoje.:)
  • 0

budo_asami pl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Michal Glogowski w Fairtex Bangplee przygotowania do k1 MAX

A czy już wiadomo kiedy i gdzie walczy Michał ? Trzymam kciuki! :wink:


O dwóch najbliższych walkach już właściwie wiadomo ale póki co tylko w kuluarach ;)
W najbliższym czasie z pewnością pojawi się o tym info :)

Pozdrawiam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024