Skocz do zawartości


Zdjęcie

PZMT - status?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
156 odpowiedzi w tym temacie

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
A Rafał ma w domu egzotycznego gościa. Teraz jarają zioło, jutro mu obetnie paznokcie, wyrobi paszport i zawiezie do burmistrza. Zgarnie 10 tysięcy dotacji"MuayThai przeciw Narkotykom", a Taja można obejrzeć pod Rzeszowem niebawem za jedyne 900 zł od osoby, gladiatorzyringu ja nie śpię możemy pogadać tak z dwie godzinki tylko napisz konkretnie o co Ci chodzi, bo jestem średnio inteligentny i nie potrafię rozkminić tego co tam nastukałeś.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
gladiatorzyringu NIEELEGANCKO się zachowujesz. Słowo "gupole" którego dzisiaj użyłeś pokazuje jedno, że język polski jest Tobie obcy, a osoba na stanowisku jak Ty powinna znać chociaż podstawy mowy ojczystej, bo pomijając wszystkie inne sprawy jestem pewien, że Panią na języku polskim też zastraszyłeś, bo żadna osoba z uprawnieniami nie "wypuściłaby" Ciebie z podstawówki i Ty piastując teraz stanowisko w Polskim Związku Sportowym powinieneś chociaż Pani z podstawówki zawieżć kwiaty i poprosić grzecznie o pomoc w ortografii lub poprostu milczeć, bo robiąc tyle błędów w ortografii, gramatyce, stylistyce, składni pokazujesz jedno, że "gupole" są utrzymywani także za Państwowe pieniążki, ustaw Ring w tej dyskotece na którą się tak często powołujesz to zrobimy kilka ustawek, tylko na Boga nie powołuj się na ustawy, bo ciężko będzie się 'ustawić'
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?

A Rafał ma w domu egzotycznego gościa. Teraz jarają zioło, jutro mu obetnie paznokcie...

A wszystkie drogi prowadzą do Rzymu :wink:
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?

Jeśli pobierasz środki publiczne to apsolutnie nie ryzykuj startów w takiej organizacji.

startujemy tam gdzie jest najwyższy poziom nie sugeruje się tym kto ma najładniejszy papier i dużo kolorowych pieczątek na nim. Pieczątki ministra ani trochę mnie nie interesują i nie biorę ich pod uwagę wybierając organizacje.Bo minister nie jest specjalistą od MT.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
Artur mądralo jak na razie duzo gadasz, zacznij cos robić. Rafał Szlachta musi odejść tylko tyle powtarzasz. A gdzie on ma iść jak robi u siebie. Załóż organizację przyciągnij do niej kluby, pokaż że coś umiesz. a co do ustawek Może gdzies wystartujesz z zaowdnikami. Ustawki:) Zrób imprezę zapłac zawodniką, wtedy pogadamy. A jak nie masz kasy to przyjedź na którys z turniejów i zabierz więcej niz jednego zawodnika. Bo jak na razie to osttnio lipa jak ciągle powtarzasz.

Sally. Bez komentarza. Oczywiście, ktoś podaje na internecie że jest za darmo i już go reklamujesz. Jest to napewno profesjonalny wybór. W łodzi mieliśmy już jedną imprezę jakieś dziwnej organizacji i wiecie jak sie skończyła. Życzę powodznia. Pojechac na imprezę w MT do osób o których sie nic nie wie. MT czy K1 to nie karate bezkontaktowe, tam kiepski sedzia i juz może ktoś komuś zrobic krzywdę.
  • 0

budo_mlynooo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
co z tym statutem ??? czy jest ktos z krakowa na tym forum??
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
A i kto według ciebie jest najlepszy w MT. Szlachta Musi odejść. PZKB jest be z liderem Mt Jankiem. Ile trzeba mieć arogancji by twierdzić że wiem lepiej. Absolutnie brak autorytetów. Już wiem dlaczego Szlachta ściąga Taja. Bo takim osobą jak ty najłatwiej zaimponowć skośnymi oczami. NIeważne ile by Simonides i Cieśliński stoczyli walk w Mt to i tak masz swoje autorytety. Tylko jakie.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
Mllyno podstawowe dane masz na stronie krs. A co jeszcze chciałbyś wiedzieć?
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
Miałem sobie odpuścić ale nie mogę...nie tym razem!

GR jeżeli chodzi o sędziów to w PZKB TYLKO jeden nadaje się do sędziowania w Muay Thai.
Nie wiem jak się nazywa ale to sędzia który chyba był w Tajlandii z kadrą PZKB.

Sam byłem w szoku jaka różnica jest z walki na walkę...Osobiście okładałem przeciwnika kolanami po głowie chyba z 30 sekund zanim sędzia zareagował. Na dodatek zamiast go wyliczyć tylko przerwał klincz. W następnej walce jak tylko doszło do klinczu, to zanim zdążyłem uderzyć kolanem, sędzia już przerywał walkę! Jak tu nie zgłupieć?

Oczywiście nie znasz odpowiedzi bo sam nie walczyłeś w MT ale postaw się na miejscu zawodnika czy trenera, bo mój trener zgłupiał!!! Raz wolno uderzać na głowę, raz nie wolno, raz sędzia krzyczy komendy po tajsku, raz po polsku...

Nie wystarczy tylko gadać że ktoś robi złe Muay Thai i potem robić inaczej ale też źle!
Ja nie robię bo mnie na to nie stać. Ale jeżeli ktoś chce robić dobre Muay Thai u nas to niestety ale musi wszystko odbudować od podstaw a nie tylko przejąc kluby od innych i liczyć wpłacone składki i licencje!

Ciebie gówno obchodzi poziom wyszkolenia zawodników ( jak ktoś fauluje to tłumaczycie ze to dopiero początki MT itd...), sędziów czy trenerów. Organizujesz zawody? Fajnie! A może tak jakieś szkolenia dla sędziów i trenerów??? 90% trenerów nie pochodzi z czystego Muay Thai i to widać na ringu! Ale po co prawda? Trzeba by ściągać jakiegoś fachowca który będzie kosztował... Tak ale wtedy ludzie by widzieli że inwestujecie w Muay Thai a nie we własną kieszeń!

Lepiej zrobić seminarium dla ludzi z ulicy z jakimś powiedzmy mistrzem MT, porobić kolorowe plakaty i liczyć wpłacone pieniądze.
Dobrze wiemy że takie seminaria nic nie uczą. W 2 dni czy nawet tydzień można sobie co najwyżej fajne zdjęcia z mistrzem porobić...A że tydzień kosztuje jakieś 1000,00 zł to drogo za zdjęcie wychodzi!

A co do moich treningów, nie przejmuj się, napisałem że mam przerwę w Muay Thai ale nie w treningach!
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
Powiesz ze narzekam...Tak ale tylko na takich zachłannych ludzi jak TY którzy żerują na czyjejś ciężkiej pracy! Pracy mojego trenera i mojej i wszystkich innych trenerów i zawodników!

Nie narzekam na sport ani na wysiłek na treningu tylko na obecną sytuację!

Takich jak Ty właśnie nazywam nierobami! Siedzisz na stołku i czekasz na wpływy od klubów i z Ministerstwa!

Czy wiesz ile trzeba poświęcenia i potu żeby wystartować gotowym w 100%? Raczej nie jesteś w stanie sobie tego wyobrazić bo tylko na pieniądze przeliczać umiesz!

Ducha i serca do walki nie da się przeliczyć na kasę!
  • 0

budo_mlynooo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
niezla dyskusja sie tu rozwinela, a ja chcialem tylko dowiedziec sie o statut :D D

GR: to sa podstawowe informacje a ja chce przeczytac statut :]

masato: bylem na obozie z Pawlem Slowinskim i uwazam ze warto jechac na takie obozy. w tydzien mozna sie naprawde wiele nauczyc! Cena byla jaka byla, ale wszystko bylo na tym obozie co trzeba. gdybym sie do czegos przyczepil to bym sklamal. naprawde tydzien casu po 2 treningi dziennie daje efekty, zwlaszcza ze Pawel nikogo nie oszczedzal.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
a co chcesz wystartować na Prezesa PZMT. :) Kiedyś go czytałem. Typowy statyut zwyczajnego stowarzyszenia. Absolutnie nic nie ma o związku.

A co do Słowińskiego to oczywiście się zgadzam.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
Masato dalej oprócz żenującej próby oplówania, nie mówisz nic co by było prawda.

Gdybyś oprocz głupiej kadki chcociaż sprawdził kto prowadzi u nas kursy MT to bys wiedział że jeden z najleszych trenerów białoruskich Anatolij Kemen ( mogę trochę przekręcić nazwisko). Ta sama osoba jest też sędzią międzynarodowym MT IFMA i WMF i on prowadził szkolenia dla sędziów. W porzecieieństwie do takich osób jak ty najlepsi Polscy trenerzu `kicka uznają, że musimy uczyć się od najleposzych i dlateo regularnie on prowadzi szkolenia. Tylko niestety w całej swojej głupocie wolisz opluwac na lewo ii prawo niż pisac prawdę.
Co do sędziowania to średniej klasy trener wie, że róznice sa zawsze jak i sędziowie są lepsi i gorsi. A jak było naprawdę i takn nie powiesz prawdy, gdyż lubisz oplówać.

A ten teks o siedzeniu na stołku. Stary to ty zaczełeś się nad sobą rozczulać to rzuciłeś zabawki. Ja jestem trenerem, moi zawodnicy regularnie startują. A co do działalności naszego związku to liczby i wyniki mówią za siebie. I nawet taki popapraniec, nieradzący sobie w życiu tego niezmieni. Jestesmy jedni z najlepszych na świecie. Zasługa bardzo dobrych trenerow oraz profesjonalnego zaplecza. Tylko takie osoby jak ty niestety nie zrozumieją, bo to jak na razie ty wolisz grzać stołek przed komputerem nic nie robiąć i rozczulając się nad sobą i opluwając tych co coś robią.
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
GR jest to mój ostatni post bo z ograniczonym człowiekiem można tylko w ograniczony sposób rozmawiać.
Było seminarium ze Słowińskim i z Molchanowem ( Sorry jeżeli przekręcam ). Ok ale to były seminaria pod publikę.

Owszem był Kemen ale ile razy? I skoro był i tak zajebiście wyszkolił sędziów to czemu nadal popełniają podstawowe błędy??? Rzuty przez biodro, zero pojęcia o klinczu...itp to normalka w sędziowaniu walk Muay Thai? Nam zawodnikom odechciewa się wtedy startować!

Co do siedzenia przed komputerem...jak patrzę ile postów, jak często i o jakich godzinach piszesz, to wnioskuję że jesteś zatrudniony po to żeby wypisywać twoje mądrości na Forum :)

I nic tak nie boli jak prawda, ale Ty w przekonaniu o tym jaki to jesteś zajebisty i jak to wszystko robisz idealnie, jesteś zbyt ograniczony, żeby się przyznać że też popełniasz błędy.

Na szczęście jesteś tylko pionkiem i to bardzo małym bo już widzę co Ty byś zrobił z Muay Thai...stopnie, licencje dla sparingpartnerów, opłaty za noszenie tajskich spodenek, weź też opłatę od tych co robią Wai Kru ( dla informacji taniec przed walką ) bo przecież to pochłania czas a czas to pieniądz!

Pomyśl nad tym! Niezła kasa by była i może wtedy jak się wykażesz, wybiorą Cię na Prezesa PZKB!
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
Osobiście powiem, że Masato pisze prawdę. Fakty miały miejsce. Byłem na dwóch imprezach, które zrobiłeś i masato opisał to w zasadzie moimi słowami. Przykre, ale prawdziwe. Na MP MUAYTHAI pierwszego dnia na małej sali, dużo kontuzji, zawodnicy nie mieli gdzie się rozgrzać, a kibic usiąść, finały były już na większej sali, ale powiedziałeś do widowni Witam wszystkich na Mistrzostwach Polski w Kickboxingu w formule MuayThai. Przysięgam, że różni ludzie zaczepiali mnie jeszcze długo po imprezie Artur co to znaczy Kickboxing w formule MuayThai no i z tym Saletą przesadziłeś, że jedzie, ale się spóżni. PZKB ja proponuję żebyście jeszcze FORMUŁĘ 1 wzięli pod logo PZKB i ZWIĄZEK.Do mnie pisząc, że mam coś robić to spytam Ciebie co? Może mam czarny pas w kickboxingu zrobić? Dwie mulatki Tobie do limuzyny załatwić? Wstyd, że Andrzej Palacz człowiek na poziomie otacza się i pracuje z takimi "muchomorami" jak Ty Przemysławie Zbytku i nie dzwoń do mnie, bo nie chce mi się z Tobą gadać analfabeto !
  • 0

budo_pajacykpl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
TrenerFCK - ta Twoja bezpośredniość :) no ale czasami trzeba :)
z tymi liczbami w PZKB trochę przesadzacie, nie wiem o którym MP robionych przez GR piszecie, ja może dodam coś o tych ostatnich w Łącku - byłem, widziałem... startował od nas jeden z zawodników jako niezrzeszony (to swoja droga plus że niezrzeszonych dopuszczacie) ale po pierwsze:
- miały być to MP w wersji AM, jakież było zdziwienie kiedy pojawili się tam zawodnicy którzy maja zawodowe sukcesy większe bądź mniejsze, swoja drogą Rambalski się trochę przejechał w finale i minę miał nietęgą po porażce :) wg mnie to na siłę zawyżyliście frekwencje i zamiast amatorów wystąpili zawodnicy którzy już dawno amatorami nie są, aby tylko więcej było zawodników niż u Szlachty...
- ile śmiechu miał mój Trener kiedy na odprawie z powodu braku ochraniaczy na łokcie, kilku trenerów klubów PZKB zaproponowało... aby łokciami nie uderzać w twarz ale tylko w korpus... tu wychodzi właśnie że KB to KB a MT to MT i chyba niekoniecznie w PZKB wszyscy mają pojęcie na różnicy... sprawę uratował inny klub niezrzeszony który przywiózł własne ochraniacze...
Każdy czasami popełnia błędy, ale ważne jest żeby z nich wyciągać wnioski i nie popełniać tych samych ponownie, dlatego GR skończ trochę z tymi ideałami PZKB - trudno, każdemu mogło sie przytrafić ale po co ta "napinka" na forum...
  • 0

budo_pajacykpl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
i jeszcze z tymi płatnościami, licencjami, startowymi, składkami - stanowczo za dużo tego jest, nie każdy klub idzie na "zysk" chociaż to akurat rozumiem bo z czegoś trzeba żyć - ale ilu chłopaków w różnych klubach chce walczyć ale nie ma kasy, Trener nie bierze od kogoś takiego kasy, w miarę możliwości coś dołoży na taki wyjazd, ale nie każdy również jest Trenerem- Biznesmenem że ot tak wyłoży na 5 startujących kasę na przejazd, nocleg, startowe, licencje, srencje i inne duperele - to że akurat Ciebie na to stać GR, to plus dla chłopaków trenujących u Ciebie, ale warto równiez popatrzeć że sporo trenerów robi świetną robotę nie dla kasy, tylko że ma satysfakcje z tego że niejeden chłopak trenuje u niego zamiast w tym czasie siedzieć na ławce i rozwalać butelki po piwie i kosze...
  • 0

budo_pajacykpl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
Związku Mt długo w Polsce nie będzie - tylko dlatego że kilka osób chciałoby mieć ten sport na wyłączność, mieć stołki i pierdzieć w nie i zgarniać na tym kasę - smutne, ale prawdziwe!
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
Masato na wszystkich byl Kemen. Jesteś nieudacznikiem i dlatego oczywiście nie uznajesz autorytetów. Jak na razi eto Ty też sie rozpisałeś pewnie jestes na bezrobociu. A dla twojej wiedzy. Mam operację za 2 dni i musze leżec, iniaczej nigdy bym nie pisał z takiM (...) a tak znudów coś czeba robić.


a ty Arturze chyba masz spore zmienne nastroje, bo na tym forum chwaliles imprezę ( poocxzytaj swoje maile). Dzowni c do Ciebie po co. Po jednym treningu z twoim zawodnikiem już nie dzwonilem poraz drugi dlaczego? Niestety, ale Krokowski jest o wile lepiej wyszkolony i ćwiczymy z nim. Niestey ale z twoim zawodnikiem nie nauczy sie Zbyszek nic. Masz upadający klub, zawodnicy Cie olewają olewają i nie jada na zawody. Na ligę pojecha jeden. Rozumioem że 2 Cię olało ale Czemu nie zabrałeś innych. Masz taki wileki klub, że chcesz robic pojedynki A 9 OSOBOWYM samochodem jedziesz z jednym zawodnikiem. Po ostatniej gali w Poznaniu długo Cie pewnie nikt nie zaprosi. Rozumiem towją rozpacz. Pozostało Ci jedynie RAFAŁ SZLACHTA MUSI ODEJŚĆ.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
PZMT, PZKB, PZB nudni jesteście na chwilę obecną. Czasy się zmieniły, a Wy nie. Chcecie sobie zagwarantować solidną odprawę na stare lata, a to Wy dziadki powinniście płacić zawodnikom żeby móc oglądać ich walki na żywo grzecznie siedząc na trybunach, a nie żądać jeszcze od zawodników i trenerów różnych opłat i "haraczy", aby potem jeszcze w brudnych butach"wpierdolić" się na catering i tam pokazywać swój tłusty brzuch. Na Szacunek trzeba sobie zapracować, a Wy nie pracujecie tylko chlejecie i taka jest Prawda i Polska Rzeczywistość. Zawodnicy nie chcą walczyć, bo dyplomu do "gara" nie włożą ani rodziny medalem nie wykarmi. Te Wasza stypendia to możecie kadetom w takich kwotach wypłacać, a nie seniorom. Nie ma Ligi Regularnej w Boksie, Kickboxingu, MuayThai nie ma sponsorów, a ludzie, którzy chcą"coś" organizować, pracują i się starają to podpierdalacie ich albo blokujecie. Wstyd i Hańba. Poprostu zobaczcie w Japonii jak szanują FIGHTERÓW. To jest klasa. Jaki kraj tacy ludzie i dlatego tam jest kasa, show, walki i życie u nas nie ma życia, bo nie szanujemy tych, którzy na ten Szacunek zapracowali. Pozdrawiam zawodników i z całego serca życzę, abyście na swojej drodze spotkali ludzi szczerych, którzy pomogą Wam wypłynąć, bo tu w POLANDZIE jest małe wsparcie i życzliwość. Duży bałagan i nerwy, a to nie sprzyja rozwojowi, a jak go brak to Ci najzdolniejsi odchodzą.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024