Skocz do zawartości


Zdjęcie

PZMT - status?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
156 odpowiedzi w tym temacie

budo_kikeros
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
zgadzam sie z toba ale poki co trzeba sobie radzic jak nie tu to za granica
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
Debilu Zbytku na Poznań to ja już jestem zaproszony. Dzisiaj w południe dzwonił do mnie Grzegorz Samolewski. Grabarek vs Adamczyk( MuayThai ) oraz Trzciński vs Olaś (K-1). Tak to wygląda i co Ty na to? Jedziemy, walczymy , a potem się bawimy całe szczęście, że bez Ciebie "muchomorze sromotnikowy". Lepiej nam powiedz jak funkcję masz obecnie w PZKB no napisz albo kurwa lepiej już nic nie mów, a zresztą Twój temat. Szczerze to mam wyjebane z kim ćwiczy teraz Twój Zbyszek. Poziom polskiego sportu jest aktualnie taki jak Twojej ortografii :) To nie jest wina zawodników i trenerów tylko analfabetów, którzy chcą"urować" Mnie sport interesuje i pieniądze, a Ty chyba peeting z laptopem uprawiasz zboczeńcu. Sorry moderator już dzisiaj nic nie napiszę, ale czesław to jest MuayThai, a nie kółko graniaste związków , zrzeszeń i innych mutacji. MuayThai walka wolnych ludzi i szkoła charakteru.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
O widzę że zlitował się nad Tobą. Olaś stracił przeciwnika i ostatecznie wziął zawodnika od Krakowiaka :) Ile razy musiałeś dzwonić. Ze mną rozmawiał 2 tygodnie temu proponowałó walke z Olasiem tylko Zbyszek walczy walkę zawodową 15 za tydzięń na Gali w Miliczu. No To ci sie udało. Gratuluje a co obiecałeś że zabierzesz bryczkę., Akurat pisząć do ciebie nie muszą dbac o ortografię tak jak rozmawiając z żulem na ulicy który mnie zaczepi nie mówie do niego językiem literackim. Poziom zawsze ustalm do rozmówcy.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
Mlyyno nie wiem czy widziałeś pismo zgłoszeniowe do PZMT. Statutu nie mam ale mogę Ci to przesłać jeśli podasz mi gg lub maila.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
straszne wszystkie związki są be. A co takiego chcesz organizować, ze na Ciebię donoszą. Biedny masz jakieś schizy.

Lepiej usiądź odpocznij głęboko odetchnij i powiedz z kim walczy Grabarek bo Ostrowski wiem.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
Skąd jest zawodnik, co zdobył bo Grabarek wiemy
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
Ani razu nie dzwoniłem, ale czekałem na ten telefon, a Grzegorz powiedział Dziękuję Artur, że przyjedziecie, o bryczkach nie gadaliśmy. Ja nie mam czasu na dyskusje z Tobą do pracy jadę zaraz dzieciaki czekają na mnie i one są przynajmniej szczere, a za kilka miesięcy będą walczyć w Ringu między sobą o miejsce w samochodzie, bo miejsc mam tylko dwadzieścia, a dzieciaków 50 nabór styczniowy (bezpłatny) zgarnąłem z Ulicy. Chce pomóc no taki już jestem, a potem smutna rzeczywistość zawiozę chlopaków(15-16 letnich) na zawody, a tam spotkają m.in. Przemysława Zbytka i innych leśnych dziadków i ja zapierdalam uczciwie, a Wy robicie turnieje gdzie nudno jest. Na 21.00 może Twój Zbyszek na Astorię przyjechać będzie Trzciński to sobie uda obkopią. Zapraszam bezpłatnie.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
Daniel Adamczyk CAMEL OLSZTYN przeciwnik Grabarka ostatnio się głowami zderzyli na Gali w Poznaniu. Nie pamiętasz? Siedziałeś przy Ringu z aparatem fotograficznym wielkości krzesła. Nieważne pogoogluj trochę, a uzyskasz informacje 'muchomorku'
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
Apropo leśnych dziatków. Może powiesz ile razy ostatnio dzwoniłeś do Andrzeja Palacza?
A telefony no cóż :) Masz kupe czasu na przygotowania. A jeszcze apropo ściągania kasy z zawodników, ile koszztuje twój obóz?

A tak poważnie walki Olasia w k1 masz na You tube. Uważaj po dobrze boksuje i ma silne ręce. Za to ma miekką szczekę. Jak przegrywał to przez KO. Zdecydowanie napierać Blisko pdejść i mocno uderzyć to sposób na niego. Ostrowski chyba to potrafi. Są obaj z Bydgoszczy więc życzę im powodzenia, ale z Olasiem możecie mieć cięzko. Jest lekki więc tu macie lekko przewagę ale pracuje na nogach
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
Trzciński(TURBO) walczy z Olasiem. Ostrowski na razie nie trenuje, bo za długo nic nie załatwiliście i chwilowo zrezygnował. Do Andrzeja Palacza to dzwoniłem dwa razy w życiu on do mnie chyba też kilka razy dzwonił no, ale jakie to ma znaczenie. Obóz chyba się nie odbędzie, bo ludzie nie mają kasy, a ja nie mogę wszystkim pomagać, ale Ty jako biznesmen z Bydgoszczy mógłbyś zrobić 20 tysięcy przelewu na konto F C K tylko Ty nie chcesz pomóc, bo kurwa jesteś.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
Dzisiaj chcesz obijac zawodnikowi uda. Ciekawe za 3 dni walka. Ale to twoje metody. Zbyszek dzisiaj do południa robił siłownię. A wieczorem robimy taktykę. "obijanie ud" czy jak to tam nazywasz nie wchodzi w grę, gdyz jutro do południa robi trening biegowy wytrzymałościowo-szybkościowi a wieczorem ręce. W piątek wieczorem ćwiczenia z partnerem i spariingi. Jeśli intersesuje Cię którys z treningów zapraszam
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
no tak Trzcinski jest cięższy . Załatwiliście? Trener lub menadżer załatwia:) A ty co 3 bryczki wypas i nie możesz sponsorowac swoich zawodników. Firma sprzedająca luksusowe usługi, gdzie ja do Ciebie biedny żaczek. MAm swoich i wole im wyłożyć. Moi latem na tydzień jadą za 400 zł ( z dostępem do sali nad morzem) a ty ile chciałeś wziąść od biednych dzieci, których tak wspierasz. Powiedz.

To K1 a "turbo" jest twardy więc niech zaskoczy Olasia MP 2008 IFMA więc jest o co walczyc
  • 0

budo_zawodnik mt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
Trzciński nie wytrzyma z Olasiem nawet jednej rundy, nie ta liga. Szkoda chlopaka, jak przegra przez KO to niewiele się nauczy. Ale to już sprawa trenera
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?

A i kto według ciebie jest najlepszy w MT. Szlachta Musi odejść. PZKB jest be z liderem Mt Jankiem.

PZKB nie jest be z liderem Jankiem bo jakby go nie było to by nie było MT w PZKB.

Co do Łacka ktoś juz zaczał to napisze, chociaż nie chciało mi sie tego pisac bo nie lubie się żalić,ale tam był przekret i to niezły.
Finały miały się rozpocząć o godz. 13 szanowny Pan organizator powiedział ze mamy dzwonić około 10 po busa który zabierał zawodników z ośrodka pare kilometrów.O godzinie 10 jednak okazało się że komórka jest wyłączona, po wykonaniu kilkunastu telefonów udało nam sie dodzwonić do jednego z zawodników będących na sali który znalazł kierowce busa zeby po nas przyjechał. Dojechaliśmy chwile po 13 okazało się ze finały zaczęły się o 12 a Pan organizator stwierdził ze wyłączył komórkę bo był zajęty a finały przełożyli bo stwierdzili ze nie beda tyle siedzieć- bez informowania zawodników z którymi umówili się dzień wcześniej. Po mojej awanturze przełożyli walkę, która już zanotowali jako walkower, ale wiele innych osób wyrolowanych w ten sam sposób nie robiło awantur i dziwnym zbiegiem okoliczności wielu z nich "przegrało" walkowerem z zawodnikami organizatora.
Rożne rzeczy się zdarzają ale mnie to wkurwiło, rozumiem pewne błędy niedociągnięcia wiem jak cieżko organizuje sie zawody ale gość zagrał delikatnie mówiąc nieuczciwie i co mnie dziwi do tej pory nikt o tym nie napomknął ani słowa.
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
GR jednak pogadam sobie z Tobą jeszcze bo nawet mi się spodobało...

To że jesteś idiotą to już wiedzieliśmy ( wystarczy twój inteligentny wyraz twarzy...) ale ze jesteś jasnowidzem to coś nowego! Chłopie! Bezrobocie to jest wyraz którego nie znam, robię na 3 zmiany ale co taki śmierdzący leń i półgłówek jak Ty może na ten temat zrozumieć?

Masz operację za 2 dni? Biedak...Tylko uważaj, może się okazać, że znajdą ślady po czymś co u normalnych ludzi zwie się mózgiem, ale nie przejmuj się, szybko to usuną bo w przypadku twojego gatunku to anomalia!

Często piszesz o żulach z ulicy...jakiś uraz z przeszłości czy jak? W sumie swój swojego rozpozna więc się nie dziw!

Trener FCK ma rację, jesteś analfabetą. Nie tylko ortograficznym, ale i umysłowym! polskiego nie znasz a za tajski ( boks ) się bierzesz! Mam prośbę! Zrób nam przysługę i weź się za fitness o którym pisałeś! W getrach i rajstopkach będziesz wyglądał zajebiście.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
Ja myślałem, że miasto opłaci pobyt dzieciaków na obozie zimowym. Dlaczego mam od niepełnoletnich brać pieniądze skoro oni sami nie mają. Miasto się nie określiło, chyba nie da, a ja bez nich nie jadę, bo obiecałem im to, że albo jedziemy wszyscy albo nikt. Cena 1400 zł za obóz zimowy dotyczyła 14 dni w górach(Zakopane) dla osób dorosłych spoza klubu. Myślałem, że ktoś z Polski pojedzie z FORUM no, ale pomyliłem się. Ludzie nie chcą lub nie mogą ja nie wiem. Taniej być nie może, bo ja wiem ile to kosztuje. No, ale Zbytek czemu wyjeżdżasz z tym. Nie pasujesz tu nie widzisz tego? To takie trudne. Poruszasz wiele spraw, a jednocześnie nie robisz nic. Liczyłem, że Zbyszek wpadnie dzisiaj do nas. Raz byliśmy u Was tydzień temu na treningu z Turbo dzisiaj liczyłem, że Zbyszek przyjdzie do nas chodziło o trening nie testy low-kicka. No, ale cóż poraz kolejny zawiodłeś . . .
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
Masato czyli jestes albo łajzą, albo pieprzysz gupoty by wytlumaczyć swoje lenistwo i tchórzostwo. Pracujesz na 3 etaty i nie stać Cię by zapłacic 20 startowego. Jesteś typowym łajzą, która dawno stchórzyła, wie o tym i teraz wszystkich obwinia, Nic nie osiągnął i zamist spojrzec w lustro to szyscy dookoła są be.

Artur wzruszasz do łez. Takie teksty Nie dzoń do mnie, Zawiodłeś mnie. Jeszcze ludzie pomyślą że jestśmy kochankami:) Zbyszek prowadził wieczorem trening, a poza tym rozpisałem CI jego plan. Do południa dzisiaj jest na Zaiwszy na krytej bieżni. Co prawda robi siłę wytrzymałość, ale jak Turbo chce to mogą poćwiczyc.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
A co do pasowania to szkoda że nie widziałeś jak ludzie reagowali na lidze na twoje RAFAŁ SZLACHTA MUSI OODEJŚĆ. Zresztą fakt że odbyło się to na stojąco przy stoliku sędziowskiej na sali gimnastycznej świadczy, że raczej traktują to jako lekkie niegroźne zboczenie. Dali Ci się wygadać i tyle. Szukanie winnych nikogo nie bawi. Nie lubia Szlachty, ale też nie chcą takich haseł. Nikt nie podpisał twojego pisma w sprawie Szllachty do Ministerstwa. Tak naprawde to ty robisz Szlachcie największą reklamę. O upadającej organizacji ty ciągle piszesz. Część może uwierzy, ale większość czytając takie teksty jak o homoseksualizmie czy gdy porównujesz sie do Stama poprostu widzą wielką zazdrość i arogancję w ten sposób naganiasz mu kluby. Zamiast pisać np o ISKA-POLAND i przede wszystkim wspierać organizacyjnie Arka (np jakąś imprezą) to ty bezprzerwy RAFAŁ SZLACHTA MUSI ODEJŚĆ.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?

Debilu Zbytku...

Czekam na temat "ZBYTEK MUSI ODEJŚĆ".

:)
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
GR jesteś głupszy niż myślałem. Nie dość że nie umiesz pisać po polsku to teraz się okazuje że nie rozumiesz także tego co czytasz!
Stać mnie na składki i startowe ale NIE CHCĘ płacić takim jak TY! Ja nie pracuję po to żebyś TY moją kasą zarządzał i robił gówno ze sportu!
Napisałem że nie stać mnie na organizowanie zawodów czy zorganizowanie jakiegoś tam zrzeszenia czy coś w tym stylu.
Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie krzyczę na forum ile to ja już w życiu osiągnąłem bo nie mam takiej potrzeby.
Zrobiłeś AŻ dwie imprezy !!! Rewelacja !!! Zajebisty z Ciebie organizator! Medal dla Zbytka!
Z jednej, czyli MP, do dziś się wszyscy śmieją a nie wiem o jakiej drugiej mówisz...
Wiesz jak to jest, krowa która dużo ryczy...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024