Skocz do zawartości


Zdjęcie

PZMT - status?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
156 odpowiedzi w tym temacie

budo_mlynooo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

PZMT - status?
witam. czy ktos skad moge sciągnąć statut PZMT, jezeli w ogole taki jest ?? w zasadzie to powinien byc :P jezeli ktos by mogl mi go udostępnic to bym byl bgardzo wdzięczny :]
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
W zasadzie jest taka nieformalna zasada, że transparentne stowarzyszenia zamieszczają swój statut na stronce w necie.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
W PZMT NIE MA ZASAD
  • 0

budo_tylkoontamstoi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lunatic asylum
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
Haha, padłem...
  • 0

budo_mlynooo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
dealer: sprawdzalem na stronie PZMT i nie znalazlem, dlatego pisze tutaj.

chcialbym sie dowiedziec jak wygląda wspłpraca z zrzeszeniem. jakie sa zasady zostania instruktorem itp. do tego potrzebuje statut :]

trenerfck jak masz taki statut to wez mi go udostępnij
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
tego nie ma w statucie. napisz najlepiej do nich z pewnością przyślą to jest raczej regulamin

jeśłi chodzi o bycie instruktorem to trzeba zapłacić ..i wziasc udział w kursie..nic wiecej nie trzeba
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
jeśłi chodzi o bycie instruktorem to trzeba zapłacić ..i wziasc udział w kursie..nic wiecej nie trzeba[/quote]


To zdanie tłumaczy wszystko na temat Muay Thai w Polsce: ZAPŁAĆ i weź udział w kursie i zostaniesz instruktorem Muay Thai w 2 tygodnie ( nie przejmuj się, jeszcze nikt nie oblał egzaminu, jeżeli w ogóle jakiś tam jest ) :)

Po co trenować latami, zbierać doświadczenie, szkolić się? PZMT wyszkoli Cię w 2 tygodnie. W miesiąc może zrobią z Ciebie Mistrza Świata !!! :)
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
Dokładnie zapłać i masz. Nie ma żadnych innych kryterium. Dodatkowo można wziąść udział w obozie z Tajem i po kilku dniach otrzymasz certyfikat, a potem pojedziesz na Mistrzostwa Polski MuayThai IFMA i będziesz walczył np. dwie kategorie wyżej, bo w Twojej wadze nie będzie zawodników, ale medal masz zapewniony oczywiście jak kupisz licencję PZMT. Jednym słowem płacić Rafałowi trzeba i siedzieć cicho jak mysz pod miotłą. No, ale co POLSKIE MUAYTHAI Z SIEDZIBA W KRAKOWIE TAK WYGLADA.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
MUAYTHAI POLAND, bo PZMT to przecież towar eksportowy. Dacie radę Rafał czeka na Was.
  • 0

budo_pajacykpl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
z tym statutem (nie statusem jak nie którzy piszą) to faktycznie kiepsko wygląda, tez kiedyś sie interesowałem czemu członkowie PZMT odchodzą zamiast na jakimś walnym zmienic prezesa, no ale słyszałem że nie ma statutu, chociaż PZMT działa na zasadzie stowarzyszenia, więc jakies musi mieć - sam jestem ciekaw, jak wygląda takie walne zebranie w PZMT, wybory prezesa itp :)

jeśłi chodzi o bycie instruktorem to trzeba zapłacić ..i wziasc udział w kursie..nic wiecej nie trzeba

ale tutaj kolega napisał że trzeba zapłacić i wziąć udział w kursie - czy w PZKB, na AWFach itp gdzie robi się kursy instruktorskie z innych dyscyplin, wygląda inaczej? Przecież nikt nie napisał że trzeba zapłacić i przyjechać po legitymacje, wyluzujcie trochę :) Oczywiście wg mnie PZMT nie powinno mieć patentu na tego typu kursy, uczelnie i inne organizacje jeśłi posiadają odpowiednią kadrę - tez powinny a legitymacja jest jedna, podbita przez MENiS, ale nie mam pojęcia jak wyglada sposób starania się o takowe zezwolenie z MENiS na prowadzenie kursów instruktorów.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?

ale tutaj kolega napisał że trzeba zapłacić i wziąć udział w kursie - czy w PZKB, na AWFach itp gdzie robi się kursy instruktorskie z innych dyscyplin, wygląda inaczej?

są dyscypliny w których trzeba cos umiec żeby być instruktorem.
zeby nie być stronniczym dodam ze PKZB jest podobnie, tez nie trzeba nawet cwiczyć MT zeby dostac uprawnienia ale przynajmniej trzeba coś umiec z kicka a to juz jakąś tam wiedze daje.
Natomiast strasznie mnie mnie śmieszy jak jakiś początkujący biedaczek pyta o te uprawnienia bo myśli ze mu to daje gwarancje czyichś umiejętności..hehe
  • 0

budo_mlynooo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
pajacykpl: dokladnie. Musi byc statut jezeli PZMT jest zarejestrowany jako stowarzyszenie. bez takiego dokumentu nikt by nie rozmawial z PZMT a zwlaszcza ministerstwo sportu.

czy ktos posiada taki dokument ??
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
Jak się dokładnie nazywają uprawnienia otrzymywane z PZMT czy instruktor rekreacji ruchowej czy sportu Muay thai ?
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
Dokładnie jest tak:

Instruktor dyscypliny sportu muay thai

Zresztą można sobie pooglądać:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
dzięki za informacje ale na tej liście znalazłem honorowr dany w karate to się nazywa transformacja :)
  • 0

budo_pajacykpl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?


ale tutaj kolega napisał że trzeba zapłacić i wziąć udział w kursie - czy w PZKB, na AWFach itp gdzie robi się kursy instruktorskie z innych dyscyplin, wygląda inaczej?

są dyscypliny w których trzeba cos umiec żeby być instruktorem.

albo Cię źle zrozumiałem, albo sugerujesz ze osoby które mają legitymacje instruktorskie z MT w Polsce mają je za zrobienie 5-ciu pompek? Bo chyba tylko w PZMT można robić instruktora z MT?
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
Państwowe uprawnienia instruktora muaythai możesz zrobić również w PZKB. N dzień dzisiejszy ponad 50 osób zdało egzamin. Oczywiście niezależnie prowadzone sa kursy instruktora kickboxingu.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
Tak oczywiście ze w PZKB można tez. Mnie chodziło o to że uprawnienia z tej dyscypliny bynajmniej nie gwarantują ze jakas osoba ma pojęcie o MT a nawet wogóle o stójce.
To tez jest kwestia tego ze dyscyplina jest nowa i w sumie w Polsce malo kto miał wogole kontakt z trenerem który na MT się zna.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
Odnośnie wpisu Ozzz 1 luty 2009 godz.20.03 lista instruktorów za specjalnością MuayThai jest niekompletna. Brakuje na niej Pawła Paczkowskiego i Artura Krakowiaka. No, ale co tam, wkradł się mały błąd jak to Wy mówicie.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
Zobaczcie Rafała Szlachtę jak na zdjęciu wyszedł w legitymacji instruktorskiej. Chłopak lekko uśmiechnięty. Najlepsze jest to, że organizując pierwszy kurs instruktora MuayThai sam był jego uczestnikiem i głównym egzaminatorem.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024