Skocz do zawartości


Zdjęcie

Daniel Sołtysiak w Team Mr. Perfect


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_tillman
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Seaside

Napisano Ponad rok temu

Daniel Sołtysiak w Team Mr. Perfect
Witam,
W związku z ostatnimi nagłymi wydarzeniami pragne poinformować was o tym, iż Polski zawodnik i trener ze Słupska Daniel Sołtysiak podpisał roczny kontrakt z grupą Team Mr. Perfect i wczoraj 26.01.2009 wyleciał z lotniska w Berlinie do Holandii aby trenować pod okiem Ernesto Hoost'a i grupą związanych z jego gym'em trenerów oraz wielu uznanych zawodników trenujących w tym teamie. Wszyscy trzymamy kciuki aby ciężką pracą i wysiłkiem udało mi się robić jak największe postępy i wypromować tak aby dostał szansę regularnego występu na renomowanych galach wśród najlepszych ponieważ jest to wyjątkowa szansa dla Polskiego zawodnika znaleźć się w tak zacnym gronie. Osobiście mam cichą nadzieje, że w przyszłości będziemy mogli oprócz Pawła, który ostatnio średnio sobie radzi oglądać innego Polskiego zawodnika gronie najwybitniejszych fighterów K 1
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Daniel Sołtysiak w Team Mr. Perfect
Zobaczymy co z tego wyjdzie. Bądźmy dobrej myśli :D
  • 0

budo_[iz]dziabol
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Daniel Sołtysiak w Team Mr. Perfect
Fantastyczna sprawa:) Gratulacje i powodzenia:)
  • 0

budo_dots
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa / Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Daniel Sołtysiak w Team Mr. Perfect
Ciekawe kto pisze takie kłamstwa ? Chyba chcąc zdenerwować trenerów z Team Mister Perfect. Mogę Was zapewnić że żadna umowa między Danielem a Teamem Mister Perfect nie została podpisana. Jeżeli Daniel gdzieś teraz wylatuje to najwyżej w celach turystycznych :D Radzę sprostować post gdyż potem te kłamstwa mogą zaszkodzić nie tylko Danielowi.
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Daniel Sołtysiak w Team Mr. Perfect
Jeśli to naprawde jest plotka, to gratuluje inteligencji ludziom, którzy takie bajki wymyślają :roll:
  • 0

budo_mlynooo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Daniel Sołtysiak w Team Mr. Perfect
Dots a skad ty niby wiesz ze nie jest w team mr. perfect. Niby jakie jest twoje zródło informacji ze mamy wiezyc tobie ????
  • 0

budo_dots
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa / Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Daniel Sołtysiak w Team Mr. Perfect
nie zamierzam nikogo przekonywac do swoich racji, ani pisać o tym co wiem i od kogo. Prawda zawsze wychodzi z czasem :) wiec zostaje mi tylko czekać, aż sami przekonacie się kto tu kłamie. Głupio tylko będzie Danielowi, bo to on będzie musiał sie tłumaczyć czemu nie jest i nie był w Teamie Mister Perfect. Ale to już jego problem :) Ja tylko uprzedzam, ze przez takie kłamstwa tracimy, w oczach Hoosta i innych trenerów.
  • 0

budo_mlynooo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Daniel Sołtysiak w Team Mr. Perfect
tak samo moze powiedziec tillman ze on wie i on nie musi nikogo przekonywac. widzisz bo ja np. wiem swoje ;].

pytanie do tillman: skad ty jestes i skad wiesz takie zeczy ze postanowiles to napisac na forum????
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Daniel Sołtysiak w Team Mr. Perfect
No to może ja dodam 2 grosze:

Poproszono mnie o zamieszczenie poniższego sprostowania:

Pan Daniel Sołtysiak NIE JEST w Team Perfect, nie podpisał żadnego kontraktu, jak również Ernesto Hoost (właściciel Team'u) nigdy nie zamierzał podpisać żadnego kontraktu z Panem Sołtysiakiem.


Padnie pytanie skąd wiem ? Ze źródła. Nie jest tajemnicą że PZMT ma bliskie kontakty z Team Perfect - dostałem na ten temat informację od Pawła Słowińskiego niecałą godzinę temu (jak ktoś gdzieś napisał w Holandii też czytają budo)

Nie wiem gdzie obecnie przebywa Daniel, może jest w Holandii, może gdzie indziej, może trenuje - jeżeli tak to życzę mu powodzenia. Jeżeli okaże się że sytuacja ulegnie zmianie (mówię o członkostwie Daniela w Team Perfect) to na pewno przekażę taką informację.
  • 0

budo_tillman
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Seaside

Napisano Ponad rok temu

Re: Daniel Sołtysiak w Team Mr. Perfect

No to może ja dodam 2 grosze:

Poproszono mnie o zamieszczenie poniższego sprostowania:


Pan Daniel Sołtysiak NIE JEST w Team Perfect, nie podpisał żadnego kontraktu, jak również Ernesto Hoost (właściciel Team'u) nigdy nie zamierzał podpisać żadnego kontraktu z Panem Sołtysiakiem.


Padnie pytanie skąd wiem ? Ze źródła. Nie jest tajemnicą że PZMT ma bliskie kontakty z Team Perfect - dostałem na ten temat informację od Pawła Słowińskiego niecałą godzinę temu (jak ktoś gdzieś napisał w Holandii też czytają budo)

Nie wiem gdzie obecnie przebywa Daniel, może jest w Holandii, może gdzie indziej, może trenuje - jeżeli tak to życzę mu powodzenia. Jeżeli okaże się że sytuacja ulegnie zmianie (mówię o członkostwie Daniela w Team Perfect) to na pewno przekażę taką informację.


Dokładnie także chciałem spostować mojego posta napisanego na podstawie informacji otrzymanych od obecnych trenerów z klubu Daniela, który wyleciał trenowac do Holandii ale Team Mr. perftect to kompletna bzdura za co przepraszam forumowiczów ponieważ sam padłem ofiarą tego kłamstwa bądź wymysłów ludzi związanych z otoczeniem Daniela ??
  • 0

budo_mlynooo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Daniel Sołtysiak w Team Mr. Perfect
nastepnym razem nie wpisuj plotek na forum.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Daniel Sołtysiak w Team Mr. Perfect
czytałem większee bzdury na tym forum. Przeprosił i OK. Ale fakt jest że przydało by sie więcej Polaków w czołówce K1.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024