Skocz do zawartości


Zdjęcie

PZMT - status?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
156 odpowiedzi w tym temacie

budo_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
I oto TAK wygląda konwersacja, dwóch dorosłych facetów!!! :roll:
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
Zbytku przecież ja żadnego pisma nie przygotowałem na ligę do podpisania MUSI ODEJŚĆ. Ja się grzecznie spytałem organizatorów czy dadzą 8 minut na monolog. Kilka razy podkreślałem, że trzeba zabrać Szlachcie MuayThai tylko ja nie wiem jak to zrobić. No, bo skąd mam to wiedzieć jestem tylko trenerem. Nie jestem tak zajebistym człowiekiem jak Ty Zbytku i poprostu pewne rzeczy chciałem usłyszeć od innych jak Szlachtę odsunąć od sportu. Było to na sali, bo gdzie mieliśmy wyjść na dwór. Ludzie chcą coś zrobić, ale boją się trochę, bo wszędzie niepewny grunt, a że ja jestem kontrowesyjny to może dla niektórych niewiarygodny. Będę w Poznaniu w sobotę już od 14 godziny. Można się spotkać, pogadać, bez narzekania, a od 19.00 walki obejrzeć. Zapraszam. Więcej na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
Zbytek, ale Ty nie gadaj do mnie nic w Poznaniu, bo dla mnie rozmowa z Tobą to strata czasu.
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?

Ja myślałem, że miasto opłaci pobyt dzieciaków na obozie zimowym. Dlaczego mam od niepełnoletnich brać pieniądze skoro oni sami nie mają. Miasto się nie określiło, chyba nie da, a ja bez nich nie jadę, bo obiecałem im to, że albo jedziemy wszyscy albo nikt. Cena 1400 zł za obóz zimowy dotyczyła 14 dni w górach(Zakopane) dla osób dorosłych spoza klubu. Myślałem, że ktoś z Polski pojedzie z FORUM no, ale pomyliłem się. Ludzie nie chcą lub nie mogą ja nie wiem. Taniej być nie może, bo ja wiem ile to kosztuje. No, ale Zbytek czemu wyjeżdżasz z tym. Nie pasujesz tu nie widzisz tego? To takie trudne. Poruszasz wiele spraw, a jednocześnie nie robisz nic. Liczyłem, że Zbyszek wpadnie dzisiaj do nas. Raz byliśmy u Was tydzień temu na treningu z Turbo dzisiaj liczyłem, że Zbyszek przyjdzie do nas chodziło o trening nie testy low-kicka. No, ale cóż poraz kolejny zawiodłeś . . .

Ja nie chcę z Wami dyskutować, bo jestem z zupełnie innej parafii, jednak jeśli chodzi o obóz z Arturem byłbym na nim w 100%

Taki wypad to prawie jak spełnienie marzeń- tajlandia. Koszta nie stanowiły dla mnie bodźca odpychającego, jednak w dobie kryzysu pracuję na zdwojonych obrotach i nie mogłem sobie pozwolić na 2 tygodnie urlopu, chociaż nawet moja dziewczyna sie cieszyła, że w końcu zrobię coś dla siebie i pojadę na ostry hardkor treningowy.

Jak tylko obóz dojdzie do skutku, a firma znowu wróci do dawnego biegu będę pierwszą osobą z poza klubu fck, która będzie wpisana na listę.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
ok konczmy.
Ale ty Artur naprawde zachowujesz się jak obrażona żona:)

12.19 piszesz że pogadamy spokojnie ww Poznaniu ,a 15 minut później piszesz że nie będziesz ze mną gadać.

Arturze skup się bo tera ciutek poważniej.
Moim zdaniem zagubiłeś się. 3 lata temu miałeś cel i robileś rewelacyjne postępy. Zresztą wielokrotnie to powtarzałem. Teraz jednak popadłeś w dziwny stan, który nazywa sie RAFAŁ SZLACHTA MUSI ODEJŚĆ. Jest taki stary kwałek Nadzieja Tamary Kalinowskiej najbardziej znany w wykonaniu Jacka Wójcickiego. Fragment Ci zacytuje "kochac się w skargach jest rzeczą niewieścią, mężom przystoi w milczeniu się zbroić"" Właśnie tym się różnicie z Wełną. Pierwszy fragment pasuje do Ciebie a drugi do Arka i paru klubów, które robią swoje. Obaj ( oraz pare klubów) zostaliście źle potraktowani. Jednak Wełna nie płacze, wziął się jeszcze mocniej do roboty i czeka na moment, ty płaczesz i gubisz to co stworzyłeś 3 lata temu. 2 lata wstecz podziwiałem Cię, ale czym bardziej brniesz dalej w błocie tym więcej tracisz jako trener. Olej Szlachte i pokaż że bez niego możesz również mieć dobry klub. Życzę Ci tego pomimo, że jesteś konkurencją:)
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?

...

Chylę czoła przed Twoim postem.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
Zbytek ja nie płaczę tylko walczę o Prawa Zawodników, bo niedługo delegaci, działacze, członkowie zwyczajni i nadzwyczajni, będziecie sami walczyć w Ringu. Zbytek Ty może na Olimpiadzie nawet wystartujesz, bo tak jak masato napisał, że nie po to pracuje, żeby Was utrzymywać. Zbytek jak chcesz ze mną pogadać to zwołaj Konferencję Prasową, bo ja nie mam czasu wielu mnie potrzebuje i ja potrzebuję spokoju do pracy, której poświęciłem wszystko. PZKB na rok dostaliście 1000000 PLN ( słownie milion złotych ) z Ministerstwa Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej to jest prawie stotysięcy złotych miesięcznie, dziennie 3000zł i Ty bezczelny gnoju piszesz do masato jeszcze, że jak chłopak nie ma 20 zł na startowe to jest łajzą. Szlachta walczy też o milion, ale nie dla MuayThai, milion dla siebie rocznie co ładnie udokumentuje potem fakturami jaki on Szlachetny jest. Zawodnikom trzeba pomóc, a Was działaczy ubrać w te obślinione kubraczki i wysłać w KOSMOS.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią(...)

Chyba zaczynam rozumieć Szlachtę(..) Przynajmniej jak chodzi o twoją osobę.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
ZBYTEK TO JAK ROZUMIESZ SZLACHTĘ TO SOBIE RĘKĘ PODAJCIE ALBO CO INNEGO A SWOJA DROGA WIĘKSZEJ PLOTKARY OD CIEBIE NIE ZNAM
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
W historii Polskich sztuk walki występuje taka postać jak Murat. Też swą potęgę oparł na opluwaniu wszystkich dookoła. Każdy kto myślał inaczej od niego był złodziejem. Stworzył polskie karate Tsunami, które przez pewnien czas było potęgą pod względem ilości członków. Sam Murat uważał sie za wielkiego Mistrza i nadał sobie 10 dan. Nie walczył, gdyż był tak dobry ], że mógł zabić. Uważał się za największego specjaliste w sztukach walki. Wielokrotnie pisał pisma do ministerstwa na władzę związków sportowych. Jego polityka doprowadziła do rozbicia całego ruchu Tsunami. Lider ISKA Poland jest inny, jednak może mieć ten sam problem, gdyż jego pracę psuje inny Murat. Głoszący się Sztamą Sportów Walki, jedynym sprawiedliwym w tym złym świecie.
  • 0

budo_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
Gladaorzyringu napisał::


Lider ISKA Poland jest inny, jednak może mieć ten sam problem, gdyż jego pracę psuje inny Murat. Głoszący się Sztamą Sportów Walki, jedynym sprawiedliwym w tym złym świecie.

Nareszcie ktoś to zauważył! Trener FCK gdybyś pisał mniej wulgarnie , a bardziej miło i spokojnie na tym forum, to wierz mi, że kilka osób więcej poparło by Cię w tym co piszesz. :wink:
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
Spokojnie, spokojnie jak na wojnie. Damy radę PL
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
:wink: ta ikonka to statut
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
Tsunami to powracająca fala
  • 0

budo_tsunami
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
Czytajac temat gdzie glowne role graja GR i TrenerFCK ,PL itp czuje sie jakbym ogladal kolejny odcinek Pierwszej Milosci:D
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
:)
Wszystkie sitkomy oglądasz:)
  • 0

budo_mlynooo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
fiu fiu. niezle sie probilo na tym forum :D ja ja chcialem sobie tylko statut przeczytac :]. zreszta juz niewazne za pare dni moze bede mial odpis :D
  • 0

budo_tsunami
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
Wez mlynoo nie pie*l dobrze wiemy co chciales osiagnac niby po kiego kija ci ten statut?
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?
Nie przesadzaj. Statut stowarzyszenia to nic tajnego.
  • 0

budo_kazama
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 473 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia/Warszawa/Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: PZMT - status?

Nie przesadzaj. Statut stowarzyszenia to nic tajnego.


A wręcz przeciwnie statuty stowarzyszeń są jawne i dostępne dla każdego.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024