Skocz do zawartości


Zdjęcie

jak brac animal pak?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

budo_matkd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: jak brac animal pak?
suplement jak juz ;) bierz jedna po sniadaniu i jedna np 1.5 h przed treningiem z zarciem (ilosc witamin rozpisana etc jest na DWIE paczki ;) wspominam bo niektorzy nie zauwazaja )
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: jak brac animal pak?
Animal Pack to dobry motyw na zawody żeby uzupełnić zasoby po zbijaniu i trzymaniu wagi
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak brac animal pak?
Gubrin pak ma czelaty ? Jesli nie to chociazby swiadczy o tym ze moze lekko odstawac do tylu :D
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: jak brac animal pak?
SoS i S.O.S., macie zakaz pisania postow jeden po drugim :P
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak brac animal pak?
Przeciez SoS ma emota i "moderator"...to nic trudnego ;)
  • 0

budo_soren
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: jak brac animal pak?

Jakie konkretnie ... ?

Chodzi tu o "optymizatory osiągów i enzymy trawienne. No i bodajże jakość zsyntetyzowanych sztucznie witamin.
Mnie najbardziej cena odstrasza i procenty niektórych witamin.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak brac animal pak?
procenty nie sa straszne z uwagi na to, ze jesli nie sa w formie czelatu to wchlanialnosc i dostepnosc nie jest wyzsza niz 50%, malo tego czesto kolo 30% :D
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: jak brac animal pak?
Powinno sie go brac jako cykl ?
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: jak brac animal pak?

Powinno sie go brac jako cykl ?


Masz na myśli czy stosować cyklicznie?

IMO tak.
Podobnie jak każdy inny suplement począwszy od witamin aż do kreatyny. Chociaż nie oznacza to długości cyklu takie samego jak w przypadku kreatyny itp.

PZDR
  • 0

budo_uluch
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:my place

Napisano Ponad rok temu

Re: jak brac animal pak?
Jesli chodzi o takie witaminy jak animale to nawet bardziej restrykcyjnie "cyklicznie", powiedzialbym niz kreatyne...
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: jak brac animal pak?

Jesli chodzi o takie witaminy jak animale to nawet bardziej restrykcyjnie "cyklicznie", powiedzialbym niz kreatyne...


moglbys to rozwinac? dzieki
  • 0

budo_uluch
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:my place

Napisano Ponad rok temu

Re: jak brac animal pak?
Moze troche nieprecyzyjnie sie wyrazilem. Chodzi mi o to ze kreatyne mozna brac cyklicznie (w cyklach np. 4-8 tyg.) po czym nalezy zrobic przerwe w suplementacji, wynoszaca mniej wiecej tyle samo, badz mozna kreatyne przyjmowac stale, przez dluzszy okres czasu, w mniejszych dawkach (suplementacja stala).
Jesli chodzi o animale, suplementacja stala takimi witaminami odpada, natomiast cykle powinny byc duzo krotsze, przerwy w suplementacji dlugie i w mojej opinii max 4 razy do roku. Animal tez obciaza mocno organizm stosowany za czesto czy na dluzsza mete.
Watroba to czuje, zoladek, a przy tak wysokich dawkach, szczegolnie witamin, uklad narazony jest np. na multiwitaminoze. Organizm szybko sie przyzwyczaja, co za tym idzie zaburzaja sie pewne schematy i prawidlowe fiunkcjonowanie gospodarki.
imo animal pak najlepiej nadaje sie do gotowych juz cyklow suplementacyjnych(np ukierunkowanych na rozwoj sily) jako dodatek, lub tez przy bardzo intensywnym wysilku fizycznym, wielu treningach, kiedy czujemy silne przemeczenie, spadek formy itp.
W innych przypadkach sa duza lzejsze "odpowiedniki" (po duzo lepszej cenie :wink: )

pozdr
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: jak brac animal pak?
Chyba nie bierzesz pod uwagę, że organizm sportowca obarczonego na prawdę dużą aktywnością fizyczną pracuje inaczej.

Wszelkie tabele dotyczące dziennego zapotrzebowania na witaminy, minerały i inne mikroelementy sporządzane są pod kątem przeciętnego człowieka, nie uprawiającego sportu.

Organizm sportowca potrzebuje często o wiele większą dawkę w/w substancji (kilka razy większą, czasem nawet kilkanaście(!)). Właśnie dla takich osób stworzone są suple jak Animal Pak czy chociażby Olimpowy Vita-min Multiple Sport.

Nad składem siedzą ludzie, którzy wiedzą co robią.

Ja też jestem przeciwnikiem stałej suplementacji jednak nie byłbym na tyle restrykcyjnym. Tym bardziej, że jak wyżej zauważono skład Animal Paka przedstawiony jest dla 2 porcji. Dodatkowo spokojnie można przyjmować jedną porcję co drugi dzień i też problemów nie będzie.


PZDR
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: jak brac animal pak?
jesli nie jestes kulturysta/atleta to jasne, animal pak jest za mocny. ale dla kogos kto trenuje >14h tygodniowo bedzie w sam raz w suplementacji stalej.
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: jak brac animal pak?

Nad składem siedzą ludzie, którzy wiedzą co robią.

O składzie suplementów decydują głównie marketingowcy.
Oni bardzo dobrze wiedzą co robią.
Dołączona grafika
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: jak brac animal pak?

jesli nie jestes kulturysta/atleta to jasne, animal pak jest za mocny. ale dla kogos kto trenuje >14h tygodniowo bedzie w sam raz w suplementacji stalej.


14 godzin tygodniowo.... hmmm.... dla mnie 16 godzin tygodniowo to absolutne minimum i to od naprawde wielu wielu lat... a nie uwazam siebie za zawodowca....

tylko ja nie pakuje na silowni.... 8)
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak brac animal pak?

14 godzin tygodniowo.... hmmm.... dla mnie 16 godzin tygodniowo to absolutne minimum i to od naprawde wielu wielu lat... a nie uwazam siebie za zawodowca....

tylko ja nie pakuje na silowni.... 8)


No to zacznij siebie uważać za zawodowca, przynajmniej w ujęciu treningowym ...

Amatorski sport to godzinka trzy razy w tygodniu, a nie 3 godziny 5 razy w tygodniu ...

Co do chelatów, które ktoś poruszył to gdzieś czytałem, że takie super to one nie są. Z resztą liczą się efekty, a te z AnimalPaka są według większości bardzo dobre.

Gubrin
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: jak brac animal pak?

No to zacznij siebie uważać za zawodowca, przynajmniej w ujęciu treningowym ...


:oops:

i pomyslec ze nigdy zadnych suplementow (poza zwyklym zestawem witamin i mineralow) nie bralem a mam 35 lat teraz....
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: jak brac animal pak?

i pomyslec ze nigdy zadnych suplementow (poza zwyklym zestawem witamin i mineralow) nie bralem a mam 35 lat teraz....

widac albo sie obijasz :wink: albo masz potencjal :wink:
  • 0

budo_ssj7
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jedenasty rozdział

Napisano Ponad rok temu

Re: jak brac animal pak?
temat o animalu, ale się podłączę. Dostałem na mikołajki vitaminki NOW FOODS'a - Vit-Min 75+. Patrzę skład i 8O Po 2-5 tysięcy procent niektórych vitamin...B12 - na początku popatrzyłem, myślałem, że 1000%. Policzyłem zera dokładniej...10 000%!!! Czy ten NOW jest aby w porządku :? . Nie dodają tam jakichś ,,bonusów"? Nie chcę być jak Bob Sapp :( . Zostawię to sobie jak będę naprawdę ciężko zasuwał (już niedługo na boksssss!! JUPI!!!), ale wolałbym poznać Wasze zdanie na temat tej hiper-multivitaminy!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024