Skocz do zawartości


Zdjęcie

jak brac animal pak?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

jak brac animal pak?
nie uzywalem nigdy wiec pytam jak brac go, mam mieszane informacje z roznych stron i z pudelka i sie gubie: jedni pisza godzine przed treningiem, inni ze ze sniadaniem (niewazne o ktorej cwiczysz), inni pol godziny przed posilkiem itd....

zna sie ktos na tym?
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: jak brac animal pak?
20 minut po śniadaniu
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: jak brac animal pak?

20 minut po śniadaniu


i nie wazne np ze trening jest o 6 wieczorem?
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak brac animal pak?
animal paka - razem z jakims glownym posilkiem :D
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: jak brac animal pak?

animal paka - razem z jakims glownym posilkiem :D


zdefiniujmy glowny posilek... i jak to sie ma do o ktorej bedzie sie cwiczyc?
  • 0

budo_uluch
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:my place

Napisano Ponad rok temu

Re: jak brac animal pak?
Najlepiej do sniadania, przez caly dzien bedzie rozwijal dzialanie, przed samym treningiem nie ma sensu bo nie zdarzy sie rozkrecic, poza tym taka dawka witamin bedzie utrudniac zasypianie pozniej.
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: jak brac animal pak?
Tomek, animal pak nie jest jakimś dopalaczem przedtreningowym - to tylko witaminy i minerały.
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: jak brac animal pak?

Tomek, animal pak nie jest jakimś dopalaczem przedtreningowym - to tylko witaminy i minerały.


to czemu na pudelku jest: performance optimizers i ponziej cale stado wymienione - dokladnie 16 pozycji

pytam bo zupelnie sie na tym nie znam
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak brac animal pak?
tam sa zenszenie i podobne ziolka-optymalizatory osiagow :wink: ...glowny posilek-znaczy jakis wiekszy nie np. snikers :D
sniadanie jak najbardziej wporzadku tylko bym jadl "pomiedzy jedna kromka a druga" :)
ogolnie szkoda by mi bylo kasy na takie drogie witaminy :D bym zainwestowal w cos z NOW`a np. special two (80 zloty za 3 miechy) albo adam (45 zloty za 45 dni), paka to przy cyklach sterydowych jedynie bym stosowal:D
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: jak brac animal pak?

to czemu na pudelku jest: performance optimizers i ponziej cale stado wymienione - dokladnie 16 pozycji

pytam bo zupelnie sie na tym nie znam

Spróbuj, a się przekonasz. Opinie są sprzeczne - dla jednego zajebisty pak, który po skończonym cyklu dał mu poprawę +15kg w wyciskaniu na płaskiej (dopiero na końcu swojej wypowiedzi raczył wspomnieć, że równolegle brał też kreatynę :lol: ). Dla innych przereklamowany suplement i wolą za te pieniądze kupić sobie inny stuff.
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: jak brac animal pak?

Spróbuj, a się przekonasz. Opinie są sprzeczne - dla jednego zajebisty pak, który po skończonym cyklu dał mu poprawę +15kg w wyciskaniu na płaskiej (dopiero na końcu swojej wypowiedzi raczył wspomnieć, że równolegle brał też kreatynę :lol: ). Dla innych przereklamowany suplement i wolą za te pieniądze kupić sobie inny stuff.


wzielem na 1.5 godziny przed treningiem (z posilkiem) - cwiczylem 2.5 godziny i normalnie po 1.5 padam na ryj i robie wszystko powoli, nie ma sily kopac w worek czy tarcze itd. dzisiaj nie dosc ze do konca jechalem na maksa to mysle ze spokojnie moglbym te 30 minut wiecej pojechac :lol: tak wiec nikt mnie nie wmowi ze tam dopalaczy nie ma :lol:
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: jak brac animal pak?
placebo :wink:
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak brac animal pak?

placebo :wink:


Nie koniecznie. Po pierwsze jest tam pełno rzeczy, których nie ma w innych kompleksach witaminowych i one rzeczywiście mogą wpływać w jakimś stopniu na efekty. Po drugie jak się ma niedobory jakiś składników to po wzięciu takiego kompleksu 100% odczujemy różnicę na +.

Gubrin
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: jak brac animal pak?
Tyle, że wątpię by takie dobroczynne skutki były odczuwalne w 1,5 godziny po PIERWSZEJ porcji.

Tym bardziej, że nie ma tam w składzie silnych pobudzaczy (a raczej tylko takie by tłumaczyły dwukrotnie dłuższy czas treningu na pełnych obrotach).

IMO też duże znaczenie odegrało placebo. I dobrze :wink:


PZDR
  • 0

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: jak brac animal pak?

placebo :wink:

to zajebiste placebo ,bo jak dla mnie najlepsza odzywka jaką brałem
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: jak brac animal pak?
Cytowałeś Novo, ale pozwolę sobie odpowiedzieć bo wyżej podzieliłem jego opinię.

Ja z kolei nie oceniałem ogólnych efektów suplementacji pakiem jako placebo. W ten sposób określiłem jednak olbrzymi wzrost wydolności spowodowany spożyciem JEDNEJ porcji.

Animal Pak jest suplementem bardzo dobrym, dobrze spisuje się przy uzupełnianiu niedoborów różnych związków, jednak jego funkcja jako "dopalacza" jest na prawdę niewielka - wystarczy rzucić okiem na skład.

Wzrost wydolności o jakim pisał Tomasz jest wbrew pozorom bardzo duży (w sumie chodzi niemal o DWUKROTNIE dłuższy czas treningu). Nie gwarantowałaby tego nawet dużo mocniejsze stymulatory - moc była w nim od początku :) Ewentualnie jeśli Jego dieta wyjątkowo kulała, miał duże niedobory witamin, minerałów itp to wtedy rzeczywiście jedna porcja już mogła przynieść efekt. Tyle, że też nie na tak dużą skalę.


PZDR
  • 0

budo_soren
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: jak brac animal pak?

placebo :wink:


Nie koniecznie. Po pierwsze jest tam pełno rzeczy, których nie ma w innych kompleksach witaminowych i one rzeczywiście mogą wpływać w jakimś stopniu na efekty. Po drugie jak się ma niedobory jakiś składników to po wzięciu takiego kompleksu 100% odczujemy różnicę na +.

Gubrin

ha! I ja słyszałem cośw tym guscie. A nawet gorzej!
Od gostka który prowadzi sklep z odrzywkami i kulturystą jest. Mówi, ze Animal Pak jest przede wszystkim dla świrów i tych co sterydy biorą. To że niektórych składników jest tam po 2000% dzienego zapotrzebowania nadwyręża wątrobę i niepotrzebnie obciąża gospodarkęminerałami przez tak duze ilości witamin. Poza tym formuła nie zmieniła się od paru lat i są lepsze, tańszsze i zdrowsze zestawy do kupienia.
Co wy na to?
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak brac animal pak?

ha! I ja słyszałem cośw tym guscie. A nawet gorzej!
Od gostka który prowadzi sklep z odrzywkami i kulturystą jest. Mówi, ze Animal Pak jest przede wszystkim dla świrów i tych co sterydy biorą. To że niektórych składników jest tam po 2000% dzienego zapotrzebowania nadwyręża wątrobę i niepotrzebnie obciąża gospodarkęminerałami przez tak duze ilości witamin. Poza tym formuła nie zmieniła się od paru lat i są lepsze, tańszsze i zdrowsze zestawy do kupienia.
Co wy na to?


Po pierwsze co to ma do mojego posta ? 8O

Po drugie to, że nie był zmieniany od parunastu lat to tylko i wyłącznie plus. Wszystkie suple jakie znam się zeszmaciły z każdą kolejną wersją ...

Gubrin
  • 0

budo_soren
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: jak brac animal pak?
Gubrin: pardą nie Twego posta miałem cytować, pomyłka
A to że skład niezmieniony to nie wiemczy na plus bo w użyciu są już lepsze i zdrowsze ekwiwalenty. Nie mówię, że zmiana zawsze na dobre wychodzi ale...
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak brac animal pak?

A to że skład niezmieniony to nie wiemczy na plus bo w użyciu są już lepsze i zdrowsze ekwiwalenty.


Jakie konkretnie ... ?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024