Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dużo treningów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

budo_bananadam
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dużo treningów
Witam mój plan treningowy wygląda tak
pon judo
wt boks
śro kick
czw judo
pią boks
sob kick

Troche się pojawia zmęczenie. Ale za nic nie chcę z niczego zrezygnować. Jakie odżywki mi proponujecie. Czy prysznic na przemian zimny i ciepły dużo pomaga. Co mam zrobić żebym nie musiał z niczego rezygnować?
Czy waszym zdaniem lepiej trenować np 2 tyg bez przerwy i póżniej robić trzy dni przerwy .
Czy robić przerwe co tydzień. Bo mam karnet na boks i moge sobie to ustalić.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dużo treningów
jak wyglada twoja dieta?

ZMA i omega3.
  • 0

budo_bananadam
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dużo treningów
Śniadanie płatki z mlekiem
drugie śniadanie 3 pączki przeważnie
obiad zupa i ziemniaki z mięsem
2h przed treningiem ryż z bananem i kawa
kolacja albo nie jem albo jakieś kanapki
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dużo treningów
nie mam wiecej pytan.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Dużo treningów
przede wszystkim zacznij jeść, bo to napisałeś nie klasyfikuje się za bardzo do tego określenia.... Warzywa, owoce, ryby, sery o to chodzi
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dużo treningów

Śniadanie płatki z mlekiem
drugie śniadanie 3 pączki przeważnie
obiad zupa i ziemniaki z mięsem
2h przed treningiem ryż z bananem i kawa
kolacja albo nie jem albo jakieś kanapki

:) :) :)


dlugo jedziesz juz te 6 treningow tygodniowo? :)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dużo treningów

Śniadanie płatki z mlekiem
drugie śniadanie 3 pączki przeważnie
obiad zupa i ziemniaki z mięsem
2h przed treningiem ryż z bananem i kawa
kolacja albo nie jem albo jakieś kanapki

:) :) :)


dlugo jedziesz juz te 6 treningow tygodniowo? :)

zaczyna od przyszlego tygodnia :lol: :lol:
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dużo treningów
mi przy regeneracji duzo bcaa pomaga, miche mam niestety jescze przez okolo 2 tygodnie slaba ;|
  • 0

budo_bananadam
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dużo treningów
może zabardzo uprościłem. Tak naprawdę jem co jest i co mi się chce . Niemam z góry ustalonego jakiegoś planu i nie będe miał bo nie mam takiej możliwości.
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dużo treningów
Te pączki mnie zmasakrowały xD

Osobiście też tak kiedyś trenowałem, kończyło się na tygodniowych przetrenowaniach, jadłem dobrze, brałem witaminy, piłem gainery etc. Wolę teraz sumiennie zaliczyć 3 treny tygodniowo, trochę jeszcze pomasakrować się w domu, ale jednak czuć, że ten wysiłek coś daje, niż zakatować się i bez efektu po kilku tygodniach przejśc na opcję- przetrenowanie mode on.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Dużo treningów
Dorzuc silke co rano - biceps, triceps etc. - zebys byl duzy.
A konczac zarty. Raczej jestes doroslym factem, wiec (to przykre, ale prawdziwe), nie osiagniesz raczej jakichs szczegolnych wynikow i sukcesow w zadnej z tych dycyplin.

Zreszta zobaczysz, zeby ktoras traktowac troche nieco powaznie, nawet w sensie rekreacji ruchowej - musisz jej sie poswiecic bardziej niz innej. Po pewnym czasie wylonia sie Twoje wlasne preferencje.
Ja np. do boksu i karate, kilka lat temu dorzucilem bjj. A pozniej zobaczylem jaki to ogrom zadan i niekonczaca sie nauka. Bjj zajmowalo mi tyle czasu, ze w zasadzie przestalem robic boks i karate. Bo jak robilem bjj, do tego areoby, przygotowywalem sie atletycznie etc. (dwa treningi dziennie) - to gdzie ja mialem wcisnac pozostale reczy?

Pozdrawiam
K_P
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Dużo treningów
Kubuś, Ty zobacz sobie jego pierwsze posty. Zarejestrował się miesiąc temu, obwieścił na budo, że ma 17 lat i od niedawna trenuje TKD. Chciał dołożyć judo, potem się pytał o szybsze metody treningu, a teraz okazuje się, że gość już trenuje 6x w tygodniu. W miesiąc czasu od zera do zawodowego "fajtera". :)
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dużo treningów

Witam mój plan treningowy wygląda tak
pon judo
wt boks
śro kick
czw judo
pią boks
sob kick

Troche się pojawia zmęczenie. Ale za nic nie chcę z niczego zrezygnować. Jakie odżywki mi proponujecie. Czy prysznic na przemian zimny i ciepły dużo pomaga. Co mam zrobić żebym nie musiał z niczego rezygnować?

bardzo duzo jedz, bardzo dużo spij, nie imprezuj, nie dymaj, odstaw alko, tytoń i dragi :)
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Dużo treningów
Dlaczego wszyscy uparcie mowia - "bardzo duzo jedz?". Czy ilosc to jest jakies lekarstwo na ciezki trenig i ich czestotliwosc? Nikt nie mowi o jakosci jedzenia, a kazdy o ilosci... Jakis absurd, ktory wzial sie zdaje sie ze wspolczenej kulturystyki, ktora zawsze robi mase, a na poziomie podworkowym - nigdy sie nie rzezbi..
Ja powien inaczej - dobrze sie odzywiaj.
Pozdrawiam
K_P
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dużo treningów
Kubus wszyscy raczej to mowia z przymruzeniem oka raczej.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Dużo treningów

Niemam z góry ustalonego jakiegoś planu i nie będe miał bo nie mam takiej możliwości.

to ustal plan i jedz zgodnie z planem. co to znaczy nie masz możliwości? jak chcesz trenować to musisz sie zdrowo odżywiać bo inaczej tylko sobie krzywdę zrobisz
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dużo treningów

Dlaczego wszyscy uparcie mowia - "bardzo duzo jedz?". Czy ilosc to jest jakies lekarstwo na ciezki trenig i ich czestotliwosc? Nikt nie mowi o jakosci jedzenia, a kazdy o ilosci... Jakis absurd, ktory wzial sie zdaje sie ze wspolczenej kulturystyki, ktora zawsze robi mase, a na poziomie podworkowym - nigdy sie nie rzezbi..
Ja powien inaczej - dobrze sie odzywiaj.
Pozdrawiam
K_P

bo jakos byla w moim pierwszym poscie, po drugie jest w domysle. jesli ktos mowi "jedz wiecej" to w domysle mowi "jedz wiecej jedzac zdrowo".
dlaczego jesc wiecej? przy szesciu treningach tygodniowo jest troche wieksze zapotrzebowanie kaloryczne. i biorac pod uwage, ze wiekszosc trenujacych je malo, to wlasnie jest to rada numer 3. i owszem, wziela sie z kulturystyki. ale zdziwisz sie, ze ludziom ktorzy chcha schudnac tez czesto mowi sie "jedz wiecej".
  • 0

budo_bananadam
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dużo treningów
Ja poprostu chce trenować . Lubie trenować to różni się znacząco od mojego oporzedniego trybu życia ale wydaje mi się to lepsze. Mam 17 lat i może nie będzie ze mnie specjalnego fightera alee chyba moge dać z siebie wszystko i chociaż osiągnąć najlepsze efekty jakie potrafię. Jeszcze pare miesięcy temu niemogłem sobie nawet wyobrazić że będe trenował bo się bałem że poprostu ktoś mnie wyśmieje , nie będe potrafił czegoś zrobić itp.
Poprostu chce trenować i jak już zaczołem to nie chce tak szybko skończyć.
Jak dla mnie te treningi to poprostu coś ważnego.
Niemam aż tak dużego wpływu na to co jem bo gotuje mama i niemoge jakoś wybrzydzać .
MIałem chwilowy kryzys , byłem przeziębiony ale zroobiłem dwa dni przerwy i już czuje sie dobrze i ide dzisiaj na trening i jutro też . I dam rade.
A tak poz tym bardzo lubie poczki.
  • 0

budo_bananadam
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dużo treningów

Zreszta zobaczysz, zeby ktoras traktowac troche nieco powaznie, nawet w sensie rekreacji ruchowej - musisz jej sie poswiecic bardziej niz innej. Po pewnym czasie wylonia sie Twoje wlasne preferencje.
Ja np. do boksu i karate, kilka lat temu dorzucilem bjj. A pozniej zobaczylem jaki to ogrom zadan i niekonczaca sie nauka. Bjj zajmowalo mi tyle czasu, ze w zasadzie przestalem robic boks i karate. Bo jak robilem bjj, do tego areoby, przygotowywalem sie atletycznie etc. (dwa treningi dziennie) - to gdzie ja mialem wcisnac pozostale reczy?

Pozdrawiam
K_P


Też wolałbym się poświęcić jednej sztuce walki ale niestety nie mam raczej takiej możliwości.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Dużo treningów
Ok. Probuj wszystkiego. Takie sa poczatki. Zaufaj swojemu organizmowi - jak sie czujesz zmeczony, to po prostu odpoczywaj. I nie lekcewaz sygnalow organizmu. Powodzenia.
Pozdrawiam
K_P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024